PHP/Javascript programer - tražim posao

poruka: 8
|
čitano: 12.841
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
PHP/Javascript programer - tražim posao

Izvrsno poznavanje

  • HTML
  • CSS
  • PHP
  • JavaScript
  • JQuery
  • ERA modeliranje - MySql (izrada baze i pisanje upita)
  • Smarty
  • Codeigniter

 

Osnovno poznavanje

  • Wordpress
  • Joomla
  • Yii framework
  • Uređivanje fotografija (Photoshop)
  • Google api
  • Open id

 

Trenutno studiram i nisam još imao iskustva sa radom preko interneta. Ali sam održao mnoge instrukcije i izrađivao ili pomagao u izradi aplikacije za kolege na faksu.
Mislim da sam izvrstan u navedenim tehnologijama što se naravno može provjeriti pokazivanjem dosadašnjih radova ili intervjuom.
Zbog neiskustva u radu preko internetu mislim da bi eventualni poslodavci dobili jeftinog a dobrog programera/developera. Bar u startu jeftinog :D

Dodatne informacije u pm.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PHP/Javascript programer - tražim posao

Post je kao što vidim, stari.

Međutim, ja trebam php programera da mi jednu web stranicu prilagodi. 

(kupljena stranica, treba dodati višejezničnost...)

 

Please odgovor na mail: ivicatumac@yahoo.de

 

Hvala

9 godina
neaktivan
offline
Re: PHP/Javascript programer - tražim posao

Pozdrav, post je star ali vrijedi pokušati, nudim posao, javite se na goran@japa.hr.

 

JAPAL
9 godina
neaktivan
offline
Re: PHP/Javascript programer - tražim posao

Takodjer tražim posao ili suradnju na projektima, moje vještine:

 

-HTML

-CSS

-PHP

-WordPress

 

Zainteresirani molim da se jave na mail: tomicigo@gmail.com

*molim da navedete u subjectu maila da se javljate na oglas sa bug.hr foruma, hvala!

15 godina
neaktivan
offline
PHP/Javascript programer - tražim posao

Pozdrav!

 

Također vidim da je post star, ali barem da pokušamo.

Tražimo programera koji bi radio na izradi idejnih rješenja i programiranju web aplikacije (izrada web aplikacije po uzoru na postojeće dektop rješenje). Radi se od velikom i relativno kompleksnom programu.
Radilo bi se većinom od doma, za sada, prema zadanim rokovima. Poželjno da ste iz Rijeke ili okolice, radi dolaska na sastanke i podjelu zaduženja (nije uvijet). Za početak bi plaćali po obavljenom poslu ili eventualno zaposlenje na određeno, a kasnije ukoliko se naša suradnja pokaže uspješnom i kvalitetnom, nudimo mogućnost trajnog zaposlenja.

 

Tražimo:

- odgovornu, poštenu, ozbiljnu i okretnu osobu, spremnu na izazove
- vrlo dobro poznavanje programiranja u PHP-u, vrlo dobro poznavanje MySQL i PostgreSQL baza podataka
- vrlo dobro znanje HTML, CSS i JavaScript, Ajax

- prednost radno iskustvo u području web programiranja (ali nije uvijet)
- poznavanje Flash-a i SEO-a
- osjećajem za dizajn i funkcionalnosti web aplikacija

 

Zainteresirani neka se jave s eventualnim referencama, životopisom i najranijim mogućim početkom rada isključivo na e-mail: zujicd@gmail.com

 

Hvala!

 

 

 

Where can I hook up my modem?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PHP/Javascript programer - tražim posao
Patnik koji se javi na ovo iznad neka trazi masne pare..jer ce se od njega ocekivati budalaštine
15 godina
neaktivan
offline
Re: PHP/Javascript programer - tražim posao

Ako se nema što pametno za reći, bolje ne komentirajte. Nisu budalaštine, već projekt koji ima mnogo potencijala. A ako je bolje sjediti u kafiću, nego raditi, svatko neka odluči po svojem navođenju. Mi već tri godine razvijamo destop aplikaciju i radimo praktički pro bono, ali dobro.

Where can I hook up my modem?
15 godina
offline
Re: PHP/Javascript programer - tražim posao

Pametno je, nego sto; u ovom slucaju budala je onaj tko radi besplatno a ne sjedi u kaficu.

Uglavnom, nije bilo neke sumnje da je nekakav pro bono u pitanju, niti da se radi o 'projektu koji ima potencijala' - no sve je to u redu, ako se placa ne mjeri u pro bono bonovima ili nekakvim potencijalom nakon 3 godine razvijanja 'desktop aplikacije' (lel).

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.9.2014 13:28 (kunof00).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice