Gotova Mswg konfa

poruka: 13
|
čitano: 2.121
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Gotova Mswg konfa

Pronašao sam jednu gotovu konfu koju mislim kupiti, frend mi ima istu takvu ali on baš ne igra igrice...Pa bi me zanimalo jer bi ova konfa mogla  vrtjeti igrice kao što su (gta 4,cod mw2,just cause 2...) http://www.instar-informatika.hr/racunalo-msg-infinity-i3-n2/0982035/gotova-racunala/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gotova Mswg konfa
harokiller kaže...

Pronašao sam jednu gotovu konfu koju mislim kupiti, frend mi ima istu takvu ali on baš ne igra igrice...Pa bi me zanimalo jer bi ova konfa mogla  vrtjeti igrice kao što su (gta 4,cod mw2,just cause 2...) http://www.instar-informatika.hr/racunalo-msg-infinity-i3-n2/0982035/gotova-racunala/

Trebao bi malo jače napajanje jer će to od njih crknut za kratko...uzmeš neko od 450 W i miran si

Avatar...ready....clear a path! .......................IN GAME: IWEK91
14 godina
neaktivan
offline
Gotova Mswg konfa

Znači ako uzmem jače napajanje  onda bi mogao te sve igre igrat

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gotova Mswg konfa
harokiller kaže...

Znači ako uzmem jače napajanje  onda bi mogao te sve igre igrat

Da zbog grafe i procesora... Core i3 procesori su jako obećavajući s obzirom da ga još možeš kloknut (ali ne moraš se s tim zamarat) i sve super radi...i još uzmi DVI kabel da spojiš monitor na digitalni izlaz na grafi zbog veće rezolucije i čišće slike Osmijeh

Avatar...ready....clear a path! .......................IN GAME: IWEK91
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2010 0:06 (Krešo91).
14 godina
neaktivan
offline
Gotova Mswg konfa

Hvala puno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Gotova Mswg konfa

Konfa je sasvim pristojna, ali s GeForce GT240 1GB se nećeš nešto puno naigrati.

...something diabolic
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gotova Mswg konfa
Lovac kaže...

Konfa je sasvim pristojna, ali s GeForce GT240 1GB se nećeš nešto puno naigrati.

 Ja imam isti takav komp i neznam što ne valja u toj grafickoj...ja igram gta4 i sve je u redu Osmijeh

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2010 0:22 (Pajdo56).
16 godina
online
Gotova Mswg konfa

Ona sad valja. U večini je testova mrvicu sporija od GF9600 GT, al za godinu dana jednsotavno nebude držala korak. Bilo bi super da je u konfi bolje napajanje i recimo GTX260.

...something diabolic
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gotova Mswg konfa

da....to je u redu...imam 400W napajanje...jos radi dobro...a za tu grafu cu vidjet..možda nju uzmem...znaci ta je jos bolja od ove u konfi??

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2010 0:30 (Pajdo56).
16 godina
online
Gotova Mswg konfa

Osjetno bolja, samo košta recimo u ADM-u 1544kn, što nije malo. Isplativa je recimo radeonka HD4850 za 800kn. Još je isplativa za 1100 HD4870 1gb.

...something diabolic
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gotova Mswg konfa

ok....znaci samo grafu moram zamjeniti...ostalo je ok

14 godina
neaktivan
offline
Gotova Mswg konfa

Joj sad ste me potpuno zbunili milslim da više neće kupiti taj komp nego ću potražiti neki drugi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Gotova Mswg konfa

Gle, moj savjet, odi u temu gdje slažu konfiguracije, nađi za 4500-5000kn i sigurno će biti bolja, ili uzmeš ovu, štediš i za 6-12mjeseci kupiš novo napajanje+grafičku, do onda će neki modeli sigurno biti jeftiniji.

 

PAJDO, daj reci kakvo napajanje imaš jer neko šrotex nije dovoljno za HD4870/GTX260

...something diabolic
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2010 0:50 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice