Trazim partnera/suradnika za startup

poruka: 2
|
čitano: 2.880
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Trazim partnera/suradnika za startup

Pozdrav,

Zelio bih predstaviti svoj projekat na kojem radim vise-manje zadnje cetiri+ godine.
Projekt je nastao iz entuzijazma prema sportskom kladenju i matematici. U pocetku kao side-fun te "research" ucinkovitosti matematickih algoritama u svrhu predvidanja sportskih i lutrijskih dogadaja.
U te cetiri+ godine dogodilo se puno promjena, puno promasaja, ocekivano. Sa promasajima rasla je i glad za podacima, dok konacno nije doslo do ideje zbog koje sad ovo i pisem.

Dakle, radi se o sport/loto/kladenje "bazi" sa elementima socijalne mreze. Cijeli sustav je napravljen u formi socijalne mreze.

Istaknuo bi:
- Predvidanja samih dogadaja sa vjerujem najuspjesnijom ucinkovitosti. ~ bazirano na visemjesecnoj analizi i monitoringu tisuce slicnih servisa.
- Simulacija sportskih dogadaja ili pak simulacija samog kladenja bilo na sport ili loto.
- Loto rezultati za nesto manje od 800 loto igara diljem svijeta. Sa najopsirnijom analizom dostupnom kao i sa zavidnim performansama predvidanja u PRNG izvlacenjima (RNG nesto manje uspjesno).
- Pokrice vise od 200 sportskih kladionica (ukljucujuci svaku hrvatsku) ~ raste iz dana u dan
- Pokrice 10+ sportova
- Sistem takoder podrzava sve funkcije jedne kladionice, takoder ima 3 nezavisna "bankarska" sistema koji se mogu koristit nezavisno jedan o drugome.

O kompletnosti sistema govori cinjenica to da:
U teoriji, recimo, kad bi ekipa od 5 ljudi odlucila otvorit kladionicu, sakupila 5M kuna (hrvatska), sve sto bi im trebalo je registrirat svoju kladionicu (par klikova) i spremni su za rad (koristeci nezavisne koeficijente (generirane od strane servisa) ili pak vlastite/eksterne).

itd..
-- o vise detalja mozemo u private, nema svrhe pisat sve online.


Trazim:
- Financijskog partnera ~ U ovom slucaju nudim detaljnu prezentaciju projekta, tehnicke specifikacije, poslovni model kao i samu analizu trzista/prihoda/odrzivosti. Preferiram uzivo, putovanje mi ne predstavlja problem.
- Programera C/CPP/PHP ~ Izrada WebCrawler botova, sto targetiranih sto generalnih u integraciji sa postojecom implementacijom. Note: Ne treba nikakvo iskustvo u vidu prijasnjih radova ali ako se javite kao programer, saljem link (i dio koda za jezik po vasoj zelji) za koji ocekujem da odgovorite vasim kodom (targeted WebCrawler), tek toliko da ni vi ni ja ne gubimo vrijeme. Poznavanje statisticke matematike je plus.
- Front-end developer ~ Pozeljno znanje CSS/HTML/JAVASCRIPT ali nije uvjet, naravno, iskustvo u dizajnu web-a je obavezno (PSD odnosno HTML). Pozeljni prijasnji radovi.

Preferiram: Front-end developera.

 

Razlog ovog oglasavanja:

Cijeli projekat je nastao kao side-fun pa da ostanem dosljedan samom sebi u tom duhu cu ga i zavrsit.

O tehnikalijama:
Cijeli sustav se bazira na Custom CMS-u pisanom u PHP-u koristeci MySQL kao bazu. Procesorski dio (obrada podataka, statistika i sl.) kao i velika vecina index botova pisani su u CPP (manji dio u JAVA-i) zbog same brzine te nedostatka Multi-Thread-a u PHP-u.

Sam CMS je fokusiran na brzinu, minimalizam i skalabilnost. U tu svrhu napravljeno je nekoliko modula:
1. Template Engine (block based):
Razdvaja HTML/JS/CSS kod od samog PHP-a. Podrzava 20+ mikro-funkcija.
2. Template JSEngine (po funkcionalnosti identican tocki 1.):
Izraduje JS template koji se cache-a na korisnikovom racunalu kao i na samom serveru + JSON za isti. Ovaj pristup omogucava pisanje kompletnih AJAX stranica u samo par linija JS koda (citaj, manje je bolje).
3. Multi-jezicnost:
CMS ima podrsku za potpunu multi-jezicnost (trenutno 16 jezika). Ne samo interface nego doslovno imena timova/natjecanja/itd.. Linkovi su takoder (zbog SEO optimizacije) multi-jezicni.
Primjer 1:
ENG: http://myweb.com/event/1/croatia-vs-czech-republic
HRV: http://myweb.com/dogadaj/1/hrvatska-protiv-ceska-republika
GER: http://myweb.com/event/1/kroatien-gegen-tschechien

Primjer 2:
ENG: http://myweb.com/account/register
HRV: http://myweb.com/racun/registracija
GER: http://myweb.com/konto/registrieren
Oba dvije grupe linkova vode na istu lokaciju.

4. Multi-nacionalnost:
Omogucava korisniku da sam bira monetarnu valutu, prikaz koeficijenta (decimalni, americki itd.), vremenske jedinice (celzij, kelvin itd.) te vremenske zone.

Komercijalna isplativost:
- Oglasavanjem
- API
- Premium opcije
- Provizija od korisnika za koristenje nekoliko servisa ~ vise o tome odgovaram u PM.

TODO:
-- before going online
- Kompletan dizajn cijele stranice (desktop+mobile), trenutno je koristen Bootstrap 3 cist radi nekakvog prikaza. Znaci dizajna nema.
- Zarvsetak back-end-a, trenutni status je oko 70%.
- Punjenje baza podataka sa relevatnim podacima.
- Testiranje sa ogranicenim brojem korisnika
-- after going online
- Android/IOS/WINDOWS aplikacija


ETA:
Back-End: 70%
Front-End: 0%
Oko 6 mjeseci. Projekat (otvaranje firme, troskovi servera) namjeravam financirat sam ili u kombinaciji sa partnerom.

O meni u IT-u:
Bavim se programiranjem desetak godina. Iza mene je nesto vise od desetak projekata.
Izmedu ostalog tu su cetiri custom CMS sustava pisana u PHP-u (1-2M lin./projekt), Android aplikacija (200k+ preuzimanja), itd..
Uzivam u PenTest-u, RevEng-u, Machine Learning (AI)-u. Sudjelovao sam u reverznom inzenjeringu nekoliko velikih aplikacija/servisa poput GameSpy-a (takoder izradi emulatora), Steam-a, EA-a, itd..


Skills (1-5):
PHP/C/CPP/JAVASCRIPT/C#: 5
CSS2/CSS3/HTML/SQL/NO-SQL: 5
JAVA: 4
PHOTOSHOP: 4
PYTHON: 3

Lokacija: Zagreb

Za sva dodatna pitanja ili eventualne ponude, ukoliko ste ozbiljni, odgovaram u privatnoj poruci.
Isto tako zadrzavam pravo da vam ne odgovorim.

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2016 19:05 (devNULL2).
 
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Trazim partnera/suradnika za startup

Napokon ozbiljan oglas za suranju s jako zanimljivim i razradenim projektom. 

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice