Rolanje (slalom/freestyle)

poruka: 1.007
|
čitano: 132.498
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
Sale_ds kaže...

Evo me doma sa trosatnog divljanja po dugom selu lol

Moram priznat da je ovo bio prvi dan da sam se naskako ko divljak i nisam niti jednom opo (a popio sam jedan radler xD).

I ja sam prije rolo solo uz muziku ali je to uvjek na kraju zavrsilo vadenjem slusalica iz usiju tak da budem svjesniji situacije oko sebe. Zna bit dosta prometno, a vozaci ne hebu rolere ni 5% tak da je bolje ne zahebavat se. A i rolanje solo je fkt za rekreativu i samo rekreativu. Ovak kad si ti sa nekim onda dolazi do obostranog nabrijavanja pa se ide korak dalje. Od pocetka ove sezone rolam solo samo kad sam bas totalno nabrijan i kad nemrem nac ama bas nikog pa cak ni biciklista da me prati :p

 

btw taj frajer na videu ti je kolko sam ja shvatio neki prezenter rola za rollerblade i tip je stvarno lud. Nema sanse da cu ja ikad moc skocit ni priblizno ko on, probao budem ali cu vjerovatno zavrsit u bolnici

 nisi normalan s skakanjem......ja nažalost imam previše godina, previše kila i premalo zdravih ligamenata da bi skakal

 

a na jarunu ne jevem živu silu kaj se tiče muzike i situacije oko mene, ono je staza za bicikle i rolere i tamo jedino djecu ispod 5 godina izbjegavam, a nekad ni njih

 

a ovo sa nabrijavanjem ima svojih prednosti al sam se više puta na skijanju znao zbog toga opeći

kod mene normalno radi.....
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
Nades prvo neku manju prepreku pa krenes s tim, a ligamenti ak hoce pucat nek pucaju :p i sta nisi ti god dana mladi od mene? A sto se tice rolanja sa slusalicama..na jarunu je to izvedivo zato sto je staza predvidena za to dok ovdje u selu ja prakticki rolam po cesti pa non stop moram pazit na aute, bicikliste itd. A da ne govorim o nadobudnim osamnaestogosnjacima sa 200 konja pod haubom..

Sto se tice skakanja ide mi ok unaprijed al bi htio pocet polako ucit i unazad sam sta sam financijski presusio tak da nemam za stitnike i kacigu,a bez toga nemam namjeru isprobavat takve gluposti..

Sinoc sam bas naletio na frajera koji se tek poceo rolat pa sam mu dao instrukcije i sad me frend hebe da pocnem to naplacivat :p
The best way to be boring is to leave nothing out.
15 godina
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
cekpi kaže...
Sale_ds kaže.

 

ps-sad sam došao sa jaruna i mogu reć da je bilo inspirativno

Zbog ovakvih stvari mi je žao šta ne živim u ZG :(

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
Pa di zivis?? Mora bit asfalta oko tebe da ga hebes :)

Nisam ni ja u zg'u al realno asfalt je asfalt...doduse nefje losiji, sta ces. Bitna je volja ;)
The best way to be boring is to leave nothing out.
14 godina
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
Arabarran kaže...
cekpi kaže...
Sale_ds kaže.

 

ps-sad sam došao sa jaruna i mogu reć da je bilo inspirativno

Zbog ovakvih stvari mi je žao šta ne živim u ZG :(

Haha, bio sam i ja jučer i mogu samo reći da ta slika nije niti 5% od izbora.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
15 godina
offline
Rolanje (slalom/freestyle)

živim u Og...ali,brate.... pa nisam aludirao na asfalt ;)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
A jbga..ne vidim quote ake je bio..na mobu sam -.-
The best way to be boring is to leave nothing out.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)

upravo dođoh s jaruna......komada ko pljeve{#}{#}{#}

 

inače odradil sam dva kruga, jedan ispod 19min a drugi malo preko 17min{#}

 

Sale_ds kaže...
Nades prvo neku manju prepreku pa krenes s tim, a ligamenti ak hoce pucat nek pucaju :p i sta nisi ti god dana mladi od mene? A sto se tice rolanja sa slusalicama..na jarunu je to izvedivo zato sto je staza predvidena za to dok ovdje u selu ja prakticki rolam po cesti pa non stop moram pazit na aute, bicikliste itd. A da ne govorim o nadobudnim osamnaestogosnjacima sa 200 konja pod haubom..

Sinoc sam bas naletio na frajera koji se tek poceo rolat pa sam mu dao instrukcije i sad me frend hebe da pocnem to naplacivat :p

 godinu sam dana mlađi al sam dosta potrošen{#}

 

nakon mjesec dana longete, par mjeseci štaka, skoro godinu dana raznih tableta protiv bolova napokon mogu reć da mi je koljeno ok tako da svoje ligamente jako čuvam

 

ps-bilo bi bolje da nekoj ženskici daješ instrucije.........a nakon toga masaža protif muskulfibera {#}

kod mene normalno radi.....
15 godina
offline
Rolanje (slalom/freestyle)

daj nemojte me ubijati s tim Jarunom!!!!!

Majkemi,zapalit ču nafalice u Zg na rolanje :)))

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
cekpi kaže...

upravo dođoh s jaruna......komada ko pljeve{#}{#}{#}

 

inače odradil sam dva kruga, jedan ispod 19min a drugi malo preko 17min{#}

godinu sam dana mlađi al sam dosta potrošen{#}

 

nakon mjesec dana longete, par mjeseci štaka, skoro godinu dana raznih tableta protiv bolova napokon mogu reć da mi je koljeno ok tako da svoje ligamente jako čuvam

 

ps-bilo bi bolje da nekoj ženskici daješ instrucije.........a nakon toga masaža protif muskulfibera {#}

Pocelo je sa zenskicom i nakon godinu dana sam joj savjetovo da si kupi bicikl LOL

 

A sto se tice tebe i tog tvog koljena.. to ti je razlog vise da copis komada i da pocnes skakat, pa poslje voznje malo jauces, a ona mazi i ljubi hahaha

Arabarran kaže...

daj nemojte me ubijati s tim Jarunom!!!!!

Majkemi,zapalit ču nafalice u Zg na rolanje :)))

Nafalice?!?? ti si se momak zbilja napalio oO {#}

 

 

Ugl. slobodan dana danas, obuvam role i odo na kavu ;)

The best way to be boring is to leave nothing out.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2011 9:31 (Sale_ds).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
Sale_ds kaže...

Pocelo je sa zenskicom i nakon godinu dana sam joj savjetovo da si kupi bicikl LOL

 

A sto se tice tebe i tog tvog koljena.. to ti je razlog vise da copis komada i da pocnes skakat, pa poslje voznje malo jauces, a ona mazi i ljubi hahaha

moj komad je role zamijenio kaučom {#}

 

Arabarran kaže...

daj nemojte me ubijati s tim Jarunom!!!!!

Majkemi,zapalit ču nafalice u Zg na rolanje :)))

 evo ti još inspiracije:

kod mene normalno radi.....
15 godina
offline
Rolanje (slalom/freestyle)

Damn!!

Šta je najgore od Srijede do Nedjelje sam u Zg,ali neče biti vremena za rolanje :(( samo šljaka...

Jel ima mačkica navečer na Jarunju?? {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
Arabarran kaže...

Damn!!

Šta je najgore od Srijede do Nedjelje sam u Zg,ali neče biti vremena za rolanje :(( samo šljaka...

Jel ima mačkica navečer na Jarunju?? {#}

 si videl kad je to slikano?

 

enivej, ekipa se još oko 10 zna rolat

kod mene normalno radi.....
15 godina
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
Ipak cu ja uzet role,mada je prognoza u banani :-(
I valjda necu biti toliko umoran za koji djir s mačkicama ;-)
15 godina
neaktivan
offline
Rolanje (slalom/freestyle)

Meni nejde rojalanje , visok sam 2 metra .. . pokušao sam ali nisam ja za to , bolje mi pristaje košarka {#}

http://soksa.3dhr.net/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
cekpi kaže...
Arabarran kaže...

Damn!!

Šta je najgore od Srijede do Nedjelje sam u Zg,ali neče biti vremena za rolanje :(( samo šljaka...

Jel ima mačkica navečer na Jarunju?? {#}

 si videl kad je to slikano?

 

enivej, ekipa se još oko 10 zna rolat

Daj nemoj covjeka nabrijavat...doci ce tam na rolama, a kad ono sve tipovi xD

 

nixXxa kaže...

Meni nejde rojalanje , visok sam 2 metra .. . pokušao sam ali nisam ja za to , bolje mi pristaje košarka {#}

Frend koji se rola samnom ima skoro 2m i nosi role br 50..tak da ono, izgovor ti i nije nesto {#}

The best way to be boring is to leave nothing out.
15 godina
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
Zamisl,dodjem na Jarun,a ono sami likovi u BUG majici :-D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
Arabarran kaže...
Zamisl,dodjem na Jarun,a ono sami likovi u BUG majici :-D

hah..nekak sumnjam, skrti su ovi bagovci sa tim majcama, a bas bi im bio dobra reklama dok se rolam :)

 

Damn, bas pogledo prognozu...uzas za ovaj tjedan :S

The best way to be boring is to leave nothing out.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
nixXxa kaže...

Meni nejde rojalanje , visok sam 2 metra .. . pokušao sam ali nisam ja za to , bolje mi pristaje košarka {#}

Frend koji se rola samnom ima skoro 2m i nosi role br 50..tak da ono, izgovor ti i nije nesto {#}

Uuuufff br .50 , to je fakat velika "patika"{#} , danas poslje 23 h trčanje valjda neće kiša .

http://soksa.3dhr.net/
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2011 20:37 (nixXxa).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
nixXxa kaže...
nixXxa kaže...

Meni nejde rojalanje , visok sam 2 metra .. . pokušao sam ali nisam ja za to , bolje mi pristaje košarka {#}

Frend koji se rola samnom ima skoro 2m i nosi role br 50..tak da ono, izgovor ti i nije nesto {#}

Uuuufff br .50 , to je fakat velika "patika"{#} , danas poslje 23 h trčanje valjda neće kiša .

Trebas ga vidjet kad krene padat i mahat rukama hahaha..ko da si uzeo sibu od vrbe i poceo mlatit s njom, al smrad nikak da posteno padne :P

The best way to be boring is to leave nothing out.
14 godina
neaktivan
offline
Rolanje (slalom/freestyle)

naravno da mi vrag nije dao mira i naravno da sam pokušao skakat danas....................i naravno da sam se razbio ko nikad do sad........

kod mene normalno radi.....
15 godina
neaktivan
offline
Rolanje (slalom/freestyle)

Ja sam se prije 8 godina razbio pošteno , zdrobio sam si ljevi lakat padom sa bicikla , u ruci sam imao dvije šipke , oko 1. mj sam bio u bolnici i jednu godinu sam išao na terapije . Točno se sječam kad sam pao i izravnao slomljenu ruku uufffff . Još čuvam kolekciju slika od rengena .

http://soksa.3dhr.net/
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.6.2011 0:12 (nixXxa).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
Dokle god se mozes ulogirat na bugov forum znaci da nije nis strasno :p

btw, kaj si iso preskakat lol?
The best way to be boring is to leave nothing out.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
Sale_ds kaže...
Dokle god se mozes ulogirat na bugov forum znaci da nije nis strasno :p

btw, kaj si iso preskakat lol?

 sve po malo.......prvo one fleke po cesti, pa onda zamišljene fleke, pa neko lišće, pa neakvu granu, pa onaj uski žuti hupser, pa sam onda bio u euforiji, pa sam onda još jednom išao u prazno skočit i onda sam doskočio izgubil malo ravnotežu, nege u zrak a dupe u asvalt

kod mene normalno radi.....
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
Auuuuu boli trtica negdje??haha

Pri doskoku moras pazit da se ne docekas na zadnje kotace odnosno pete inace glumis akrobata lol

Pozitivno je to sta si poceo,a bez muke nema nauke..u ovom slucaju bez bolova nema nauke :)
The best way to be boring is to leave nothing out.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
E da, i kad skaces noge savini u stranu..
The best way to be boring is to leave nothing out.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
Sale_ds kaže...
Auuuuu boli trtica negdje??haha

Pri doskoku moras pazit da se ne docekas na zadnje kotace odnosno pete inace glumis akrobata lol

 a sad mi veliš da moram pazit na to.............a jbg

Sale_ds kaže...
E da, i kad skaces noge savini u stranu..

 si lud, na skačem ja toliko i na mene sila teža jako djeluje tako nema nikakvog savijanja

kod mene normalno radi.....
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
A jbga probaj, nis ti nebu od par masnica i ogrebotina xD

Nije ni meni jasno to skakanje..ja se moram propet ko mamlaz da bi preskocio hebenu zardinjeru, a gledam ekipu na jubtou..nisu normalni, kao da za njih zakoni fizike ne vrijede. Ili je mozda stvar u red bullu?!?? hmmm
The best way to be boring is to leave nothing out.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
Sale_ds kaže...
A jbga probaj, nis ti nebu od par masnica i ogrebotina xD

Nije ni meni jasno to skakanje..ja se moram propet ko mamlaz da bi preskocio hebenu zardinjeru, a gledam ekipu na jubtou..nisu normalni, kao da za njih zakoni fizike ne vrijede. Ili je mozda stvar u red bullu?!?? hmmm

 ma zajebi, cijelu noć nisam spaval, kak se god okrenem bolilo me dupe........naravno mala me cijelu večer prcala zbog toga, da kud se stara konjina gura di mu nije mjesto

kod mene normalno radi.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rolanje (slalom/freestyle)
Cemu preskakat rinzol, pa prekoracis ga oO
3.000 postova___________________Početnik u Minecraftu :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice