Vemil vs Hg Spot zaključana tema

poruka: 29
|
čitano: 5.208
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Vemil vs Hg Spot

Ev ja sam otvorio ovu temu kao što su neki za grafičke i take stvari otvorili... ev po mom je vemil naj trgovina sve živo i neživo imaju naj pristupačnije cjene i take stvari...

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw LightScribe monitor 19inća agm,kučište sagitta (400W)windows 7
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Vemil vs Hg Spot

Osim sto su nekada uzasno teski kod reklamacija...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil vs Hg Spot
Mato_Luks kaže...

Ev ja sam otvorio ovu temu kao što su neki za grafičke i take stvari otvorili... ev po mom je vemil naj trgovina sve živo i neživo imaju naj pristupačnije cjene i take stvari...

a nemaju diskove od WD imaju samo gigabyte matične namaju rame kingmax1066

14 godina
neaktivan
offline
Vemil vs Hg Spot

Ja sam 50 % zadnjeg kompa kupio u ADM-u, i mogu rec da  poprilično solidno rade, imaju OK cijene( vajda zato što su mali pa se moraju ekstra trudit)...

HG-Spot se pretvorio u Pevec, sa svojim groznim gotovim konfiguracijama s kojima varaju neznalice..

U vemilu nisam nikad ni bio...

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil vs Hg Spot
RPG vs TENK kaže...
Mato_Luks kaže...

Ev ja sam otvorio ovu temu kao što su neki za grafičke i take stvari otvorili... ev po mom je vemil naj trgovina sve živo i neživo imaju naj pristupačnije cjene i take stvari...

a nemaju diskove od WD imaju samo gigabyte matične namaju rame kingmax1066

e ovako tenk ja sam za drugi komp prije mjesec dana od 320 gb kupio western digital (WD) hdd za drugi komp isto tako sam uzo i od 500 gb al western digital su naj veće kršine!! i za svoj komp Ningmax 1066 mislim kupio sam 2 gb na ona svoja 2gb

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw LightScribe monitor 19inća agm,kučište sagitta (400W)windows 7
14 godina
neaktivan
offline
Vemil vs Hg Spot

moj glas svejedno ne ide nikome jer obadvooje nevaljaju ništa hoču neš kupiti  kod njih (vemil) od 2 centra u rijeci nema ni u jednom mislim ono

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Vemil vs Hg Spot

Vemil i HGspot nisu ništa drugo nego gladni love. Samo prodaju gotove konfiguracije za koje traže previše, a i kad traba nešto reklamirati kod njih to jako teško prolazi. Preporučam svima da ih se zaobilazi u širokom luku. Bolje kupiti kod nekoga manje razvikanog, gdje možete sklopiti komp po svojoj želji.

Sometime the best defense is to attack!
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2009 8:16 (Hummer).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil vs Hg Spot
Hummer kaže...

Vemil i HGspot nisu ništa drugo nego gladni love. Samo prodaju gotove konfiguracije za koje traže previše, a i kad traba nešto reklamirati kod njih to jako teško prolazi. Preporučam svima da ih se zaobilazi u širokom luku. Bolje kupiti kod nekoga manje razvikanog, gdje možete sklopiti komp po svojoj želji.

e nisi u pravu u vemilu možeš si sklopit komp i još te pitaju da oni sklope ili češ si ti sklopit ga kod kuče al uglavnom ti kupiš djelove i pitaju te dal češ da ti oni sklapaju il češ sam si sklopit...

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw LightScribe monitor 19inća agm,kučište sagitta (400W)windows 7
15 godina
neaktivan
offline
Vemil vs Hg Spot

Ja znam da moj dečko nije ni u jednom ni u drugom kupio komp.. Kupio je u nekom dučanu koji nije toliko poznat kupio je u djelovima i sam ga sklopio i komp je ok....

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vemil vs Hg Spot

Ja mislim da znam kak se zove taj dućan ja mislim al ne 100% da nije Diskont 24 oni imaju odlične djelove i jeftini su sam je problem što su u zagrebu nema nigdje dalje trgovina al oni mogu i poštom poslat!!

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw LightScribe monitor 19inća agm,kučište sagitta (400W)windows 7
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil vs Hg Spot

E stvarno ti nebi znala sad reći kako se zove,, ja sam isto isla s njim ali se stvarno ne sijećam to je neki mali dućan..ali imaju svega a i proso je dosta jeftino ... tako da kad bi kupovala komp tamo bi ga kupila.... Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil vs Hg Spot

onda mi je sve jasno o kojoj se trgovini radi i ja sam planiro sad za koji tjedan si sklapat komp jel jeftini su da boli glava imaju sveg i svačeg cjene su im još naj pristupačnije sam nezz kvalitetu kaka im je!!

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw LightScribe monitor 19inća agm,kučište sagitta (400W)windows 7
15 godina
neaktivan
offline
Vemil vs Hg Spot

www.adm.hr

 

Najbolji dućan u Hrvata, sa najboljim cijenama.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil vs Hg Spot

A njemu je komp ok bar koliko ja znam .... nema nikakvih problema.. ja isto da trebam nesto bi si tamo kupila ali mi zao trositi novce na kompNamigiva

14 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil vs Hg Spot
Iwana kaže...

A njemu je komp ok bar koliko ja znam .... nema nikakvih problema.. ja isto da trebam nesto bi si tamo kupila ali mi zao trositi novce na kompNamigiva

kad nešto očeš bio to komp ili bilo što drugo potrošit češ koliko je potrebno...

Intel Core 2 Duo 2.13ghz ram ddr2 4gb grafička 256 mb gddr 3 nVidia hdd wd 500gb matična gigabyte s series 2x lg dvd-rw LightScribe monitor 19inća agm,kučište sagitta (400W)windows 7
16 godina
neaktivan
offline
Vemil vs Hg Spot
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Vemil vs Hg Spot
Mato_Luks kaže...

Ev ja sam otvorio ovu temu kao što su neki za grafičke i take stvari otvorili... ev po mom je vemil naj trgovina sve živo i neživo imaju naj pristupačnije cjene i take stvari...

I Pevec ima sve živo i neživo. Tamo ima dobrih, jeftinih kompjuktera.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
14 godina
neaktivan
offline
Vemil vs Hg Spot

ja sam ba kupovo u genelecu, nema ju nikakvih posebnih napajanja pa sam moro uzet bre onaj s kucistem ono shrot onda mozete mislil kakav im je ostatak ponude bre jbt

od miline tresu mi se jaja u gacama budi se azdaja
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vemil vs Hg Spot

HGspot po meni.

Puno puta san čua da u Vemilu zajebaju radi reklamacije,i komponente su skuplje 100-200kn.

lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vemil vs Hg Spot

joj bil sam ja u Vemilu a tam svi ko zombiji: "Dobrooooo jutroooooooo kakooooo vammm moguuuu pomoćiiiiiiii ???" Ono fakat !? Po mom mišljenju Links je najbolji.

Ja i samo moj Logitech G11
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vemil vs Hg Spot

Ma kakav vemil, kakav hgšrot, ADM je zakon...

Failure is always an option...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vemil vs Hg Spot

najbolji je onaj gdje su komponente najjeftinije i koje daju dobru garanciju.

a za vidit gdje su najjeftinije postoji ovo http://www.nabava.net/

tako da iskreno boli me neka stvar koja trgovina je bolja.

meni je vaznije ulozeno/dobiveno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2009 9:42 (BebaCh Jojo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vemil vs Hg Spot

Kako koje komponente, nekad je jeftinije u Vemila, nekad u HgSpota. Što se tiče osoblja puno su stručniji u vemila.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil vs Hg Spot

već postoji ova tema, ali moj glas ide ve-milu.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil vs Hg Spot

LINKS Cool

What goes around, comes around!
15 godina
protjeran
offline
Vemil vs Hg Spot

Kupio sam komp u Linksu...

ak moram birati između ova dva

biram Vemil

 

ko je ovdje bubnuo da WD su užasni hardovi?

LoL

nađi metak i uputi ga k lubanji

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vemil vs Hg Spot

Niti jedno niti drugo. Obje firme su malo veće, bile su OK pred kojih dosta godina kad su još bile nove i morale napravit neki ugled na tržištu. Ve-Mil ima malo bolje cijene što se tiče monitora i Gigabyte-ove opreme, ali opet ako netko može kupit u inozemstvu uopće se ne isplati kupovat ovdje...

 

Moj izbor, ako kupujem u hrv. , je ADM ili diskont24. Ili ako baš moram u neku veću firmu onda Links, možda nisu najjeftiniji ali imaju dosta stvari.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vemil vs Hg Spot

hehe tak se zove.. ja sam rekla da sam isla s tobom u neki mali dučan ali neznam kako se zove da su tamo kompovi dobriSmijeh

15 godina
neaktivan
offline
Vemil vs Hg Spot

Tema postoji ovdje!

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice