S.E.A.L. trening

poruka: 425
|
čitano: 80.856
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
1domagoj1 kaže...
1) Evo otkidam, hahahaha {#}. {#}

2) Joj, danas smo na Krav-u imali fakat brutalniji trening snage. Mislim da mi ni istezanje nece puno pomoci {#}...

1) Stoko :-P

 

2) Vid or it didn't happen. {#}

It is loneliness that makes the loudest noise... This is true of men as of dogs... - Eric Hoffer \n http://alone.pleasantnightmare.com
16 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Deus ex machina kaže...

1) Stoko :-P

 

2) Vid or it didn't happen. {#}

1) Ovo ti je dobra stvar. {#}(zajebancija ofc)

 

2) E jbg, mogu ti jedino opisati i dati sliku instruktora/trenera kak usisava nakon treninga, rekoh mu da mu dobro stoji [usisivac] xD

UNIX is very simple, it just needs a genius to understand its simplicity.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2011 2:14 (1domagoj1).
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
1domagoj1 kaže...
1) Ovo ti je dobra stvar. {#}(zajebancija ofc)

 

2) E jbg, mogu ti jedino opisati i dati sliku instruktora/trenera kak usisava nakon treninga, rekoh mu da mu dobro stoji [usisivac] xD

1) gle gle gle... znas sta, bolje ti zapni za tu Krav Magu, jer ako bude neki globalni BUG party na kojem budem mogao prisustvovati i ako te ja dohvatim... :-D

 

2) dakle, sve sto zasada znam jest da se trening sastoji od jedne osobe (trenera) koja usisava dojo i jedne osobe koja ga fotografira. Ne vidim ja tu nigdje trening snage ili istezanje :-P

It is loneliness that makes the loudest noise... This is true of men as of dogs... - Eric Hoffer \n http://alone.pleasantnightmare.com
16 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Deus ex machina kaže...

1) gle gle gle... znas sta, bolje ti zapni za tu Krav Magu, jer ako bude neki globalni BUG party na kojem budem mogao prisustvovati i ako te ja dohvatim... :-D

 

2) dakle, sve sto zasada znam jest da se trening sastoji od jedne osobe (trenera) koja usisava dojo i jedne osobe koja ga fotografira. Ne vidim ja tu nigdje trening snage ili istezanje :-P

1) {#} Btw, tamo ti i naglasci pisu :P

2) Aj, usliknut cu koju sljedeci tjedan. Ako bude nesto zesce vidjet cu, mozda i snimim.

UNIX is very simple, it just needs a genius to understand its simplicity.
16 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

Veceras na

, malo razgibavanja u mosh pitu :D. Wish me luck ;)

UNIX is very simple, it just needs a genius to understand its simplicity.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2011 21:01 (1domagoj1).
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
1domagoj1 kaže...

Veceras na

, malo razgibavanja u mosh pitu :D. Wish me luck ;)

I tata bi sine :-(

Ja idem u ceramic cafe sa boljom polovicom, bojat salice i zdjele... uf...

Od Tylera Durdena, na sto sam spao...

It is loneliness that makes the loudest noise... This is true of men as of dogs... - Eric Hoffer \n http://alone.pleasantnightmare.com
16 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Deus ex machina kaže...

I tata bi sine :-(

Ja idem u ceramic cafe sa boljom polovicom, bojat salice i zdjele... uf...

Od Tylera Durdena, na sto sam spao...

Evo ja se vratio izvana, sad su cetiri sata i cetrnaest minuta ujutro po mom satu, jel ti vjerujes da ja upravo krepavam od smjeha..? xD

 

Imam par snimki, nabacit cu (ili ti poslati pp) da vidis kaj propustas tu u HR :D

UNIX is very simple, it just needs a genius to understand its simplicity.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2011 4:47 (1domagoj1).
15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Deus ex machina kaže...

1) gle gle gle... znas sta, bolje ti zapni za tu Krav Magu, jer ako bude neki globalni BUG party na kojem budem mogao prisustvovati i ako te ja dohvatim... :-D

protiv tipa kao tebe najbolja je talijanska "điu đica"{#}{#}

16 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Darky kaže...

protiv tipa kao tebe najbolja je talijanska "điu đica"{#}{#}

Talijanski? Jesi mozda mislio na brazilski tj., BJJ? Ili izraelski jiu-jitsu, poznatiji kao Krav Maga? :D

Za talijanski JJ nisam cuo moram priznati... :(

UNIX is very simple, it just needs a genius to understand its simplicity.
15 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

Talijanska Dziu Dzica i Albanski Tekvando, ne mogu nista protiv mojeg portugalskog saha. {#}

Domagoj, jel jasnije sada :-D?

Short off apropos subote - obojao sam u plavu divnu malu sovu-kasicu za sitnis :-D

 

 

It is loneliness that makes the loudest noise... This is true of men as of dogs... - Eric Hoffer \n http://alone.pleasantnightmare.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.10.2011 15:32 (Deus ex machina).
15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
1domagoj1 kaže...
Darky kaže...

protiv tipa kao tebe najbolja je talijanska "điu đica"{#}{#}

Talijanski? Jesi mozda mislio na brazilski tj., BJJ? Ili izraelski jiu-jitsu, poznatiji kao Krav Maga? :D

Za talijanski JJ nisam cuo moram priznati... :(

ok ubrzani tečaj talijanske điu đice za domagoja {#}

1. obuješ cipele sa tvrdom kapicom

2. priđeš nasilniku

3. udariš ga svom snagom u koljeno

4. daš petama vjetra - pa nek te sad uhvati ako može {#}

16 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

Ah vi saljivdije... {#}{#}

UNIX is very simple, it just needs a genius to understand its simplicity.
13 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

Ev danas ispumpa 10 u prvoj seriji,i 5 bez problema pravih zgibova kasnije (Pravi zgib= ruke suprotno od mene),snimin ASAP

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
12 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

Evo...zadivio me tvoj trening i mislim da cu ga isprobat pod vikendom....ja sam prije nekih 10 mjeseci pronasao ovu .pdf knjigu i vrlo mi je pomogla u kondicijskom treningu te i u mma borbi...ima vrlo zanimljivih stvari....samo sto je na eng. ...valjda znate nesto .D:

16 godina
offline
S.E.A.L. trening

Ako nekoga zanima, nedavno sam skinuo dokumentarac Secrets of SEAL Team 6 - za one koji ne znaju, to je dio Seala koji su nedavno ubili Bin Ladena. Jako dobar, moje preporuke za one koje zanima kako izgleda njihov život, trening i slično, govore bivši pripadnici SEAL-a.

 

Također, odličan serijal nastavaka Surviving the Cut - kako izgledaju treninzi da bi postao ranger, SEAL (Navy EOD nastavak), snajperist i slično.

Novac ne može kupiti sreću, ali je ugodnije plakati u Ferrariju nego na biciklu...
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
insomniac kaže...

Ev danas ispumpa 10 u prvoj seriji,i 5 bez problema pravih zgibova kasnije (Pravi zgib= ruke suprotno od mene),snimin ASAP

No? Hoce li taj video uskoro?

 

hogar315 kaže...

Evo...zadivio me tvoj trening i mislim da cu ga isprobat pod vikendom....ja sam prije nekih 10 mjeseci pronasao ovu .pdf knjigu i vrlo mi je pomogla u kondicijskom treningu te i u mma borbi...ima vrlo zanimljivih stvari....samo sto je na eng. ...valjda znate nesto .D:

Sretno! Slobodno pitaj ako trebas jos informacija.

 

 

S moje strane, ja planiram snimiti 11km trk od stana do parka, uz malo muzike. Za relaksaciju i nekakav tour de Montreal :-)

Get out of your apartment. Meet a member of the opposite sex. Stop the excessive shopping and masturbation. Quit your job. Start a fight. Prove you're alive.
16 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Pero Dinamit kaže...
...

Također, odličan serijal nastavaka Surviving the Cut - kako izgledaju treninzi da bi postao ranger, SEAL (Navy EOD nastavak), snajperist i slično.

Surviving the Cut sam pogledao sve dijelove i najvise (a usudio bih se reci i jedino) su me se dojmili bas snajperisti. Ne znam, mozda zato jer, ne daj Boze, u stvarnosti bi mi ta uloga najbolje odgovarala, s obzirom da se bavim izmedu ostalog i streljastvom. Primjetio sam na paintballu (bili ovaj vikend, woohoo), a bome su i drugi xD, da je to uglavnom bilo hit 'n' run, negdje bi se smjestio, legao, procijenio situaciju, u slucaju da sam vidio koga, to bi rijesio (najjaci su mi bili komentari poslije, tipa "ja tebe ne vidim, al samo odnekud pocnu meci letjeti prema meni" ili "ja zaboravio na tebe, samo odjednom me rjesis" i tak to xD), u slucaju da nije bilo nikoga ili su mi bili predaleko, relokacija polozaja i ponovo procjena itd.

 

Uglavnom, kako god, snajperisti su me se najvise dojmili, jer to sto oni trebaju pretrpjeti i izdrzati stvarno nije normalno. Biti po par dana par kilometara iza neprijateljske crte, vuci se po mjestima po kojima nikad nikome normalnome ne bi palo na pamet vuci se (tipa odurna mocvara po kojoj moraju i roniti, lokva govana i sl.), moraju biti na istom mjestu mirni po ekstremno puno sati, bez da im padne paznja i koncentracija jer prilika za dobar hitac nekad je samo jedna. K tome, sve to sam ili eventualno u paru. Brutalno.

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
16 godina
offline
S.E.A.L. trening

Imaš sada i drugu sezonu, tek su 2 nastavka do sada izašla. A čuj, sve je to gadno, šta god radio. Snajperist mora danima nepomično čekati, ubiti jednim metkom, dok recimo SWAT opet ulazi prvi u nepoznatu i usku prostoriju gdje ga čeka 5 tipova sa pumpericama... Mislim da je najteži dio onaj gdje je trening za SEAL-a - prvenstveno zbog vode, nitko se ne može lako prilagoditi da budeš dugo vremena pod vodom bez zraka i slično. Iako mi svi ti treninzi izgledaju brutalno, sad sam gledao 1 nastavak 2.sezone... zadnja eliminacija im traje 50h u komadu {#} Nema kroz šta ne prolaze, brutalno... Nitko to me može fizički izdržati, već samo onaj tko je mentalno jak.

Novac ne može kupiti sreću, ali je ugodnije plakati u Ferrariju nego na biciklu...
13 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

Deus,ako bog da,danas,ak mi mob bude dobar pa ne zabloka kameru upet,rushat cu u teretanu  cim se otvori,da nema ljudi,jer se nevolim snimat oko ljudi,niko ne zna gledat svoj posa -.-

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
insomniac kaže...

Deus,ako bog da,danas,ak mi mob bude dobar pa ne zabloka kameru upet,rushat cu u teretanu  cim se otvori,da nema ljudi,jer se nevolim snimat oko ljudi,niko ne zna gledat svoj posa -.-

Ma sta ce ti teretana, jednostavno odi u park...

Btw, proslo je poprilicno vremena, ocekujem barem 2 pullupa vise :-)

 

Ako ne uspije danas, necu vise pitat... sve OK :-)

Get out of your apartment. Meet a member of the opposite sex. Stop the excessive shopping and masturbation. Quit your job. Start a fight. Prove you're alive.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2011 16:55 (Deus ex machina).
13 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Deus ex machina kaže...
insomniac kaže...

Deus,ako bog da,danas,ak mi mob bude dobar pa ne zabloka kameru upet,rushat cu u teretanu  cim se otvori,da nema ljudi,jer se nevolim snimat oko ljudi,niko ne zna gledat svoj posa -.-

Ma sta ce ti teretana, jednostavno odi u park...

Btw, proslo je poprilicno vremena, ocekujem barem 2 pullupa vise :-)

 

Ako ne uspije danas, necu vise pitat... sve OK :-)

Hhhh tako,mogo si mi prije rec,ma i 5 vise sto se mene tice,sutra cemo ja i prija u park pa ces vidjet napokon

Btw uspio sam napravit 5 najsirih koje mogu,tj za koje mi je raspon krila xD dovoljan (Taman na dijelu di se kosi šipka)

Ja zaboravio da u ovom "gradu" ima nesto sto se naziva "park" ali to je 2 m2 povrsine

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2011 18:14 (insomniac).
13 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

Zaboravi Deus nekad gdje mi živimo. {#}

Mes que un Club! FCBarcelona!
13 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

Evo ga,teze ih je radit jer me hebe ova sipka u sredini al eto vam :)

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
insomniac kaže...

Evo ga,teze ih je radit jer me hebe ova sipka u sredini al eto vam :)

Hmmmm.... jel se ti to odgurujes nogama? Jer nisam vidio da si skocio da bi uhvatio sipku, a ne vidim ti stopala...

 

 

Salim se :-D Svaka cast, lijep posao i fino je vidjeti da se netko ipak potrudi dokazati sto tvrdi. High five!

 

Edit:

bas cudno... sto vise ide naprijed, vise mi izgleda da video usporava... te noge uopce ne lamataju prirodno...

Get out of your apartment. Meet a member of the opposite sex. Stop the excessive shopping and masturbation. Quit your job. Start a fight. Prove you're alive.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2011 14:59 (Deus ex machina).
13 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Deus ex machina kaže...

Hmmmm.... jel se ti to odgurujes nogama? Jer nisam vidio da si skocio da bi uhvatio sipku, a ne vidim ti stopala...

 

 

Salim se :-D Svaka cast, lijep posao i fino je vidjeti da se netko ipak potrudi dokazati sto tvrdi. High five!

 

Edit:

bas cudno... sto vise ide naprijed, vise mi izgleda da video usporava... te noge uopce ne lamataju prirodno...

Ne odgurujem se nigama,iako je bilo na knap,bice 2-3 cm od zemlje noge

Eto napokon sam snimia xD
Pa neznam,sad kad kazes i ja sam primjetio,kad radim uteretani na spiki (koja nema ovu vertikalnu spiku u sredini lol) ne lamatam nogama nego sam 100% ravno...

I ne usporava video nego je iza 9og tesko izvuc ova 3...

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2011 15:15 (insomniac).
13 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

Evo jos jedan,straight from the gym,posto je snimljeno nedugo nakon prvog videa,slabije radim pa se borim sa zadnja 4 ak se ne varam,i slika da se ukloni sva sumnja odgurivanja nogama...pa mislim vidite visinu sipke

 

 

I malo istezanja vrata za vas...lijen sam xD I malo istezanja vrata za vas...lijen sam xD
Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
insomniac kaže...

Evo jos jedan,straight from the gym,posto je snimljeno nedugo nakon prvog videa,slabije radim pa se borim sa zadnja 4 ak se ne varam,i slika da se ukloni sva sumnja odgurivanja nogama...pa mislim vidite visinu sipke

 

Ali ne kuzim zasto ne snimis to malo iz daljine tako da se vidi cijelo tijelo

 

 

Get out of your apartment. Meet a member of the opposite sex. Stop the excessive shopping and masturbation. Quit your job. Start a fight. Prove you're alive.
13 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Deus ex machina kaže...
insomniac kaže...

Evo jos jedan,straight from the gym,posto je snimljeno nedugo nakon prvog videa,slabije radim pa se borim sa zadnja 4 ak se ne varam,i slika da se ukloni sva sumnja odgurivanja nogama...pa mislim vidite visinu sipke

 

Ali ne kuzim zasto ne snimis to malo iz daljine tako da se vidi cijelo tijelo

 

 

Nisam ja snima,prijatelj je...a dok smo ovo snimili,vec je doslo ljudi u gym pa ono...a i vidis na clici,kad se ful ispruzim nemogu se uhvatit

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
16 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

Kaj, morat cu onda i ja nabacit koji video? xD

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
16 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening
C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice