E-book reader sa e-ink ekranom

poruka: 123
|
čitano: 45.555
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
E-book reader sa e-ink ekranom

Dobar dan,

da ne otvaram novu temu pitat cu ovde,

treba mi e-reader sa e-ink ekranom, ali primarno za citanje PDFova. Zbog toga mi treba nesto s ekranom vecim od 6". 

Mislim da bi 10" bilo u redu, a 13" pozeljno (velicina A4 stranice). Znam da su takvi citaci skuplji. 

Znate li za neki e-reader vecih dimenzija koji uredno radi sa PDFom i di ga naruciti?

Hvala

0 0 hvala 0
5 godina
Re: E-book reader sa e-ink ekranom
Imaš Sony dpt-rp1, imaš Good e-Reader, imaš Onyx Max Boox Carta i svi su 13.3 inch ali su brutalno skupi. Također sam kao i ti mislio sebi uzeti takav jedan ali sam odustao kad sam vidio cijene. Najjeftiniji je Onyx za 650 dolara, pa Sony za 700 dolara i Good e-reader dolazi za 830 dolara. Imaš Kobo aura One 8 inch koji je 280 dolara. Kobo je super, mogu ti preporučiti.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 15:47 (Chico12).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
Re: E-book reader sa e-ink ekranom
Chico12 kaže...
Imaš Sony dpt-rp1, imaš Good e-Reader, imaš Onyx Max Boox Carta i svi su 13.3 inch ali su brutalno skupi. Također sam kao i ti mislio sebi uzeti takav jedan ali sam odustao kad sam vidio cijene. Najjeftiniji je Onyx za 650 dolara, pa Sony za 700 dolara i Good e-reader dolazi za 830 dolara. Imaš Kobo aura One 8 inch koji je 280 dolara. Kobo je super, mogu ti preporučiti.

Hvala puno na odgovoru!

Gleda sam cijene i stvarno je preskupo. Pogledat cu taj Kobo, idem potrazit reviewe...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice