Savjeti za mršavljenje,vježbe

poruka: 298
|
čitano: 106.834
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
dmanz kaže...

jesi siguran da se tak kasno smije jesti? uglavnom svi govore kak poslije 6 nebi se smjelo jesti

Najveca zabluda ikad!

Sto se desava kad "ne jedemo iza 18:00"  

Usporava se metabolizam!!

 

 

Gle, da bi ubrzali metabolizam potrebno je jesti minimalo 6 malih obroka ( P + UH ili P + M ) svako 3 sata. Na taj nacin, nakon nekog vremena tijelo zna da ce uvijek dobit hranu te ne vidi potrebu da zadrzaje salo pa ga se rijesava ( gubite tezinu ). 

 

Kad ti ne jedes nista iza 18:00 ( recimo da ustajete u 8 ujutro ) tijelo je bez hrane 14h!! A ako dodamo da neki preskacu dorucak ( sto svak ko brine o sebi, tjelesnom izgledu i zdravlju ni u ludilu nebi preskocio ) pa jedu tek "marendu" tijelo zna biti i po 16-17h bez hrane. Na taj nacin se metabolizam usporava, tijelo jede samo sebe ( jer mu treba energija ) na nacin da uzima energiju iz misica, misici se smanjuju a to nitko ne zeli. Bilo koji obrok nakon ovih 14 h bez hrane ide pravac u salo bez obzira koliko zdrav bio!!

 

Zato kazem, slobodno jedite nakon 18:00h samo kvalitetne obroke, npr. ova gore prehrana je zdrava prehrana svakog covjeka tko brine o sebi.

 

Btw sve sto pisem, pisem iz osobnog iskustva, ja recimo vec dvije godine zdravo zivim i ne pamtim kad sam zadnji put pojeo pizzu, burek, cokoladu, sladoled, kavu, junk food itd. Jednostavno se tijelo navikne. 

 

Obicno oko 23 pojedem posni sir 250g = cca 30g proteina ( koliko tijelo maksimalno moze iskoristiti u jednom obroku ) + ljesnjak 40 g ( ponekad kikiriki 40g, badem 40g itd ) To su omega 3/6/9 masti, dobre masti koje nase tijelo NEMOZE proizvest pa ih je potrebno unositi!. 

 

I oko 23:30, 00:00 idem spavat, a dorucak je u 8h

 

Morate spavati minimalno 8 sati!!!


btw trbusni tj plocice nastaju u kuhinji ( pravilna prehrana ) a ne sa 1000000 trbusnjaka ;)

Ako ima sta nejasno pitajte, pratim topic ;)

Q. 

 


P.S. dosta sam nacitan o prehrani, bodybuildingu, idem u teretanu 3 godine tako da znam o cemu pricam ;)

EDIT2:

A zasto navecer posni sir sa orasastim plodovima?

Zato jer je posni sir kazein, kazein je spori protein kojem treba 6-7 sati da se razgradi. Masti jos vise uspore razgradnju proteina pa tu dobijete jos sat dva, dovoljno vremena da se tijelo hrani i kad spavate.

 

btw misici rastu dok spavate,  dakle spavanje ftw :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2012 20:17 (QuidZz).
15 godina
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
QuidZz kaže...

Najveca zabluda ikad!

Sto se desava kad "ne jedemo iza 18:00"  

Usporava se metabolizam!!

 

 

Gle, da bi ubrzali metabolizam potrebno je jesti minimalo 6 malih obroka ( P + UH ili P + M ) svako 3 sata. Na taj nacin, nakon nekog vremena tijelo zna da ce uvijek dobit hranu te ne vidi potrebu da zadrzaje salo pa ga se rijesava ( gubite tezinu ). 

Ovo o metabolizmu je još veća zabluda od ovoga da se ne jede iza XY sati.

 

I mislim da se Deus više čudio tome što ne jedeš cijela jaja, nego količina pojedenoga.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
Bukva kaže...
QuidZz kaže...

Najveca zabluda ikad!

Sto se desava kad "ne jedemo iza 18:00"  

Usporava se metabolizam!!

 

 

Gle, da bi ubrzali metabolizam potrebno je jesti minimalo 6 malih obroka ( P + UH ili P + M ) svako 3 sata. Na taj nacin, nakon nekog vremena tijelo zna da ce uvijek dobit hranu te ne vidi potrebu da zadrzaje salo pa ga se rijesava ( gubite tezinu ). 

Ovo o metabolizmu je još veća zabluda od ovoga da se ne jede iza XY sati.

 

I mislim da se Deus više čudio tome što ne jedeš cijela jaja, nego količina pojedenoga.

Svaki pravi sportas jede minimalno 6 obroka, bez obzira na sve. Sa ovom zdravom prehranom nemas beda ;)

Jedem cijela jaja, po obroku 5 jaja ( jedite ih cijela, kuhana obavezno! )  i sa njima nista ne trebate, cijelo jaje je P + M

 

Zdrav covjek moze na dan jesti 5 cijelih jaja, netrebate se bojat kolesterola jer bez kolesterola nema ni testosterona!

 

14 godina
online
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Ja cu pit mlijeko uvijek {#} No sigurno ne spada u junk food garantirano.

15 godina
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
QuidZz kaže...

Svaki pravi sportas jede minimalno 6 obroka, bez obzira na sve. Sa ovom zdravom prehranom nemas beda ;)

 

Ako ti tako kažeš...

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
Bukva kaže...

....

I mislim da se Deus više čudio tome što ne jedeš cijela jaja, nego količina pojedenoga.

U biti, cudio sam se tome da netko uspije smazati 6 jaja za dorucak i jos pored toga pahuljice. Ja pojedem dva sa fetom kruha ili eventualno dva bjelanjka sa sparogama, i natrpan sam slijedeca 3-4 sata....

All the people in the left wing fuck and all the people in the right wing fuck and all the people in the underground fuck... I find myself stupified, coming back again
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
Fake_Alert kaže...

Ja cu pit mlijeko uvijek {#} No sigurno ne spada u junk food garantirano.

 

Mlijeko ima samo dobre proteine tj bjelancevine ( whey i kazein ), lose u mlijeku je to sto ima lose M i UH ( laktoza  ) koje idu u salo.

Mlijeko odraslom covjeku NE treba,  takoder iritira inzulinsku osjetljivost sto nije dobro. Mlijeko ima nizak glikemijski indeks a visok inzulinski indeks sto je jedna jako losa kombinacija jer dize inzulin i onemogucava potrosnju sala-lipolizu.

Mlijeko je dobro za tele a ne za ljude, cak i tele kad naraste prestane piti mlijeko!

 

Jedino za male bebe je majcino mlijeko idealna hrana!

Da skratim,

 

Mlijeko je smece i ne treba ga piti!

btw pogledajte:

  


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Malo o coca coli, fanti, sprite-u itd.

Odstranili su kokain iz kole prije skoro više od 100 godina. Znate li zašto? Jer je bio suvišan.

 

U istraživanju za  medicinski časopis otkriveno je šta se dešava u vašem tijelu sat vremena nakon što popijete limenku kole.

 

U prvih 10 minuta: Deset kašika šećera napada vaš sistem, što je 100% preporučenog dnevnog unosa šećera. Nećete povratiti zbog prisustva fosforne kiseline koja prikriva okus i omogućava vam da sve to zadržite u želucu.

 

20. minuta: Vaš šećer u krvi raste uzrokujući eksploziju inzulina. Jetra odgovara na ovo pretvaranjem svog šećera do kojeg može da dođe u mast.

 

40. minuta: Apsorpcija kofeina je završena. Vaše zjenice se šire, krvni pritisak raste a kao odgovor vaša jetra ispušta više šećera u krvotok. Receptori adenozina u vašem mozgu su sada blokirani da spriječe umor.

 

45. minuta: Vaše tijelo povećava nivo proizvodnje dopamina, stimulišući centre za užitak u mozgu. Na isti način djeluje heroin.

 

60. minuta: Fosforna kiselina veže kalcijum, magnezijum i cink u crijevima, omogućavajući daljnje ubrzanje metabolizma. Proces je praćen visokim dozama šećera i umjetnih zaslađivača koji također povećavaju izbacivanje kalcijuma putem mokraće.

 

60. minuta: Diuretska svojstva kafeina nastupaju sileći vas da često mokrite. Na ovaj način izbacujete sav vezani kalcijum, magnezijum i cink koji su krenuli prema vašim kostima zajedno sa natrijem, elektrolitima i vodom.

 

60 minuta: Dok se rave party u vašem organizmu smiruje, lagano počinjete da osjećate pad šećera. Možete postati iritirani ili intertni. Do sada ste, bukvalno, izmokrili svu vodu koja se nalazila u koli, vodi koja je naravno upila sve vrijedne sastojke koje je vaše tijelo moglo iskoristiti za korisne stvari poput sposobnosti da hidratizira vaš organizam ili gradi snažne kosti i zube.

 

 

Nakon svega ovoga, u idućih sat vremena nastupa kafeinska kriza. Ili dva, ako ste pušač. Ali onda, čemu panika? Popijte još jednu limenku kole da se osjećate bolje. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2012 22:48 (QuidZz).
13 godina
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Zanima me jel bi se ja morao više bavit mršavljenjem ili bildanjem da dobijen mišića ?

Imam 15 god., oko 70-75 kg i iman oko 180 cm... Na šta bi se ja mora fokusirat na skidanje sala (kojeg neman baš toliko, ali opet nađe se), ili bildanje mišića?

Neman baš neke resurse, ali san naša neke vježbe samo sa utezima, vrlo dobre, samo šta je problem šta se rade sa dvi bučice a ja iman samo jednu od 5 kg :( , ali planiran još kupit jednu vjerojatno isto od 5 kg..

Onda, mršavljenje ili bildanje mišića ?

 

13 godina
neaktivan
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Pa šta hoćeš od sebe? Da smršaš ili da dobiješ mišićne mase? Ako smršaš možeš izgledati definiranije, no neće ti mišići biti nimalo veći, mogu samo manji.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
13 godina
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
PLASMAorLCD kaže...

Pa šta hoćeš od sebe? Da smršaš ili da dobiješ mišićne mase? Ako smršaš možeš izgledati definiranije, no neće ti mišići biti nimalo veći, mogu samo manji.

Sorry, krivo sam se izrazio.

Htio sam pitat, je li mi bolje prvo smrsavit pa nabit misice ili odmah pocet bildat sa masom koju imam vec ?

15 godina
neaktivan
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Htio bih pitati nekog tko se razumije u trening pa ono, ovo mora biti najbolje mjesto na forumu za to.

 

Imam 18g, 194cm i 103kg (sada vjerojatno i manje, ovo je pred mjesec dana još), s tim da je na početku ljeta bilo sigurno 110, dajem ruku u vatru i više, barem ako je vjerovati trapericama koje sada vise na meni. Ne bunim se, dapače, tko bi normalan bio nezadovoljan što je smršavio bar 7, 8kg, a kažem i više, nakon što prethodnih x godina nije ni obraćao pozornost na hranu i vježbanje.


Hranu sam promijenio - majonezu, bijeli kruh, pomfrit, prženo i masno općenito nisam jeo bar tri i pol mjeseca. Pomidora u tjedan dana pojedem kao u proteklih 18 godina zajedno, posni sir također, uglavnom lagani obroci budući da mi sjedenje za kompom ne traži puno kalorija. Očito uzimam sasvim dovoljno da se salo topi i dok klima radi. Bar dok je radila preko ljeta. Sada je fax počeo pa tu i tamo upadne nešto nezdravo, ali miljama daleko od onog pred recimo godinu dana.

Međutim, bio bih lud da prestanem. Hrana mi se svidjela i svakako nastavljam u tom stilu, iako će sad radi faksa ponekad uletjeti neki neočekivani obrok. Problem je u kretanju... Svjestan sam da pravilnom prehranom možeš izgubiti salo, ali također i da sve to ide brže, a i ono bitnije, kvalitetnije, ako se paralelno krećem.

Nažalost, nisam tip koji može ujutro šetati 5, 10km pa bih se za početak koncentrirao na ono što mogu kući. Naprimjer ovo sa linka ispod



Kakvo je mišljenje o dotičnom videu i planu? Tim bi si automatski isplanirao jutro jer bi se natjerao na to svaki dan, to mi je još jedan plus. To ujutro, popodne ili navečer možda bicikla (sobna). Pitanje je sad da li je ovo što sam zamislio realno ili nakon jutarnjeg HIT cardia neću imat volje ni hodati, a kamoli voziti biciklu 15, 20, 30min popodne. Također, nakon svega toga, hoću li sutradan moći ustati iz kreveta ili se moram pridržavati za zid kod hodanja?

Eto, vjerujem da ću ubrzo dobiti neki kvalitetan odgovor, stoga hvala unaprijed na trudu, isprike na, sad tek vidim, jaaaako dugačkom postu... Išlo je samo od sebe manje-više, što reći?

 

Ostali savjeti naravno dobrodošli...

Hvala ti Bože što sam RIJEČANIN!
13 godina
neaktivan
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Riba u konzervi, sa porvćom a ne u ulju...

Valja li to za maknuti glad u procesu mršavljenja? :D

16 godina
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
shady1024 kaže...

Riba u konzervi, sa porvćom a ne u ulju...

Valja li to za maknuti glad u procesu mršavljenja? :D

 da.

QuidZz kaže...
Fake_Alert kaže...

Ja cu pit mlijeko uvijek {#} No sigurno ne spada u junk food garantirano.

 

Mlijeko ima samo dobre proteine tj bjelancevine ( whey i kazein ), lose u mlijeku je to sto ima lose M i UH ( laktoza ) koje idu u salo.

Mlijeko odraslom covjeku NE treba, takoder iritira inzulinsku osjetljivost sto nije dobro. Mlijeko ima nizak glikemijski indeks a visok inzulinski indeks sto je jedna jako losa kombinacija jer dize inzulin i onemogucava potrosnju sala-lipolizu.

Mlijeko je dobro za tele a ne za ljude, cak i tele kad naraste prestane piti mlijeko!

 

Jedino za male bebe je majcino mlijeko idealna hrana!

Da skratim,

 

Mlijeko je smece i ne treba ga piti!

btw pogledajte:

 

Dezinformiran si. Taj stari internet pamflet ti donekle funkcionira ako bi spominjao u kontekstu prehrane
odraslog biljojeda (kako pričamo o kravljem mlijeku  - konkretno, bika) temeljenu na mlijeku,
ali specifična sposobnost dijela ljudske populacije (uključujući nas, europljane) da
zadrži enzime za probavu laktoze kroz cijeli život je upravo jedan od dokaza da ljudi još uvijek evoluiraju.
A kokakola pak djeluje kao i svaki slatkiš, ni više ni manje. Nije zdrava, ali nije ni droga ni opasnija od nekakvog piva.
Kofein nije nikakvo specijalno otrovno čudo, dapače imaš ga u raznim
suplementima za mršavljenje zbog termogeničkih svojstava.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2013 23:24 (overhaul).
12 godina
neaktivan
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Pozz ja sam novi na ovom pdf-u. 

9 godina vaterpola i teretana, al sam se zdebljo zadnju polovicu prosle godine. Znaci primarni zadatak mi je smrsaviti ali istodbno nabijati misicnu masu tako da promjene u kilazi ne bi trebale biti velike. Znaci imam plan prehrane po "zapovijedima"; 2g proteina po kg, 6-7g ugljikohidrata po kg i naravno zdrave masti. Iz svoje prehrane sam izbacio crveno meso makar je ono zdravo, no meni jako tesko padne na zeludac pa mi je loše pola dana. .

 

Kako sam vidio iz prethodnog posta raspravu o mlijeku, da mlijeko je dobro, ali posto nase tesko apsorbira kalcij, trebalo bi koristiti sojino mlijeko, 75% veca apsorpcija. No tu su i debate koliko je soja zdrava.  Neki govore kako nije dobra za muskarce zbog estrogena itd. za muskarce je također dobra bez obzira jer ima veliki udio proteina i ugljikohidrata. To su za estrogen lovacke price i mitovi. Gledajte kineze i japance nisu debeli ali su i dalje dovoljno muski da se razmnozavaju. 

 

 

Obama is sun-tanned by Silvio Berlusconi
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
shady1024 kaže...

Riba u konzervi, sa porvćom a ne u ulju...

Valja li to za maknuti glad u procesu mršavljenja? :D

Bolje 5 malih obroka dnevno, a bolje ti je koristit frisku ribu i povrce, ako nemas vremena, nikako tunu jer ima previse masti,  skuhaj si zobene jer i oni sadrze nesto proteina, ugljikohidrati za energiju i kuhaj na vodi sa zlicom meda. oko 50 g. To je brzo skuhano.

Znaci 100g zobenih ima 347 kcal, 64.4 grama ugljikohidrata, 14 g proteina, sto je jako dobro.

Obama is sun-tanned by Silvio Berlusconi
11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe

slažem se s tobom... iako mislim da je puno povrća najzdravija hrana... {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
bubica8 kaže...

slažem se s tobom... iako mislim da je puno povrća najzdravija hrana... {#}

od povrca neces salo izgubit, povrce je dobro jer ima minerale, ali ima i neprobavljive UH-e iliti celulozu,  ne smijes si dozvolit katabolizam misica i trebas ubrzat metabolizam, a to ces tako da ujutro poj des ciste ugljikohidrate, kada ubrzas metabolizam onda brze salo gubis. Ako hocete mogu napisat svoj plan prehrane ja imam 95 kila i visok sam 192 cm sada radim na definiciji

 

 

Doručak

  zobene pahuljice - 1 šalica

  mlijeko s 0.5% m. m. - 1 šalica

  jabuka, 120 g - 1 plod

  -  

Jutarnja užina

  sendvič sa sirom i šunkom (tanke kriške kruha), 145 g - 1 komad

  voćna salata (breskva, kruška i ananas), konzervirana u gustom sirupu, voće i sirup - 1 šalica

  -  

Ručak

  puretina u umaku s pire krumpirom, 310 g - 1 porcija

  -  

Popodnevna užina

  sendvič sa sirom i šunkom (tanke kriške kruha), 145 g - 1 komad

  -  

Večera

  gljive, kuhane - 1 šalica

  tjestenina, kuhana - 0,5 šalice

  -  

Obrok pred spavanje

  voćna salata (breskva, kruška i ananas), konzervirana u gustom sirupu, voće i sirup - 2 šalice

 

Ima malo proteina za moju tezinu no to je zbog toga sto pijem proteina i time nakon treninga sprijecavam katabolizam.

Ali treat cu preradit jelovnik.

 

 

Obama is sun-tanned by Silvio Berlusconi
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2013 14:36 (Trustek).
13 godina
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Jel bi mi moga neko napisat nekakvu prehranu da malo skinem sala... Imam 15 god., 185cm, 77kg... I sad bih htio da malo skinem sala pa onda se bacit na trbušnjake, sklekove i tako. Treba bi mi neki plan prehrane koji je prilagođen mojem načinu života, škola (odmor), pa onda ne mogu ujutro baš puno jesti zbog škole (jedino oko 10 ipo kad nam je odmor). Koliko bih trebao raditi kardia (po mogućnosti na bicikli)? Ne idem u teretanu, ne uzimam proteina, sve doma radim... Radim vježbe pon-sri-pet (evo vježbe:

,
,
(s tim da ovu vježbu izvodim samo sa jednom bučicom),
,
. Ova tri dana koje vježba radim ove vježbe i to ovim redom kako su napisane. Jesu li dobre te vježbe, mislim učinkovitost i preraspodjelost?

...The South Will Rise Again... White -h- Boys
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
Coder256 kaže...

Jel bi mi moga neko napisat nekakvu prehranu da malo skinem sala... Imam 15 god., 185cm, 77kg... I sad bih htio da malo skinem sala pa onda se bacit na trbušnjake, sklekove i tako. Treba bi mi neki plan prehrane koji je prilagođen mojem načinu života, škola (odmor), pa onda ne mogu ujutro baš puno jesti zbog škole (jedino oko 10 ipo kad nam je odmor). Koliko bih trebao raditi kardia (po mogućnosti na bicikli)? Ne idem u teretanu, ne uzimam proteina, sve doma radim... Radim vježbe pon-sri-pet (evo vježbe:

,
,
(s tim da ovu vježbu izvodim samo sa jednom bučicom),
,
. Ova tri dana koje vježba radim ove vježbe i to ovim redom kako su napisane. Jesu li dobre te vježbe, mislim učinkovitost i preraspodjelost?

da me admini ne bi sredili odi na ovaj site i na forum tamo imas 

Obama is sun-tanned by Silvio Berlusconi
16 godina
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe

Zanima me da li bih mogao izgubiti koju kilu ako izbacim kolu i ako ne večeram nakon 19 sati. Naime izbacio sam odavno kruh i smanjio obroke ali ne pridržavam se baš da ne jedem nakon 29 sati. Popoijem oko 2L kole na dan... Ne radim puno fizički ali nije da se ni izležavam po cijele dane. Nisam debel nego imam samo trbuh koji mi je počeo smetati. Dakle ako izbacim svu hranu nakon 19 sati i ako zamjenim kolu s vodom je li moguće da ću izgubiti škembu?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
ParaNO1d kaže...

Zanima me da li bih mogao izgubiti koju kilu ako izbacim kolu i ako ne večeram nakon 19 sati. Naime izbacio sam odavno kruh i smanjio obroke ali ne pridržavam se baš da ne jedem nakon 29 sati. Popoijem oko 2L kole na dan... Ne radim puno fizički ali nije da se ni izležavam po cijele dane. Nisam debel nego imam samo trbuh koji mi je počeo smetati. Dakle ako izbacim svu hranu nakon 19 sati i ako zamjenim kolu s vodom je li moguće da ću izgubiti škembu?

2L kole?

nađi donatora jetre.

 

mršavljanje: bolja dijeta(bez sokova i junka)+kardio.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
12 godina
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
ParaNO1d kaže...

Zanima me da li bih mogao izgubiti koju kilu ako izbacim kolu i ako ne večeram nakon 19 sati. Naime izbacio sam odavno kruh i smanjio obroke ali ne pridržavam se baš da ne jedem nakon 29 sati. Popoijem oko 2L kole na dan... Ne radim puno fizički ali nije da se ni izležavam po cijele dane. Nisam debel nego imam samo trbuh koji mi je počeo smetati. Dakle ako izbacim svu hranu nakon 19 sati i ako zamjenim kolu s vodom je li moguće da ću izgubiti škembu?

OMG! Nemoj toliko toga piti!

 

Bratic mi je bio cimer liku koji je zavrsio u bolnici kad je zivio samo na sokovima. Nije uopce pio vodu.

A to su ti samo seceri, to ti je najveci uzrok  debljanju.

Ali samo da znas, dosta dugo ce ti trebati, pogotovo ako se ne bavis nekim sportom.

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
ParaNO1d kaže...

Zanima me da li bih mogao izgubiti koju kilu ako izbacim kolu i ako ne večeram nakon 19 sati. Naime izbacio sam odavno kruh i smanjio obroke ali ne pridržavam se baš da ne jedem nakon 29 sati. Popoijem oko 2L kole na dan... Ne radim puno fizički ali nije da se ni izležavam po cijele dane. Nisam debel nego imam samo trbuh koji mi je počeo smetati. Dakle ako izbacim svu hranu nakon 19 sati i ako zamjenim kolu s vodom je li moguće da ću izgubiti škembu?

 

Zamjeniš te 2 litre kole nečim alkoholnim i neće te biti briga za škembu

OMAĐIJAJ ME !!!!!!!!!!!!!
8 godina
neaktivan
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Imam 13 godina, 170 cm i 82 kg. Za nekoliko tjedana idem na maturalac i htio bih izgubiti što više kilograma... Vježbam, pijem do 2l vode na dan i jedem zdravu hranu. Ali htio bih to u jako kratkom vremenu, pa ako netko ima nekakav savijet MOLIM VAS! :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
canon2001 kaže...

Imam 13 godina, 170 cm i 82 kg. Za nekoliko tjedana idem na maturalac i htio bih izgubiti što više kilograma... Vježbam, pijem do 2l vode na dan i jedem zdravu hranu. Ali htio bih to u jako kratkom vremenu, pa ako netko ima nekakav savijet MOLIM VAS! :D

 Guglaj Insanity.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za mršavljenje,vježbe
canon2001 kaže...

Imam 13 godina, 170 cm i 82 kg. Za nekoliko tjedana idem na maturalac i htio bih izgubiti što više kilograma... Vježbam, pijem do 2l vode na dan i jedem zdravu hranu. Ali htio bih to u jako kratkom vremenu, pa ako netko ima nekakav savijet MOLIM VAS! :D

 Radi aerobni trening barem 3 put tjedno po mogućnosti rano ujutro (npr. trčanje,biciklizam, preskakanje vijače) i uz pravilnu zdravu prehranu i disciplinu možeš napraviti solidne rezultate ;) 

 

http://www.muska-posla.com/malisavjetizauspjesno.htm

8 godina
neaktivan
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Normalna prehrana + sport + izbaciti slatko i za mj dva se vec vide prvi rezultati za mršavljenje :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2015 10:50 (Nikica12).
8 godina
protjeran
offline
Savjeti za mršavljenje,vježbe

Weight loss depends of two things.

 

Diet and Exercise.

 

In Diet avoid the food having huge amount callories. Avoid the food having fat like butter, potatoes, etc. Avoid the fried foods.

 

In Exercise you need to go on jogging daily in the morning. This is the simple and best exercise for weight loss. Other exercise like situps and crunches you can do as per your wish for better result.

 

In short: Burn the callories more than you take.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice