Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 711.622
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Pa netrebamo nikoga kupovati umjesto Balea. Ionak samo koči razvoj ovim mladim igračima, a niš koristi je.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

bale je jednostavno magnet za povrede, bio bi vam on jos i dobar kad bi ikako mogao uhvatit ritam utakmica

16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Presmiješno je gledat kako nitko nece u Arsenal, kao da su šugavi. Sanchez hoće van, a Lemar neće ni za 100m. Sad idu za Draxlerom, jer bi jedino tako dali Cityju Sancheza. 

 

Lemar zabio za Francuze. Koliko je sad digao cijenu, na 120, 130m :) Možda bi el presidente trebao upaliti i podmazati fax. Monaco ce na dva igraca ubrati preko 300m :))

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2017 22:15 (hrvooje).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Eto sta se desi kad se katar osramoti nakon 4:0 vodstva, poludi pa pocne kupovat sve sta stigne i ne pita za cijenu...bas me zanima di ce ove sezone dogurat u LP...pokusavaju bit kao nekad real, al imaju jedan problem..real ima iza sebe ostavstvinu, oni 6 prvaka francuske. Budemo vidli sad kako ce se emeray snac sa toliko dobrih igraca. Ako im ugura pravi mentalitet i poslozi ih, mogu bit među najacima, al sve ce se jos vidit. Cudi me da nisu isli po hazarda i tako neke igrace.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...

Eto sta se desi kad se katar osramoti nakon 4:0 vodstva, poludi pa pocne kupovat sve sta stigne i ne pita za cijenu...bas me zanima di ce ove sezone dogurat u LP...pokusavaju bit kao nekad real, al imaju jedan problem..real ima iza sebe ostavstvinu, oni 6 prvaka francuske. Budemo vidli sad kako ce se emeray snac sa toliko dobrih igraca. Ako im ugura pravi mentalitet i poslozi ih, mogu bit među najacima, al sve ce se jos vidit. Cudi me da nisu isli po hazarda i tako neke igrace.

 A gdje bi stavio Hazarda i tako neke igrače? Kak bi izgledala formacija sa toliko ofenzivaca?

 

I nikad nisam znao što znači usađivanje pobjedničkog mentalieta. Ili si pro i igraš ili nisi.

Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
ivek decembarski kaže...
TheDarkSide kaže...

Eto sta se desi kad se katar osramoti nakon 4:0 vodstva, poludi pa pocne kupovat sve sta stigne i ne pita za cijenu...bas me zanima di ce ove sezone dogurat u LP...pokusavaju bit kao nekad real, al imaju jedan problem..real ima iza sebe ostavstvinu, oni 6 prvaka francuske. Budemo vidli sad kako ce se emeray snac sa toliko dobrih igraca. Ako im ugura pravi mentalitet i poslozi ih, mogu bit među najacima, al sve ce se jos vidit. Cudi me da nisu isli po hazarda i tako neke igrace.

 A gdje bi stavio Hazarda i tako neke igrače? Kak bi izgledala formacija sa toliko ofenzivaca?

 

I nikad nisam znao što znači usađivanje pobjedničkog mentalieta. Ili si pro i igraš ili nisi.

 To smo vidli na primjeru PSG-a koji je prosuo 4 gola i osramotio se kao nekakav amaterski klub, bas zato jer nemaju pobjednicki mentalitet, i jer su placenici, i jer uopce nemaju osjecaj da igraju za neki "vazan" klub, nego za klub koji im daje basonovnu placu, bezobzira dal zavrsili u cetvrtifnalu LP-a ili finalu...to je razlika jednog PSG-a i reala...

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Kam bu Real s parama, pa koliki će porez na dobit morat platit.  

12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...
ivek decembarski kaže...
TheDarkSide kaže...

Eto sta se desi kad se katar osramoti nakon 4:0 vodstva, poludi pa pocne kupovat sve sta stigne i ne pita za cijenu...bas me zanima di ce ove sezone dogurat u LP...pokusavaju bit kao nekad real, al imaju jedan problem..real ima iza sebe ostavstvinu, oni 6 prvaka francuske. Budemo vidli sad kako ce se emeray snac sa toliko dobrih igraca. Ako im ugura pravi mentalitet i poslozi ih, mogu bit među najacima, al sve ce se jos vidit. Cudi me da nisu isli po hazarda i tako neke igrace.

 A gdje bi stavio Hazarda i tako neke igrače? Kak bi izgledala formacija sa toliko ofenzivaca?

 

I nikad nisam znao što znači usađivanje pobjedničkog mentalieta. Ili si pro i igraš ili nisi.

 To smo vidli na primjeru PSG-a koji je prosuo 4 gola i osramotio se kao nekakav amaterski klub, bas zato jer nemaju pobjednicki mentalitet, i jer su placenici, i jer uopce nemaju osjecaj da igraju za neki "vazan" klub, nego za klub koji im daje basonovnu placu, bezobzira dal zavrsili u cetvrtifnalu LP-a ili finalu...to je razlika jednog PSG-a i reala...

 

Svaki klub ti je važan ako si profesionalac u glavi.

Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...

 To smo vidli na primjeru PSG-a koji je prosuo 4 gola i osramotio se kao nekakav amaterski klub, bas zato jer nemaju pobjednicki mentalitet, i jer su placenici, i jer uopce nemaju osjecaj da igraju za neki "vazan" klub, nego za klub koji im daje basonovnu placu, bezobzira dal zavrsili u cetvrtifnalu LP-a ili finalu...to je razlika jednog PSG-a i reala...

 Pa ne mogu svi pobijedit, može biti samo jedan pobjednik. Onda ni RM nije imao pobjednički mentalitet kad nije uzeo 10 godina prvenstvo. Uglavnom, mislim da su to gluposti.

 

Svi su oni plaćenici. Ljube grb kad zabiju gol i onda iduće godine traže povišicu ili odu u drugi klub pa ljube njegov grb. Tko je cijeli život igrao za jedan klub? Hierro, Maldini, Totti, možeš i na prste jedne ruke nabrojat. Ljubav i profesionalni sport nemaju veze jedno s drugim.

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.9.2017 14:46 (hrvooje).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Nitko nije rekao da ti igraci ne igraju za placu...al opet..ja ocu rec..nije isto igrat za PSG ili Real. Realu se nebi desilo sigurno ono sta se PSG-u desilo..ona sramota..koja ce ih pratit. A to se PSGu desilo jer nemaju mentalitet kakav trebaju imat, jer da su ga imali, mozda bi i izgubili, al ne sigurno onoliko i na onakav nacin. Pazi da se igraci vecer prije sprdaju koliko ce izgubit i da se nadaju da ce izgubit dovoljno "malo" da ipak prodju, pa di to ima? Vljda svaku utakmicu ides na pobjedu bezobzira na sve.

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hierro je prije Reala igrao za Valladolid a i poslije je otisao nekam u Katar a poslije je igrao i u Boltonu. Kolega, to je jedan od vecih igraca u Realovoj povijesti, cudi me da to ne znate.
15 godina
online
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...

Nitko nije rekao da ti igraci ne igraju za placu...al opet..ja ocu rec..nije isto igrat za PSG ili Real. Realu se nebi desilo sigurno ono sta se PSG-u desilo..ona sramota..koja ce ih pratit. A to se PSGu desilo jer nemaju mentalitet kakav trebaju imat, jer da su ga imali, mozda bi i izgubili, al ne sigurno onoliko i na onakav nacin. Pazi da se igraci vecer prije sprdaju koliko ce izgubit i da se nadaju da ce izgubit dovoljno "malo" da ipak prodju, pa di to ima? Vljda svaku utakmicu ides na pobjedu bezobzira na sve.

Svakako se ne bi desilo pa skoro nikome da ispadnu nakon 4:0....ali uvijek se svakome nešto slično može desit.

 

 

BVB-Odd, RM-Barca nakon bahaćenja Mourinha...

 

 

Mislim lopta je okrugla, jednom jednostavno neće. No PSG je sad sigurno uži kandidat za osvajanje LP. Juve im može vodu nosit.

 

 

9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mitch kaže...
TheDarkSide kaže...

Nitko nije rekao da ti igraci ne igraju za placu...al opet..ja ocu rec..nije isto igrat za PSG ili Real. Realu se nebi desilo sigurno ono sta se PSG-u desilo..ona sramota..koja ce ih pratit. A to se PSGu desilo jer nemaju mentalitet kakav trebaju imat, jer da su ga imali, mozda bi i izgubili, al ne sigurno onoliko i na onakav nacin. Pazi da se igraci vecer prije sprdaju koliko ce izgubit i da se nadaju da ce izgubit dovoljno "malo" da ipak prodju, pa di to ima? Vljda svaku utakmicu ides na pobjedu bezobzira na sve.

Svakako se ne bi desilo pa skoro nikome da ispadnu nakon 4:0....ali uvijek se svakome nešto slično može desit.

 

 

BVB-Odd, RM-Barca nakon bahaćenja Mourinha...

 

 

Mislim lopta je okrugla, jednom jednostavno neće. No PSG je sad sigurno uži kandidat za osvajanje LP. Juve im može vodu nosit.

 

 

 To ćemo vidjet tko će kome vodu nositi. Juve zna kupovati naspram panjeva iz Barce.. Bas si nasao usporedbu. Sta ti mislis da Neymar i Mbape svako jedno poluvrijeme imaju po hattrick? 

Lako je trpat Nantes i Angers. 

 

Ja nisam ništa vidio u Neymaru posebno zadnjih 15 kola. Ako PSGu vrijedi tu lovu što su dali, super.

 

Barca je razbila Real sa Pacom u zadnjem el clasicu u prvenstvu, tak da ono. Neymar ce uskoro zavrsiti kao Ronaldinho, samo sto je Ronaldinho u svoje zlatno doba bio za 3 klase bolji igrac od Neymara

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.9.2017 17:39 (matrix777).
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Kako je lijepo biti navijač reala ovo leto, svi trgaju kosu koga će njihov klub kupiti, a Zizu nama rekao da se ništa neće dogoditi prije mjesec dana.

Bilo bi lijepo da smo doveli stopera, ali kad se ovi što su tu oporave, riješe kartona, opet ćemo imati barem dva viška.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
rooswelt1991 kaže...

Kako je lijepo biti navijač reala ovo leto, svi trgaju kosu koga će njihov klub kupiti, a Zizu nama rekao da se ništa neće dogoditi prije mjesec dana.

Bilo bi lijepo da smo doveli stopera, ali kad se ovi što su tu oporave, riješe kartona, opet ćemo imati barem dva viška.

 Na kraju balade možda je i bilo najpametnije ne uvlačiti se u ove debilne cifre koje trenutno vladaju. Definitivno bi moglo biti problema u zadnjoj liniji zbog kartona i ozljeda i u napadu, ako Benzema nastavi sa onakvim promašajima, ali kadar nam je i dalje puno jači od većine top momčadi. Dobro je što nije prodan Kova, ali ne bih se baš bunio da je Bale otišao. A i Vasquez po meni ima puno više kredita nego treba. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ček malo, koliko kredita po tebi ima Benzema? Vasquez je korisniji igrač od Benzeme. Imamo se zašto i uvjeriti u to.

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
matrix777 kaže...

Ček malo, koliko kredita po tebi ima Benzema? Vasquez je korisniji igrač od Benzeme. Imamo se zašto i uvjeriti u to.

 Pa Benzema već odavno nema kredita. Vasquez je ok igrač i ništa više od toga, ali stvarno previše puta ima prednost pred ostatkom "rezervi". Ulazi ko zamjena i kad ga treba i kad ga netreba.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Mogli su dovest Alabu i to je to. Dat za njega 80m, a prodat Balea za 100m i to bi bio savršen mercato. Ali i dalje dok se sve zvijezde koje su promijenile klub uigraju, RM je ipak tu u prednosti. 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
hrvooje kaže...

Mogli su dovest Alabu i to je to. Dat za njega 80m, a prodat Balea za 100m i to bi bio savršen mercato. Ali i dalje dok se sve zvijezde koje su promijenile klub uigraju, RM je ipak tu u prednosti. 

 I di bi sa Alabom? Sta ce nam koji krc? Trebao je Perez pljunuti pare za Kanea ili Aubameyanga. Koliko god ja volio i podržavao Benza, treba nam još jedan napadač ekstraklase. Možda i stoper. 

PSN: RayzCRO
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

 

Perez gledas li ti ovo, GLEDAS LI?!?! MAJMUNE JEDAN!!! Tlak mi je skocio na 200, nema spavanja cjelu noc...

...
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Zašto budala? Zato što klinci koji je odigrao jednu dobru sezonu nije ponudio 12-13 milja godišnje kao PSG već 7 milja? Hm
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Isco razvali Talijane.
Buffon nemoćan.
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

I Asensio zaigrao od prve u vrhu napada.

 

Pišu sportske novosti da je Zidane "najjeftiniji" trener u Perezovoj vladavini. Dosad je potrošio samo 82m eura na transfere. 

 

Ne znam kome je trebala ova glupost danas na Hrvatska : Kosovo. Pa koga vraga se 20 minuta igraš s karijerama igrača kad je vidjlivo da su uvjeti katastrofa. Zamisli da kupiš nekog za 200m i onda se ozlijedi u nekoj kaljuži jer se forsira odigravanje tekme.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Rayz00 kaže...
hrvooje kaže...

Mogli su dovest Alabu i to je to. Dat za njega 80m, a prodat Balea za 100m i to bi bio savršen mercato. Ali i dalje dok se sve zvijezde koje su promijenile klub uigraju, RM je ipak tu u prednosti. 

 I di bi sa Alabom? Sta ce nam koji krc? Trebao je Perez pljunuti pare za Kanea ili Aubameyanga. Koliko god ja volio i podržavao Benza, treba nam još jedan napadač ekstraklase. Možda i stoper. 

 Pa cilj je da na svakoj poziciji imaš jednako dobru zamjenu. Ako se Marcelo ozlijedi piši propalu sezonu. Vidi kako je Barcelona prošla kad im je otišao desni bek, a nisu imali drugog. 

 

Što se tiče utakmice s Kosovom, stvarno ludost i početi utakmicu. A Spa - Ita za treći gol kakva kontra Ramosa i Morate :)) Šteta što je Morata otišao. 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
hrvooje kaže...

... Šteta što je Morata otišao. 

 

A što bi onda trenerov ljubimac Benzema? Po mojem bolje da je otišao, barem igra i zabija. Za razliku od ovog panja i one panjine koja ga cijelo vrijeme gura u prvu postavu.

Plehani vikleri
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Mislim da je veratija isco izvozao kao niko dotad hahah...ball control na malom prostoru vec dugo nije nitko imao od odlaska ronalda i ronaldinja

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Sreća naša što uz Isca i Asensia, imamo Ronalda da puca slobodnjake. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Isco je jučer uništio Verattia

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
sstrmi kaže...

Isco je jučer uništio Verattia

 Hajd što mu uvali "tunel" već i "sombrero". 

Golove i kreirane šanse da i ne spominjem.

14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

 

Perez gledas li ti ovo, GLEDAS LI?!?! MAJMUNE JEDAN!!! Tlak mi je skocio na 200, nema spavanja cjelu noc...

 Sto tocno tu gledamo? Precjenjenog klinca? Igrao je jako dobro dok je bio i mladi, ali imao je jednu dobru ozbiljnu sezonu. Iako sam iskreno bio za njegov dolazak, nije vrijedan novaca koji su dati za njega i koje dobiva.

Jura iz druge galaksije kaže...
hrvooje kaže...

... Šteta što je Morata otišao. 

 

A što bi onda trenerov ljubimac Benzema? Po mojem bolje da je otišao, barem igra i zabija. Za razliku od ovog panja i one panjine koja ga cijelo vrijeme gura u prvu postavu.

 Benzemina uloga nije samo to da zabije golove, njegova najveca uloga se pokazuje kad Ronaldo igra. On je jedno veliko smetalo tada koje odvuce igraca ili dva na sebe da Ronaldo moze disat.

 

Da su nam svi igraci kao Isco, koji je sutio i radio i priznao da su neki igraci ispred njega jer su bolji od njega (iako mozda ne u svakoj utakmici). Sad je zaradio postovanje sa svih strana. Morata je zabio, ali treba se pogledat kome je zabijao i to sto Benzemu zamjeni zadnjih 10 min i zabije ne pokazuje da je los Benzema nego da je Morata bio kvalitetna zamjena koja je u 10 minn mogla dat sve od sebe.

011000110010.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2017 21:04 (michael).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice