Renault servisi

poruka: 6
|
čitano: 9.072
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Renault servisi

Poštovanje,

 

Ako mi neko može preporučiti servis renault.

 

Ps.. samo ne Roca i Štarkelj.

 

LP.

Petrica Kerempuh
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Renault servisi
lojzek kaže...

 

Poštovanje,

 

Ako mi neko može preporučiti servis renault.

 

Ps.. samo ne Roca i Štarkelj.

 

LP.

 Gašperov ti je vrhunski

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2015 9:19 (nicky.sl).
12 godina
offline
Renault servisi

sve zavisi, ako si u Splitu i okolici mogu ti sredit da te ne oderu u anđelića 

 

npr. mene je ulje i filteri, reparacija ležaja motora i šprice s rukama i njihovim materijalom izasla 500kn.

s tim da mi poznanik radi tamo pa se za*ebava sa spricom koja je zapekla pola sata da me spasi cupanja motora i svega van sto bi izaslo 200tinjak eura.

 

e sad ako nisi u St i blize sto sumnjam po nadimku  onda ti nebi znao rec.

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Renault servisi
neznalica90 kaže...

sve zavisi, ako si u Splitu i okolici mogu ti sredit da te ne oderu u anđelića 

 

npr. mene je ulje i filteri, reparacija ležaja motora i šprice s rukama i njihovim materijalom izasla 500kn.

s tim da mi poznanik radi tamo pa se za*ebava sa spricom koja je zapekla pola sata da me spasi cupanja motora i svega van sto bi izaslo 200tinjak eura.

 

e sad ako nisi u St i blize sto sumnjam po nadimku  onda ti nebi znao rec.

 Ovo za Gašperov se nadam da je zajebancija jer sam samo loše stvari čua za njih. U St imaš Olujić na Brdima i na Spinutu (preko puta male INA-ine benzinske) nekakva Renault klinika (neman pojma). Koji je taj tvoj?

10 godina
offline
Renault servisi

Sam emotikon koji sam stavio sve govori

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Renault servisi
nani kaže...
neznalica90 kaže...

sve zavisi, ako si u Splitu i okolici mogu ti sredit da te ne oderu u anđelića 

 

npr. mene je ulje i filteri, reparacija ležaja motora i šprice s rukama i njihovim materijalom izasla 500kn.

s tim da mi poznanik radi tamo pa se za*ebava sa spricom koja je zapekla pola sata da me spasi cupanja motora i svega van sto bi izaslo 200tinjak eura.

 

e sad ako nisi u St i blize sto sumnjam po nadimku  onda ti nebi znao rec.

 Ovo za Gašperov se nadam da je zajebancija jer sam samo loše stvari čua za njih. U St imaš Olujić na Brdima i na Spinutu (preko puta male INA-ine benzinske) nekakva Renault klinika (neman pojma). Koji je taj tvoj?

 Al za Renault treba ovlašteni serviser? Pa to su jednostavna auta! Odvedeš u nekoga samo da je pošten i bolje je nego da ti po autu prčka netko tko radi za robovlasnika.

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost, ali za svemir baš nisam potpuno siguran. (Albert Einstein)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice