Rast mišića i visina izdvojena tema

poruka: 26.414
|
čitano: 4.667.512
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
Re: Rast mišića i visina
Dominik_045 kaže...

Pozz ekipa..

Moze neki program treniranja u gymu kroz 4 do 5 radnih dana (pon-pet) ?

Koliko vjezbi je dovoljno za neku grupu misica, npr. prsa  itd. ?

Ako ces trenirati 4x tjedno onda upper lower, ako ces 5, onda neki pull push legs upper lower

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
7 godina
Kant kaže...

Čisto zato jer dovoljno uneses redovnom prehranom.

Ali tko voli nek izvoli... nitko nije umro od proteina

Pa sam si odgovorio. Ako kroz prehranu unosis dovoljno proteina onda nemas potrebe za prahom. Ali realno rijetko tko danas moze kroz hranu unijeti dovoljno proteina (ljudi kojima je cilj izgradnja misicne mase) tako da..

7 godina
Tincha kaže...
Ekipa, jel ima ko iskustva sa vagama/uređajima za analizu tjelesne kompozicije tj. htio bih si izmjeriti body fat... Zanimaju me ove vage za kućnu upotrebu, kuda i koje gledati, koliko je to precizno? Jel Tanita ima samo marketing ili ima i kvalitetu?

Mjerit ce ti precizno jedino kilazu, bodyfat itd ne moze precizno mjeriti, sto je i logicno. 

Ali mozes mjeriti napredak. 

Recimo da ti vaga pokazuje 15% bodyfat ( u stvarnosti to naravno nije tako), ali ako on pada ili raste na vagi, znaci da i tvoj stvarni bf pada ili raste

11 godina
exer1234 kaže...
Kant kaže...

Pa sam si odgovorio. Ako kroz prehranu unosis dovoljno proteina onda nemas potrebe za prahom. Ali realno rijetko tko danas moze kroz hranu unijeti dovoljno proteina (ljudi kojima je cilj izgradnja misicne mase) tako da..

Ma uneses dovoljno. Priče o 2.5 grama po kilogramu su marketing fitness industrije

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2019 16:45 (Kant).
9 godina
Kant kaže...
exer1234 kaže...
Kant kaže...

Ma uneses dovoljno. Priče o 2.5 grama po kilogramu su marketing fitness industrije

Jesu, ali ima dovoljno studija koje su dokazale da je optimalan dovoljan unos 0.8-1g proteina / lb bodyweight. Ako se ne varam, javlja se brojka 0.83g ili 0.84g, i da je preko toga sinteza mišića neznatna.

Realno, osoba od 80kg koja redovito vježba trebala bi unositi oko 150g proteina dnevno. I ne, meni nije lako unijeti toliko svaki dan bez wheya, pogotovo jer mi se neda kuhat i meso je skupo, a whey jeftin.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2019 17:48 (dmanz).
8 godina
dmanz kaže...

Realno, osoba od 80kg koja redovito vježba trebala bi unositi oko 150g proteina dnevno. I ne, meni nije lako unijeti toliko svaki dan bez wheya, pogotovo jer mi se neda kuhat i meso je skupo, a whey jeftin.

+1

whey je odličan dodatak prehrani i kao takav dobro dođe da popuniš dnevni unos. Ne vidim problem u tome kako neki tvrde, nije potreban. Možda njima nije, meni je daily intake barem 30gr wheya vježbao ne vježbao.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
7 godina
Kant kaže...
exer1234 kaže...
Kant kaže...

Pa oko 2 grama je ok, sto je opet tesko unijeti kroz hranu... pogotovo meni jer mi je dosta mesa sira itd... whey i jaja su glavni izvor proteina,  i ostalo sto uleti kroz sekundarne izvore

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2019 14:28 (exer1234).
9 godina
Rast mišića i visina

na myproteinhr su digli popust na 35% ali traje jos samo 3 sata

8 godina
Jel valja kreatin ako su se stvorile grudice? Duže je stojao.
Također me zanima jel doza manja od 5g svaka dva dana ispravna? Kako se zapravo pije kreatin? Monohidrat je u pitanju
5 godina
Dex.pwn kaže...
Jel valja kreatin ako su se stvorile grudice? Duže je stojao.
Također me zanima jel doza manja od 5g svaka dva dana ispravna? Kako se zapravo pije kreatin? Monohidrat je u pitanju

Ak nije povukao neku vlagu il tipa smrdi ne moze mu nista bit, svaki dan 5g 2mj, 1mj pauze pa opet (u mom slučaju najbolje radi, i jetra i gušterača se odmore nakon ta dva mjeseca). Puno vode kroz dan i to je to nema filozofije 

Lp!

Još jednu pa idemo ili dve pa ostajemo
8 godina
A kontam da je čime su se grudice stvorile
5 godina
Rast mišića i visina

Pozdrav, mislim se nakon nekog vremena pauze vratit u svijet vježbanja, pa me zanima, koji bi okus preporučili od myproteina impact whey? Zadnje sta sam pio su bili scitec whey ali to mi je preslatko, pa se ne bih vraćao na njih.

7 godina
carmichael kaže...

Pozdrav, mislim se nakon nekog vremena pauze vratit u svijet vježbanja, pa me zanima, koji bi okus preporučili od myproteina impact whey? Zadnje sta sam pio su bili scitec whey ali to mi je preslatko, pa se ne bih vraćao na njih.

Meni je dobar chocolate brownie, sad pijem mocha, taj je okus kave i nije lost, dosta se kava osjeti, cak se u talogu nadju i zrnca kave. Cookies and cream isto tako nije los, ali chocolate brownie je safe buy

8 godina
carmichael kaže...

zadnje sam uzeo jagodu sad i super mi je...i bijela cokolada je isto bomba,bar meni.

Battlelog: BumbleBee_HR"The difference between who you are and who you want to be is what you do!!"
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice