Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.051.933
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Evo sta je kvaliteta veze

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Kakvo je trenutno stanje s internetom? Treba mi barem 30/10 sa što manjim pingom, a to dobijem trenutno preko mobitela (Tele2, 4G). Ako ovo još nije u nekom radnom stanju, da li ima kakva alternativa iz T-coma ili Vipa? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Treba li netko Tele2 pokućni, još je 18 mjeseci pod ugovorom? Preselio sam se u novi stan pa mi više ne treba. Prije sam bio u Zapruđu, naravno brzina je varirala ali većinu vremena je to bilo oko 20-25. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Zadnjih dana su pobrisali i izbacili puno nezadovoljnih korisnika sa svoje FB stranice. Ne smiješ im više skoro ništa napisati od muke što imaju šugavu mrežu obezobrazili se milijun posto. Svi su krivi samo oni ne.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Oldy kaže...
Zadnjih dana su pobrisali i izbacili puno nezadovoljnih korisnika sa svoje FB stranice. Ne smiješ im više skoro ništa napisati od muke što imaju šugavu mrežu obezobrazili se milijun posto. Svi su krivi samo oni ne.

Vidim da brišu samo ekipu koja je bezobrazna. 

 

Ako si bio bezobrazan, i nek su ti obrisali komentar.

 

Ne razumijem nepristojnost, ako si nezadovoljan, odeš s mreže.

Nije da nemamo još dva (5) operatera kod kojih možeš otići.

15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Vjerojatno ću ovo požalit jer će danas krepat. 

 

Ali meni od 26.9. i kraha sve radi uredno čak i bolje nego prije. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Da odem s mreže? Hoćeš mi ti platiti unaprijed još godinu dana? Tko je bezobrazan? Oni su bezobrazni jer nemaju kapaciteta za tolike ljude. Budale se igraju s robotima umjesto da podebljaju kapacitete.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 14:54 (Oldy).
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Jel ovo tebi brzina za jednu metropolu? Albanci na speedtesu imaju bolji prosjek od nas. A najviše nam prosjek ruši tvoj glupi tele2.
 
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Evo ti na mobile global indexu Albanci 19. a mi tek 29. I ti imaš obraza braniti tu uhljebničku gamad koja živi od naših plaćenih računa? Sram te bilo.
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Nisi se valjda odluči za mobilini Internet kao primarni, a živiš u gradu 

 

To je pucanje u nogu, bilo kojeg operatera da uzmeš. Pogotovo ako ti je dostupna optika, koaksijalac, vdsl.

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Nije ako si podstanar. Onda se gazdu/gazde pita. Ja nikad nisam niti imao drugi net osim mobilnog zato mi ovo još više ide na k. Ti balavi studenti po Facebooku samo znaju davati generičke odgovore. Ugasi upali, prebaci sa 4G na 3G i takve gluposti. Pa dok sam ja imao mobitele još nisu ni u vrtić išli. I povećat će oni kapacitete na ljeto, pa nakon ljeta, pa do kraja godine. Pa na kraju nikada.
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Nažalost prije 5G teško da češ se usrećiti.

 

Ovaj internet je idealan za nas koji živimo "bogu iza nogu" jer bakar koji imamo radi ispod 1Mbps ili na granici toga. Ostalima kao rezerva. I opet moraš paziti npr. kod mene prije VIP bio najbolji, sada već godinu dana jedva da uloviš crticu signala, tcom ima signala kad ima..jer imaju na planini repetitor koji često ostane bez struje..tele2 sad koristim godinu dana i osim ovih povremenih cirkusa su ok.

 

 

Ako imaš ugovor idi pa vidi penale. Jer kolko znam tele 2 nemam popust na ugovor...samo na ruter..pa je valjda to razlika koju bi trebao platiti. Al ti ostane router pa njega možeš prodat bar u pola cijene.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 15:21 (plavi08).
5 godina
protjeran
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Oldy kaže...
Nije ako si podstanar. Onda se gazdu/gazde pita. Ja nikad nisam niti imao drugi net osim mobilnog zato mi ovo još više ide na k. Ti balavi studenti po Facebooku samo znaju davati generičke odgovore. Ugasi upali, prebaci sa 4G na 3G i takve gluposti. Pa dok sam ja imao mobitele još nisu ni u vrtić išli. I povećat će oni kapacitete na ljeto, pa nakon ljeta, pa do kraja godine. Pa na kraju nikada.

 Gazdu se ništa ne pita, osim, ako treba bušiti. Ukoliko imaš uvjete da ne treba raditi nikakve radove, 'ladno odeš i uvedeš liniju na svoje ime na određenu adresu.

A i, ako treba nešto sitno bušiti, većina gazda će pristati da mu to uvedeš, jer će mu to ostati. Na kraju krajeva on to neće ništa platiti, već onaj na koga glasi linija i koji ju uvodi.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 15:36 (Seronja nezauzet).
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ne znam. Probat ću, sada prvo ovo moram odguliti do kraja. Gle koje ja sada imam kemijanje. Moram teglit 17,3 lap u birtiju ispod bazne ako sada hoću nešto skidati ili dizati. U kući pješice 300 metara dalje to je postalo nemoguća mislija a niti ispod bazne nije bajno.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Savski most na otvorenom. Tele2 4G sprdancija. Dakle nije to samo kod mene u kvartu.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Oldy kaže...
Savski most na otvorenom. Tele2 4G sprdancija. Dakle nije to samo kod mene u kvartu.

 Pa što si još na Tele2 imaš žicu imaš optiku kukaš a u gradu si sa 1000 mogučnosti

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...
Oldy kaže...
Savski most na otvorenom. Tele2 4G sprdancija. Dakle nije to samo kod mene u kvartu.

 Pa što si još na Tele2 imaš žicu imaš optiku kukaš a u gradu si sa 1000 mogučnosti

 ja da živim u centru. uzeo bi optiku, nikad ne bi ni pomislio na tele2. ali ne ja moram živjet u mirnom prigradu 2km od centrale i plakat za boljim netom. :D

15 godina
odjavljen
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Moji rezultati:

 

4G: http://www.speedtest.net/result/7688333834

3G: http://www.speedtest.net/result/7688329640

 

Obavezno svaki dan moram restartat router bez obzira koju mrežu koristim ili nemam neta.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Velim po stoti put da sam podstanar kojem gazda nije zainteresiran da se uvede net. Imao je nekad davno plaćao je a nitko ga nije koristio. Dakle nemam sto mogućnosti u gradu i nisam u centru. Hoću skrenuti pažnju da telci imaju šugavi net što većina od nas ionako zna. Plus i ja mogu sigurno naći lokacija po gradu gdje ću sigurno dobiti preko sto megabita pa čak i tih 130 i postaviti to ovdje ali to ne znači da je to moja stvarna brzina. Kolega iznad mene također posebno eto navečer ima pušionu skupa sa mnom. Tele2 je šuga od firme bila i šuga će i ostati i ja sam teška budaletina što sam se bio polakomio za tim neogranićenim sranjem. I neću biti jedini koji će otići nakon isteka ugovora ako ovako nastave. I uostalom koji k. ih branite uopće jel vam kupuju ćevape.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 0:36 (Oldy).
 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Oldy kaže...
Velim po stoti put da sam podstanar kojem gazda nije zainteresiran da se uvede net. Imao je nekad davno plaćao je a nitko ga nije koristio. Dakle nemam sto mogućnosti u gradu i nisam u centru. Hoću skrenuti pažnju da telci imaju šugavi net što većina od nas ionako zna. Plus i ja mogu sigurno naći lokacija po gradu gdje ću sigurno dobiti preko sto megabita pa čak i tih 130 i postaviti to ovdje ali to ne znači da je to moja stvarna brzina. Kolega iznad mene također posebno eto navečer ima pušionu skupa sa mnom. Tele2 je šuga od firme bila i šuga će i ostati i ja sam teška budaletina što sam se bio polakomio za tim neogranićenim sranjem. I neću biti jedini koji će otići nakon isteka ugovora ako ovako nastave. I uostalom koji k. ih branite uopće jel vam kupuju ćevape.

 

Gle frajeru, naporan si i nekulturan. Drago mi je da tebe i takve brišu sa Facebook-a jer se ne znaš kulturno razgovarati.

 

Nije te nitko tjerao da potpisuješ ugovor na godinu/dvije. Sve koji su nesposobni pročitati ugovor/uvjete korištenja prije potpisivanja ne žalim ni 1%.

Jadni dečki i cure koji rade u korisničkoj podršci su najmanje krivi kaj je mreža u stanju kakvom je. 

Ove nebouloze o uhljebima neću niti komentirati.

 

Za nekoga od 47 godina tko živi u Zagrebu si poprilično nesposoban si srediti jednostavnu radnju kao što je priključak interneta.

Za primjer imaš Terrakom koji po Zagrebi radi instalacije fiksnog interneta bez ugovorne obaveze.

 

Ali za saznati tako nešto treba malo guglati, a ne samo drkati i žaliti se po BOL forumu.

Ne znam kako inače ideš kroz život, ali prijateljski savjet: prije kupnje bilo kojeg proizvoda/usluge istraži malo tržište.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 8:59 (pirat).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ne znam kako je s drugim operaterima, ali meni je Bnet tražio suglasnost stanodavca. Čak i ako ne treba bušiti, operater se spaja na infrastrukturu koja pripada stanodavcu i potrebna je njegova suglasnost.

Što se tiče bezobrazluka, pogledaj u ogledalo. U uvjetima korištenja piše da brzina može varirati ovisno o opterećenju i tehničkim uvjetima, ali to NIJE opravdanje za neulaganje u daljnji razvoj i ignoriranje problema. Ovo što tele2 radi nisu tehnički problemi, već nemar, a da stvar bude gora, i dalje se reklamiraju i mame nove korisnike iako mreža ne može izdržati ni trenutne.

Ponašanje korisničke službe koja doslovno služi da bi zavlačila korisnike i brisala negativne komentare jest balavo i neozbiljno. Meni je tih studenata žao, ali svima treba biti jasno da ih je tele2 stavio u tu situaciju i za to ih (nedovoljno) plaća. Naravno, to nikom ne daje pravo da ih osobno vrijeđa, ali uvreda upućena njihovom poslodavcu je sasvim opravdana sve dok je u granicama prihvatljivije komunikacije.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
11 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Isto tako ljudi u korisničkoj podršci znaju bit dosta bezobrazni, sa odgovorima a gospodine što ću vam ja, ili što da ja radim sad trebate čekati i nemogu vam ja pomoći. I onda in prokleteš sve zemaljsko pa te upozoravaju da se razgovor snima. Hebe me se šta se razgovor snima, iman tarifu raspali sa neograničenin interneton 10 dana mi ne radi mriža da bi mi oni poslali poruku nakon 10 dana da me radi tehničkih problema časte sa danon besplatnog interneta koji mi je ionako neograničen. Onda me ovca prije toga kad san zva za jedan mobitel a vi ste pretplatnih 8 godina vi imate pravo na masivnih 9 kn popusta na uređaj i tarifu vauu novi pretplatnik bi plača 344 ja 335 ali to nije sve vidin da trošite interneta dosta pa ćemo vam umjesto 3 gb interneta koje ste prije imali dati 5gb sve besplatno i ja njoj kazen pa vise ni nemate opciju 3 gb sad je to 5 gb, onda se zbuni. Pa nisan ja glupan ovco ne prodaji maglu ljudima.

Not funny dude
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Gle frajeru lisac tko te jebe i tebe i njih. Tko te uopće što pitao? Mi gamadi plaćamo da nešto rade, ne plaćaju oni nama. A onaj koji plaća je automatski i u pravu.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 9:51 (Oldy).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
footballer kaže...

Kakvo je trenutno stanje s internetom? Treba mi barem 30/10 sa što manjim pingom, a to dobijem trenutno preko mobitela (Tele2, 4G). Ako ovo još nije u nekom radnom stanju, da li ima kakva alternativa iz T-coma ili Vipa? 

 

Znači da ne uzimam? 

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Uzmi ako već hoćeš ali bez ugovorne pa ako počnu zajebavati sa brzinama, pingom ili s ima/nema interneta, lako odeš dalje.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 10:01 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Eto isti slučaj i u Dubrovniku. Javi im se u inbox, javi im se u inbox. Javiš se, prođe vremena i apsolutno se ništa ne događa. Dapače sve gore i gore.
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Budem, da. Kad smo u šupku od države pa moraš radit ovo lol

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ja sam među prvima uzeo pokučni i već tad je u Dubravi (Zagreb) bila brzina jedva 10mbps. Odmah sam odustao.

 

Ljudi koji žive u selima i manjim mjestima gdje nema interneta, razumijem da im pokučni odgovara i da imaju dobre brzine. Korisnici koji žive u večim gradovima nepotrebno uzimaju pokučni kad danas svatko nudi brzinu tipa 4mbps.

 

Ja sam zvao Vip prošle godine i rekli su mi da mi nedaju  Vip homebox jer nije namjenjen za veće gradove.

 

Početkom ove godine sam opet zvao i rekli su da su nadogradili infrastrukturu i da ga mogu uzet. Uzeo sam za 149kn Vip Homebox s 100GB. Brzina nikad nije bila manja od 30 mbps, a max mi je bila 50mbps. 30kn znam nadoplatit za još 100GB je potrošim oko 200GB., s tim da doma imam i Iskon do 23mbps (u prizemlju) tako da ne ovisim samo o Homeboxu. Hombox mi služi za gledanje IPTV-a, skidanje filmova i sl...

 

Sad je došla optika u kvart i jučer sam ih zvao i rekli su da će me prebacit s homeboxa na A1 optiku bez naknade., s tim da sam uzeo za 25kn dodatno (osnona cijena neta je 149kn) brzinu od 350mbps - 500 mbps. Stvarno su ispali korektni oko prebacivanja.

 

Nastavno na sve to. Provjerite koliko trošite interneta pa si rađe uzmite A1 Homebox i imat će te normalnu brzinu. Dosta ljudi ne želi A1 Homebox baš zbog toga što nije flat., ali rađe imam 100-200Gb po normalnoj brzini nego flat s 1mbps brzinom. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 12:06 (R36).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Mislim da je bolje ne uzimat ovo na ugovor. Ako vam u pocetku i bude dobro kasnije cete vecinu vremena zalit za tim sto ste uzeli Tele 2 pokucni. Meni danas brzine na 4G jedva 2mbps, a na 3G jedva 5mbps. Prva 2 mjeseca je bilo i 40-50, ali u zadnje vrijeme ocaj.
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
JohnnyBlaze kaže...
Mislim da je bolje ne uzimat ovo na ugovor. Ako vam u pocetku i bude dobro kasnije cete vecinu vremena zalit za tim sto ste uzeli Tele 2 pokucni. Meni danas brzine na 4G jedva 2mbps, a na 3G jedva 5mbps. Prva 2 mjeseca je bilo i 40-50, ali u zadnje vrijeme ocaj.

 kodmene vec 6 mjesec evo vece trenutno

http://www.speedtest.net/result/7691200986

-
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice