S.E.A.L. trening

poruka: 425
|
čitano: 80.833
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

To je tesko nekome tko nije utreniran u nicemu a i malo je tetkica.

 

Bilo tko tko je ocvrstio malo kroz sportski trening, ili trening borilackih vjestina, trebao bi bez problema zavrsiti tu utrku.

 

Odnosno, pretpostavljam tako, nisam bio ipak. 

 

Kakve su sanse za pobjedom i koja je nagrada?

15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Darky kaže...

ma dečki imam ja za vas pravu utrku

1000 bala sijena za jedan dan

usred ljeta vani na suncu koje prži, prašina i traktor i par prikolica

vaš zadatak utovariti i istovariti 1000 bala sijena u jedan dan, i složiti u stog

eto vam pustolovne utrke i da se pokažete da ste face

trčanje, ma daj.. to je za pi**** {#}

 

PS: svaka bala sijena ima sigurno 12 kg a max 20 kg u prosjeku su cca 15 kg

Znam da se zahebavas, ali radio sam i na gradjevini i u pilani nosao trupce tako da mi nosanje bala sijena ne bi bio nikakav problem. S druge strane trcanje, ako ga radis pravilno a ne kao koke na TV-u, je vrlo vrlo iscrpljujuce i kad dodjes do odredjenog nivoa, moze te srusiti u nesvijest ako se ne kontroliras. Da ni ne spominjem odraditi 10ak km, pa oko sat vremena kalistenike (najobicnija 1-10 piramida 1x pullup, 2x pushup, 3x situp), pa onda trk natrag.... ni jedno nosanje bala sijena se ne moze s time nositi :-)

 

Moze li molim te samo po zimi? Radije hipotermija... imam osjetljivu kozu i pocrvenio bi ko rak :-D

 

 

@Dragon

medalja i bragging rights :-D I minus 100tinjak kuna, pretpostavljam :-D

Set as I am in my ways and my arrogance, burden of proof tossed upon non-believers... You were my witness, my eyes, my evidence, Judith Marie, unconditional one...
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2012 20:16 (Deus ex machina).
15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Deus ex machina kaže...
Darky kaže...

ma dečki imam ja za vas pravu utrku

1000 bala sijena za jedan dan

usred ljeta vani na suncu koje prži, prašina i traktor i par prikolica

vaš zadatak utovariti i istovariti 1000 bala sijena u jedan dan, i složiti u stog

eto vam pustolovne utrke i da se pokažete da ste face

trčanje, ma daj.. to je za pi**** {#}

 

PS: svaka bala sijena ima sigurno 12 kg a max 20 kg u prosjeku su cca 15 kg

Znam da se zahebavas, ali radio sam i na gradjevini i u pilani nosao trupce tako da mi nosanje bala sijena ne bi bio nikakav problem. S druge strane trcanje, ako ga radis pravilno a ne kao koke na TV-u, je vrlo vrlo iscrpljujuce i kad dodjes do odredjenog nivoa, moze te srusiti u nesvijest ako se ne kontroliras. Da ni ne spominjem odraditi 10ak km, pa oko sat vremena kalistenike (najobicnija 1-10 piramida 1x pullup, 2x pushup, 3x situp), pa onda trk natrag.... ni jedno nosanje bala sijena se ne moze s time nositi :-)

dex ne zezam se, ozbiljno mislim

gle ako bala u prosjeku ima 15 KG 1000 kom je 15 tona za utovar po suncu koje prži a prašina grize, i još onda to istovariti i složiti u stog (da se ne sruši)

a kod slaganja imaš, sagni se, digni balu, baci je, digni i postavi na mjesto u stogu, sve u polu-sagnutom položaju

a kod utovara dižeš balu na 2 do 4 metra visine sa vilama(roglama) i to u hodu

 

inače ekipa od 6 ljudi se opako naradila cijeli dan dok to nisu izvezli

kad stumbaš 100 bala misliš da si mrtav, a onda pogledaš na polje i vidiš da ni počeo nisi - samo trčanje je mila majka prema ovome.

i ako ti je pak vruče počneš piti vodu, a onda je još gore kad se počneš znojiti jer prašina počne gristi kožu

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Darky kaže...
...

i ako ti je pak vruče počneš piti vodu, a onda je još gore kad se počneš znojiti jer prašina počne gristi kožu

To je najbrutalnije. Zato nikad nisam volio skidati majicu, uvijek bi ostavio potkosulju, ali svejedno. A onda ti je pak vruce. Onda jos muhe ili obadi... Kraj sume i komarci... Uh...

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
13 godina
offline
S.E.A.L. trening

mozda je mali off topic i ispricavam se unaprijed na tomu, ne da mi se otvarati temu zbog jednog pitanja

 

Ne znam sta mi se prelomilo u glavi ali ja sam odlucio da se prijavim na zagrebacki maraton koji je za 100 dana, znaci trcao sam danas 9 kilometara u 38 minuta, dok sam jucer otrcao istu tu distancu  u 44 minute(bio sam spor jer taj dan nisam spavao posto sam imao maturalnu i dosao sam u 11 doma i nisam imao volje zaspat)

znaci plan mi je da svaki dan(2 dana odmora tjedno) narednih 100 dana idem trcati tu istu distancu(preko vikenda budem povecao na duplo-18 km i budem 2-3 put probo otrcati 42 km da vidim koje bi mi bilo okvirno vrijeme)

 

znaci ovo sam istrcao nakon 10 dana pasivnog odmora, treniram nogomet i teakwondo(nogomet 14 i taekwondo 4 godine) i sad kad je doslo ljeto odmor, tj pauza nekih mjesec dana,  pa se pripremam za pocetak priprema iz nogometa

 

znam da je ova distanca mala trenutno za maraton, ali polako tek sam poceo {#} pa mene zanima kolike su mi sanse da budem gore privrhu, posto sam citao online da ovi najbolji maratonci trce 1km u 3 minute dok sam ja trcao ovo danas oko 4 i pol minute po kilometru.

 

imam 19 godina, dosta sam izdrzljiv, imam 82 kile i 202 cm 

 

eto sta vi mislite o tomu, i ispricavam se na off topicu jos jednom

 

 

 

 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice