Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

poruka: 447
|
čitano: 176.112
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

nekako si mislim da ćete svi ostati bez para i bez tableta

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
user3468 kaže...

Lik iz te firme ima oglas na njuškalu, broj je isti kao i na crno jaje;

http://www.njuskalo.hr/tablet-pc/onda-v812-android-4.1-tablet-pc-quad-core-2gb-16gb-dual-camera-ip-oglas-8121792

 

kaže da je naručio 4000kom pa je zato cijena takva, i odmah me uputio da idem kupiti preko crnog jajeta da imaju akciju po 350kn umjesto 750 koliko je na njuškalu.

 

Isto tako kaže da je tablet dobar i da komparira Ipadu, te daje garanciju godinu dana ukoliko bude ikakvih kvarova obratiti se njima i daju novi tablet. I napominje da nije nikakva muljaža da je sve OK.

 

 

 

  Molim te, kad si već u kontaktu s njim, upitaj ga koju verziju prodaje? V1-4 ili V5? Hvala

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
mind_challenge kaže...

  Pretpostavimo da je lik u dogovoru s jajetom očekivao oko 500 komada, ako ih naruči od kineza toliko sigurno ih dobije za neku bagatelu pa cijena ne iznenađuje.

500 kom za kineza je kikiriki..  a osim na toj njegovoj stranici, nisam ga našao ispod 170 USD  ( http://www.amazon.com/Onda-Allwinner-Android-Capacitive-Touchscreen/dp/B00B2ZNE5K/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1370258104&sr=8-1&keywords=onda+v812 )

 

Ako želi biti na nuli, nabavna mu mora biti oko 40 USD ( 20 ode jajetu, estimacija)..  tako da, ne vidim ja tu računice.. nadam se da griješim i da ću do ponoći i ja upiknut jednoga..

 

 

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
ferovca1 kaže...
mind_challenge kaže...

  Pretpostavimo da je lik u dogovoru s jajetom očekivao oko 500 komada, ako ih naruči od kineza toliko sigurno ih dobije za neku bagatelu pa cijena ne iznenađuje.

500 kom za kineza je kikiriki..   a osim na toj njegovoj stranici, nisam ga našao ispod 170 USD   (  http://www.amazon.com/Onda-Allwinner-Android-Capacitive-Touchscreen/dp/B00B2ZNE5K/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1370258104&sr=8-1&keywords=onda+v812  )

 

Ako želi biti na nuli, nabavna mu mora biti oko 40 USD ( 20 ode jajetu, estimacija)..   tako da, ne vidim ja tu računice.. nadam se da griješim i da ću do ponoći i ja upiknut jednoga..

 

 

  Ako je istina što je rekao, da je naručio 4000, moglo bi mu se isplatiti. Iako, da, sve je to dosta sumnjivo.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
12 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Ja sam ga nazvao i reko je da je 2000 naručio i ako bude trebalo naručit će još :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
mind_challenge kaže...
user3468 kaže...

 

 

 

  Molim te, kad si već u kontaktu s njim, upitaj ga koju verziju prodaje? V1-4 ili V5? Hvala

Nisam u kontaku, zvrcnuo sam čovjeka da provjerim o čemu se radi, da sam vidio odma ovo za V1-4 i V5 pitao bi.. evo broj pa nek neko drugi pita za; 0992027533

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
Mac_F kaže...

Ja sam ga nazvao i reko je da je 2000 naručio i ako bude trebalo naručit će još :D

haha, već mi se ovo ne sviđa, prvo 4000 , sad 2000... i meni je reko da će naručit još ako treba.

13 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
Mac_F kaže...

Ja sam ga nazvao i reko je da je 2000 naručio i ako bude trebalo naručit će još :D

2000*350 = 700 000 kn

 

netko sam da je uložio cca. pola miliona kuna u kineski tablet... muda i pol.

15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
user3468 kaže...
Mac_F kaže...

Ja sam ga nazvao i reko je da je 2000 naručio i ako bude trebalo naručit će još :D

haha, već mi se ovo ne sviđa, prvo 4000 , sad 2000... i meni je reko da će naručit još ako treba.

  Ne javlja se, probati ću kasnije. Pitati ću ga i ovo za boju, jer nigdje nisam našao taj tablet crne boje, a on ih nudi.

edit: nazvao on mene, kaže da nije otvarao pa ne zna koja je verzija (piše na samom tabletu). Također veli da ih ima crnih, što mi je i dalje sumnjivo jer nisam na internetu nigdje vidio crne (Možda su to u ovoj novoj V5 počeli?)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 13:34 (mind_challenge).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
mind_challenge kaže...
user3468 kaže...
Mac_F kaže...

Ja sam ga nazvao i reko je da je 2000 naručio i ako bude trebalo naručit će još :D

haha, već mi se ovo ne sviđa, prvo 4000 , sad 2000... i meni je reko da će naručit još ako treba.

  Ne javlja se, probati ću kasnije. Pitati ću ga i ovo za boju, jer nigdje nisam našao taj tablet crne boje, a on ih nudi.

edit: nazvao on mene, kaže da nije otvarao pa ne zna koja je verzija (piše na samom tabletu). Također veli da ih ima crnih, što mi je i dalje sumnjivo jer nisam na internetu nigdje vidio crne (Možda su to u ovoj novoj V5 počeli?)

Prodaje nes da nije otvarao i pogledao kaj? 

12 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Dobio kod i proslijedio ga na mail, također sam dobio mail da mi je kartica terećena za 349,00 kn...

Sad čekanje da dobijem potvrdni mail od PETERFAJ D.O.O. ili da o sebi (naivcu) čitam u dnevnim tiskovinama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
user3468 kaže...
mind_challenge kaže...
user3468 kaže...
Mac_F kaže...

Ja sam ga nazvao i reko je da je 2000 naručio i ako bude trebalo naručit će još :D

haha, već mi se ovo ne sviđa, prvo 4000 , sad 2000... i meni je reko da će naručit još ako treba.

  Ne javlja se, probati ću kasnije. Pitati ću ga i ovo za boju, jer nigdje nisam našao taj tablet crne boje, a on ih nudi.

edit: nazvao on mene, kaže da nije otvarao pa ne zna koja je verzija (piše na samom tabletu). Također veli da ih ima crnih, što mi je i dalje sumnjivo jer nisam na internetu nigdje vidio crne (Možda su to u ovoj novoj V5 počeli?)

Prodaje nes da nije otvarao i pogledao kaj?

  A možda sam ga samo krivo razumio, nisam siguran.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

ajmo ovako (prvi članak u nizu, možda nije najnoviji, ali relacija stoji)..

 

iPad 2 cijena proizvodnje oko 320 USD.. 

 

" This is called the bill of materials cost, or what it costs to manufacture the device, and doesn't include things like shipping, inventory, retail, not to mention marketing and R&D."

 

"Apple must be barely breaking even on the $500 iPads. "

 

http://www.businessinsider.com/how-much-does-it-cost-to-build-the-ipad-2-2011-3

 

 

+ koliko je Apple proizveo/prodao iPad-a 2 (ili bilo kojeg u nizu) pa sad to usporedite sa njegovih 2000 (4000) kom..

 

Rekao bih da je proizvodna cijena jajce tableta min. 80 USD..  osim ak ne padaju sa kamiona i sl..

 

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
10 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Navodno se verzija može vidjeti i na kutiji
http://www.slatedroid.com/topic/65426-how-to-check-which-version-of-812tab-i-own-v1-v2-v3-v4-or-v5/

 

Ne mora ni otvarai kutiju, samo neka pogleda i kaže :D

Ali, sigurno nije v5 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 14:04 (Orbital).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Kupio i ja. Dobio kupon i poslao liku. Nazvao sam ga i kaže da bi tablet trebao dobiti za dan ili dva. Ako ništa drugo tip je kulturan i ulijeva povjerenje.

Vidjet ćemo za koji dan jeli bio za..b.

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
Orbital kaže...

Navodno se verzija može vidjeti i na kutiji
http://www.slatedroid.com/topic/65426-how-to-check-which-version-of-812tab-i-own-v1-v2-v3-v4-or-v5/

 

Ne mora ni otvarai kutiju, samo neka pogleda i kaže :D

Ali, sigurno nije v5

  Neka netko želi nek pita pa nam javi, ja nemogu sada.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
15 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Naručio, platio, dobio kupon, poslao na mail koji je bio naveden, pa ćemo da vidimo.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
Edomedo kaže...

Kupio i ja. Dobio kupon i poslao liku. Nazvao sam ga i kaže da bi tablet trebao dobiti za dan ili dva. Ako ništa drugo tip je kulturan i ulijeva povjerenje.

Vidjet ćemo za koji dan jeli bio za..b.

 

dado2202 kaže...

Naručio, platio, dobio kupon, poslao na mail koji je bio naveden, pa ćemo da vidimo.

  Koju boju ste odabrali?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
sivi
15 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Napisao da želim crni, ali na kraju krajeva mi je svejedno, bitno da dođe (ako dođe)

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 14:13 (dado2202).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Ja uzeo al moram uplatit sutra do 1 sat :)

[url=http://www.gametracker.com/server_info/88.191.242.168:10165/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/88.191.242.168:10165/b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

A gdje se nalazi taj kod, prvi put kupujem pa mi baš nije jasno!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
counter kaže...

A gdje se nalazi taj kod, prvi put kupujem pa mi baš nije jasno!

Dobijes ga nakon sto platis kolko sam ja skuzio i onda ga posaljes na onaj navedeni mejl + boja koju hoces ! :D

[url=http://www.gametracker.com/server_info/88.191.242.168:10165/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/88.191.242.168:10165/b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png[/img][/url]
11 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Ovo je stvarno postalo presmijesno da ljudi padaju na takve ocigledne prijevare kao i od prije mjesec-dva sa tabletima od 30ak USD na Ebayu.

Kao prvo morate shvatiti da tablet s takvim specifikacijama ne postoji za taj novac, od navedene cijene Jajce uzima cini mi se 20% a toliko su jos i troskovi transporta i PDVa znaci da je nabavna cijena takvog uredjaja 30ak USD HOW YES NO. 

 

Druga stvar je ta da je JAJE samo posrednik i ne snosi nikakvu odgovornost, barem ne nakon 7 dana od kupnje a vidi vraga isporuka je bas od 10.06 HAHAHA

Treca stvar je da je prodavac pravna osoba i da lovu uplacujete firmi, kojoj nakon sto sjednu novci stavi kljuc u bravu i vi se pozdravljate s novcima a tuzbu upucujete protiv firme koja vise pravno ne postoji i koja nema nikakve imovine da ju mozete ovrsiti. Direktor firme u tom slucaju ne odgovara svojom imovinom i jedino sto mozete je pokrenuti tuzbu protiv firme koja ne postoji i vlasnika za gospodarski kriminal sto ce potrajati ohohohohohohooooo... Jos ako i nakon 01.07 prijedje u neku drugu zemlju vjerojatno cete se pozdravit s novcima zauvijek...

 

Jajce u medjuvremenu prvo dobiva novac za svoje usluge odnosno proviziju i jedini ste VI ti koji pusite big time...u najboljem slucaju kreditirati cete lika sa 20ak tisuca eura na vise od mjesec dana...

Mozda od svega ovoga ispadne i nesto dobro a to je da ce Jajce i ostali nakon ovoga drzati novce dok se proizvod/usluga ne izvrsi (nesto poput) Ebaya kako bi se zastitili od negativne reklame koju ce dobiti nakon ove ponude "tableta".

 

Uzivajte i Sretno!

{#}

 
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Zvao sam crno jaje, kazu da je firma ok i da je to sve u redu kako pise na stranici i da nebi stavili tu ponudu da nije ok.. i ukoliko nes nebi bilo ok crno jaje vraca novce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
user3468 kaže...

Zvao sam crno jaje, kazu da je firma ok i da je to sve u redu kako pise na stranici i da nebi stavili tu ponudu da nije ok.. i ukoliko nes nebi bilo ok crno jaje vraca novce.

  Mogu potvrditi, novci se uplaćuju samom jajetu, a ne ovome koji prodaje. Jaje zadržava novce kod sebe dok firma ne ispuni obvezu iz ponude i time garantira povrat novca ako se nešto dogodi.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 14:34 (mind_challenge).
15 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Ja sam svoju narudžbu otkazao, neda mi se zezat s tim kasnije.

More Li...
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
mind_challenge kaže...
user3468 kaže...

Zvao sam crno jaje, kazu da je firma ok i da je to sve u redu kako pise na stranici i da nebi stavili tu ponudu da nije ok.. i ukoliko nes nebi bilo ok crno jaje vraca novce.

  Mogu potvrditi, novci se uplaćuju samom jajetu, a ne ovome koji prodaje. Jaje zadržava novce kod sebe dok firma ne ispuni obvezu iz ponude i time garantira povrat novca ako se nešto dogodi.

 

Onda je to nesto novo jer dok je moja firma poslovala s takvim portalima novci su nakon 7 dana sjedali na racun firmi umanjeni za proviziju. Ukoliko je to tocno, pitanje je koji je onda razlog ovakog scama?

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 14:50 (markonezg).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
markonezg kaže...
mind_challenge kaže...
user3468 kaže...

Zvao sam crno jaje, kazu da je firma ok i da je to sve u redu kako pise na stranici i da nebi stavili tu ponudu da nije ok.. i ukoliko nes nebi bilo ok crno jaje vraca novce.

  Mogu potvrditi, novci se uplaćuju samom jajetu, a ne ovome koji prodaje. Jaje zadržava novce kod sebe dok firma ne ispuni obvezu iz ponude i time garantira povrat novca ako se nešto dogodi.

 

Onda je to nesto novo jer dok je moja firma poslovala s takvim portalima novci su nakon 7 dana sjedali na racun firmi umanjeni za proviziju. Ukoliko je to tocno, pitanje je koji je onda razlog ovakog scama?

Možda je i ostalo kako je bilo prije, samo je dobio netočnu informaciju od agenata crnog jajeta

15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
markonezg kaže...
mind_challenge kaže...
user3468 kaže...

Zvao sam crno jaje, kazu da je firma ok i da je to sve u redu kako pise na stranici i da nebi stavili tu ponudu da nije ok.. i ukoliko nes nebi bilo ok crno jaje vraca novce.

  Mogu potvrditi, novci se uplaćuju samom jajetu, a ne ovome koji prodaje. Jaje zadržava novce kod sebe dok firma ne ispuni obvezu iz ponude i time garantira povrat novca ako se nešto dogodi.

 

Onda je to nesto novo jer dok je moja firma poslovala s takvim portalima novci su nakon 7 dana sjedali na racun firmi umanjeni za proviziju. Ukoliko je to tocno, pitanje je koji je onda razlog ovakog scama?

  Neznam je li novo, ili što, ali tako tvrdi gospodin koji se javio na telefon crnog jajeta.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice