Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.688
|
čitano: 1.909.564
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
alen4430 kaže...

Pozdrav kolega. Nisi napisao da li kupuješ u trgovinama ili preko interneta? Kod nas se za te novce teško nešto može pronaći, tako da je moja preporuka da pogledaš nešto preko interneta. Primjerice, nešto kao ovo:

Onda OBook 20 ili primjerice Teclast Tbook. 

Oba dva su dobra, tako da bilo koji da odabereš ne bi trebao pogriješiti. Pozz :)

 

 

Što kažeš na ovaj https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_505918.html?wid=21 150€ i koliko bi me došla carina?

11 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Hvala ti puno, vjerovatno da cu uzeti ovaj zadnji nije velika razlika u cijeni, a u kvaliteti jeste.
Reci mi sta mislis o ovom tabletu
https://m.cafago.com/p-p1717w-s.html

Imam dobar popust za njega pa sam ga mislio preprodat, ali opet ne bih da uvalim nekome smece pa da moram novac vracati.
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
orke kaže...
alen4430 kaže...

Pozdrav kolega. Nisi napisao da li kupuješ u trgovinama ili preko interneta? Kod nas se za te novce teško nešto može pronaći, tako da je moja preporuka da pogledaš nešto preko interneta. Primjerice, nešto kao ovo:

Onda OBook 20 ili primjerice Teclast Tbook. 

Oba dva su dobra, tako da bilo koji da odabereš ne bi trebao pogriješiti. Pozz :)

 

 

Što kažeš na ovaj https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_505918.html?wid=21 150€ i koliko bi me došla carina?

 Nisam ga vidio prije, ali bih ga preporučio čak više od Teclasta.. Sa osobama koje imaju Chuwi sam do sada čuo samo pozitivna iskustva, tako da se nadam da ne bi trebalo biti problema.. Pozz :)

anelko kaže...
Hvala ti puno, vjerovatno da cu uzeti ovaj zadnji nije velika razlika u cijeni, a u kvaliteti jeste.
Reci mi sta mislis o ovom tabletu
https://m.cafago.com/p-p1717w-s.html

Imam dobar popust za njega pa sam ga mislio preprodat, ali opet ne bih da uvalim nekome smece pa da moram novac vracati.

 A gle, ako već imaš dobar popust mislim da nije loša ideja da ga uzmeš onda, malo vidiš kako radi, pa ga proslijediš dalje. Jedino je marka nepoznata, ali je MTK procesor i 2GB RAM memorije je čisto ok za današnje pojmove.. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
alen4430 kaže...
orke kaže...
alen4430 kaže...

Pozdrav kolega. Nisi napisao da li kupuješ u trgovinama ili preko interneta? Kod nas se za te novce teško nešto može pronaći, tako da je moja preporuka da pogledaš nešto preko interneta. Primjerice, nešto kao ovo:

Onda OBook 20 ili primjerice Teclast Tbook. 

Oba dva su dobra, tako da bilo koji da odabereš ne bi trebao pogriješiti. Pozz :)

 

 

Što kažeš na ovaj https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_505918.html?wid=21 150€ i koliko bi me došla carina?

 Nisam ga vidio prije, ali bih ga preporučio čak više od Teclasta.. Sa osobama koje imaju Chuwi sam do sada čuo samo pozitivna iskustva, tako da se nadam da ne bi trebalo biti problema.. Pozz :)

 

Uzeo ga , Hvala

16 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav ekipa.
Trebam kupit 2 tableta za sinove.
Trenutnim Acerima otkazuju baterije nakon 2 godine.
Sinovi ih koriste samo za igranje.

Bitne stavke su:
do 8"
do 100njak eura po tabletu.

Ima li šta dobrog za ovu lovu?
Preferiram novo :)

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Ovo:  Lenovo TAB 3 8 Plus - potraži ima li GB kod za dodatni popust. Imaš s EU skladišta.

15 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

imam jedno pitanje !

treba mi  mišljenje o tabletu Teclast X98 Plus II 2 in 1 Tablet PC ili je bolje uzeti Samsung Tab A 10.1" T580 tu kod nas?

Jer razlika u cijeni između Samsunga i Teclast-a je 800 kn kada dodam popust od 10% za Teclast i cashback od 3.5% . I uz to slanje iz EU skladišta, znači bez carine.

A spec za Teclast je 4 gb ram, Intel grafika i Intel pocesor quad core, te baterija 7800 mAh. Ukratko.

 

Da li se isplati uzimati Teclast X98 plus II ili je Samsung tab A t580 bolji?

 Hvala puno unaprijed 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Pa ovako, Teclast je po specifikacijama bolji od Samsunga, ali ima razlika u garanciji. Ako ti je bitna garancija, iskreno bih išao na Samsung, a inače bih odabrao Teclast.. Koja je primarna namjena tableta? Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
15 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

dakle sta mene muci je to da li je pcu intel quad core u teclastu bolji od samsungovog octa core cortex a53 bez obzira sto samsung ima 4 jezgre vise?

 

muci isto tako da li je vrijedno dati 800 kn vise za samsung (bez obzira na brand name) te cetri jezgre vise a sa druge strane ima samo 2 gb rama dok, teclast ima 4 gb rama intel cpu i intel gpu i kosta 800 kn manje te je dual boot.

 

Garancija me ne muci toliko da bi dala 800 kn vise, jer kada se razbije lcd ekran moras sam platiti popravak bez obzira na garanciju. Vec sam dva puta mjenjala lcd, ja sam ga i razbila, nepaznja, a bio je pod garancijom.

 

Verzija androida mi nije toliko presudna, jer i sada sam na android 5.1 na sadasnjem tabletu koji isto ima 2 gb rama i quad core, te 6000 mah baterija, isto no name tablet  Focus W120. Radi kao

zmaj taj tablet.

 

Namjena je surfanje, odrzavanje web stranica, youtube, gledanje filmova/serija, klinci odigraju koju igricu(nista zahtjevno, mali voli lego ima 7 god, a mala crtanje i glasanje zivotinja ima 2.5 god). Najvise sada koristimo igre za ucenje brojevi, slova, oblici, matemateika uglavnom predskola.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Bura kaže...

Ovo:  Lenovo TAB 3 8 Plus - potraži ima li GB kod za dodatni popust. Imaš s EU skladišta.

Taj je +1000kn, ipak bi na nešto jeftinije išao.

PSN: Muskarcina77
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
lady of leisure kaže...

dakle sta mene muci je to da li je pcu intel quad core u teclastu bolji od samsungovog octa core cortex a53 bez obzira sto samsung ima 4 jezgre vise?

 

muci isto tako da li je vrijedno dati 800 kn vise za samsung (bez obzira na brand name) te cetri jezgre vise a sa druge strane ima samo 2 gb rama dok, teclast ima 4 gb rama intel cpu i intel gpu i kosta 800 kn manje te je dual boot.

 

Garancija me ne muci toliko da bi dala 800 kn vise, jer kada se razbije lcd ekran moras sam platiti popravak bez obzira na garanciju. Vec sam dva puta mjenjala lcd, ja sam ga i razbila, nepaznja, a bio je pod garancijom.

 

Verzija androida mi nije toliko presudna, jer i sada sam na android 5.1 na sadasnjem tabletu koji isto ima 2 gb rama i quad core, te 6000 mah baterija, isto no name tablet  Focus W120. Radi kao

zmaj taj tablet.

 

Namjena je surfanje, odrzavanje web stranica, youtube, gledanje filmova/serija, klinci odigraju koju igricu(nista zahtjevno, mali voli lego ima 7 god, a mala crtanje i glasanje zivotinja ima 2.5 god). Najvise sada koristimo igre za ucenje brojevi, slova, oblici, matemateika uglavnom predskola.

 

 

 Pozdrav. Ako cijena nije previše bitna, onda bih išao na opciju sa Samsung tabletom. Jest da je Teclast bolji ovako po specifikacijama, ali ako ti ne treba dual boot, a i primarno će se koristiti za nekakve nezahtjevne stvari, osobno bih išao na Samsung. Najveća je razlika u tome da li tih 800 kuna stvara problem ili ne.. Ako misliš da ti ne treba dual boot, moj glas ide za Samsung. Ako misliš nešto više od samog Youtube-a, filmova/serija, igranja igrica, onda možeš odabrati Teclast. Svejedno koji odabereš, nećeš pogriješiti.. U Samsungu dobivaš malo više kvalitetu i sigurnost, dok u Teclastu dobivaš jače specifikacije. Pozz :) 

Virty kaže...
Bura kaže...

Ovo:  Lenovo TAB 3 8 Plus - potraži ima li GB kod za dodatni popust. Imaš s EU skladišta.

Taj je +1000kn, ipak bi na nešto jeftinije išao.

 Pozdrav. Nešto sa Androidom ili primjerice Nešto sa Windowsima i Androidom. Mislim da bilo koju opciju da odabereš, nećeš pogriješiti. Ako je za klince previše kompliciran dual boot, onda moj glas ide za Onda tablet.. Intelov procesor+2GB RAM memorije.. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
alen4430 kaže...
Virty kaže...
Bura kaže...

Ovo:  Lenovo TAB 3 8 Plus - potraži ima li GB kod za dodatni popust. Imaš s EU skladišta.

Taj je +1000kn, ipak bi na nešto jeftinije išao.

 Pozdrav. Nešto sa Androidom ili primjerice Nešto sa Windowsima i Androidom. Mislim da bilo koju opciju da odabereš, nećeš pogriješiti. Ako je za klince previše kompliciran dual boot, onda moj glas ide za Onda tablet.. Intelov procesor+2GB RAM memorije.. Pozz :)

Moram priznat da nikad nisam čuo za ovog proizvođača.

Vjerojatno je to neki kinez?

Dosad sam imao samsung i acer tablete.

PSN: Muskarcina77
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Pozdrav.. Da da, to je kinez, jer sam vidio da je kolega linkao tablet iz Kine. Kod nas je vrlo teško da se nešto može dobiti za te novce, a da opet "valja". Točnije, da nije uređaj sa 1GB RAM memorije i najslabijim MTK procesorom, pa sam ga zato odabrao.. Ako treba biti iz Hrvatske, slobodno reci, pa ćemo pogledati što se nudi.. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
8 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav ekipa, mama mi je ušla u svijet gadgeta i prerasla je prastari Sony Ericsson mobitel pa bi joj htio kupiti neki tablet. Inače ga koristi za surfanje, čitanje vijesti i gledanje YouTube-a. Budžet je 500-600 kn. Gledao sam ovo, čini mi se ok, ali ako sam dobro shvatio nema veze što GB šalje iz EU, svejedno će biti ocarinjen. Svejedno od kud se kupuje, samo da nemam te zezancije s carinom pošto se s tim nisam nikad susreo. Zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Pozdrav kolega. Nažalost se u tom rangu ne može ništa dobiti bez carine, bar sa GB. Kod nas u trgovinama se u tom budžetu ne može ništa kupiti što bi trebalo normalno funkcionirati, tako da osobno ne preporučam kupovinu tableta u ovom cjenovnom rangu. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
8 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Hvala na odgovoru. Što je najjeftinije da bi radilo normalno i da bi poslužilo neko vrijeme? Može i polovno.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

poz ekipa, trazim tablet da je cim veci, 12 ili vise inca, 3gb rama min, pozeljno 4, octa core...gledo sam onaj lenovo yoga 3 plus (cca 2700-2800kn), cini se ok, samo da je veci ekran, pa ako neko mozda zna bolji prijedlog tj slicne karakteristike samo da je veci ekran... iso bi do nekih 3500 kn...hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
explo kaže...

Hvala na odgovoru. Što je najjeftinije da bi radilo normalno i da bi poslužilo neko vrijeme? Može i polovno.

 Pa ako bi gledao kod nas, onda je ovo dobra opcija:

1) Acer Iconia sa 2GB RAM memorije ili

2) Asus Zenpad

3)Lenovo Tab4

Pozz :)

marattz kaže...

poz ekipa, trazim tablet da je cim veci, 12 ili vise inca, 3gb rama min, pozeljno 4, octa core...gledo sam onaj lenovo yoga 3 plus (cca 2700-2800kn), cini se ok, samo da je veci ekran, pa ako neko mozda zna bolji prijedlog tj slicne karakteristike samo da je veci ekran... iso bi do nekih 3500 kn...hvala

 Pozdrav kolega, mislim da je lenovo Yoga u tom cjenovnom rangu najbolji, ako se kod nas kupuje. Pozz

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
alen4430 kaže...

 Pa ako bi gledao kod nas, onda je ovo dobra opcija:

1) Acer Iconia sa 2GB RAM memorije ili

2) Asus Zenpad

3)Lenovo Tab4

Pozz :)

Ja se dvoumim između Lenovo Tab 4 8 i HUAWEI MediaPad T3 8"

 

PSN: Muskarcina77
6 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav!

 

Zanima me koji biste mi tablet prepročili za uzeti

 

* cijena oko 2.000 kuna (nije bed ako je malo više, ali ipak bi bilo bolje da nije)

* veličina minimalno 10 incha

* treba mi ponajviše za surfanje i gledanje streamova

* ideja je da ga preko bluetootha ponekad spojim na zvučnike i/ili projektor

 

Hvala unaprijed

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 17:06 (JupiJeJe).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Virty kaže...
alen4430 kaže...

 Pa ako bi gledao kod nas, onda je ovo dobra opcija:

1) Acer Iconia sa 2GB RAM memorije ili

2) Asus Zenpad

3)Lenovo Tab4

Pozz :)

Ja se dvoumim između Lenovo Tab 4 8 i HUAWEI MediaPad T3 8"

 

 Pozdrav. Ako već Huawei dolazi u obzir, onda glas ide definitivno za Huaweija. Bolja softverska podrška i jači procesor. Pozz :)

JupiJeJe kaže...

Pozdrav!

 

Zanima me koji biste mi tablet prepročili za uzeti

 

* cijena oko 2.000 kuna (nije bed ako je malo više, ali ipak bi bilo bolje da nije)

* veličina minimalno 10 incha

* treba mi ponajviše za surfanje i gledanje streamova

* ideja je da ga preko bluetootha ponekad spojim na zvučnike i/ili projektor

 

Hvala unaprijed

 Pozdrav. Evo nekih od mogućnosti:

1) Lenovo Tab 2

2) Galaxy Tab A

3) Acer Iconia Tab- malo izlazi iz budžeta

4) Lenovo Tab 3 Plus

Evo, pogledaj neki od ovih, pa ako trebaš još neki savjet, rado stojim na usluzi.. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Lenovo Tab 4 8 i HUAWEI MediaPad T3 8" imaju isti SoC ako se ne varam?

 

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Virty kaže...
Lenovo Tab 4 8 i HUAWEI MediaPad T3 8" imaju isti SoC ako se ne varam?

 

 Pozdrav. Imaš pravo, da, imaju iste procesore. Gledao sam dosta dugo o tim tabletima, pa mi se pomiješalo informacija, a i kolegi iznad sam bio preporučio nešto, pa mi je ostalo u otvorenom tabu. Evo, ovdje je ono najbitnije za usporedbu, pa sam/a procijeni što ti je bitno kod tableta. Jedan ima GPS, drugi nema, jedan ima žiroskop, drugi nema.. Koji god da odebereš nećeš pogriješiti. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
6 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav svima!

 

Potrebna mi je sugestija vezana za kupovinu tableta. Planiram ga kupiti sestri koja ide u 1. razred gimnazije, dakle spada u kategoriju onih kojima tablet služi za filmove i serije, muziku, čitanje knjiga, neke aplikacije za učenje jezika, fotografije.

 

S obzirom na cjenovni rang i veličinu ekrana (9.6/10), suzile smo izbor pa se dvoumimo između Samsung Galaxy Tab E 9.6 i Huawei MediaPad T3 10.

 

E sad, Samsung uliva povjerenje kao kredibilan proizvođač dok Huawei sa druge strane u odnosu na ovaj model Samsunga ima više memorije (2GB/16GB u poređenju sa 1.5GB/8GB).

 

Ukoliko neko ima stručnu podrobniju analizu prednosti i mana, neka napiše.

 

Unaprijed hvala,

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
alen4430 kaže...
Virty kaže...
Lenovo Tab 4 8 i HUAWEI MediaPad T3 8" imaju isti SoC ako se ne varam?

 

 Pozdrav. Imaš pravo, da, imaju iste procesore. Gledao sam dosta dugo o tim tabletima, pa mi se pomiješalo informacija, a i kolegi iznad sam bio preporučio nešto, pa mi je ostalo u otvorenom tabu. Evo, ovdje je ono najbitnije za usporedbu, pa sam/a procijeni što ti je bitno kod tableta. Jedan ima GPS, drugi nema, jedan ima žiroskop, drugi nema.. Koji god da odebereš nećeš pogriješiti. Pozz :)

Mislim da ću kupit 2x HUAWEI MediaPad T3 8".

Malo su jeftiniji od Lenova.

U linksa je HUAWEI 999kn.

Služit će samo za igre, nadam se da će sinovi biti sretni :)

PSN: Muskarcina77
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 19:01 (Virty).
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Maja2506 kaže...

Pozdrav svima!

 

Potrebna mi je sugestija vezana za kupovinu tableta. Planiram ga kupiti sestri koja ide u 1. razred gimnazije, dakle spada u kategoriju onih kojima tablet služi za filmove i serije, muziku, čitanje knjiga, neke aplikacije za učenje jezika, fotografije.

 

S obzirom na cjenovni rang i veličinu ekrana (9.6/10), suzile smo izbor pa se dvoumimo između Samsung Galaxy Tab E 9.6 i Huawei MediaPad T3 10.

 

E sad, Samsung uliva povjerenje kao kredibilan proizvođač dok Huawei sa druge strane u odnosu na ovaj model Samsunga ima više memorije (2GB/16GB u poređenju sa 1.5GB/8GB).

 

Ukoliko neko ima stručnu podrobniju analizu prednosti i mana, neka napiše.

 

Unaprijed hvala,

 Pozdrav.. Što se tiče Samsunga i Huaweija, oba dva proizvođača su više nego dobra i kvalitetna. Sad, osobno bih preporučio da se ide na tablete sa više RAM memorije, jer danas sve više aplikacija zahtjeva jači hardver, pa je tako "djelomično" sigurnija situacija ako bi se uzeo tablet sa više RAM memorije. Ukoliko imaš mogućnost, preporučio bih da odeš do trgovine i da vidiš koji radi "glađe" u radu. Moj glas ide za Huawei, ali najbolje da na licu mjesta vidiš koji ti se čini bolji, "izdržljiviji", a i primarno, glađi u radu (da nema zastajkivanja i slično).. Pozz :)

Virty kaže...
alen4430 kaže...
Virty kaže...
Lenovo Tab 4 8 i HUAWEI MediaPad T3 8" imaju isti SoC ako se ne varam?

 

 Pozdrav. Imaš pravo, da, imaju iste procesore. Gledao sam dosta dugo o tim tabletima, pa mi se pomiješalo informacija, a i kolegi iznad sam bio preporučio nešto, pa mi je ostalo u otvorenom tabu. Evo, ovdje je ono najbitnije za usporedbu, pa sam/a procijeni što ti je bitno kod tableta. Jedan ima GPS, drugi nema, jedan ima žiroskop, drugi nema.. Koji god da odebereš nećeš pogriješiti. Pozz :)

Mislim da ću kupit 2x HUAWEI MediaPad T3 8".

Malo su jeftiniji od Lenova.

U linksa je HUAWEI 999kn.

Služit će samo za igre, nadam se da će sinovi biti sretni :)

 Pozdrav. Nadam se da nećeš požaliti. S obzirom da su jeftiniji, dobar odabir.. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
alen4430 kaže...
Virty kaže...
alen4430 kaže...
Virty kaže...
Lenovo Tab 4 8 i HUAWEI MediaPad T3 8" imaju isti SoC ako se ne varam?

 

 Pozdrav. Imaš pravo, da, imaju iste procesore. Gledao sam dosta dugo o tim tabletima, pa mi se pomiješalo informacija, a i kolegi iznad sam bio preporučio nešto, pa mi je ostalo u otvorenom tabu. Evo, ovdje je ono najbitnije za usporedbu, pa sam/a procijeni što ti je bitno kod tableta. Jedan ima GPS, drugi nema, jedan ima žiroskop, drugi nema.. Koji god da odebereš nećeš pogriješiti. Pozz :)

Mislim da ću kupit 2x HUAWEI MediaPad T3 8".

Malo su jeftiniji od Lenova.

U linksa je HUAWEI 999kn.

Služit će samo za igre, nadam se da će sinovi biti sretni :)

 Pozdrav. Nadam se da nećeš požaliti. S obzirom da su jeftiniji, dobar odabir.. Pozz :)

Da li to znači da bi ipak trebao Lenovo uzeti s obzirom na boldanu rečenicu?

Ili imaš neke sumnje u taj tablet? :)

PSN: Muskarcina77
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Pozdrav.. Ma ne, možda je krivo ispalo to, ali sam mislio u smislu da si dobro odabrao/la, tako da se nadam da nećeš imati nikakvih problema sa tabletom :) S obzirom da je bio i na akciji, mislim da stvarno nećeš pogriješiti. Pozz :)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
12 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Da pomognem možda nekome uzeo sam za malenu 7g tablet

 

https://www.aliexpress.com/item/FNF-Ifive-Mini-4S-Tablet-PC-7-9-inch-Android-6-0-Tablets-Bluetooth-4-1/32812135885.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.yzwKgO

 

i moram priznati da sam jako zadovoljan

 

ekran ODLIČAN

igra sve igre koje ona želi bez problema i trzanja iako nisu zahtjevne

Kvaliteta izrade SUPER s obzirom na cjenovni rang

Zvuk ok nije narocit ali je OK

Kamere prednja za skajp dobra i dostatna zadnja za slike nije baš sunce

 

uglavnom bio je 100 eura na akciji i platio sam cca 220 kn pdv kad je kod nas došao tako da za tablet sve skupa ispod 1000 kn mogu ga preporuciti nakon 7 dana koristenja.

 

ako kome treba ista u vezi njega neka pita :) LP

Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav, tražim neke tablete do 1000 kn, max 1100 kn, 10-inčni, bitno mi je da je ekran veći, da se mogu otvarat normalno word, pdf, pptx, i u njima raditi bez problema, memorija da je proširiva sa microSD, wi-fi...uglavnom bih ga koristila za surfanje, filmove i office pakete, Hvala 

Ja sam pronašla neke pa ako može komentar na ove:

https://www.nabava.net/tableti__1250...crni__56535511

https://neutrinomobile.hr/mytab-h18-...m_medium=click

https://neutrinomobile.hr/meanit-tab...m_medium=click

http://www.playcom.hr/product.asp?pr...m_medium=click

https://www.mall.hr/tablet-racunala/...m_medium=click

https://fenix.hr/vivax-tablet-tpc-10...m_medium=click

https://www.chipoteka.hr/artikl/1275...rni-9150025934

https://www.chipoteka.hr/artikl/1353...200-6504000449

https://www.hgshop.hr/tablet-overmax...roizvod/220541

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice