Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.051
|
čitano: 707.027
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...

Ništa neobično se nije dogodilo, Ajax je veći klub od Rome.

 Aj sad to ponovi, ali ovaj put bez suza u očima.

 Ništa neobično se nije dogodilo, Ajax je veći klub od Rome.

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Mi smo bar uzeli duplu krunu u Španjolskoj kad se dogodio kolaps u Ligi Prvaka 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
antimadridista kaže...

Mi smo bar uzeli duplu krunu u Španjolskoj kad se dogodio kolaps u Ligi Prvaka 

Rakiticu, skidaj se s foruma!

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ak niš drugo barem je i publika u Madridu shvatila da je Perez najveći krivac. 5 godina ne dovedeš igrača za prvih 11 i onda se čudiš kad dođe do raspada sistema... Sad samo fali da jedini potez nakon ovakve sezone bude vraćanje propalog Mourinha na klupu. To bi bio šlag na tortu. 

 

Sve ima i svoju dobru stranu. Ozbiljno sam razmišljao o prelasku kod Vipa da mogu gledat Real u LP bez gnjavaže. Briga manje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

ovo me podsjeca na sezonu 09/10 kad je gospodin don perez iskesirao nekoliko 100 milijuna za 4-5 igraca, imam filing da bude tak i ovog ljeta jer je ocito voda dosla do grla. Umjesto da je kupio zadnje 2-3 godine po jednog dobrog igraca bilo bi ok kolko tolko , ali ne moze ocekivat od prakticki djece s 20-21 godinom da ce voditi i drzati ekipu na 3 fronta, niko ne veli da oni ne budu jednog dana super igraci,al trenutno oni ne mogu biti uzdanica prvih 11 Reala i kraj price.

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ovaj De Light će biti igračina, treba ga zakapariti ako se može.

 

A za ostale pozicije dovesti već dokazane igrače. Ovih klinaca od kojih možda jednom bude nešto imamo i previše. 

 

Prije svega treba nam pravi trener. Od Ancelottija nismo imali čovjeka na klupi koji zna što radi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...

Ovaj De Light će biti igračina, treba ga zakapariti ako se može.

 

A za ostale pozicije dovesti već dokazane igrače. Ovih klinaca od kojih možda jednom bude nešto imamo i previše. 

 

Prije svega treba nam pravi trener. Od Ancelottija nismo imali čovjeka na klupi koji zna što radi.

 a kako se cini necemo ga imati jos dugo,jer sigurno se vraca ovaj truli Mourinho...

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
A jedva smo ga se riješili
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

Treba dovesti Hazarda, Lukakua, Mbapea i Neymara.

 Napisano prije vise od pola godine, znao sam sta treba Realu!!! GDJE SU PARE PEREZU?!?!?! Da je Real doveo ova 4 igraca i jos mozda 2 u odbrani, jedno dobro krilo, i jos mozda 2 dobra vezna igraca opet bi osvojio ligu prvaka, steta, ali dobro na greskama se uci...

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Da inace je ovo football manager pa mozes dovesti koga se sjetis...

14 godina
offline
Real Madrid C.F.

bale za lukaku

Life is great
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
toma20 kaže...

Da inace je ovo football manager pa mozes dovesti koga se sjetis...

 baš, ta 4 igrača taman milijardu eura po danasnjim cijenama

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hehe, ovaj evil naveo te igrače ko da se radi o dosad neotkrivenim talentima za koje samo on zna.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

https://www.24sata.hr/sport/ramos-poludio-u-svlacionici-perez-isplati-me-pa-odlazim-617976

Valjda neće vratiti Josea
Bolje onda sačekati Zidana u ljeto,i dat mu ruke nek slaže momčad

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." -Colin McRae
9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ceballos lijevo krilo, a Isco ni na klupi. Iskreno se nadam da Solari nikad neće imat karijeru ko trener i da će u budućnosti voditi drugoligaše i niže.
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
kbenzema kaže...
Ceballos lijevo krilo, a Isco ni na klupi. Iskreno se nadam da Solari nikad neće imat karijeru ko trener i da će u budućnosti voditi drugoligaše i niže.

 Tebe bi trebali postaviti za trenera? Vidim da znaš što treba.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Znači tebi je normalno da Isco nije ni na klupi, a Ceballos igra lijevo krilo?

Isco i Asensio su nas uništili kad smo izgubili 6:0. Nakon toga je Solari postavljen za trenera i nestali su, frajer ih je uništio.

Al očito si ti Solarijev fan...
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Zidane se vraca!! Ajde napokon jedna dobra vijest,neka sada kupe koga on pozeli i od iduce sezone smo opet stari 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ako se vraća, onda je sigurno dobio odriješene ruke da bira igrače i troši kolko god im financijski fair play dopušta.
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Zidane
Samo nek se vrati

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." -Colin McRae
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ocito da je real trebao sve popusit ove sezone da perez shvati da je davnih dana trebao dat odrijesene ruke zidaneu i ne prodat ronalda tad...sad nek dovede hazarda i ostale, remont klupe i natrag na trofeje

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ovo mi je ipak iznenađenje. Prije par mjeseci je odlučio da odlazi jer je i sam shvatio kamo sve ovo vodi, a sad se vraća kad je ekipa još slabija i skroz u rasulu. A dobro, vidjet ćemo. Ionako je najbitnije koliko će Perez odriješiti kasu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
odjavljen
offline
Real Madrid C.F.

I službeno!

12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." -Colin McRae
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Po meni ovo znaci da je Perez pristao na uvjete Zizoua, neki dugorocni projekt ,znaci dovodenje novih igraca,veci respect za Isca,Marcela i Navasa te prodaja Balea pod broj 1.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Balea odma prodat, i krenut u rekonstrukciju, nek si dovede koga misli da treba, bez puno filozofije, ako je perez imalo pametan dozvolit ce to. Koga god dovede, ako se pokaze dobar, marketinski ce se isplatit jer ce mu popularnost i prestiz rast.

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

U španjolske medije procurili su i Zidaneovi uvjeti, a imao ih je šest:

1. Potpuna kontrola nad momčadi.

2. Prodaja igrača koje ne želi.

3. Marcelo i Isco nisu na prodaju.

4. James Rodrigez se ne vraća.

5. Neymara se neće kupovati!

6. Pokušat će se dovesti Mbappea!

 

Ako je istina sve super 

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Prvenstveno je doveo Zidanea natrag jer se i njegova fotelja počela tresti. A dovođenje Zizua mu je win win. Smirio je "zle duhove", a ako se Zidaneu posreći ko i prvi put bit će i rezultata. Ako ne uspije, Perez neće ispasti kriv. Osim ako će opet šparati na pojačanjima. 

 

S druge strane, da je odmah na startu doveo pojačanja Lopategiju i dao njemu odriješene ruke, vjerojatno ne bi bili gdje jesmo.

 

U svakom slučaju očekujem jako uzbudljiv prijelazni rok. U oba smjera.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Nije problem trener vec igraci. Ako ne dovedu Hazarda, Lukakua, Mbapea, Neymara i jos barem 7-8 igraca u rasponu od 20-30 milijuna eura(svaki) ja cu prestati da navijam za Real!!!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

Nije problem trener vec igraci. Ako ne dovedu Hazarda, Lukakua, Mbapea, Neymara i jos barem 7-8 igraca u rasponu od 20-30 milijuna eura(svaki) ja cu prestati da navijam za Real!!!

 Glavno da si srao po Barca temi a sada se prijetis da vise neces navijati za Real nakon jedne lose sezone 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice