ASUS MemoPad servis

poruka: 8
|
čitano: 8.053
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
ASUS MemoPad servis

Evo ljudi ovako ide moja priča sa tabletom iz naslova.

Tablet je kupljen u 04. mjesecu ove godine i naravno još uvijek je pod garancijom. Jedan dan dođem kući upalim tablet i sve super radi. Završim i hoću ga ugasiti, a ono power tipka ne radi. Uopće ne reagira. Znači nije bilo niti onog "klika". Naravno odlučio sam ga odnijeti u MR Servis u Zagrebu (ovlašteni servis za ASUS uređaje). Par dana poslije dolazi mi e-mail da je power tipka fizički otkinuta sa matične i da je popravak moguć samo uz nadoplatu, i to ni više ni manje, zamjenom matične ploče. Naprosto sam ostao šokiran. Šta je toliki problem zalemit prekidač na matičnu? Tablet mi nikada nije ispao i bio je normalno korišten. Dakle jedino što mi pada na pamet je da je power tipka bila loše zalemljena. Poslao sam upit direktno ASUS-u kojeg su oni proslijedili vjerovatno u Srbiju i odgovor je bio, citiram: "Popravka u garanciji nije moguća".

Dakle lagano su me odje****. Naravno zamjena matične košta skoro kao novi tablet, tak da mi ne pada na pamet da to plaćam.

Mene sad zanima što mogu učiniti? Kome se žaliti?

 

Svaka sugestija je dobrodošla.

 

 

slika oštećenja slika oštećenja
Bit će!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: ASUS MemoPad servis

Upravi Vodovoda,sory,nisam si mogao pomoći,ali teško da ćeš nešto postići.Otiđi po njega i tam im ga zgazi pred njima,jer ako ga ostaviš,odmah će se moći popraviti i prodati nekom na NJuški.

Samo Canon priznam
15 godina
offline
Re: ASUS MemoPad servis

Otišao sam po tablet, došao kući, otvorio ga, zalemio vražju power tipku na matiču i gle čuda, tablet radi. Znam da sam sada izgubio garanciju, ali ako malo bolje razmislim, da li sam ju uopće imao?

Uglavnom ASUS proizvod više nikad ne kupujem.

Bit će!
14 godina
offline
Re: ASUS MemoPad servis
unique83 kaže...

Otišao sam po tablet, došao kući, otvorio ga, zalemio vražju power tipku na matiču i gle čuda, tablet radi. Znam da sam sada izgubio garanciju, ali ako malo bolje razmislim, da li sam ju uopće imao?

Uglavnom ASUS proizvod više nikad ne kupujem.

Ako će ti se dati, nazovi ih i lijepo im reci da si to riješio na taj način i fino ih frkni u rodno mjesto.

15 godina
offline
Re: ASUS MemoPad servis

Ma napisao sam jedan sočan e-mail direktno ASUS-u. Spomenuti su neki reproduktivni organi ;-)

Bit će!
15 godina
offline
ASUS MemoPad servis

A danas dobijem SMS poruku i e-mail da je popravak mojeg uređaja završen. Vidi se da je Asus jedna ozbiljna firma. Nevjerojatno.

Bit će!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
ASUS MemoPad servis

pozdrav, imam problema sa tabletom, tablet se normalno upali i radi nekih 5-10 min i samo stane, pokusavao sam i sa resetom al opet sve isto, pa ako ko znao sta je u pitanju??

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
ASUS MemoPad servis

Ovako imam asus zenfone 5 mobilni telefon i pukao mi je displey pa me zanima gdje u BiH ga mogu popraviti i koja je cijena poravke? Srdacan pozzz

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice