S.E.A.L. trening

poruka: 425
|
čitano: 80.626
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Kill Frenzy kaže...
zoharbizo kaže...
Tallahasee kaže...

Samo kratko, ovaj lik je "zivotinja", Hannibal:

crnac je graden ajme...samo gori je ogroman a noge nista...

šta će mu noge kad ima ruke.

pričaš gluposti{#}

sta ce mu jake ruke kad nema noge kad mu udren low kick slomim mu nogu :)

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
16 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
zoharbizo kaže...

sta ce mu jake ruke kad nema noge kad mu udren low kick slomim mu nogu :)

Nemoj covjeka podcjenjivat, ne covjeka takvog kalibra.

 

Ne kazem da ti nisi u stanju napravit to kaj si rekel, al trebal bi imat malo respekta jer ovo kaj covjek dela je fakat da zines.

 

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
14 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
zoharbizo kaže...
Kill Frenzy kaže...
zoharbizo kaže...
Tallahasee kaže...

Samo kratko, ovaj lik je "zivotinja", Hannibal:

crnac je graden ajme...samo gori je ogroman a noge nista...

šta će mu noge kad ima ruke.

pričaš gluposti{#}

sta ce mu jake ruke kad nema noge kad mu udren low kick slomim mu nogu :)

prije će on tebe šakom op*zdit nego što ćeš ti nogom zamahnuti :)

Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
14 godina
offline
S.E.A.L. trening

Wow, svaka čast care. Treba biti i dosta mentalno jak za to, pogotovo u početku. Pogotovo me se dojmio onaj dio o trajnom izbacivanju video igara iz života, da to uspijem, di bi mi bio kraj.

Imam jedno recimo off-topic pitanje:

 

"Judy nutricionistkinja i fitness model, Lisa osobni trener, Constance profesionalna snowboarderka i Jennifer..."

 

Otkud si, vidim da sve imaju neka "ne domaća" imena. {#}

No more can they keep us in, listen damnit, we will win.
15 godina
online
S.E.A.L. trening

Uf, napokon da sam naletio na neku zanimljivu temu na forumu a da se ne dere samo o tehnikalijama nego malo i fizikalijama{#} 

 

Nego evo jedno malo pitanjce, u vezi prehrane me zanima. Recite mi što je najbolje za pojesti nakon treniranja? Ja obično bi pojeo bananu poslije ali vidim kako pišete da je ona zapravo bolje prije treninga za uzeti. Uglavnom treniram capoeiru, 2 sata traje trening, tako da je više-manje cijelo tijelo aktivno i ruke i noge i svaki mogući mišić i zglob hehe{#}

 

Ja bi volio promijeniti overall svoju prehranu ali to je jako teško, samo da mi netko kaže "nesmiješ više jesti meso ili neš slično" imao bi feeling da je smak svijeta{#} Jedva se tjeram da što više voća jedem. Ujutro si znam iscjediti sok od svega što nađem u kući, mrkve, kruške, naranče, jabuke itd, jedno pola litre pa to dernem. 

 

 

I evo još nešto: Što je najbolje za ojačati ruke? Primjetio sam da sam dosta slab na sklekovima(drastično lošiji nego na trbušnjacima kojih mogu puno bez problema) Uglavnom mi treba za stoj, zvijezdu i takve stvari, da mogu svoje tijelo na rukama držati i kontrolirati. Također i za leđa ojačati? Jer kako imam problema sa kifozom i sl. i puno godina fizičke neaktivnosti imam slaba i kruta leđa. Capoeira mi je u pola godine čudo od mog tijela napravilo, ali su to neke sitnice na kojima bi trebao dodatno poraditi da se ojačaju...

 

 

Stoja
13 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Batista kaže...
zoharbizo kaže...

sta ce mu jake ruke kad nema noge kad mu udren low kick slomim mu nogu :)

Nemoj covjeka podcjenjivat, ne covjeka takvog kalibra.

 

Ne kazem da ti nisi u stanju napravit to kaj si rekel, al trebal bi imat malo respekta jer ovo kaj covjek dela je fakat da zines.

 

nisan ga ja podcjenia..jak je on...samo mislim da nije kompletan covik..kompletan covik ima i ruke i noge...da me pogodi sakom mozda bi pa a mozda ne..al kad bi ga ja ili neko jos jaci udria nogom po ovakvoj nozici pukla bi :) 

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Stoja kaže...

Nego evo jedno malo pitanjce, u vezi prehrane me zanima. Recite mi što je najbolje za pojesti nakon treniranja? Ja obično bi pojeo bananu poslije ali vidim kako pišete da je ona zapravo bolje prije treninga za uzeti. Uglavnom treniram capoeiru, 2 sata traje trening, tako da je više-manje cijelo tijelo aktivno i ruke i noge i svaki mogući mišić i zglob hehe{#}

 

 

nije bitna hrana, bitna je tekućina.

 

obavezno popiti sto jaci sumeci magnezij, osjecas se ko jaci covjek odma pola sata poslije treninga,

 

banane su pune kalija, kao i krumpir sto je dobro

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
13 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Stoja kaže...

Uf, napokon da sam naletio na neku zanimljivu temu na forumu a da se ne dere samo o tehnikalijama nego malo i fizikalijama{#} 

 

Nego evo jedno malo pitanjce, u vezi prehrane me zanima. Recite mi što je najbolje za pojesti nakon treniranja? Ja obično bi pojeo bananu poslije ali vidim kako pišete da je ona zapravo bolje prije treninga za uzeti. Uglavnom treniram capoeiru, 2 sata traje trening, tako da je više-manje cijelo tijelo aktivno i ruke i noge i svaki mogući mišić i zglob hehe{#}

 

Ja bi volio promijeniti overall svoju prehranu ali to je jako teško, samo da mi netko kaže "nesmiješ više jesti meso ili neš slično" imao bi feeling da je smak svijeta{#} Jedva se tjeram da što više voća jedem. Ujutro si znam iscjediti sok od svega što nađem u kući, mrkve, kruške, naranče, jabuke itd, jedno pola litre pa to dernem. 

 

 

I evo još nešto: Što je najbolje za ojačati ruke? Primjetio sam da sam dosta slab na sklekovima(drastično lošiji nego na trbušnjacima kojih mogu puno bez problema) Uglavnom mi treba za stoj, zvijezdu i takve stvari, da mogu svoje tijelo na rukama držati i kontrolirati. Također i za leđa ojačati? Jer kako imam problema sa kifozom i sl. i puno godina fizičke neaktivnosti imam slaba i kruta leđa. Capoeira mi je u pola godine čudo od mog tijela napravilo, ali su to neke sitnice na kojima bi trebao dodatno poraditi da se ojačaju...

 

 

za leda radi zgibove i plivaj sada ako budes moga...samo to dvoje...lito ce jos malo...vidim da ne ides u teretanu i nemoj..teretana ukruti covika...sport je zakon {#} EDIT:radi one da ti glava bude ispred sipke kad se dignes...tada ti se fokusira vjezba na cila leda...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 12:06 (zoharbizo).
14 godina
offline
S.E.A.L. trening

Mene zanima sto jesti prije treninga?

Obicno uzmem jednu bananu..

Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
EZY-E kaže...

Mene zanima sto jesti prije treninga?

Obicno uzmem jednu bananu..

popij whey ako si u mogučnosti ;)

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
15 godina
online
S.E.A.L. trening

Evo pogledajte zašto trebaju jake noge{#} Jedan udarac i većina će pasti{#} 

 

Stoja
15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
http://www.kondicijskitreningsportasa.com/preventivnorehprog.html

za stoju, odi pri kraj stranice tamo imas vjezbe, kreni od 3-4 tjedna na dalje

slicne vjezbe (malo jace) imam ja u teretani
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Stoja kaže...

Evo pogledajte zašto trebaju jake noge{#} Jedan udarac i većina će pasti{#} 

 

 

Jako zgodno :) Nego odgovor na tvoje pitanje je whey :) popi njega kao obrok poslije treninga...

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
14 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Hrvojestr kaže...
EZY-E kaže...

Mene zanima sto jesti prije treninga?

Obicno uzmem jednu bananu..

popij whey ako si u mogučnosti ;)

ma nezelim to smece trpati u sebe, samo prirodno {#}

treba mi nesto sto mi daje sto vecu izdrzljivost jer treniram parkour

Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
EZY-E kaže...

ma nezelim to smece trpati u sebe, samo prirodno {#}

treba mi nesto sto mi daje sto vecu izdrzljivost jer treniram parkour

SMEĆE {#} hahaha i tebi su napunili glavu glupostima...ahahah..a niš onda..bolje se raspitaj po body building forumima ;)

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
EZY-E kaže...
Hrvojestr kaže...
EZY-E kaže...

Mene zanima sto jesti prije treninga?

Obicno uzmem jednu bananu..

popij whey ako si u mogučnosti ;)

ma nezelim to smece trpati u sebe, samo prirodno {#}

treba mi nesto sto mi daje sto vecu izdrzljivost jer treniram parkour

ma taj whey od ovih americkih proizvodaca je cisti secer na zlicu ja pijem proteine i whey zajedno od inkospora najbolji proizvodac trenutno, sumeci magnezij i 2 banane FTW obavezno... a prije treninga neki sok od naranče i pečena jaja.

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Hrvojestr kaže...
Stoja kaže...

Evo pogledajte zašto trebaju jake noge{#} Jedan udarac i većina će pasti{#} 

 

 

Jako zgodno :) Nego odgovor na tvoje pitanje je whey :) popi njega kao obrok poslije treninga...

nije smece, no ako ga pije a da ne trenira moze u samo mj. dana dobit 5 kg

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
15 godina
online
S.E.A.L. trening

hmm, problem su financije, ja si nemam da bi mogao redovito te proizvode koristiti a moji roditelji su malo skeptični prema svemu tome. Jedno par mjeseci sa pio onaj shake od herbalife-a i dosta dobro mi je išlo(meni je glavni problem težina, tojest lakoća, imam samo 70KG-a na 193cm-a visine) a koliko god se trudim jesti puno i sve težina mi se ne miće...

Stoja
15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Stoja kaže...

hmm, problem su financije, ja si nemam da bi mogao redovito te proizvode koristiti a moji roditelji su malo skeptični prema svemu tome. Jedno par mjeseci sa pio onaj shake od herbalife-a i dosta dobro mi je išlo(meni je glavni problem težina, tojest lakoća, imam samo 70KG-a na 193cm-a visine) a koliko god se trudim jesti puno i sve težina mi se ne miće...

onda nekih mj. dana jedi jako masnu hranu, udebljat ces se i onda te masti ces moci pretvoriti u misicnu masu, tako sam ja napravio

 

bio sam "okrugli" {#} a u 5. mj vjezbanja sam daleko napredovao i cak skinuo kilazu

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Stoja kaže...

hmm, problem su financije, ja si nemam da bi mogao redovito te proizvode koristiti a moji roditelji su malo skeptični prema svemu tome. Jedno par mjeseci sa pio onaj shake od herbalife-a i dosta dobro mi je išlo(meni je glavni problem težina, tojest lakoća, imam samo 70KG-a na 193cm-a visine) a koliko god se trudim jesti puno i sve težina mi se ne miće...

Whey je nadopuna prehrani za sve one koji neznaju...nije nikakva droga ili steroid...preko prehrane dnevno nemožemo unjeti potreban broj proteina za razvoj mišične mase(možemo ali je to jako jako skupo)...i zato se preporuča whey..

 

Stoja tebi savjet onda jesti poslije treninga visokoproteinsku hranu..posni sir,tunjevinu,pureća prsa i slični proizvodi

 

 

p.s

 

Nemoj jesti masno samo žeš salo dobiti..jedi kvalitetno to je najbitnije

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 12:22 (Hrvojestr).
14 godina
protjeran
offline
Re: S.E.A.L. trening
zoharbizo kaže...

sta ce mu jake ruke kad nema noge kad mu udren low kick slomim mu nogu :)

Svaka cast. Jak si nema sta {#} Ali da zaigras sah protiv Hannibala on dobiva matom u tri poteza. To je samo moj dojam sudeci tvoje "pametne" komentare.

Bolje 100 godina zivjeti kao lopov, nego 7 dana kao siromah - KraDeZe \m/
15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Hrvojestr kaže...
Stoja kaže...

hmm, problem su financije, ja si nemam da bi mogao redovito te proizvode koristiti a moji roditelji su malo skeptični prema svemu tome. Jedno par mjeseci sa pio onaj shake od herbalife-a i dosta dobro mi je išlo(meni je glavni problem težina, tojest lakoća, imam samo 70KG-a na 193cm-a visine) a koliko god se trudim jesti puno i sve težina mi se ne miće...

Whey je nadopuna prehrani za sve one koji neznaju...nije nikakva droga ili steroid...preko prehrane dnevno nemožemo unjeti potreban broj proteina za razvoj mišične mase(možemo ali je to jako jako skupo)...i zato se preporuča whey..

 

Stoja tebi savjet onda jesti poslije treninga visokoproteinsku hranu..posni sir,tunjevinu,pureća prsa i slični proizvodi

 

 

p.s

 

Nemoj jesti masno samo žeš salo dobiti..jedi kvalitetno to je najbitnije

arnold s. je imao 100 kg prije snimanja conana i nije mogao dignuti benč od 70 kg, 3 mj. vjezbanja i pretvaranja tog sala dovelo ga je do one jacine koje je pokazao u conanu

 

a taj whey je samo umjetno proizveden protein, nesto jace od toga se moze dobiti i prirodnim putem, kao kvalitetni sirevi bez masti

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Mitch kaže...

arnold s. je imao 100 kg prije snimanja conana i nije mogao dignuti benč od 70 kg, 3 mj. vjezbanja i pretvaranja tog sala dovelo ga je do one jacine koje je pokazao u conanu

 

a taj whey je samo umjetno proizveden protein, nesto jace od toga se moze dobiti i prirodnim putem, kao kvalitetni sirevi bez masti

da ali on nije Arnold...bavim se bodyBuildingom pa znam...da bi skinuo masti moraš imati totalno sređenu prehranu..mnogi to nemogu...

 

 

Ima raznih wheyeva...Whey koji ja pijem je dobiven iz sirutke ;) Valjda znaš što to znači ....Pa napisao sam da se može samo treba jesti kvalitetnu hranu u enormnim količinama što iziskuje brdo para

 

NPR: kila Wheya 150kn imaš mj dana ,a kila purećih prsa 35kn...a pojedeš iz za par dana

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 12:30 (Hrvojestr).
15 godina
online
Re: S.E.A.L. trening
Hrvojestr kaže...

Whey je nadopuna prehrani za sve one koji neznaju...nije nikakva droga ili steroid...preko prehrane dnevno nemožemo unjeti potreban broj proteina za razvoj mišične mase(možemo ali je to jako jako skupo)...i zato se preporuča whey..

 

Za taj whey, koliko se cijena toga vrti i koliko se to uzima? Jednom-dvaputa na dan? Brzim googlanjem negdje vidio neki od 2,75KG da dođe 460kn i da ima za 80 obroka. Ako je to jednom dnevno onda bi trajao i više od dva mjeseca što nije loše, a ni skupo onda...{#}

 

 

 

 

Stoja
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Stoja kaže...

Za taj whey, koliko se cijena toga vrti i koliko se to uzima? Jednom-dvaputa na dan? Brzim googlanjem negdje vidio neki od 2,75KG da dođe 460kn i da ima za 80 obroka. Ako je to jednom dnevno onda bi trajao i više od dva mjeseca što nije loše, a ni skupo onda...{#}

 

 

 

 

tako je ..evo sve ti je google rekao...pročitaj još malo..nema nikakvih štetnih posljedica i dobiven je iz prirodne sirutke...Ja idem po njega u sloveniju gdje je 2,75kg 350kn pa ako ćeš biti zainteresiran javi mi se....s tim nećeš pogriješiti

 

Pije se poslije treninga,a može se i u doručak pomješati s posnim sirom

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 12:32 (Hrvojestr).
15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Hrvojestr kaže...
Mitch kaže...

arnold s. je imao 100 kg prije snimanja conana i nije mogao dignuti benč od 70 kg, 3 mj. vjezbanja i pretvaranja tog sala dovelo ga je do one jacine koje je pokazao u conanu

 

a taj whey je samo umjetno proizveden protein, nesto jace od toga se moze dobiti i prirodnim putem, kao kvalitetni sirevi bez masti

da ali on nije Arnold...bavim se bodyBuildingom pa znam...da bi skinuo masti moraš imati totalno sređenu prehranu..mnogi to nemogu...

 

 

Ima raznih wheyeva...Whey koji ja pijem je dobiven iz sirutke ;) Valjda znaš što to znači ....Pa napisao sam da se može samo treba jesti kvalitetnu hranu u enormnim količinama što iziskuje brdo para

 

NPR: kila Wheya 150kn imaš mj dana ,a kila purećih prsa 35kn...a pojedeš iz za par dana

pa da, ali mnogi ljudi piju shakeove od multipowera i weidera koji imaju cak 22% secera i masti u sebi

onaj mega mass 2000 je ustvari da dobijes masu a ne misicnu masu jer tam u 5 kg imas oko 500g secera (provjerena informacija)

 

ima onaj ducan sa fitness prehranom u vlaskoj, tamo uvoze najkvalitetnije shakeove  iz njemacke po vrlo pristojnim cijenama.

inkospor je firma koja je prosle godine dobila nagradu za najkvalitetniji proizvod u protein 90+ kategoriji

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
15 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

22% šečera ... wtf još nisam čuo za to..pogledaj sastav mojih proteina u 30g

 

Količina u serviranju  Kalorija: 112 Kalorija iz masti: 13 Ukupno masti: 1,5g Ukupno ugljikohidrata: 2,5g Zasićene masti: 0.5g Dijetna vlakna: 1g Kolesterol: 5mg Šećer: 1g Soli: 55mg Proteini: 23g Kalcij: 20% D.V. Željezo: 2% D.V.
ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Hrvojestr kaže...

22% šečera ... wtf još nisam čuo za to..pogledaj sastav mojih proteina u 30g

 

Količina u serviranju  Kalorija: 112 Kalorija iz masti: 13 Ukupno masti: 1,5g Ukupno ugljikohidrata: 2,5g Zasićene masti: 0.5g Dijetna vlakna: 1g Kolesterol: 5mg Šećer: 1g Soli: 55mg Proteini: 23g Kalcij: 20% D.V. Željezo: 2% D.V.

ovo je savršen omjer svega, čiji je to whey ?

 

btw jel si probao koristit dymatize proizvode, meni su twinlabovi proizvodi bili najbolji no sad se nazalost samo tablete uvoze u HR

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
15 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

Ovo je Dymatize Elite Whey i samo njega pijem..svi ostali mi nepašu..kod ovog ne ostaju grudice,nemam nikakvih probavnih smjetnji....stvarno su savršeni..

 

 

Twinlabovi su isto ok kolko sam čuo od kolega u teratani ,ali ih nisam koristio tako da nemogu ništa reći iz osobnog iskustva


ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Hrvojestr kaže...

Ovo je Dymatize Elite Whey i samo njega pijem..svi ostali mi nepašu..kod ovog ne ostaju grudice,nemam nikakvih probavnih smjetnji....stvarno su savršeni..

 

 

Twinlabovi su isto ok kolko sam čuo od kolega u teratani ,ali ih nisam koristio tako da nemogu ništa reći iz osobnog iskustva

heh znao sam da je dymatize, odma sam i pito :D

probao sam na mj. dana i stvarno su omjer ulozeno dobiveno najbolji

 

twinlabovih vise nema u hr, samo tablete sad dilaju

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice