S.E.A.L. trening

poruka: 425
|
čitano: 80.597
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

Hah,meni bi jaako dobro doslo ovako nesto (Dobro,za pocetak u manjoj mjeri jer mi je 16 god a kondicija uzas)

Imam 56 kila na 174 cm visine

U skoli sam za 6 min istrca nekih 1100 metara,a mene kod trcanja zadnjih nekolko mjeseci pocnu bilit gleznjevi,jos vise kad u dvorani trcimo po granici terena,boli me "unutarnji" gležanj (Znači ako idem lijevo boli me lijevi glezžanj..logicno)

Htio bi pocet trcat ali nikako da dođem do toga.

A i nije bas najpametnije trcat u vansicama,jelde

Plivat mogu cilo lito,jer zivin 10 metara od mora :) Samo mi misici izgube snagu brzo,a i od proslog ljeta me malo cesce grcevi hvataju jer sam svaki dan bia umoru dosta dugo onako plivajuci iz zaj*bancije...

Za parkour,zanimljivo je,ali u mom gradiću bas nema mjesta za takvo nesto

Ne treniram nista,prije godinu dana sam trenira karate,ali iz jednog razloga sam otisa iz kluba...

Moze li mi iko pomoc malo,kako i sta vjezbe trcanje i to ...za posebno hranu tesko jer ne kupujem je ja,jedem sta god ima u kuci lol

(Tarem sve od reda od mesa do zeleni)

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2011 22:56 (insomniac).
15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Deus ex machina kaže...
Nakon par mjeseci treninga, moji trenutni rezultati su:

500yards swim (452m) - 10:49

94 pushupova

113 situpova

16 pullupova

1.5mile run (2.8km, ja trcim 3km) - 8:21

lijepi rezultati, no evo jedne motivacije, ja na treningu plivanja (13.godina imam, treninram 6 godina) plivam 500 yarda ispod 6 minuta. (točnije 5:53)

 

Ako ti treba kakva pomoć oko tehnike tu sam

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
16 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

1. odi po uloske, jer sa tom visinom i tezinom bas i nije normalno da te bole stopala i gleznjevi.

2.nemas dovoljno kondicije pa misici se brze zgrce

3. nisi ni svjestan koja su sve mjesta za parkout (ja to ne treniranm, ali moj frend ce ti od 10 stepenica napravit da se use...)

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Mitch kaže...

lijepi rezultati, no evo jedne motivacije, ja na treningu plivanja (13.godina imam, treninram 6 godina) plivam 500 yarda ispod 6 minuta. (točnije 5:53)

 

Ako ti treba kakva pomoć oko tehnike tu sam

Svaka ti cast, citao sam malo po Bircu da stalno treniras... malo me sramota bit tako los plivac, a zivio sam prakticno 5 minuta do mora 2/3 zivota :-D

Koristim tipicnu 'zablju' tehniku, ne znam kako se to zove, jer me najmanje umara a cini mi se da idem dosta brzo.

 

Daj bilo koji savjet imas, jer mi se ne cini da bas napredujem ... ne ubija me vise toliko stamina, koliko nemogucnost da idem brzo.

 

 

Apropos parkoura... jedna od najboljih scena ikada... underbar kroz staklo iznad vratiju, uffff....

 

All the people in the left wing fuck, and all the people in the right wing fuck, and all the people in the underground fuck - I find myself stupified, coming back again...
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2011 23:03 (Deus ex machina).
13 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Hacker-ri kaže...

1. odi po uloske, jer sa tom visinom i tezinom bas i nije normalno da te bole stopala i gleznjevi.

2.nemas dovoljno kondicije pa misici se brze zgrce

3. nisi ni svjestan koja su sve mjesta za parkout (ja to ne treniranm, ali moj frend ce ti od 10 stepenica napravit da se use...)

Ne stopala,samo gleznjevi (rijetko i koljena)
Vidit cu sta s uloscima (Dumb question di cu to nac hehe)

2 toga sam svjestan

3 dam ti sliku grada na google earth pa nadji jedno xDD

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
15 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

Deus ex machina Respect covjece!

 

Ja sam mislio da ako radim Insanity Deluxe Workout  svaki dan, da sam kralj... pih sad tek vidim tebe xd

15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Deus ex machina kaže...

Svaka ti cast, citao sam malo po Bircu da stalno treniras... malo me sramota bit tako los plivac, a zivio sam prakticno 5 minuta do mora 2/3 zivota :-D

Koristim tipicnu 'zablju' tehniku, ne znam kako se to zove, jer me najmanje umara a cini mi se da idem dosta brzo.

 

Daj bilo koji savjet imas, jer mi se ne cini da bas napredujem ... ne ubija me vise toliko stamina, koliko nemogucnost da idem brzo.

 

 

Apropos parkoura... jedna od najboljih scena ikada... 

 

hvala {#}

 

 

preporucujem ti kraul tehniku, najbrza tehnika koja ima, znači noge škarice i ruke idu jedna ispred druge znaci jedna je ispruzena prema naprijed a uzimas zrak sastrane dok druga mora bit u ovom polozaju

i onda je ispruzis naprijed i tako uskladis drugu da radi ovo sta je radila druga dok si uzimo zrak.

 

 

najbitniji je provlak ispod vode, moras skupit prste i cijelim dlanom povuc sve do struka

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Arxi kaže...

Ja sam mislio da ako radim Insanity Deluxe Workout  svaki dan, da sam kralj... pih sad tek vidim tebe xd

Hvala :-) Ma najbitnije je da ne sjedis samo ispred kompa. Bitno je trenirati, sto god, kada god... mozes napisati ponesto o tome Insanity Deluxe-u?

 

Mitch kaže...

preporucujem ti kraul tehniku, najbrza tehnika koja ima, znači noge škarice i ruke idu jedna ispred druge znaci jedna je ispruzena prema naprijed a uzimas zrak sastrane dok druga mora bit u ovom polozaju i onda je ispruzis naprijed i tako uskladis drugu da radi ovo sta je radila druga dok si uzimo zrak.

najbitniji je provlak ispod vode, moras skupit prste i cijelim dlanom povuc sve do struka

Kraul mi je inace default tehnika, ali crknem... nema sanse proc pola km s time trenutno bez odmora :-(

Znaci, moze se samo uz dovoljno treninga? Pitanje, ruka ide preko tijela, lakat prema vani?

 

All the people in the left wing fuck, and all the people in the right wing fuck, and all the people in the underground fuck - I find myself stupified, coming back again...
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2011 23:10 (Deus ex machina).
16 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

Jbt Deus, još buš me navukel na parkour XD. Jel to film neki? Čini mi se zanimljiv, mogel bi ga pogledati.

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
13 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
insomniac kaže...

Hah,meni bi jaako dobro doslo ovako nesto (Dobro,za pocetak u manjoj mjeri jer mi je 16 god a kondicija uzas)

Imam 56 kila na 174 cm visine

U skoli sam za 6 min istrca nekih 1100 metara,a mene kod trcanja zadnjih nekolko mjeseci pocnu bilit gleznjevi,jos vise kad u dvorani trcimo po granici terena,boli me "unutarnji" gležanj (Znači ako idem lijevo boli me lijevi glezžanj..logicno)

Htio bi pocet trcat ali nikako da dođem do toga.

A i nije bas najpametnije trcat u vansicama,jelde

Plivat mogu cilo lito,jer zivin 10 metara od mora :) Samo mi misici izgube snagu brzo,a i od proslog ljeta me malo cesce grcevi hvataju jer sam svaki dan bia umoru dosta dugo onako plivajuci iz zaj*bancije...

Za parkour,zanimljivo je,ali u mom gradiću bas nema mjesta za takvo nesto

Ne treniram nista,prije godinu dana sam trenira karate,ali iz jednog razloga sam otisa iz kluba...

Moze li mi iko pomoc malo,kako i sta vjezbe trcanje i to ...za posebno hranu tesko jer ne kupujem je ja,jedem sta god ima u kuci lol

(Tarem sve od reda od mesa do zeleni)

Haha bump xD

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
13 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
insomniac kaže...
insomniac kaže...

Hah,meni bi jaako dobro doslo ovako nesto (Dobro,za pocetak u manjoj mjeri jer mi je 16 god a kondicija uzas)

Imam 56 kila na 174 cm visine

U skoli sam za 6 min istrca nekih 1100 metara,a mene kod trcanja zadnjih nekolko mjeseci pocnu bilit gleznjevi,jos vise kad u dvorani trcimo po granici terena,boli me "unutarnji" gležanj (Znači ako idem lijevo boli me lijevi glezžanj..logicno)

Htio bi pocet trcat ali nikako da dođem do toga.

A i nije bas najpametnije trcat u vansicama,jelde

Plivat mogu cilo lito,jer zivin 10 metara od mora :) Samo mi misici izgube snagu brzo,a i od proslog ljeta me malo cesce grcevi hvataju jer sam svaki dan bia umoru dosta dugo onako plivajuci iz zaj*bancije...

Za parkour,zanimljivo je,ali u mom gradiću bas nema mjesta za takvo nesto

Ne treniram nista,prije godinu dana sam trenira karate,ali iz jednog razloga sam otisa iz kluba...

Moze li mi iko pomoc malo,kako i sta vjezbe trcanje i to ...za posebno hranu tesko jer ne kupujem je ja,jedem sta god ima u kuci lol

(Tarem sve od reda od mesa do zeleni)

Haha bump xD

doc ce to na svoje...samo se nemoj preforsirat...ne treniraj nego jedi i kreci se normalno pa ce kile doc...i nemoj dizat nikakve utege nego plivaj i radi vjezbe sa vlastitom tezinom...npr sklekove i push up-ove.. EDIT:pod ovim za ne treniranje mislim na teretanu...sport te jedino moze razvit na prirodan nacin...utezi ne

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2011 23:21 (zoharbizo).
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Deus ex machina kaže...
Arxi kaže...

Ja sam mislio da ako radim Insanity Deluxe Workout  svaki dan, da sam kralj... pih sad tek vidim tebe xd

Hvala :-) Ma najbitnije je da ne sjedis samo ispred kompa. Bitno je trenirati, sto god, kada god... mozes napisati ponesto o tome Insanity Deluxe-u?

 

http://www.beachbody.com/product/fitness_programs/best_sellers/insanity.do

 

Trazio sam neki workout za cijelo tijelo, P90x su mi bili potrebni tegovi i ostale gluposti pa me nije zanimalo, navodno se Insanity koristi nakon odradjenog p90x-a. Insanity mi je djelovao odlicno zanemarajuci oni propagandu(smrsaj za 30 dana bla bla). No ovaj workout definitvno nije prilagodjen za debele ljude...

Workout traje 2 mjeseca, sa detaljnim kalendarom za vjezbe - Svaki dan drugaciji workout - u prosjeku svaki workout traje 1 sat. Workout preporucujem ljudima vec imaju dobro gradjeno tijelo i hoce da se generalno osnaze... Rezulatati su odlicni, Svake sedmice rezultat mi je 30% bolji.

(odradim vise sklekova itd...). Ja sam prezadovoljan, mnogo sam jaci, i generalno imam bolje tijelo. Hvala Shaun T!

 

EDIT: -dodajem vise info na zahtjev.

 

Insanity se satoji od 10 DVD-a(deluxe verzija ima 13), Svaki je drugaciji na neki nacin. Pocinje se sa testom (Fit test) u kojem radite vjezbe i mjerite svoj rezultat. To je po planu svake 2 sedmice, ta bi pratili svoj rezultat. Svakog cetvrtka imate Recovery, koja je kratka vjezba od po sata mislim za odmor.E sad ostale vjezbe...

Su bazirane uglavnom bazirane na trbusnim misicima i generalnoj izdrzljivosti. Meni je pocetak bio pakao, oni trce pun sprint, dok ja se jedva krecem (to uopste nije cudno, pola onih "glumaca" odmara svakih 5 min, vjezbe su zaista teske). Vjezbe nisu dosadne, zato sto se mjenjaju. Osim da se uradi 100 sklekova, rade se npr 20 "Hodajucih sklekova", 20 "skok-sklek-skok" i tako dalje. Rezultati... jedino se sjecam svog prvog rezultata(nakon 2 pakalene pocetnicke sedmice ). prije vjezbe sam uradio oko 35 Power Jumpova, a nakon 2 sedmice, 18 vise.

Vjezbu sam skinuo sa demonoida.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 9:29 (Arxi).
14 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

Uf, skupo je to.

Jel moš napisati nekih par vježbi koje misliš da su ti najviše pomogle u smislu snage?

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
16 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Arxi kaže...
ti si to kupio program ili? jel ga mozes kako "dignut"?
ili barem ukratko napisat sta je?
potpis :D
14 godina
offline
S.E.A.L. trening

a na kojim placeovima treniras parkour i od kud si uopce? :)

Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Batista kaže...

1500 trbusnjaka na tjedan ? {#}

 

Ja bi dusu ispustil... Si ti kaj treniral prije toga ili si tek sad pocel i odmah krenul tak zestoko ?

Dajes mi inspiraciju, imal sam negdje zapisano od trenera koji je trenirao motocross racere, to su isto bile muke Isusove. Ja sam samo jednom probao s njima trenirat i drugi cijeli dan sam prelezao u krevetu od upala...

 

Najzesce mi je bilo preskakanje uzeta u 5 min bez prestanka...

To je malo neefikasno,ja vježbam trbušnjake samo jednom tjedno

ili ovo i vjeruj puno ćeš bolje rezulate dobiti nego radeći to ako težiš većem volumenu trbušnjaka.Inače možeš raditi trbušnjake sa težinom,npr. ja ih radim sa 20 kg,mogu više,ali bih se umorio i nebi mogao dovršiti svoj trening ili radi dizanja nogom.

Batista kaže...

Te zgibove nikad nisam mogel radit... 4-5 mi je bilo max...

 

Nista mi nije tesko kao ti zgibovi, 100 sklekova, trbusnjaka bi mogao puno lakse napravit...

Kakve predvjezbe trenirat da bi opce mogao napravit bar 10 zgibova ?

 

Pokušaj princip 10,on mi je pomogao da se popnem od 2 do 8 zgibova u samo mjesec ipo.Npr. možeš uraditi 4 zgibova,podjeli to sa dva(2 zgiba) i tako uradi 10 setova,znači npr. prvi set max ostali po 2,ali svaki put u jednom setu povećaj ponavljanja za jedan,tako npr. prvi put 2,2,2,2,2..... sljedeći put 3,2,2,2,2 onda 3,3,2,2,2 itd....

 

Sve sam ove informacije dobio sa Askscooby foruma.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 0:40 (I.Kk).
15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
1domagoj1 kaže...

Jak za svoju masu XD. To sam odokativno bubnul, a kad tak bubnem, često požalim kaj sam bubnul XD. Budimo realniji onda, 20. XD

 

Nhf lega, mislim da si i dalje (debelo) pretjerao. =)

 

Otiđi danas, sutra na dječje igralište, pa isprobaj sebi za dušu koliko ih zaista možeš-mislim da ćeš biti razočaran. :D

 

 

Can't find a better Jam!
16 godina
offline
S.E.A.L. trening

A čuj, ima likova koji mogu zgibove raditi kao od šale. Znam jednog lika, nemaš ga šta vidjeti i ništa ne trenira ali zato je napravio 10ak zgibova kao od puške...

Još ako vježba sigurno bi se moglo napraviti toliko.

 

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
13 godina
offline
S.E.A.L. trening

napravim ti ih ja 25 ko od sale...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
14 godina
offline
S.E.A.L. trening

Sve je to lijepo što deus piše ali ako imaš posao kao ja u smjenama po 12 sati i slobodan si eventualno 1-2 dan tjedno onda ovako nešto pada u vodu.

Išao sam u gym kada nisam radio i to je bilo ok ali sada em nemam vremena em mi se neda

14 godina
protjeran
offline
S.E.A.L. trening

Samo kratko, ovaj lik je "zivotinja", Hannibal:

Bolje 100 godina zivjeti kao lopov, nego 7 dana kao siromah - KraDeZe \m/
13 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Tallahasee kaže...

Samo kratko, ovaj lik je "zivotinja", Hannibal:

crnac je graden ajme...samo gori je ogroman a noge nista...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
14 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
zoharbizo kaže...
Tallahasee kaže...

Samo kratko, ovaj lik je "zivotinja", Hannibal:

crnac je graden ajme...samo gori je ogroman a noge nista...

šta će mu noge kad ima ruke.

pričaš gluposti{#}

16 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
zoharbizo kaže...

napravim ti ih ja 25 ko od sale...

Zgibova? Si siguran da znaš kako ruke trebaju biti postavljene? Evo ovdje ima slika kako ruke trebaju biti, ne da gledaš u otvorene dlanove.

Ako ih možeš tako, svaka ti dala {#}

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
14 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Pero Dinamit kaže...
zoharbizo kaže...

napravim ti ih ja 25 ko od sale...

Zgibova? Si siguran da znaš kako ruke trebaju biti postavljene? Evo ovdje ima slika kako ruke trebaju biti, ne da gledaš u otvorene dlanove.

Ako ih možeš tako, svaka ti dala {#}

Za 25 takvih zgibova treba jako puno crnčit u gym-u

 

Ustvari mislim da do sada još nikog nisam ni vidio da je napravio 25 u komadu

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 10:43 (Kill Frenzy).
15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Deus ex machina kaže...

Kraul mi je inace default tehnika, ali crknem... nema sanse proc pola km s time trenutno bez odmora :-(

Znaci, moze se samo uz dovoljno treninga? Pitanje, ruka ide preko tijela, lakat prema vani?

 

upravo tako, nekih 20 km plivanja (naravno ne u komadu) i na konju si

 

lakat mora ići što više i onda ispružiš maksimalno ruku naprijed, zatim cijelom površinom ruke zahvaćaš vodu kao veslo.

 

preporučujem disanje na svaki drugi ili treći zaveslaj

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
protjeran
offline
S.E.A.L. trening

SEALs Combat swim tehnika:

Bolje 100 godina zivjeti kao lopov, nego 7 dana kao siromah - KraDeZe \m/
15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Mitch kaže...
Deus ex machina kaže...

Kraul mi je inace default tehnika, ali crknem... nema sanse proc pola km s time trenutno bez odmora :-(

Znaci, moze se samo uz dovoljno treninga? Pitanje, ruka ide preko tijela, lakat prema vani?

 

upravo tako, nekih 20 km plivanja (naravno ne u komadu) i na konju si

 

lakat mora ići što više i onda ispružiš maksimalno ruku naprijed, zatim cijelom površinom ruke zahvaćaš vodu kao veslo.

 

preporučujem disanje na svaki drugi ili treći zaveslaj

i još sam zaboravio napomenuti da se okreneš na bok one strane tijela čija je ruka u zraku i tako naizmjenice i gledas glavom dolje cijelo vrijeme

zato što je puno manji otpor nego sa površinom cijelog tijela, vidim da je netko stavio i video iznad ovog posta pa prouci malo, jedino sta ovi rade noge prsno i samo sa jednom rukom.

 

primjeti se sporost

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 10:57 (Mitch).
14 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Deus ex machina kaže...

 

Apropos parkoura... jedna od najboljih scena ikada... underbar kroz staklo iznad vratiju, uffff....

 

 đabe njemu sve to skakanje kad su mu ovi stalno za petama.......a onda scena na kraju kad radi onaj long jump je ko stvorena za headshot {#}

kod mene normalno radi.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 11:20 (cekpi).
13 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Kill Frenzy kaže...
Pero Dinamit kaže...
zoharbizo kaže...

napravim ti ih ja 25 ko od sale...

Zgibova? Si siguran da znaš kako ruke trebaju biti postavljene? Evo ovdje ima slika kako ruke trebaju biti, ne da gledaš u otvorene dlanove.

Ako ih možeš tako, svaka ti dala {#}

Za 25 takvih zgibova treba jako puno crnčit u gym-u

 

Ustvari mislim da do sada još nikog nisam ni vidio da je napravio 25 u komadu

imam 100 kg...radim benc 130 kg....treniram 14 godina kickbox...dodi u st pa ces vidit da se moze toliko u komadu...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice