Alienware zaključana tema

poruka: 23
|
čitano: 10.646
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Alienware

Što mislite o Alienware konfi:

Area-51® 750i

Ja i samo moj Logitech G11
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2009 20:31 (Cleverman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Alienware
Cleverman kaže...

Što mislite o Alienware konfi:

Area-51® 750i

Ne kužim kak more biti tak jeftino!
AC Milan
15 godina
neaktivan
offline
RE: Alienware
Cleverman kaže...

Što mislite o Alienware konfi:

Area-51® 750i

 Gledao sam na alienwareu hrvatska i mogu reći da je super (7015kn sa svime + Vista)
Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30mm f1.4, FL-50R, HLD-4
15 godina
offline
RE: Alienware
Oly_E3 kaže...
Cleverman kaže...

Što mislite o Alienware konfi:

Area-51® 750i

 Gledao sam na alienwareu hrvatska i mogu reći da je super (7015kn sa svime + Vista)
 Koja je adresa od Alienware Hrvatska,napisal sam u google,ali mi je dal nekej orsa.net...
AC Milan
15 godina
neaktivan
offline
RE: Alienware
Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30mm f1.4, FL-50R, HLD-4
15 godina
neaktivan
offline
RE: Alienware
alienware po meni najbolja računala imam lap od nji predobar je :D
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
offline
RE: Alienware
Oly_E3 kaže...
 Hvala,pogledal sam,ali sam si složim bolju konfu za te pare,ali naravno ne s takvim kućištem.
AC Milan
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2009 21:45 (emerik).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Alienware
emerik kaže...
Oly_E3 kaže...
 Hvala,pogledal sam,ali sam si složim bolju konfu za te pare,ali naravno ne s takvim kućištem.
 Dobro, ovo ti je više onako za "finjak" :)
Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30mm f1.4, FL-50R, HLD-4
15 godina
neaktivan
offline
Alienware

Ta stranica je navlakusa...fake

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Alienware

Pričalo se već o tome.

Ta stranica je

Fake

Navlakuša

Prevara

Scam

Lažna

...

...

Don't worry Cartman. There are no stupid answers, just stupid people.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Alienware

Puno para za malo čokolade. Sam bih sklopio puno, puno bolju kantu za te pare. Da su barem uparene 2 grafe i jači proc i hard, onda bi još bilo podnošljivo, a ovako. Još kad sam vidio sa svim nadoplatama da je cijena 4500 $ noge mi se oduzele. Je da je onda pila ko curica, al brate što je puno, puno je.

15 godina
neaktivan
offline
Alienware

Ovako! Alienware nema ništa specijalno što imaju i druge konfiguracije iz Hgspot-a i Vemila! Dosta su skupe, i znam da za tu cijenu mozes dobit jednom bolju konfu!!! Ja bi ti savjetovao da (osim ako nemaš love na bacanje) složiš kofu za 8000 kn u Hgspotu i Vemilu i bit će ti bolja od Alienware. Uostalom na Youtube-u sam vidio da ako ti se pokvare moraš ih poštom slat nazad k njima i čekati par tjedana/mjeseci da ti je vrate. Tako da je moj savjet kupi normalnu, a to šta ti Alien nudi za 7500kn to imaš u vemilu ta 3500kn. Jedina po meni razlika je cool kućište, ali tu su opet kandalf , armor itd.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Alienware

Ova konfa je stara kanta....Za te pare složiš cca 4x bolji komp doduše s manje atraktivnim kućištem

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Alienware
BajserSmajser kaže...

Ova konfa je stara kanta....Za te pare složiš cca 4x bolji komp doduše s manje atraktivnim kućištem

 Pitanje:Atraktivno kuciste i slabije performanse ili bolje performanse i manje atraktivno kuciste?
Ja biram ovo drugo.
Me love u Not!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Alienware
Oly_E3 kaže...
 ja sam prije par mjeseci otvorio temu o alienware i LUXx je rekao da je to fake stranica i da ne nasjedamo..
[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
15 godina
offline
RE: Alienware
thedoctor_CRO kaže...

.... druge konfiguracije iz Hgspot-a i Vemila!..... složiš kofu za 8000 kn u Hgspotu i Vemilu .....

 Samo bi napomenuo da niti u ludilu ići po konfiguraciju(ili komponente) u jedan od ova dva dućana!!!!
Imam loših iskustava i s jednima i s drugima(što se tiče podrške i same kupovine komponenti).
bubamara...hehehehehe:)))
15 godina
neaktivan
offline
RE: Alienware

Ovako. vjerujem da su kreteni i neznanci. Ja sam samo dao do znanja da moze dobit puno bolju konfu za manje pare, tj. za iste više!! I ja sam čuo puno toga o vemilu i hg spotu, al sta da ti kazem osim da je sva ta roba koju tamo drze starija od 6 mj. i trebala bi ic pod rabljemo. Sad kako te pogodi (prodavač ili kvar komponente). Ja sam imao sreće i sastavili su mi komp radi vec 3 god bez kvara.

16 godina
offline
Alienware

Links ima dobru uslugu (prodavači su dovoljno stručni i spremni uletit sa ponekim savjetom - čak i kako proći jeftinije a bolje) i ok komponente za kombinirat.

 

http://www.links.hr/

 

Tu se da složit pristojna konfa za nekih soma eura (pod pristojnom mislim quad core prockas, 4GB rama i jaka grafulja).

 

 

P.S. Alienware ima predobar dizajn, ali samo za izgled dati duplo više love hm..

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Alienware

Slažem se za links.

Moj No. 1 dućan

14 godina
neaktivan
offline
Alienware

može se iz USA naručit Alienware u Hrvatsku?falaCool

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.3.2010 11:00 (Ljuka :D).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Alienware

Ja ti kažem da je links skup pa i previše skup ja kupio za 7100 intel core i5 2500 i gtx560 2 giga i ram 4 giga.I ne pise PDV sa pdv-om mi doslo 9000kn vise tamo ne kupujem {#}.

Kupi jeftino i mozes si namjestati u http://www.xoticpc.com dostavljaju u Hrvatsku nisam vjerovao ali mogu ti dostaviti alienware u Hrvatsku i nije bas skup uzmes laptop za oko 1400$ ili 8500kn i nema problema imam taj Alienware Mx14 zakon je za 3 dana mi dostavili{#}.

Nadam se da sam pomogao.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Alienware

Može evo http://www.xoticpc.com

Jeftini su u razlici koliko dell prodaje alienware {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Alienware
riki652 kaže...
Nadam se da sam pomogao.

Da, nakon 2 i pol godine si mu stvarno pomogao...

World Championships: 7, GP started: 299, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,546
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice