Alkohol za popravak igrice

poruka: 15
|
čitano: 11.180
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Alkohol za popravak igrice

Jeli zna ko kako se s alkoholom ispravljaju cd-i, npr. ako je zgreban da ga prepravi??

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Alkohol za popravak igrice
LOL. ne može ga on popravit, nego samo može pročitat te podatke i spremit ih na hard
15 godina
protjeran
offline
RE: Alkohol za popravak igrice

A jel cu moć igrat tu igicu kad pročita tj. jel ću moć instalirat

15 godina
offline
RE: Alkohol za popravak igrice
moći će kopirat sve što nije puno oštećeno. ali ne vjerujem baš
15 godina
neaktivan
offline
Alkohol za popravak igrice

Bio je jedan izvrstan prilog na tv-u prije jedno 3 mjeseca o tome kako se riješit ogrebotina na cd-u , imaš puno o tome na netu al nijedan ti nije 100% siguran ni točan savjet a ovaj koji sam gledao na tv-u stvarno je upalio kad sam ga isprobao prije 3 mjeseca i radio mi je cd nakon toga sve se ogrebotine uklonile al ne sjećam se više kako je išlo heh znam da se mora za 2-3 stvari premazat cd i na poseban način premazivat od sredine prema kraju tako nešto to ti samo govorim sad za ta oštećenja kako ih se riješit sad ti se raspitaj još malo detaljnije tražio sam ja to kasnije na netu al nisam našao ti probaj imaš 5-6 različitih teorija na netu koje sam ja našao al nijedna nije ta a i ne želim ih probat jer ne znam koliko su ispravne heh , kad bi bar to opet prikazali jooj to je bilo u nekoj našoj domaćoj emiziji na hrt-u ili rtl-u ne znam sad napamet

L.Đ
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Alkohol za popravak igrice

evo teme koja će možda pomoći

Rješenja za popravak izgrebanih optičkih medija

 

ali ne vjerujem jer to nisu npr slike, pjesme ili neki word dokumenti gdje je svaka datoteka za sebe i nešto se može spasiti a nešto ne. dok to u slučaju igara ne radi jer ako se nešto ne uspije spasiti igra se neće moći instalirati jer nema sve potrebne datoteke

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Alkohol za popravak igrice
Jeza101 kaže...

Jeli zna ko kako se s alkoholom ispravljaju cd-i, npr. ako je zgreban da ga prepravi??

 Puuuuuuno ti je jednostavnije da ti prijatelj ponovno sprzi tu igru! :D
15 godina
neaktivan
offline
Alkohol za popravak igrice

meni je u par slučajeva i kaladont pomogao

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Alkohol za popravak igrice
Jeza101 kaže...

Jeli zna ko kako se s alkoholom ispravljaju cd-i, npr. ako je zgreban da ga prepravi??

 Dva su načina da pokušaš popraviti stvar. Prvo, uzmi bilo koji kaladont za zube. Nasumično ga nanesi na donji dio cd-a, uzmi vatu i počni okretati u krug od sredine prema vanjskom rubu cd-a. Vidjet ćeš kako će se prvo cd početi matirati sa donje strane. Ti samo rulaj u krug, od sredine prema kraju cd-a. Nakon dvije tri minute, promjeni vatu, i izglancaj ga do savršenstva. Ponovi postupak ako treba još jednom ili dva puta . Međutim, ako je cd ogreban sa gornje strane, popravka nema!
Drugi način je da probaš povratiti podatke sa cd-a programom koji se zove IsoBuster v1.8 ili novija. Meni je to često pomoglo.
16 godina
offline
Alkohol za popravak igrice

Ja sam citao da se CD/DVD ne smije brisati kruzno jer moze doci do jos vecg ostecenja vec pravo prema gornjoj strani.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Alkohol za popravak igrice

cd ili dvd se briše od sredine prema van nikako u krug to večina zna pa se pusti kaladonta

jer češ s.....bat stvar a alkohol je dobar program što se tiće spašavanja ovakvih stvari

i on jedino pomaže a za ovaj navedeni o kojem govore niškoristi

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Alkohol za popravak igrice
pero35 kaže...

cd ili dvd se briše od sredine prema van nikako u krug to večina zna pa se pusti kaladonta

jer češ s.....bat stvar a alkohol je dobar program što se tiće spašavanja ovakvih stvari

i on jedino pomaže a za ovaj navedeni o kojem govore niškoristi

 Alcohol nije program za popravak oštećenih cd-a ili dvd-a.
15 godina
protjeran
offline
RE: Alkohol za popravak igrice
Kalea kaže...
pero35 kaže...

cd ili dvd se briše od sredine prema van nikako u krug to večina zna pa se pusti kaladonta

jer češ s.....bat stvar a alkohol je dobar program što se tiće spašavanja ovakvih stvari

i on jedino pomaže a za ovaj navedeni o kojem govore niškoristi

 Alcohol nije program za popravak oštećenih cd-a ili dvd-a.
 a nego za sta je onda
15 godina
protjeran
offline
RE: Alkohol za popravak igrice
Kalea kaže...
pero35 kaže...

cd ili dvd se briše od sredine prema van nikako u krug to večina zna pa se pusti kaladonta

jer češ s.....bat stvar a alkohol je dobar program što se tiće spašavanja ovakvih stvari

i on jedino pomaže a za ovaj navedeni o kojem govore niškoristi

 Alcohol nije program za popravak oštećenih cd-a ili dvd-a.
 nisam mislio za popravak ali za prženje oštečenih cd ili dvd medija da i to vrlo dobar
ja ga koristim i meni je dobar pa ko voli neka izvoli nikad me nije iznevjerio
 ima i drugih software koji su možda ili vjerojatno dobri ali ne želim niti probati za sada
to je moja zadnja što se tiče ove teme
15 godina
protjeran
offline
RE: Alkohol za popravak igrice
Kalea kaže...
Jeza101 kaže...

Jeli zna ko kako se s alkoholom ispravljaju cd-i, npr. ako je zgreban da ga prepravi??

 Dva su načina da pokušaš popraviti stvar. Prvo, uzmi bilo koji kaladont za zube. Nasumično ga nanesi na donji dio cd-a, uzmi vatu i počni okretati u krug od sredine prema vanjskom rubu cd-a. Vidjet ćeš kako će se prvo cd početi matirati sa donje strane. Ti samo rulaj u krug, od sredine prema kraju cd-a. Nakon dvije tri minute, promjeni vatu, i izglancaj ga do savršenstva. Ponovi postupak ako treba još jednom ili dva puta . Međutim, ako je cd ogreban sa gornje strane, popravka nema!
Drugi način je da probaš povratiti podatke sa cd-a programom koji se zove IsoBuster v1.8 ili novija. Meni je to često pomoglo.
 Ne nije mi zgreban s gornje strane
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice