Internet radio - da ili ne?

poruka: 15
|
čitano: 11.553
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Internet radio - da ili ne?

 

HZanima me samo nekoliko pitanja.

  1. Dali slušate internet radie?
  2. Koliko često i koliko vremenski?
  3. Dali se isplati praviti neprofitni internet radio?
  4. Dali se isplati praviti profitabilni internet radio?

Hvala svima na odgovorima.

*_helper_* msn: dinkecc@windowslive.com
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Internet radio - da ili ne?
DinPa_KoVel kaže...

 

HZanima me samo nekoliko pitanja.

  1. Dali slušate internet radie?
  2. Koliko često i koliko vremenski?
  3. Dali se isplati praviti neprofitni internet radio?
  4. Dali se isplati praviti profitabilni internet radio?

Hvala svima na odgovorima.

1-NE
2-0
3-NE
4-DA

dali mislis radio samo ili portal + radio ili nesto slicno

13 godina
protjeran
offline
Re: Internet radio - da ili ne?

1.davno

2.bilo je ponekad

3,4.prvo vjerovatno ide ovaj da se vidi slušanost,pa tek onda sponzori?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Internet radio - da ili ne?
DinPa_KoVel kaže...

 

HZanima me samo nekoliko pitanja.

  1. Dali slušate internet radie?
  2. Koliko često i koliko vremenski?
  3. Dali se isplati praviti neprofitni internet radio?
  4. Dali se isplati praviti profitabilni internet radio?

Hvala svima na odgovorima.

1. ako svratim na neku stranicu, pa vidim da imaju radio onda dok sam na toj stranici znam poslušati

2. jedanput do dvaput tjedno po 10-ak minuta

3.ne, osim ako ne napraviš zajedno sa nekim frendom iz zabave, pa onda podijelite troškove

4. isplati se, ali ne sam radio.. ( mislim da neko neće otici na google i tražiti neki radio, a i ima ih dosta), osim ako to ne napraviš u sklopu neke stranice koju bi ljudi posjecivali

''Znam da ništa ne znam.''
13 godina
offline
Re: Internet radio - da ili ne?
DinPa_KoVel kaže...

 

HZanima me samo nekoliko pitanja.

  1. Dali slušate internet radie?
  2. Koliko često i koliko vremenski?
  3. Dali se isplati praviti neprofitni internet radio?
  4. Dali se isplati praviti profitabilni internet radio?

Hvala svima na odgovorima.

 

1. Da

2. Cijeli dan, svaki dan :D

3. Ha gle, nisu neke pare za stream server, ako to stvarno želiš i voliš puštati mjuzu možda bi se mogao stvoriti i neki community slušatelja koji bi onda donirali za njegovo održavanje.

4.  Hm, kada imaš dostatan broj slušatelja lako je ubaciti i neku kratku reklamu kjom bi dobio neke novce. Tu bi naravno trebao znati neke podatke o svojim slušateljima, dobna skupina i spol, kada najčešće slušaju i sl. što bi vjerojatno najlakše dobio stravanjem već spomenutog community preko neke web stranice.

 

Ja sam imao stream preko free hostinga i imao 10tak slušatelja dnevno, objavio sam na fb status kreće mjuza i tak {#}

Eto ako se odlučiš za to, sretno i daj download link {#}

Choose your excuse: 1. Lag | 2. Reg | 3. Cheats | 4. Bad Server | 5. Bullshit | 6. Mouse | 7. Fps lag | 8. All of The Above
14 godina
neaktivan
offline
Internet radio - da ili ne?

Dali mi neko može preporučiti  više live stream Hrvatskih  servera, koji naravno nisu jako skupi.

Hvala i lijep pozdrav!

*_helper_* msn: dinkecc@windowslive.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Internet radio - da ili ne?

Iskreno za više hrvatskih hostera ne znam, a i ne znam da li itko ima u Hrvatskoj stream baš. Ali to imaš kod Hrv-hostinga, klik ovdje po prilično psritupačnim cijenama, bar moje mišljenje. Što se tiče drugih hostera, Google it {#}

Choose your excuse: 1. Lag | 2. Reg | 3. Cheats | 4. Bad Server | 5. Bullshit | 6. Mouse | 7. Fps lag | 8. All of The Above
13 godina
offline
Internet radio - da ili ne?

Probaj RadioLive... Odlični su, a imaju veliki broj poznatih klijenata...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Internet radio - da ili ne?

cemu ono sluzi radio? osim za placanje one pristojbe htv-u

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Internet radio - da ili ne?
1.Ne
2.0
3.Ne
4.Ne
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Internet radio - da ili ne?

Meni internet radio ne treba sve dok imam youtube za glazbu i razno razne portale za vijesti.. Radio ti se isplati jedino ako imaš neki clan primjerice u codu ili nešto.. Pa napravite nešto.. ali ovako ništa

http://gtabalkan.com | http://www.webosfera.net
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Internet radio - da ili ne?

nije da ti zelim popljuvati ideju ali isto tako na ovom forumu je prosle godine bio otvoren radio koji je u pocetku se trebao zvati bug radio ali nije tako da ne ide u detalje...uglavnom ideja je trajala nekih mjesec dana mozda vise manje i cak su i IT vijesti snimili i pustali..imali su 10ak slusatelja dnevno ali to im nije bilo dovoljno tako da je projekt propao...velim ti, ako nenapravis nesto novo nesto sto ce privlaciti ljude bas na tvoju stranicu tu ti nema nikakve zarade osim sto ces ti placati hosting i trosit se...a radio ko radio to bi bio samo znaci pustanje muzike? ako bude bilo ljudi na radiju onda mozes slati upite za sponzorstvo, oglasivace ali nemoj misliti da se mozes obogatiti preko noci...takvo sto dolazi tek nakon nekoliko mjeseci posjecenosti...sretno sa idejom, ako trebas neku pomoc ja pitam decke kaj su bili pokrenuli ovaj radio pa ti pomognem

Gamers Don't Die, They Respawn. 1,001 posts and counting...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Internet radio - da ili ne?

   

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2015 1:32 (Petar85).
16 godina
offline
Re: Internet radio - da ili ne?

1 - Dali slušate internet radie?
Radio slučam isključivo preko Interneta. jedno vrijeme  sam slušaš web servisa kao šro je radiostanica,com a več digo koristim program Tapin radio koji omogučava slušanje radio stanica  a između ostalog omogučava dodavanje novih. 
2 - Koliko često i koliko vremenski?
Slušam svakodnevno  vremenski  zavisi koliko vremena budem doma  uglavnom je radio  upljen . bez prekida  sta ggod radio radio mi svira osim ako  gledam tv  koji i je takođerr na na internetu buduči da imam  Max tv  imamaktivirae usluge  Ooy i Maxtv ToGo
3 - Dali se isplati praviti neprofitni internet radio?
U koliko se ima dovoljno vremena za tako nešto i u koliko postoje uvijeti  (jedna prostorija soba koja bi bila kao mali kučni studio)  mozda se i isplati. osobno sam više puta razmišljao tako nešto pokrenuti  ali su mi uvijeti nezadovoljavajući.
 
4 - Dali se isplati praviti profitabilni internet radio?
Za profitabili radio mišljena sam da za tako  nešto treba imat pravi studio za neku profit treba imat i marketinga a na to idu neki porezii i dodatni troškovi  a ako se misli ozbiljno time baviti onda jepotrebno zatražiti koncesiju i frekvenciju prijaviti programsku shemu  koju kontrolira viječe za elektroničke medije i oni odobravaju ili neodobravaju kako če šta biti
To za koncesiju i frenkveciju  nije pod obavezno ali ako se plača porez i ostali troškovi  onda je suludo ne imafi fm frenkveciju koja bi uz neke dodatne troškove donosila i dodatnu zaradu od marketinga i plačenih oglasa
Ovop je sme moje mišljenje , ne mora značiti da je sve stvarno tako kako sam ja napisao. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2015 1:22 (Petar85).
14 godina
offline
Re: Internet radio - da ili ne?
Čestitam, prvo na oživljavanju teme stare 3 godine praznim postom, i na sad oživljavanju teme stare više od pola godine.

10/10
One ring to bring them all and in the darkness bind them
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice