qt-70bw

poruka: 6
|
čitano: 7.924
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
qt-70bw

Pozdrav ekipo.Ovako,imam tablet ali mi je prijatelj nekako zafrkao ga i zakljućao ga je,previše je puta unio šifru.Sad kad ga upalim traži mi korisnićko ime i (e-poštu).I nemogu više dalje.Ako znate riješenje dobro bi mi došlo.Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
qt-70bw

Pozdrav!

 

Imam jedan poveci problem sa gore navedenim tabletom. Zelio sam na njega instalirati stariju verziju androida i kada sam instalirao CWM Recovery nastao je sljedeci problem: 1. Tablet se samo u recovery modu moze upalit. 2. U recovery modu ne reagira ni jedna tipka (power, vol up, vol down) tj. reagiraju no kada se stisnu uređaj se resetira. 3. CWM izbacuje sljedecu pogresku :

CWM Recovery CWM Recovery
    4. ADB radi, no Fastboot ne.

 

Zanima me dali je netko imao slican problem i uspio ga rjesiti ?

 

Ovo su podatci koje sam uspio izvuci prije instalacije recovery-a:

 

Hardware : sun5i
Model : QT-70BW
Build number : nuclear_pub-eng 4.0.4 IMM76D 20130706 test-keys
Build date UTC : 20130716-062113
Android  v : 4.0.4
Baseband v: -----
Kernel v : 3.0.8+ (hzj@Exdroid) (gcc version 4.5.1 (Sourcery G++ Lite 2010.09-50) ) #143  Sat Jul  6 13:01:59 CST 2013
Uboot build v : -----
LCD Driver IC : -----

K|M|
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2014 20:10 (KikiMikiKiki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: qt-70bw
I meni se desilo isto i jedino rješenje koje sam našao je flash na neki drugi ROM.
Skinuo sam FaaastJB 2.5 rom, flashao ga i dodao drivere iz foc110 direktorija no nakon toga nije radio touch.
Nakon dva tjedna natjeravanja i isprobavanja raznoraznih romova išao sam malo debugirati u čem je problem i s navedenim romom je javljao greške u loadanju modula za gt818 touch chip koji je u tabletu. Problem je u sistemskom script.bin fileu gdje je upisano krivo imeza taj driver pa ga zato nije mogao loadati. Ispravno ime je gt818 i kad sam promijenio touch je proradio no s okrenutim osama pa sam i to riješio editiranje script.bin file-a.
Još jedan problem je bio i gsenzor ali to se lako riješi izmjenama u gsensors.cfg file-u. Ako još nekog zanima mogu mu poslati preuređene fileove.
KikiMikiKiki kaže...

Pozdrav!

 

Imam jedan poveci problem sa gore navedenim tabletom. Zelio sam na njega instalirati stariju verziju androida i kada sam instalirao CWM Recovery nastao je sljedeci problem: 1. Tablet se samo u recovery modu moze upalit. 2. U recovery modu ne reagira ni jedna tipka (power, vol up, vol down) tj. reagiraju no kada se stisnu uređaj se resetira. 3. CWM izbacuje sljedecu pogresku :    4. ADB radi, no Fastboot ne.

 

Zanima me dali je netko imao slican problem i uspio ga rjesiti ?

 

Ovo su podatci koje sam uspio izvuci prije instalacije recovery-a:

 

Hardware : sun5i
Model : QT-70BW
Build number : nuclear_pub-eng 4.0.4 IMM76D 20130706 test-keys
Build date UTC : 20130716-062113
Android  v : 4.0.4
Baseband v: -----
Kernel v : 3.0.8+ (hzj@Exdroid) (gcc version 4.5.1 (Sourcery G++ Lite 2010.09-50) ) #143  Sat Jul  6 13:01:59 CST 2013
Uboot build v : -----
LCD Driver IC : -----

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: qt-70bw

mozes li mi poslati izmjenjeni script.bin

9 godina
neaktivan
offline
Re: qt-70bw

pozdrav ja bi te molio te izmjenjene fileove ako je moguce !!!

9 godina
neaktivan
offline
qt-70bw

jos jedan u nizu {#}.... ako moze link za izmenjen script.bin bio bih zahvalan

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice