Tražimo partnera

poruka: 5
|
čitano: 8.669
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Tražimo partnera
Poštovani,
kao prvo ispričavamo se ukoliko tema nije na pravom mjestu.

Mi smo dvoje mladih, inovativnih ljudi, fakultetski smo obrazovani, od početka fakulteta i tijekom studiranja radimo, sami se uzdržavamo, te smo nedavno otvorili firmu i pokrenuli vlastiti posao.

Radimo na jednom vrlo ozbiljnom projektu iz sfere informatike kao i turizma. Uložili smo svoja dosad stećena sredstva i cijeli projekt započeli, te odradili onaj "teži" dio, tj. pronašli buduće korisnike i sklopili sa njima određene ugovore.

Obzirom da smo istrošili veći dio naših sredstava i to primarno na sastancima, sklapanjima ugovora sa budućim korisnicima te mnogim putovanjima iz istog razloga, uz ulog koji smo imali u tehnologiju, potrebna nam je manja investicija kako bismo projekt uspješno ostvarili te kvalitetno plasirali na tržište. Radi se o manjoj svoti, a sa sigurnošću (ugovorima koje imamo) možemo jamčiti brz povrat, višestruk prihod kao i održivost projekta.

Projekt planiramo širiti i na strana tržišta u što skorije vrijeme, sa time da i u pojedinim zemljama već posjedujemo kontakte i dogovore za plasman.
Ne bismo željeli detalje poput novca, poslovnog plana itd. objavljivati ovako javno.

Za sva ozbiljna pitanja molimo javite sa na PM.

Hvala.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tražimo partnera

Pomislim neki swingeri, kad ono meh.

Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
offline
Tražimo partnera
Nula dana na forumu, neman ja vire u takve a uostalom nebi bilo prvi put da se na ovaj način pokušava priveslat naivan svit. Moj čovik dokaži ti ko si i što si prije nego žicaš lovu.
nista mi se neda
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Tražimo partnera
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.11.2014 19:05 (alankish).
 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tražimo partnera
može više informacija na nedeljko.culina@gmail.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice