Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.051
|
čitano: 707.723
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...

Nije trener problem, bar ne zasad..problem je nadomjestit sve te golove od ronalda, tj pokusat bar sto vise se priblizit brojkama koje smo imali sa ronaldom, to je najveci problem. Niko u realu nije imao niti ima konstantu ronalda za golove, i to je problem, dosli smo u tu eru koju smo svi znali da ce doc a to je post ronaldo era.

 

U zadnjih par god real i barca kao da su se dogovorili zamjenit uloge, real je poceo kupovat spanjolce vecinom mlade "nade" i dovođenje iz mlađih redova..barca se okrenula megalomanskim transferima i doslovno oni stvaraju "galacticose", oni su postali ti koji trose basonovno na elitne i dobre igrace u vecini slucajeva. Nekad su se navijaci barce udarali od prsa i govorili kako ne trose ni priblizno kao mi dok smo kupovali ronalda, zidanea, figa, bekema i tako dalje pa pooslje i ronalda, balea i to, sad eto obratno je.

 

Jedino mi perez nije jasan u svemu ovome, odkad je on postao skrt, ili on zna nesto sta mi ne? Dal stedi za sta ili o cemu se tu radi da on nece odrijesit kesu po cemu je uvijek bio poznat. Novaca imamo, i to vjerovatno na bacanje posto sta smo potrosili u zadnih par god? Zadnji veliki transfer je bio Bale, poslje njega nista veliko.

 trosimo da popunimo rupe ne da stvorimo kicmu tima :)

Sta bolan da nadomjeste, primili 5 golova?? da je 1 0 za barcu zavrsilo pa hajd, imalo bi smisla to reci

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Lopategi vjerojatno neće ovo preživjeti, možda da nije tako ružan rezultat... Nadam se da stvarno dolazi Conte, a da su ono s Mourinhom bile samo gluposti. Ne znam koliko se sad na zimu može tu nešto spasiti. Ako se nekog i dovede neće moći igrati u LP, a za La Ligu nam ne treba pojačanja. Bolje ostaviti transfere za ljeto. Neka novi trener u miru napravi selekciju i neka mu se dovedu prava pojačanja koja su ustvari i potrebna. Stoper, napadač, lijevi bek su must buy već zadnje tri godine. Pa nisu to problemi od jučer. 

 

Ne znam financijsku stranu priče, vjerojatno Perez skuplja za stadion, a i iznosi su u zadnjih 2-3 godine otišli u nebo. A opet s druge strane potrošili smo oko 130m eura na golmana i 2 klinca iz Brazila.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Čini se da je Conte realna opcija. To svi ponavljaju, kao ptice na grani. Vidjet ćemo za koji dan.

https://sportnet.rtl.hr/vijesti/516839/nogomet-spanjolska/lopetegui-nije-niti-trebao-naslijediti-zidanea-vrlo-brzo-potvrdio-se-kao-pogreska/

 

Varane u zadnjih 4-5 utakmica nije prisutan. Ili napravi penal ili promaši ključnu loptu. On i Benzema ostat će Lopeteguiju u sjećanju :)

 

*Ako dođe Conte, neće doći Hazard :)

Mislim, dakle half adder
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 11:04 (hrvooje).
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Čuj to, za La Ligu vam ne trebaju pojačanja, izgubili ste od Levantea i Alavesa dvije uzastopno, skoro vas je i Plzen iznenadio s 2-2, CSKA vas je pobijedio u ligi prvaka, danas ste dobili kantu na Camp Nou, vama je potreban potpuni remont...
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
A jesi biser... Pa La Ligu nećemo osvojiti sigurno, makar doveli 10 igrača na zimu. Nismo ju osvojili sa puno boljom ekipom, di ćemo sad. Čemu onda uopće ići u zimski šoping?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
playjob kaže...
Čuj to, za La Ligu vam ne trebaju pojačanja, izgubili ste od Levantea i Alavesa dvije uzastopno, skoro vas je i Plzen iznenadio s 2-2, CSKA vas je pobijedio u ligi prvaka, danas ste dobili kantu na Camp Nou, vama je potreban potpuni remont...

 Kao navijaču Reala ne treba mi nista. U 5 godina 4 lige prvaka. Što se mene tiče slijedeće 2 godine ne moraju ništa osvojit, pa čak ni ligu Španjolsku, koja je utješna nagrada Barci već par godina..  :) 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Nas je sasjekao treci primljeni gol, da smo izjednacili jos bi mozda i visilo sve u zraku, ovako nakon treceg primljenog pali smo i to je to. Modric nije zabio ono i nakon toga je poceo pad, da je zabio, tko zna...al sta je tu je.

Origin ID: ReaLazio
9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Za sve je kriv kretenčina Perez i njegova politika. Već par godina nam treba pravi napadač. Ove godine ostali na Benzemi koji je izvan nogometa još otkad je debeli Carlo osvojio ligu prvaka. Vraćaju jadnog Mariana koji će tu propast, bolje za njega da je ostao u lyonu. I opet će se Perez provući jer su bile 4 lige prvaka u zadnjih 5 godina, a ne da ga treba maknut nego nikad nije ni trebal postat predsjednikom, opet.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Sad kad nam treba perez u njegovom punom izdanju, sad ga nema, glumi banku, ili stedi za stadion ili nesto, lako nam za stadion nek dovede kapitalce da se vratimo na staro. Hazard, Mbappe i neki napadac, i rijesis problem, eventualno vezu mozda nadopunit al obrana nam je najgori dio tima ja mislim trenutno.

.

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
matrix777 kaže...
Pero Dinamit kaže...

Sviđa mi se ovaj novi Real koji ne ovisi samo o jednom igraču kao recimo Barca o Messiju.

 LOL 

 Vidim da si cijepljen protiv humora.  

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
7 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
manipulator kaže...
playjob kaže...
Čuj to, za La Ligu vam ne trebaju pojačanja, izgubili ste od Levantea i Alavesa dvije uzastopno, skoro vas je i Plzen iznenadio s 2-2, CSKA vas je pobijedio u ligi prvaka, danas ste dobili kantu na Camp Nou, vama je potreban potpuni remont...

 Kao navijaču Reala ne treba mi nista. U 5 godina 4 lige prvaka. Što se mene tiče slijedeće 2 godine ne moraju ništa osvojit, pa čak ni ligu Španjolsku, koja je utješna nagrada Barci već par godina..  :) 

 il je real trazio utjehu u Evropi

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
manipulator kaže...
playjob kaže...
Čuj to, za La Ligu vam ne trebaju pojačanja, izgubili ste od Levantea i Alavesa dvije uzastopno, skoro vas je i Plzen iznenadio s 2-2, CSKA vas je pobijedio u ligi prvaka, danas ste dobili kantu na Camp Nou, vama je potreban potpuni remont...

 Kao navijaču Reala ne treba mi nista. U 5 godina 4 lige prvaka. Što se mene tiče slijedeće 2 godine ne moraju ništa osvojit, pa čak ni ligu Španjolsku, koja je utješna nagrada Barci već par godina..  :) 

 Username ti odgovara, manipulator. La Liga "utješna nagrada". Počeli ste ga predstavljati kao nebitan trofejčić, kao neki superkup 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
antimadridista kaže...

 Username ti odgovara, manipulator. La Liga "utješna nagrada". Počeli ste ga predstavljati kao nebitan trofejčić, kao neki superkup 

 Isto kak i vi omalavažavate Ligu Prvaka jer ju je Real uzeo više puta zaredom nego vi u cijeloj povijesti. Možete se vi zavaravati koliko želite, ali svaki pravi fan nogometa zna da je LP vrh klupskog natjecanja.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...
 Možete se vi zavaravati koliko želite, ali svaki pravi fan nogometa zna da je LP vrh klupskog natjecanja.

 Ovisi na koji klub misliš. Ako misliš na Real iz Madrida, onda se ne mogu s tim složiti, jer je La Liga prejaka, lako je PSG-u pomesti smješne klubove u svom prvenstvu i za njih se slažem da je LP prestižnije natjecanje.

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...
antimadridista kaže...

 Username ti odgovara, manipulator. La Liga "utješna nagrada". Počeli ste ga predstavljati kao nebitan trofejčić, kao neki superkup 

 Isto kak i vi omalavažavate Ligu Prvaka jer ju je Real uzeo više puta zaredom nego vi u cijeloj povijesti. Možete se vi zavaravati koliko želite, ali svaki pravi fan nogometa zna da je LP vrh klupskog natjecanja.

 Gdje sam ja to točno omalovažavao LP? Samo se vi malo previše predstavljate La Ligu kao neko revijalno natjecanje koje ne znači ništa. A za osvojiti La Ligu treba biti konstantan cijelu sezonu i većina utakmica u sezoni su one ligaške. Liga Prvaka je najglamuroznije natjecanje koje znači najviše, to je istina. Ali je i nepredvidljivo i ne osvaja ga uvijek najbolja ekipa. Kao uostalom i svako kup natjecanje. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
antimadridista kaže...
Hexfire kaže...
antimadridista kaže...

 Username ti odgovara, manipulator. La Liga "utješna nagrada". Počeli ste ga predstavljati kao nebitan trofejčić, kao neki superkup 

 Isto kak i vi omalavažavate Ligu Prvaka jer ju je Real uzeo više puta zaredom nego vi u cijeloj povijesti. Možete se vi zavaravati koliko želite, ali svaki pravi fan nogometa zna da je LP vrh klupskog natjecanja.

 Gdje sam ja to točno omalovažavao LP? Samo se vi malo previše predstavljate La Ligu kao neko revijalno natjecanje koje ne znači ništa. A za osvojiti La Ligu treba biti konstantan cijelu sezonu i većina utakmica u sezoni su one ligaške. Liga Prvaka je najglamuroznije natjecanje koje znači najviše, to je istina. Ali je i nepredvidljivo i ne osvaja ga uvijek najbolja ekipa. Kao uostalom i svako kup natjecanje. 

 Najbolji je onaj tko pobijedi, osim ako si navijac Barcelone.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ode lopetegui!!!!!

Novi trener solarij.
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Lopetegui je bivši. Solari je novi privremeni trener.

 

https://www.marca.com/en/football/real-madrid/2018/10/29/5bcf077e268e3ed7588b45de.html

Mislim, dakle half adder
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
playjob kaže...
Ode lopetegui!!!!!

Novi trener solarij.

 Svi će biti lijepi i preplanuli ko Ronaldo

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 21:50 (Hexfire).
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...
antimadridista kaže...
Hexfire kaže...
antimadridista kaže...

 Username ti odgovara, manipulator. La Liga "utješna nagrada". Počeli ste ga predstavljati kao nebitan trofejčić, kao neki superkup 

 Isto kak i vi omalavažavate Ligu Prvaka jer ju je Real uzeo više puta zaredom nego vi u cijeloj povijesti. Možete se vi zavaravati koliko želite, ali svaki pravi fan nogometa zna da je LP vrh klupskog natjecanja.

 Gdje sam ja to točno omalovažavao LP? Samo se vi malo previše predstavljate La Ligu kao neko revijalno natjecanje koje ne znači ništa. A za osvojiti La Ligu treba biti konstantan cijelu sezonu i većina utakmica u sezoni su one ligaške. Liga Prvaka je najglamuroznije natjecanje koje znači najviše, to je istina. Ali je i nepredvidljivo i ne osvaja ga uvijek najbolja ekipa. Kao uostalom i svako kup natjecanje. 

 Najbolji je onaj tko pobijedi, osim ako si navijac Barcelone.

 Znači da je Leganes bolja ekipa od Reala jer su vas izbacili iz kupa u 2 utakmice prošle sezone? Kakva logika. Ne pobjeđuje uvijek bolji.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
antimadridista kaže...
Evil Access kaže...
antimadridista kaže...
Hexfire kaže...
antimadridista kaže...

 Username ti odgovara, manipulator. La Liga "utješna nagrada". Počeli ste ga predstavljati kao nebitan trofejčić, kao neki superkup 

 Isto kak i vi omalavažavate Ligu Prvaka jer ju je Real uzeo više puta zaredom nego vi u cijeloj povijesti. Možete se vi zavaravati koliko želite, ali svaki pravi fan nogometa zna da je LP vrh klupskog natjecanja.

 Gdje sam ja to točno omalovažavao LP? Samo se vi malo previše predstavljate La Ligu kao neko revijalno natjecanje koje ne znači ništa. A za osvojiti La Ligu treba biti konstantan cijelu sezonu i većina utakmica u sezoni su one ligaške. Liga Prvaka je najglamuroznije natjecanje koje znači najviše, to je istina. Ali je i nepredvidljivo i ne osvaja ga uvijek najbolja ekipa. Kao uostalom i svako kup natjecanje. 

 Najbolji je onaj tko pobijedi, osim ako si navijac Barcelone.

 Znači da je Leganes bolja ekipa od Reala jer su vas izbacili iz kupa u 2 utakmice prošle sezone? Kakva logika. Ne pobjeđuje uvijek bolji.

Upravo tako kolega, Leganes JE BIO BOLJI u Rim utakmicama i. 

Upravo tako, UVIJEK POBJEĐUJE BOLJI, ne nužno "najbolji" po statistici na papiru. 

ATJ Lučko
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
antimadridista kaže...
 Ne pobjeđuje uvijek bolji.

 Za anale. Jer nogomet se igra za broj dodavanja :) 

Što bi rekli u DK 'bili smo bolji, al zajebo nas sudija'. 

Mislim, dakle half adder
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
hrvooje kaže...
antimadridista kaže...
 Ne pobjeđuje uvijek bolji.

 Za anale. Jer nogomet se igra za broj dodavanja :) 

Što bi rekli u DK 'bili smo bolji, al zajebo nas sudija'. 

 Tko uopće spominje dodavanja? Jesi dobro s glavom?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Ma vidi što se sjatila sitnež da se naslađuje.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Danas u 19:30 protiv trećeligaša UD Melilla. Mogli bi castillaci dobiti priliku, prije svega Vinicius. 

Mislim, dakle half adder
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Katastrofa od igre. Smiješi se još jedno prosipanje bodova.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ne znam zasto uopce gledam utakmicu, treba na iducem prijelaznom roku 5-6 novih igraca

7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Kakva utakmica u drugom poluvremenu, spektakl. OVO MOZE SAMO REAL MADRID!!!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Skoro 2 spektakularna gola Valladolida.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Rutinska pobijeda. Zapamtite sada sta vam kazem ovdije: Cim proigra Lucas Vazquez Real ce biti nepobijediv!!! Vamonos Arriba Arriba Andale Arriba!!!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice