Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 711.481
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

pocelo je slaganje spanjolskog Reala,Luka opet nije od prve...nadam se da ce i ovu izgubiti da se rijese sta prije ovoga spanjolca na klupi 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Pa kaj vama ljudi nije jasno? Luka se zadnji priključio momčadi, još sigurno nije ni 100% spreman, čemu forsiranje?

Ak mislite da Luka neće igrat jer je ovaj trener, onda imate gadnih problema
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ma ne izgleda mi Real tako dobro. Nije problem Modrić, ali forsiranje ovog ceballosa će nam se osvetiti žestoko.

Mora se nabaviti netko drugi tu da mjenja Casemira, kao i još jedan napadač.

 

Iako real odigra po koju dobru akciju i dalje mi ne daje neki osječaj da će to biti dobro na kraju.

Prošle godine se činilo da Real može sve preokrenuti, da je u finalu lige prvaka gubio 3:0, rekao bi da bi okrenuli kao i liverpool. Imali su taj neki pobjednički mentalitet.

Ovaj sad izgleda nekako ne tako "napaljen" (u nedostatku bolje riječi) i izgledaju kao da igraju bez volje za životom, a ne za pobjedom.

 

Iskreno izgleda mi da će ovaj forsirati španjolce što više može, i to će real skupo koštati...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Pa Perez ga je i doveo da "pošpanjoli" momčad. Znači sve po planu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Pocelo se desavat ono cemu su se nekad barcelonasi sprdali, da real samo kupuje skupo i sve zivo dok barca proizvodi igrace, sad je totalno obratno pocelo bit, barca trosi kao nekad real, mozda cak i vise, dok real puno manje i okrenuo se mladim igracima. Sad vidit cemo kako ce to izgledat na terenu i cemu se mi mozemo nadat ove sezone.

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...

Pocelo se desavat ono cemu su se nekad barcelonasi sprdali, da real samo kupuje skupo i sve zivo dok barca proizvodi igrace, sad je totalno obratno pocelo bit, barca trosi kao nekad real, mozda cak i vise, dok real puno manje i okrenuo se mladim igracima. Sad vidit cemo kako ce to izgledat na terenu i cemu se mi mozemo nadat ove sezone.

 jedna mala ali BITNA razlika, barcelona je PROIZVODILA, a real i dalje KUPUJE

11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Vidim kako proizvodite zadnjih godina, dembele, coutinjo, vidal i tako to, to su sve produkti vase skole. Vi ste postali novi real madrid sta se tice trosenja, sad koliko ce se i vama to isplatit, treba vidit, uz momcad koju imate sad morate bar osvojit prvenstvo i ligu prvaka, to je tako kad toliko trosis, spa liga nije dovoljna.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Treba probati vratiti Alonsa iz Chelsea, lik igra stvarno dobro zadnje 2-3 sezone.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...

Vidim kako proizvodite zadnjih godina, dembele, coutinjo, vidal i tako to, to su sve produkti vase skole. Vi ste postali novi real madrid sta se tice trosenja, sad koliko ce se i vama to isplatit, treba vidit, uz momcad koju imate sad morate bar osvojit prvenstvo i ligu prvaka, to je tako kad toliko trosis, spa liga nije dovoljna.

 vidim da ti čitanje s razumijevanjem slabije ide, mozda da se u osnovnjak vratiš

 

samo pogledaj koliko je igrača u vašoj postavi iz vaše škole, vi kupujete relativno jeftino tudje talente a svoje proizvode iz vaše škole nogometa baš i nemate

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 15:56 (Del_Boy97).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
kbenzema kaže...
Pa kaj vama ljudi nije jasno? Luka se zadnji priključio momčadi, još sigurno nije ni 100% spreman, čemu forsiranje?

Ak mislite da Luka neće igrat jer je ovaj trener, onda imate gadnih problema

 Luka Modrić sa jednom nogom da igra spremniji je od pola ekipe Reala koje gura ovo trenersko govedo.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

I opet nema Modrinja u prvom

A ni Courtoe ili Varanea

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Courtois opet na klupi. Valja i dalje planira odmarati ove koji su igrali polufinale/finale SP-a. 

 

Barca uzela tri boda jučer pomoću VAR-a, nadam se da će ova sezona ipak biti kvalitetnija što se suđenja tiče. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Nema ovo smisla gledati

Mislim da je više izgubljeno s odlaskom Zidanea,nego CR-a

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Girona nas opet gazi. Ništa nismo naučili prošle sezone.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ovaj Ramos se kod pucanja penala preserava gore od Neymara.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...

Courtois opet na klupi. Valja i dalje planira odmarati ove koji su igrali polufinale/finale SP-a. 

 

Barca uzela tri boda jučer pomoću VAR-a, nadam se da će ova sezona ipak biti kvalitetnija što se suđenja tiče. 

 Nije Barca ništa uzela uz pomoć VAR-a. Zaleđe je dosuđeno kao što jeste bilo, tako da je pravda zadovoljena uz pomoć VAR-a. 

 

Što se tiče prvog poluvremena, toliko krivih dodavanja Isca i Nacha. Rezultat je još i dobar, jer je domaćin imao više izglednijih šansi.

 

*Girona je klub brata Pepea Guardiole kaže Vela. Lozano je prošle godine došao iz Barcelone B. Motiva im ne nedostaje :)

Only real programmers collect their own garbage.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 23:18 (hrvooje).
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Nisam mislio ovo što veliš, ali kužim da nisam baš najspretnije napisao rečenicu.
VAR je dobra stvar i super da se koristi. Nadam se da će se cijele sezone koristiti kako treba jer u ovoj tekmi danas recimo je bilo situacija gdje ne bi škodio. Ali treba vremena da se suci naviknu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
sstrmi kaže...

Nema ovo smisla gledati

Mislim da je više izgubljeno s odlaskom Zidanea,nego CR-a

Prosle godine su s njima dvojicom izgubili 2:1 od Girone. Novi Real zabio 6 golova u prva dva kola. Ne znam jel tajna u odlasku Zidanea i Ronalda ili stavljanju cudnovatog kljunasa na klupu. Kako god, hvala Julen i hvala Florentino!

8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...
Ovaj Ramos se kod pucanja penala preserava gore od Neymara.

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 2:02 (ks95hr).
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Može naravno. Sprema se ko da treba vrštii velu nuždu al vrata wc su zaključana.

 

I pad je teatralan iako je penal čist .

 

 

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
ks95hr kaže...
Hexfire kaže...
Ovaj Ramos se kod pucanja penala preserava gore od Neymara.

Kolega, kakav je ovo rjecnik? Zar se to ne moze ljepse reci?

 

Molim moderatora teme da ukloni ovu sramotnu poruku.

 Naravno da se može, ali ta riječ savršeno opisuje poantu koju sam želio izreći. Čemu onda komplicirati.

 

Zahtjev za uklanjanjem komentara ti je odbijen poradi sukoba interesa.

 

Lp.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Nije mi jasno zašto  nije poništen 4. gol. Evidentno zaleđe, još kao VAR kaže sve ok. Stvarno nekad nema smisla.

Only real programmers collect their own garbage.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Jer evidentno nije bilo zalede.

16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Nije baš evidentno, ali u pravu si. Sinoć mi se učinilo kao čisto zaleđe. Bio je ispred igrača, ali iza lopte

 

 

Only real programmers collect their own garbage.
7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
hrvooje kaže...

Nije baš evidentno, ali u pravu si. Sinoć mi se učinilo kao čisto zaleđe. Bio je ispred igrača, ali iza lopte

 

 

 Tko prizna pola mu se prasta.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Luka Modric najbolji igrac Europe. Nestasica lijekova u Barceloni. 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

Luka Modric najbolji igrac Europe. Nestasica lijekova u Barceloni. 

 I nemoj zaboraviti Navas najbolji golman Europe.

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Treba nagradu proslijediti Vazquezu ili sucu i Ronaldu jer bez njih znamo i ti i ja da ne bi dobio tu nagradu nakon one sramote koju si je sam napravio. Srecom u Realu golmana ne biraju ljudi koji pogledaju nekoliko utakmica godisnje i o nogometnim zbivanjima se informiraju preko teleteksta, tako da vec od vikenda vise ne moramo strepiti da ce ovaj patuljak asistirati protivniku.

14 godina
offline
Real Madrid C.F.

Znaci li ovo ustvari da luka osvjaja nagradu i za najbolje igraca svijeta.Nema tko van europe da je po ovome bolji od njega

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Kill Frenzy kaže...

Znaci li ovo ustvari da luka osvjaja nagradu i za najbolje igraca svijeta.Nema tko van europe da je po ovome bolji od njega

 Pa to je dobio na svjetskom prvenstvu, ali bi mogao dobiti i na svjetskom klupskom prvenstvu, ovisno o tome kakav bude tamo.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice