Trazim suradnika za uzdrzavanje sajta ! zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 3.580
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Trazim suradnika za uzdrzavanje sajta !

Pod uzdrzavanje sajta se podrazumjeva :

- pisanje novih postova

- pisanje raznih blogova o sajtu!

- mora znati nesto o medicini ili moze naci izvore kojim se pisati postove , ali izvori ne smiju biti s interneta i ne smije text vec biti koristen na netu!

placam po 200-300 kn po mjesecu ukoliko nam posao krene

napomena ne trazim suradnika samo kao zaposlenika trazim covjeka koji zeli pomoc oko toga da zajednno radimo na tome sajtu radi se o medicinarka

medicinski portal!

msn : darko.mrvelj212@hotmail.com

ili gmail: dmrvelj@gmail.com

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim suradnika za uzdrzavanje sajta !

Dobra je ideja...

Volio bi pomoći, ali sam tek 2. god. medicinske, tako da... treba mi još znanja, mislim Osmijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim suradnika za uzdrzavanje sajta !

ma ne treba ti znanje trebaju ti knjige iz medicine da mozesh pisat pojedine tekstove! koje trebaju!¨e sad ako to imash a mislism da imash javi se...da radimo!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim suradnika za uzdrzavanje sajta !

Ok.... nekaj mi nije jasno...

Tražiš ljude koji će pisati ORGINALNE članke o MEDICINI i veliš da nije potrebno znanje?! WTF?! Pa kaj će izmišljati članke?? Ili uzeti knjigu i prepisati nekaj iz knjige?? I ne bi li ti bilo pametnije tražiti ljude za tako nešto koji znaju nešto o medicini??

Bilo bi mi jasno da tražiš nekog da nađe na netu neki zanimljivi članak i da ga prevede na Hr. Za to ne treba znanje medicine... Ali originalne članke?! Pa kaj ako taj netko tko se ne kuži u medicinu napiše neki članak i zbog svog neznanja napiše neki krivi podatak i onda neki posjetitelj stranice to pročita i umre zbog krivih podataka u članku?? Zvuči "nevjerojatno" ali je vrlo moguća situacija. Mislim, pa nije to moda ili tak nekaj, pa nikome ništa ako se neka klinka prešeće po špici u odjeći koja si ne paše. Ali MEDICINA nije nekaj kaj možeš samo tak "zbrljati" pa kaj bude, bude.... Ne kužim od kud ti opće ideja da za jedan takav portal tražiš da ti članke pišu ljudi bez znanja o medicini?!

Rađe potraži neke doktore ili studente medicine ako želiš imati imalo vjerodostojne članke.  Ali za početak se ograniči na puko prevođenje postojećih članaka na stranim portalima.

I tih 200-300 kn... To misliš po članku?? Ako je to mjesečno i još ako misliš da članci budu originalni (O MEDICINI!!!) onda je to po meni smiješna cijena :D

P.S. Da li ti imaš opće kakvog pojma o medicini, ili si samo još jedan u nizu koji je imao "pametnu" ideju i krenuo ju realizirati bez da je imalo objektivno sagledao cijeli projekt??

 

P.S.S. I sretno sa time da nađete nekaj u knjigama kaj već ne postoji na netu :D Mislim da bi prije našli na netu nekaj kaj nema u knjigama, nego obrnuto :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2009 22:36 (kalipso).
14 godina
neaktivan
offline
Trazim suradnika za uzdrzavanje sajta !

moze lock dosta je vise ovih pametnih!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Trazim suradnika za uzdrzavanje sajta !

Gle, jako je teško uzdržavati portal ukoliko se nećeš služiti izvorima s neta. Znam to pošto sam i sam urednik i vlasnik jednog.

 

Što se tiče stručnih tekstova, jako puno toga se može pronaći na netu, pogotovo na stranim jezicima. Bilo kakvo ograničavanje na na izvore izvan WEB-a bi iziskivalo velik fond književnih izvora ili angažiranje stručnih osoba.

 

Druge alternative ne vidim.

 

Pozdrav!

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim suradnika za uzdrzavanje sajta !

Poštovani,

 

ako ja mogu doći do medicinskih knjiga, a osobno nemam iskustva ni formalnih znanja u toj struci, mogu li ući u obzir da radim s vama? Molim vas da mi napišete još detaljnije koliki bi to bio opseg posla, itd... Zahvaljujem

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice