Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.047.683
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
matrix777 kaže...

Što je počelo, ako nije tajna?

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
matrix777 kaže...

Ako taj pokućni košta 169kn, to onda i nije neka alternativa iskonu koji fura flat na 50/10 za iste novce.

 

Mene zanima sljedeće: općenito homebox od vipa ili ovaj pokućni od tele2, postoji li ikakva razlika pri "odazivu" prilikom surfanja? 

 

Dakle radi li internet indentično kao od nekog operatera preko parice ili? 

 

Znači, kliknem na neki link, dali se instantno otvara stranica ili treba koja sekunda da se "pokrene"?

 

 

 U Vipu na Homeboxu imaš odmah i fiksni telefon, dok ovo na Tele 2 je samo internet, meni je još uvijek isplatljiviji i povoljniji Vip Homebox Turbo sa 100 GB prometa na max brzini.

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Marko :D kaže...

To je ona promotivna tarifa? Znam da mi ju je frend nešto spominjao, ali nigdje nisam pronašao više detalja o njoj. 

 da .. imao sam promosmart ,to mi je bilo 3gb 1000min 35kn i onda sam dobio poruku za surf5 ,pa sam se prebacio 

12 godina
online
Neograničeni internet u Tele2!

Ako netko tko mozda testira ili vec ima ovo moze podjeliti info o tome kakav je ping? Ovo mi se cini dobra alternativa za mjesta na kojima je DSL veza uzasna (tipa kod mojih roditelja doma gdje niti 10mbit ne radi posteno, jedva 4mbita radi).

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

To je još dobro, ja sam između 1 i 3mbita(al češće na 1-1.5) Meni je ovo ostvarenje snova, baš sam s frendom pričao o tome prije nekih 2 tjedna.

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Svaka ponuda ima nekog kupca, meni je recimio internet potreban i van mjesta gdje živim pa sam do sada koristio i mobilni internet. Ovako bih dosta uštedio.  Opet, ljudi koji ne trebaju internet van svoje kuće/stana i imaju dostupan brz internet nemaju neku veliku potrebu za prelaskom.  

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 21:01 (bačvamix).
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Nisam vidio da je neko reko, al ovaj pokucni od tele2, mozes samo karticu kupit i ubacit u mob, u vipu homebox moras s ruterom i nije prenosiv, tele2 je
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
blackeagle29 kaže...
Nisam vidio da je neko reko, al ovaj pokucni od tele2, mozes samo karticu kupit i ubacit u mob, u vipu homebox moras s ruterom i nije prenosiv, tele2 je

 ima tele2 u opciji i ruter na baterije,uzmeš ga i nosiš di ti treba. i imaš ove fiksne na struju. tako da možeš birat.

11 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Doslo je vrijeme lansirati odjeb fixnim uslugama citaj tcom i jamit ovo...plus evo tv ima za 40kn

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Vi bi neki uvijek imali primjedbe. I kad daju teru na mobilnim netu ne valja..... Hoćete 512MB za 200kn kao ja 2009. na vipu? E ljudi dragi.
 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pozdrav ljudi!

Evo da vam javim moja iskustva sa novim pokućnim internetom i bezbroj gb paketom.

Brzine su ovakve...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 23:50 (icanic).
 
16 0 hvala 10
12 godina
online
Re: Neograničeni internet u Tele2!
icanic kaže...

Pozdrav ljudi!

Evo da vam javim moja iskustva sa novim pokućnim internetom i bezbroj gb paketom.

Brzine su ovakve...

 

 [url=https://postimg.org/image/pouxexkyd/][img]https://s2.postimg.org/ag5015ra1/Tele2.jpg[/img][/url][url=https://postimage.io/]image hosting[/url][url=https://certificity.com]certificity.com[/url]

 Opa, ping je odlican. Hvala!

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
15 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

I samo da kazem jos da je lokacija Gospić, signal na mojoj lokaciji je odličan i brzina varira od nekakvih 60-70 do 110 downloada a upload je koliko sam vidio uvijek oko 40-50 mbit. Ping je manje vise stalno oko 14.

Trenutno sam na iskonu ali ozbiljno razmisljam da si ostavim ovo :-)

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ovo je predobro. Sjećam se tele 2 3G i abnormalno visokog pinga po 1000ms. Veliki napredak i s te strane. (Čuj mene ja hvalim tele 2. Unibeliveable. :))

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Sunce ti poljubim, skidam im kapu za ovo

 

Nego, ovaj router se mora uzeti ili ne? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Neznam nadimak.. kaže...

Sunce ti poljubim, skidam im kapu za ovo

 

Nego, ovaj router se mora uzeti ili ne? :D

 mozes i bez rutera uzeti! :)

TiONiO
8 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Dali sada možemo očekivat odgovor iz VIP-a , dali će recimo homebox turbo povećat paket s 100 GB, na 1TB mjesečno??

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MatijaT30 kaže...

Dali sada možemo očekivat odgovor iz VIP-a , dali će recimo homebox turbo povećat paket s 100 GB, na 1TB mjesečno??

 

 mislim da ne. vip i tcom imaju dovoljno brzih žičanih korisnika (optika,vdsl) tako da njima to vjerovatno nije toliko potrebno. ali nikad se nezna. vidjet ćemo.

10 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Bilo bi lijepo da podignu kolicinu Turbo paketa, pitanje samo koliko su korisnika "upecali" na ugovor tj. ako im je to dosta za sad bas ih onda briga za ovu ponudu jer imaju ljude na 24mj ugovorima jos 1.5-2godine onda pred kraj ugovora ce morati razmislit sta i kako jer ljudi ce prijeci na tele2 kao ovo ostane 100Gb vs 1TB kod Tele2.

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Homebox je samo za spiljska podrucja....plokucni ide svudgi...za ht ni neznam jel imaju ovo

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Da li se u tele2 nepotroseni gb i minute prenose u slijedeći mjesec ili propadaju, govorim o surf3 ponuda na bonove ....
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Ništa se ne prenosi u slijedeći mjesec.

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
icanic kaže...

Pozdrav ljudi!

Evo da vam javim moja iskustva sa novim pokućnim internetom i bezbroj gb paketom.

Brzine su ovakve...

 

 

 Jesi uzeo ovaj ruter Huawei B315s-22 WiFi CAT4 ? Kako stoji s UPnP i portovima i NAT opcijom ? Jer dok sam imao karatko vrijeme Max flat mini portovi su bili zaključani i nisam ih mogao otključati. Pitam jer Rainbow Six Siege traži da je NAT open.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.4.2017 10:35 (zagi55).
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
zagi55 kaže...

 Jesi uzeo ovaj ruter Huawei B315s-22 WiFi CAT4 ? Kako stoji s UPnP i portovima i NAT opcijom ? Jer dok sam imao karatko vrijeme Max flat mini portovi su bili zaključani i nisam ih mogao otključati. Pitam jer Rainbow Six Siege traži da je NAT open.

 svi noviji ruteri podržavaju upnp, pitanje je podržava li je igra i u kojoj mjeri. najgori slučaj je da radiš port forwarding. ali i to je manje više standard. mora imat.

 

mene više zanima ima li adminska prava da ga prebriđam na svoj ruter.

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ranko091 kaže...
..

 

mene više zanima ima li adminska prava da ga prebriđam na svoj ruter.

 neovisno o admin, to bi morao operater osigurati (na zahtijev).. tak da to ne bi trebao biti problem.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ihush kaže...
ranko091 kaže...
..

 

mene više zanima ima li adminska prava da ga prebriđam na svoj ruter.

 neovisno o admin, to bi morao operater osigurati (na zahtijev).. tak da to ne bi trebao biti problem.

 da to mi je jasno. prijatelj ima optiku i za svaku sitnicu mora zvat. a ja bih htio izbjeć to sve, i sam si podešavat štagod kad mi se prohtje. pa zato i pitam.

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ranko091 kaže...
..

 da to mi je jasno. prijatelj ima optiku i za svaku sitnicu mora zvat...

-nema tad 'za svaku sitnicu'.. tad imaš svoj router, modem je tad samo linija (modem).. i tad sve mora raditi, neovisno o operateru.. Tad baš ništa osim jel linija radi, ne riješava operater.

-no, moguće, da često zbrčkaju profil i sl.. nešto što ne bi smjeli (da ne ulazim sad u razne operatere i uređaje.. moguće je svašta).

 

edit: npr dok je u router modu (ne bridge), uobičajeno je problem s portfwd.. tj kad podesiš, povremeno se router resetira na postavke operatera, on ima kontrolu.. i tad imaš problem, poziv itd.. upravo zato se stavi svoj router koji to radi i tad je vječno (dok ne crkne), jer ni jedan uređaj juzer nema 100% kontrolu i firmware je operaterov..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.4.2017 11:36 (ihush).
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ne znam imaju li korisnici admina u routeru, ali u PDF-u (upute za instalaciju) piše da su podaci za prijavu admin/admin.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Marko :D kaže...

Ne znam imaju li korisnici admina u routeru, ali u PDF-u (upute za instalaciju) piše da su podaci za prijavu admin/admin.

 ma ako je admin admin to je onda to... full control. da je user/(pass sa poleđine rutera) onda bi bilo samo user kontrol.

13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Netko je pitao mogu li se koristiti torrenti na mobilnom i pokućnom internetu. Ovo je njihov odgovor:

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice