Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.053
|
čitano: 708.459
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

Umijesto da se naklone oni ovako, dno dna.

 Lol, ko što se i madridske novine klanjaju Messiju. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Modric nema tu mogucnost da predje 3-4 igraca i zabije, niti ce zabiti 3 gola, ali on nije napadac. Ono sto Modric ima, a sto neki drugi nemaju je neslomljiv duh. On je kao ljepilo sto spaja sve oko sebe, ne istice se, ali bez njega se sve raspane. I nikada, bas nikada ga necete vidjeti kako seta po terenu dok ekipa gubi. Dovuci Hrvatsku u finale SP, pogotovo kada znate sta mu sve visi nad glavom i sitne duse koje mu spocitavaju da je uradio ono sto bi uradio svatko na njegovom mijestu, jer nemas izbora, uzeti pucati odaj penal protiv Danske u finalu, kada je promasio penal samo par minuta prije kraja, da je promasio to bi obiljezilo njegovu karijeru i njega kao covijeka u ocima mnogih bi bio nula, ali je pogodio, sve ostalo je povijest, ostati ce upisano, najbolji igrac SP, najbolji igrac svijeta po izboru struke i drugih igraca je LUKA MODRIC!

 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Isco out do 20.10 operacija slijepog crijeva

12 godina
offline
Real Madrid C.F.
https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

prije 5 minuta uplaio stream,ocekivani poraz

11 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
toma20 kaže...

prije 5 minuta uplaio stream,ocekivani poraz

 

Ima tu još igre.

Može se bod izvuć, jedan gol do 60. min i sve je moguće.

Real je Real hehe

12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Tesko je reci tko je losiji

Casemiro ocaj

Marcelo ocaj dosad krot sezon

Benz zadnjih tri utakmice po starom

Sta neda Marianu,Viniciusu sanse od prve

A najgore od svega mi je kad vidim Vasqueza u igri,kako je taj

covjek godinama u realu to je misterija

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Jako lose od nas, na kontre su nas dobili, a mi nismo znali sta napred..cim nema isca, nema tko napravit kakvu "magiju" i proc napred

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
sstrmi kaže...

Tesko je reci tko je losiji

Casemiro ocaj

Marcelo ocaj dosad krot sezon

Benz zadnjih tri utakmice po starom

Sta neda Marianu,Viniciusu sanse od prve

A najgore od svega mi je kad vidim Vasqueza u igri,kako je taj

covjek godinama u realu to je misterija

 gore od toga je sta mi ovog Asensia dizu u nebesa "nasljednik" Ronalda odigra jednu utakmicu i odmah je nasljednik ocaj,Marcelo standardno prelos iza,a najvise od svega mi se gadi ovaj trener od prvoga dana

12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Bale jedan na jedan jednostavno to mora rijesit,ali igra Sevilla cudo jedno!

AUDIOFIL
14 godina
offline
Real Madrid C.F.

Bojim se da je ovaj trener totalni idiot.Po meni modric jedan od boljih i ovaj ga vadi van

 

 

eto sta sam reko

https://www.index.hr/sport/clanak/marca-o-modricu-u-debaklu-najbolji-na-svijetu-nosi-real-ali-nema-s-kim-igrati/2026590.aspx

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 9:24 (Kill Frenzy).
11 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Kill Frenzy kaže...

Bojim se da je ovaj trener totalni idiot.Po meni modric jedan od boljih i ovaj ga vadi van

 

 

eto sta sam reko

https://www.index.hr/sport/clanak/marca-o-modricu-u-debaklu-najbolji-na-svijetu-nosi-real-ali-nema-s-kim-igrati/2026590.aspx

 

Nije trener idiot nego ti ne kužiš nogomet.

Imao je izgubljenu tekmu i izvadio ga zbog derbia za vikend.

Takve tekme se događaju, da je bio i Ronaldo isti krc bi bio, Sevilja je ekipa koja može kući bilo koga dobit i sposobna je dat 3-4 komada svakom, a po meni glsgla problem trenutno Reala je uska klupa, ne kužim kako misle igrat sa 13-14 igrača cijelu sezonu na tri fronta.

 

7 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Prvi poraz i odmah pljuvanje. Ogromno, ogromno nerazumijevanje nogometa. Vrijedno dozivotnog bana. Ili sto je najgore izjednacavanje sa Fifom i Pesom. Sramota.

9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
To je tako, gle i Liverpool je jucer izgubio i odmah su pocela pljuvanja, to je valjda tako! Ne volim to, ako volis i navijas za neki klub onda budi s njim i kad padaju, jer si im onda jos potrebniji. Tako se stvara veza i ljubav, lako kada pobijedjuju onda je sve super, ali kad izgube onda isplivaju mane, nedoataci, itd! Tako i treba biti, Ljubav i vjernost se ucvrscuje u teskocama! Pozitivna kritika, np, uvijek je dobro dosla, to nas cini boljima! Ali omalovazavanje i pljuvanje, samo govori o nama samima od cega smo sazdani, tj, kakvi smo ljudi! A to vrijedi za sve i za repku! I ja budem ljut kad izgube, ali ne pada mi na pamet sada pljuvati po igracima i treneru! Kakvu koris od toga imam, jadnu, nikakvu, tako i oni! I oni su ljudi sa slicnim problemima kao i mi, Nisu imuni na los dan, to je normalno! Ako ih pomognes kad im je tesko, eee to se vise cijeni, to je ono pravo, i poslije bude vraceno 100 puta, trudom, zalaganjem, borbom, itd! Ako volis klub, u ovom slucaju, onda budi tu i kada im ne ide, pa kad im krene veca ce biti radost! 😊💪✌️
Odmori se u Istini! :))
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
veseli007 kaže...
To je tako, gle i Liverpool je jucer izgubio i odmah su pocela pljuvanja, to je valjda tako! Ne volim to, ako volis i navijas za neki klub onda budi s njim i kad padaju, jer si im onda jos potrebniji. Tako se stvara veza i ljubav, lako kada pobijedjuju onda je sve super, ali kad izgube onda isplivaju mane, nedoataci, itd! Tako i treba biti, Ljubav i vjernost se ucvrscuje u teskocama! Pozitivna kritika, np, uvijek je dobro dosla, to nas cini boljima! Ali omalovazavanje i pljuvanje, samo govori o nama samima od cega smo sazdani, tj, kakvi smo ljudi! A to vrijedi za sve i za repku! I ja budem ljut kad izgube, ali ne pada mi na pamet sada pljuvati po igracima i treneru! Kakvu koris od toga imam, jadnu, nikakvu, tako i oni! I oni su ljudi sa slicnim problemima kao i mi, Nisu imuni na los dan, to je normalno! Ako ih pomognes kad im je tesko, eee to se vise cijeni, to je ono pravo, i poslije bude vraceno 100 puta, trudom, zalaganjem, borbom, itd! Ako volis klub, u ovom slucaju, onda budi tu i kada im ne ide, pa kad im krene veca ce biti radost! 😊💪✌️

Apropos jučerašnjih utakmica! 

U španjolskoj se igralo prvenstvo, u engleskoj kup utakmice, tako da u Liverpool-u i Chelsea-u nisu igrali baš prve postave, a niti kup nije bio onaj važan! 

Utakmicu nisam gledao, ali da nismo mogli gola zabiti, malo žalosno 

ATJ Lučko
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Bolje izgubiti jednom 3-0 nego 3 puta 1-0.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
A najbolje ni jednom
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Nije to pljiuvanje radi prve izgubljene, to je vise na koji nacin i kako smo mi izgubili, sevilja nas je razmontirala, to su nedopustive stvari za jedan klub kao real. ajde jedan, ajde i dva gola, al tri i vise, to je vec blamaza. Pojeli su nas na kontre a mi nismo znali sta u zadnjoj trecini terena s loptom. Strah me sta nas ceka protiv at madrida ako je to ovako lose izgledalo protiv sevilje

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Šteta što nismo jučer pobijedili,bilo smo bolji drugi pol.

Da je dao više šanse Viniciousu,ili Diazu umjesto benza možda bi i bila pobjeda

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Je, zaslužili smo, ali golmani su briljirali. Ceballos me ugodno iznenadio.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Asensio ono mora zabit, da je bio ronaldo rutinski bi bilo u mrezi. Napadaci kolektivno moraju poradit na zavrsnicama

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Možda, ali Oblak je fantastično pročitao igru i istrčao. Pola golmana se uopće ne bi pomaknulo s crte.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

morao je i griezmann ono zabit pa nije, jebiga bila je to golmanska večer

12 godina
offline
Real Madrid C.F.

1:0 gubimo,Vlašić nam zabio

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Prvih 25 minuta više nego žalosno,  panj Benzema i konjina uz aut liniju zajedno s predsjednikom koji ga je doveo.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

mislio sam da će Benz igrati bolje sad kad nema CR-a,ali taj lik je jednostavno gotov igrač

Spreman za kinu ili SAD

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

I ovaj Vasquez.Kako je taj čovjek godinama u Realu je totalna misterija

Mora da je Perezov vanbračni sin,pas mater.Koji drugi razlog da takav prosječan igrač igra u kraljevskom klubu

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

mislio sam da se ovo nece dogoditi,ali ovo je gori Real od Benitezovog,forsiranje Spanjolaca,nema igre nikakve,pojacanja 0 bodova i ovo da na klupi nije Spanjolac i da se nije dogodilo ono sa njim u reprezentaciji letio bih na iducem prijelaznom roku odvratan trener gadi mi se od prvoga dana... edit: ova sezona vrh vrhova cetvrtfinale lige prvaka i to ce biti uspjeh,a barcelona kakva god da je u prvenstvu uzet ce ga opet kao i kup

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 21:49 (toma20).
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Bale je problem, znalo se da ce biti ovako s ozljedama. Isco out, Marcelo out, nema tko igrati prema naprijed, 3 najpotentnija igraca su out. Treba odrijesti kesu i kupiti napadaca na zimu, forsirati ovog malog Brazilca i odmah vidjeti ili je ili nije. Trener mi je malo mutan, nisam fan lika, kada ga vidim s ono frizurom, ali neka proba, kada je Benitez mogao i Mourinho moze i on.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Nema Balea, Isca, Marcela, a on drži Modrića na klupi do 60. min. Idemo prvo gubit, pa ćemo onda probat stizat. Super taktika :)

Mislim nije tragedija, proći će se grupa, ali zabrinjavaju pro-španjolske ideje trenera. Ako ovako nastavi vjerujem da bi idući rok Inter i mogao realizirati transfer.

Only real programmers collect their own garbage.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice