Sve o rukometu izdvojena tema

poruka: 582
|
čitano: 111.748
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sve o rukometu
Arabarran kaže...
Vidim da si mu odgovorio kopiravši IHF pravila,ako se ne varam. Inaće sam bivši igrać i položio sam za suca pripravnika.
Suci moraju poštovati određeni kriterij,ali isto tako moraju postupiti po situaciji na terenu. Dakle,prvo se daju opomene (žuti).3 komada. Ako je naprimjer dan jedan žuti,te se nakon toga napravi teži prekršaj za 2min,žuti se u pravilu više ne daju. Ovaj crveni na Horvatu je isključivo odluka suca i smatram da nije pogrešan. Da ga i nije dao,nego samo 2min,opet bi bilo ispravno. U ovom slučaju smatram da je sudac dao crveni na osnovu prošlih utakmica u kojima je bilo pretjerano grube igre. Ovako su suci osigurali jednu fair play igru i postavili kriterij koji je vrijedio za obje momčadi.
Sjetite se samo slovenskog prsta u Perino oko,velika greška suca koji nije dao crveni. Pišem preko moba pa sam nekako to sažeo u par rečenica,ako nekom nije jasno,slobodno pitajte.

Pa to sam mu i ja rekao odmah. Da to nisu napravili nebi bilo ni R od rukometa. Bilo bi krvi do koljena. Ovako su u startu usmjerili utakmicu u mirnije vode i igračima dali do znanja da neće tolerirati grubosti.

 

Pravila sam mu kopirao da vidi i zapamti da su suci imali uporište u istima i potpuno pravo dosuditi to što su dosudili. Priča o tome da se to nikad ne sudi od klinca koji je tek zinuo na svijet jednostavno ne drži vodu.

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Re: Sve o rukometu
Objektivno gledajući mi smo u bolje prošli što je crveni pao u početku,nije bitno tko ga je dobio. Francuzi su uvijek igrali grublju i prljaviju obranu od nas i šta je najgore,suci su im to tolerirali. Ovako je odlučila čista igra da čistije nije moglo biti. Koliko smo tekmi spušili od francuza jer su igrali tako i onda samo nanervirali naše igraće koji su onda radili glupe i grube prekršaje i tako završili na klupi.
14 godina
offline
Re: Sve o rukometu

Danska - Hrvatska, bit će to odlična utakmica. 

Bolje ispasti GLUP, nego iz autobusa.
13 godina
offline
Re: Sve o rukometu

Moraš priznati da u ovoj, obrambenoj postavi, koju imamo i mi imamo materijala za grublju i prljaviju igru. Mislim da su suci usmjerili igru i da je zbog crvenog kartona utakmica bila lijepa za gledanje, da su dozvolili i grublju igru opet bi pobijedili Francuze jer oni više nemaju materijal za držanje visokog ritma u obrani i napadu cijelih 60 minuta. Po meni je Onesta pogriješio što poslije OI nije značajnije pomladio ekipu.

 

 

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Re: Sve o rukometu
Imamo materijala za takvu igru,naravno. Samo su francuzi već 15god igraju takvu obranu i njima se je to uvije smatralo pod normalnim,nama nije. Sudac mislu: Ah,to je Dynar,on tako igra. ili: Šta ovaj balavi Musa ovako prljavo igra,ajd malo na klupu da se ohladiš! Kužiš.
Naravno da je trebao pomladiti ekipu,pa 3-2-1 obranu ne mogu igrati igraći u zalazu snage već oni u naponu.
16 godina
neaktivan
offline
Sve o rukometu

Gledao sam dance na ovom prvenstvu protiv makedonaca i ako nastavimo u ovom tempu prolazimo u finale bez puno muke.

15 godina
online
Sve o rukometu

ta francuska postava igraca je mozda mogla parirat ostalima negdje prije 3-4 godine. sad su to vec "dedeki" koji su spori, tocno se vidla ta sporost u utakmici protiv nas, i to na kraju 2. poluvremena kad vise nista nisu mogli. ali mozda francuzi nemaju kog mladog stavit, ko zna.

15 godina
offline
Re: Sve o rukometu
x18x05x kaže...

Danska - Hrvatska, bit će to odlična utakmica. 

Da,vjerujem da će biti lijepog rukometa. Dance naprosto obožavam. Ekipa koja je "izmislila" brzi rukomet koji mi eto tek sad od Golužinog vodstva njegujemo.

 Ovo prvenstvo nisam baš popratio kako sam želio,ali nimalo ne sumnjam u Dance. Bili i ostali vrh svijetskog rukometa.

14 godina
offline
Sve o rukometu

Pero Metlicic je rekao da je bio faul za crveni karton, ali da se to ne sudi u prvoj minuti.

 

Nije sve u suhoparnim pravilima, a i Vukovicu nije bila namjera namjerno udriti igraca nego je zakasnio i nespretno je ispalo.

 

Pero je uvijek bio posten i fer igrac i sigurno zna sto govori.

BE HAPPY xD : )
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o rukometu
mario.L_hr kaže...

Pa to sam mu i ja rekao odmah. Da to nisu napravili nebi bilo ni R od rukometa. Bilo bi krvi do koljena. Ovako su u startu usmjerili utakmicu u mirnije vode i igračima dali do znanja da neće tolerirati grubosti.

 

Pravila sam mu kopirao da vidi i zapamti da su suci imali uporište u istima i potpuno pravo dosuditi to što su dosudili. Priča o tome da se to nikad ne sudi od klinca koji je tek zinuo na svijet jednostavno ne drži vodu.

A gdje sam ja to točno rekao da suci nesmiju dat crveni? daj čitaj što pišem. I nisam nikakav klinac, o čem ti pričaš. Ti ćeš mene učit o rukometu koji si ga igrao pred 20 godina i bio na 3 treninga, molim te.

Kao što je Arabarran rekao, prvo se kreće sa žutima kartonima, ako je grublje 2 minute i to je to. Crveni je opravadano dao ali isto tako ga nije trebao dati, jer je takvih faulova bilo na stotine prije i nisu se davali crveni.

 

Joe Cooker kaže...

Pero Metlicic je rekao da je bio faul za crveni karton, ali da se to ne sudi u prvoj minuti.

 

Nije sve u suhoparnim pravilima, a i Vukovicu nije bila namjera namjerno udriti igraca nego je zakasnio i nespretno je ispalo.

 

Pero je uvijek bio posten i fer igrac i sigurno zna sto govori.

Eto to sam isto ja rekao, i onda se nađem manijak i krene pričat i kopirat pravila a kuži se u rukomet ko ja u cricket.

Da je vuković namjerno se zaletio u puknuo ga, to bi bila druga stvar, da je bila 20. ili 30. minuta također bi to bila druga stvar, ovako malo je to bio glup potez sudaca, zato i jesu poslje cijelu utakmicu je*ali Karabatića i nisu mu baš dali da igra svoju igru.

gjurki
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2013 13:19 (Volvox).
13 godina
neaktivan
offline
Sve o rukometu

Vidim da se brani Kopljara u smislu da je dobro odigrao napad. Znači desni vanjski ne stoji na toj poziciji da popuni rupu i dodaje lopte nego da šutira. On je odlično odigrao obranu i on je odlično odigrao napad na prethodnim utakmicama, ali ne i protiv Francuske(mislim na napad). Neću tražiti statistike, ali znam da se zas*ao protiv Francuske i da se bojao pucati. Ne krivim ga, niti mislim da je degen, ali takav nam igrač u napadu ne treba. Ali bez obzira na sve, svi su vidjeli kako je igrao napad, tako da ne sumnjam da će  to Goluža i ekipa rješiti do večeras.

 

 

Uglavnom što predviđate za večeras ?

Ja mislim da dobivamo Dance, ne znam zašto, ali se nikad nisam bojao ikoje ekipe osim Francuske.

steam:hcplankton. sc2-Plankton(967)
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2013 14:50 (Keops).
13 godina
offline
Sve o rukometu

Skoro svi komentari, naših igrača, govore da je prekršaj bio za crveni karton i to je bitno. Kad ga se daje i ne daje odlučuju suci koji s na terenu, naravno da se uvijek mogu tražiti ova ili ona opravdanja ali faul je bio i prema pravilima je bio za crveni karton. Što se tiče naše tekme protiv Francuza suci su pametno procjenili da je za utakmicu i njih najbolje sankcionirati Vukovićevu grubost crvenim kartonom. Sad kada sam drugi put pogledao snimku čini mi se da je i on sam bio svjestan da će dobiti crveni karton. Kao što je netko prije rekao tim kartonom su više odmogli Francuzima nego nama (zvuči paradoksalno ali je tako).

 

Što se tiče kopljara i njegove uloge u napadu i ja bi volio da je zabijao više i logično je za njega očekivati više. Ali moraš napad gledati kao cjelinu, ne popunjava on samo rupu i ne služi samo za dodavanja, veže on na sebe i obrambene igrače zbog čega se onda pojavljuje rupa u obrani koja se teško popunjava posebice kad su noge teške a dah plitki.

Stručnjak za odmaganje...
12 godina
neaktivan
offline
Sve o rukometu

On koda na svim utakmicama igra sa nekih 60%, a ne 100%, i onda kad se raspuca zabije 10 golova na utakmici. U obrani je pogotovo važan jer ima raspon ruku ko 2 igrača(karikiram), i to puno znači.

gjurki
15 godina
neaktivan
offline
Sve o rukometu
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o rukometu
Balvan8 kaže...

 Server not found ne radi :/.

 

Ima li netko možda link za nas koji nemamo tv u blizini bio bi jako zahvalan!

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
13 godina
offline
Sve o rukometu

Užasno loš početak, obrana čista jedinica, samopouzdanje u igri (ne)vidljivo. Nije dobro.

Asus P4P800-X//Celeron 1.800MHz Willamette/Gigabyte R9250//WD400JB//WD400BB//512MB PCI3200 Kingmax//512MB PCI3200 Kingmax//256MB PCI2700 Apacer//Codegen 400W//EverPower CX-2359...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o rukometu
cecenac kaže...

Ima li netko možda link za nas koji nemamo tv u blizini bio bi jako zahvalan!

http://www.thefirstrow.eu/sport/handball.html

 

mi smo ovo izgubili, nemože nas ni Šola više spasit... {#}

 

 

evo HRT2

http://sportska-tv.com/darquo/

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2013 22:00 (Balvan8).
14 godina
offline
Re: Sve o rukometu
Gud spile Danmark. :)
Bolje ispasti GLUP, nego iz autobusa.
16 godina
offline
Re: Sve o rukometu

ne mozes virovati da nakon one utakmice protiv francuza kako igramo ovako seljavo. kopljar uobicajeno u napadu smece, u obrani meh. prodali smo baluna masu dancima. katastrofa.

 

nadam se da ce se trgnuti na poluvremenu, jer ovo je za samoubojstvo.

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
offline
Sve o rukometu

Hrvatski rukomet je velika prevara. 

To je ekipa i mentalitet za 1 tekmu i ništa više.

15 godina
neaktivan
offline
Sve o rukometu

Di su Čupko i Vori!?  

14 godina
offline
Sve o rukometu

Na kavi s Balićem.

13 godina
offline
Sve o rukometu

Drugo poluvrijeme ipak nešto bolje, ali nikako ne znatno. Nažalost, ovo je već davno završilo.

Asus P4P800-X//Celeron 1.800MHz Willamette/Gigabyte R9250//WD400JB//WD400BB//512MB PCI3200 Kingmax//512MB PCI3200 Kingmax//256MB PCI2700 Apacer//Codegen 400W//EverPower CX-2359...
15 godina
neaktivan
offline
Sve o rukometu

Sramota!!! Dovoljno za reci

13 godina
offline
Sve o rukometu
Rukomet je tako jednostavan kad gledaš Dance.
Stručnjak za odmaganje...
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2013 22:59 (mario.L_hr).
13 godina
neaktivan
offline
Sve o rukometu

nije sramota, jednostavno su danci danas bolji

a bome ih i sreca sluzi

bez laca i vukovica dobro smo i ovdje stigli

16 godina
odjavljen
offline
Sve o rukometu

pogledaj prvi post na 10. stranici,briga njih za hrvatsku,njima je stalo samo do novaca i lokanja uz cajke, isto kao i nogometašima

ništa,idemo na rejpić sa slovencima,obično su te utakmice uvijek dobivali

15 godina
neaktivan
offline
Sve o rukometu

Ako imamo ista jako na ovom prvenstvu onda je to komentator, svaka peta recenica me nasmije do suza.Jake je za po******

13 godina
offline
Sve o rukometu
Užas.Jako loša utakmica..:(
Sad nam preostaje jedino da se pirpremimo sutra za slovence..:)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
12 godina
offline
Sve o rukometu

onaj alilovic nebi skinia sut ni da mu macka repon baci balun, obrana nikakva, kontre ne postoje, jednostavno da smo danas pokupili crveni, evo bi bila druga utakmica -.- 

I <3 Music
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice