Prestigao tablet

poruka: 3
|
čitano: 811
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Prestigao tablet
Ovako imam jedno pitanje, tablet imam već godinu i pol te sam napravio root na njemu i install sam neki rom i tako. I sad sam skinuo softver sa prestigao stranice koji je original. Sad me zanima odveo bih ga u servis jer se stalno gasi, nešto nije u redu s baterijom, a čuo sam ako je tablet root-an da ne priznaju garanciju. Ja sam svoj tablet sad vratio na original software, dali bi onda oni znali da je root-an
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Prestigao tablet

Ja ti nisam expert za to ali pretpostavljam da ima neki log gdje sve piše (Gdje su movani sistemski fajlovi,kad je zadnji put update-an sustav,busybox instalacija itd.)

 

Znači ako si stavio originalni ROM,valjda se odma log napravio kojeg datuma je prvi put upaljen,pa tako da ako je to sve kako sam rekao onda mislim da ti neće proći tamo,jer nisu oni glupi...Nemoj ovo radit što sljedeće kažem!!! ; Možda jedino ako bi totalno bricko tablet da više ništa na njemu ne ostane I rekao da ti se samo ugasio i nisi a više mogao upalit,onda bi možda prošo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Prestigao tablet

joooj nebitno je to, kako onda android mobiteli 80% ih je rootano i svaki put prije servisa svi samo vrate stock rom...bitno je samo da ima originalni softwer

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice