Tableti - jamstvo manje od 2 godine?

poruka: 9
|
čitano: 1.798
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Tableti - jamstvo manje od 2 godine?

Kako je moguće da tableti koji su elektronični uređaji imaju jamstvo manje od dvije godine u našim dućanima?

 

Prema zakonima EU je minimalno jamstvo dvije godine ili nešto krivo čitam pa bih molio ako može pojašnjenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Tableti - jamstvo manje od 2 godine?
pcserver kaže...

Kako je moguće da tableti koji su elektronični uređaji imaju jamstvo manje od dvije godine u našim dućanima?

 

Prema zakonima EU je minimalno jamstvo dvije godine ili nešto krivo čitam pa bih molio ako može pojašnjenje.

 Dvije godine je po zakonu..Ne pristaj na nista manje..

13 godina
offline
Tableti - jamstvo manje od 2 godine?

Taj zakon moš okačit mačku o rep,apple daje godinu dana bilo gdje u svijetu pa tako i u EU tako da ti zakoni koliko ja vidim ne vrijede ;)

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Tableti - jamstvo manje od 2 godine?
kruskar kaže...

Taj zakon moš okačit mačku o rep,apple daje godinu dana bilo gdje u svijetu pa tako i u EU tako da ti zakoni koliko ja vidim ne vrijede ;)

 Bas sutra provjerim u Media-Marktu i Saturnu i bas za Apple,budu isto rekli,pitam jel to zele reci i pred trzisnim inspektorom..budem vidio reakciju..

 

Sva sreca da drugi nisu poput Applea..

16 godina
offline
Re: Tableti - jamstvo manje od 2 godine?
pcserver kaže...

Kako je moguće da tableti koji su elektronični uređaji imaju jamstvo manje od dvije godine u našim dućanima?

 

Prema zakonima EU je minimalno jamstvo dvije godine ili nešto krivo čitam pa bih molio ako može pojašnjenje.

Nema takvog EU zakona, tim prije što unutar RH ne vrijede EU nego RH zakoni.

Imašovdje tumačenje...

15 godina
offline
Re: Tableti - jamstvo manje od 2 godine?
To se ne zove garancija, nego materijani nedostatak.
AKo se pozivaš na garanciju nakon, npr. 14 mjeseci već si u krivu....
I ne daje ga proizvođač, već prodavatelj.
Pročitajte malo na stranicama našeg ministarstva ili ih nazovite.

Pozdrav
12 godina
protjeran
offline
Re: Tableti - jamstvo manje od 2 godine?
kruskar kaže...

Taj zakon moš okačit mačku o rep,apple daje godinu dana bilo gdje u svijetu pa tako i u EU tako da ti zakoni koliko ja vidim ne vrijede ;)

 naravno da vrijede! kad dodes u apple pozoves se na to pravo na tu 1+g extra sto je po eu zakonima!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
13 godina
offline
Re: Tableti - jamstvo manje od 2 godine?
Stjepanj kaže...
kruskar kaže...

Taj zakon moš okačit mačku o rep,apple daje godinu dana bilo gdje u svijetu pa tako i u EU tako da ti zakoni koliko ja vidim ne vrijede ;)

 naravno da vrijede! kad dodes u apple pozoves se na to pravo na tu 1+g extra sto je po eu zakonima!lp

 Za to nisam znao niti ću znati jer fala bogu pa nisam appleboy da slinim za pola jabuke i tehnologijom iz 2012te 

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
7 godina
neaktivan
offline
Tableti - jamstvo manje od 2 godine?

pozdrav ekipa.

imam jedan problem ako neko zna da mi pomogne,bio bi jako zahvalan...

Imam tablet lenovo A8 a 5500..star je oko dvije godine,istekla garancija.

Naime problem je u zadnje vrijeme,nece da mi prepozna nijednu sim katicu,iako je otkljucan na sve mreze..

i imam problem sa tipkovnicom,kad naprimjer hocu da se spojim na wi-fi, i trazi mi lozinku,kad kliknem da upisem,uopce mi ne izbaci tipkovnicu,

nego kao onaj mikrofon.I tako je gdje god zelim nesto upisati.Isto kao da se izbrisala sa uredjaja.Neznam sto da radim,dali neko zna jel to neki veliki problem,

i dali bi moglo da kupim tipkovnicu pa da pokusam spojiti,ili neznam nesto ?molim pomoć..Hvala.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice