Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.047.286
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

https://www.nperf.com/hr/map/HR/-/9827.TELE2/signal/?ll=43.60712078141704&lg=16.58472061157227&zoom=13

 

Jel ova mapa znači da moram živiti na cesti da dobijem 4G ili su to neke zračne linije ili žice. Kako to funkcionira?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
peksimo99 kaže...

https://www.nperf.com/hr/map/HR/-/9827.TELE2/signal/?ll=43.60712078141704&lg=16.58472061157227&zoom=13

 

Jel ova mapa znači da moram živiti na cesti da dobijem 4G ili su to neke zračne linije ili žice. Kako to funkcionira?

a pa netko se vozio autom po cesti i mjerio signale. neće vozit po polju. :D

 

ako ta stranica ima aplikaciju za mobitel, snimiš je i šetaš se sa okolo kuće i odašiljača da vidiš di je dobar signal.

 

ali nekako mi je cellmapper puno detaljniji nego ovo. aplikacija za njega ima. ja probao oko svog odašiljača. i za 2 dana sve podatke dobio, jačine, frekvencije, pozicije antena, ma sve.

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ranko091 kaže...
toxic kaže...

Meni uskoro dolazi, Huawei B525 - situacija je da mi je s fiksnim operatorom ugovor pri isteku max na parici mogu dobiti 10mbita a upload niti ne spominjem.

Odnedavno imam pokrivenost t-com 4g signalu u pojedinim lokacijama mi se brzina putem mobitela pelje na 50mbita down i oko 20 upload

Ne znam kakav ce mi signal biti s tele2 ali zracnom linijom par km od mene vec i tele 2 ima 4g signal.

 

1. Hoce li se tele 2 automatski presaltati na thtovih 4g ili ipak nece?

2. Zivim u kuci jel bi bilo zgodno da stavim vanjsku antenu pa s njome hvatam bolji signal?

3. Ako je odgovor br.2 pozitivan koju antenu kupiti?

Preptostavljam da ove kucne do 100 kn nista ne valjaju.

Tnx 

 ako će ti to bit glavni net. antene obavezno.

 

antene kućne ne hvataju istu frekvenciju koja treba za 4g LTE. treba ti nešto kao Iskra P-56. 2 komada (jedan za download, druga za upload). s tim da je komad oko 250-300 kuna ako se cijene nisu promijenile.

 

i onda te čeka naštelavanje signala. usmjeravanje prema odašiljaču i to je manje više to.

 

dalje je samo na tome koliko je zagušen odašiljač na koji se spajaš.

 ja i bi da mi to bude glavni net.

siguran sam da cu s antenom hvatati odlican 4g signal.

Ako ti nije problem samo da mi linkas taj komplet antene da to kupim i montiram jos dok mi se radi potkrovlje.

 

Multiplayer ionako igram minimalno a koliko gledam ljudi bas i nemaju previse problema s igranjem online, nisam profic da mi utjece svaka stotinka. A kad nesto zelim npr skinut onda mi trenuto to traje 100 godina a da ne pricam da ne mogu gledati nikakav streaming servis bolji od 1080p rezoluciji, zali boze sta imam 4k tv i ostalo.

Cilj mi je imati bar 30mbita download a za upload mi je dosta i 5mbita jer ne streamam itd.. 

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...

Kakva je plaća ili honorar u Tele2

jesi li zadovoljan a

biće da jesi.

Zbog takvih kao ti i jest nam ovako , napisao sam ja njima da su možda privukli novih korisnika sa nešto nižom cijenom ali će ih brzo izgubiti ako drastično ne poboljšaju opremu .

Nude pretplatu za smiješne popuste na mobitelima pa tko je tako lud da se veže 24 mj.za gnjurac od njihove usluge jer Hrvatska nije samo Zagreb .

Lip pozdrav .

 

Kolega bilo bi dobro da neznanje boli., ali ne boli.

 

Ja sam među prvima imao Tele 2 pokućni., i vratio ga nakon 3 dana testiranja. Pisao već o tome., kao što sam pisao da je bolji bilo kakav žičani internet nego pokućni i da će pokućni radit najbolje po selima i manjim gradovima zbog manje zagušenosti repetitora.

Tako da ti nemam ja veze s Tele 2, samo čitam mala slova.

 

Nastavno na sve to - ja ti imam A1 optiku, 500mbps, tako da mi se j... za ove brzine od 2mbps koje vam Tele 2 prodaje za 169kn. 

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...

 Uzeo sam SIM u HT centru u Crikvenici i stavio je u Xiaomi RN4 i unutra mi kod njih izmjeri 80 Mbps a ova mi ženska kaže da možda kod mene neće biti tako 1,5 km dalje dođem doma i mjerim SPEED TESTOM u bilo koje doba dana i noći od 5 do 10 Mbps.

Znači nije do mobitela nego do bazne stanice jačine i frekve.na kojoj emitira 4G.

Kupio i A1 karticu a kod njih najgore oni emitiraju UMTS .

Eto to je u turističkoj selendri Crikvenici koju inače Zagrebčani nazivaju Zagreb 2.

 

 Imao bi veće brzine ali Xiaomi RN4 ne podržava 4G+,  800+1800 

15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Doso mi pokucni zezam se pol vure i svijetli crveno. Zovem tele 2 i vele da oni to tek aktiviraju max 48h od potpisivanja s obzirom da sam sve kupio preko interneta.

 

Ako mi ovaj tele 2 ne bude okey onda cu se prebacit na vipov hombox jer znam jos odavno da mi on hvata dobar 4g signal.. oni imaju opciju 100gb pa ti smanje na 2mbita ali bez obzira na to od ponoci do 10h ujutro surfas i skidas po max brzinama sto mi je takoder i vise nego dobro a dodatnih 100gb ako i nekim slucajem zatrebaju je samo 15kn...

sama opcija je koliko vidim 155 kn uz ug. obvezu tj 165kn bez ug. obveze vs tele 2  195 kn s ugovornom obvezom..

Eto iskreno se nadam da ce mi na tele 2 sve raditi kako treba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Super, skino sam neku aplikaciju sad i više manje kaže je nekih 180 m zračne linije od mene navodno to što odašilje.  Kako taj odašiljač inače izgleda u stvarnosti ima li ko sliku?

7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...
MUĆAK kaže...

 Uzeo sam SIM u HT centru u Crikvenici i stavio je u Xiaomi RN4 i unutra mi kod njih izmjeri 80 Mbps a ova mi ženska kaže da možda kod mene neće biti tako 1,5 km dalje dođem doma i mjerim SPEED TESTOM u bilo koje doba dana i noći od 5 do 10 Mbps.

Znači nije do mobitela nego do bazne stanice jačine i frekve.na kojoj emitira 4G.

Kupio i A1 karticu a kod njih najgore oni emitiraju UMTS .

Eto to je u turističkoj selendri Crikvenici koju inače Zagrebčani nazivaju Zagreb 2.

 

 Imao bi veće brzine ali Xiaomi RN4 ne podržava 4G+,  800+1800 

 Evo dolje sreenshot  od frekv. na baznoj blizu mene uglavnom me spaja na B3 a ponekad na B1 i tad imam nešto veće brzine gotovo nikad na B20

ali još uvijek to je tuga i žalost.

Nekako stalno sumnjam da možda ovaj moj Šomi je problematičan

a opet u centru grada mjeri na otvorenom blizu 100 Mbps.

Evo doli su i njegove službene specif. za mrežu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2019 17:37 (MUĆAK).
15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Eto ukljucili me i ono cega sam se bojao se i obistinilo.

Iskljucivo 3g signal brzine iste ko na zicnoj vezi a upload dosta bolji.

 

U opcijama sam ukljucio da radi samo na 4g i tek na kravu gdje mi je satelitska antena on hvata dvije crtice 4g signala, pretpostavljam da bi to s tim vanjskim antenama trebalo sljakati kako treba?

Tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...
DDavorin kaže...
MUĆAK kaže...

 Uzeo sam SIM u HT centru u Crikvenici i stavio je u Xiaomi RN4 i unutra mi kod njih izmjeri 80 Mbps a ova mi ženska kaže da možda kod mene neće biti tako 1,5 km dalje dođem doma i mjerim SPEED TESTOM u bilo koje doba dana i noći od 5 do 10 Mbps.

Znači nije do mobitela nego do bazne stanice jačine i frekve.na kojoj emitira 4G.

Kupio i A1 karticu a kod njih najgore oni emitiraju UMTS .

Eto to je u turističkoj selendri Crikvenici koju inače Zagrebčani nazivaju Zagreb 2.

 

 Imao bi veće brzine ali Xiaomi RN4 ne podržava 4G+,  800+1800 

 Evo dolje sreenshot  od frekv. na baznoj blizu mene uglavnom me spaja na B3 a ponekad na B1 i tad imam nešto veće brzine gotovo nikad na B20

ali još uvijek to je tuga i žalost.

Nekako stalno sumnjam da možda ovaj moj Šomi je problematičan

a opet u centru grada mjeri na otvorenom blizu 100 Mbps.

Evo doli su i njegove službene specif. za mrežu.

 

 

 Pričao si o HT HR a slike su ti od Tele2! Nikad na RN nečeš vidjeti 4G+ softverski podrzava samo 2CA Intra band(spajanje blokova unutar jedne frekvencije) ne podržava Inter band tj agregaciju između dviju frekvencija

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2019 20:21 (DDavorin).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

U mene je izmjenjivi signal. Nekad 4G LTE 4 crtice nekad 2 crte, pa padne na 3G nije konzistentno. Signal je od HT mreže. Ali eto bolje nego preko žice. Samo ima li tko neku listu preporuka za rutere i antene. Po mogućnosti jednostavniji i jeftiniji, jer neda mi razmišljati o tome da dam100€ ako će brzina max biti 20mbps peak 40 ali samo u teoriji.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2019 20:22 (peksimo99).
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
toxic kaže...

Eto ukljucili me i ono cega sam se bojao se i obistinilo.

Iskljucivo 3g signal brzine iste ko na zicnoj vezi a upload dosta bolji.

 

U opcijama sam ukljucio da radi samo na 4g i tek na kravu gdje mi je satelitska antena on hvata dvije crtice 4g signala, pretpostavljam da bi to s tim vanjskim antenama trebalo sljakati kako treba?

Tnx

 naravno ako si daleko od odašiljača antene su neophodne za bolji signal.

 

ako ti se da igrat. skini si cellmapper aplikaciju na mobitel, prošetaj se sa tele2 karticom okolo naokolo, probaj što više oko odašiljača ako je moguće. uploadaj podatke i za dan ili dva imat ćeš na cellmapper stranici sve podatke.

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ranko091 kaže...
toxic kaže...

Eto ukljucili me i ono cega sam se bojao se i obistinilo.

Iskljucivo 3g signal brzine iste ko na zicnoj vezi a upload dosta bolji.

 

U opcijama sam ukljucio da radi samo na 4g i tek na kravu gdje mi je satelitska antena on hvata dvije crtice 4g signala, pretpostavljam da bi to s tim vanjskim antenama trebalo sljakati kako treba?

Tnx

 naravno ako si daleko od odašiljača antene su neophodne za bolji signal.

 

ako ti se da igrat. skini si cellmapper aplikaciju na mobitel, prošetaj se sa tele2 karticom okolo naokolo, probaj što više oko odašiljača ako je moguće. uploadaj podatke i za dan ili dva imat ćeš na cellmapper stranici sve podatke.

 jucer kad je pala noc nisam mogao dobiti skoro pa nikakav signal :&..

ja sam antene vec narucio ak nista drugo koristit ce za vipom ili t-comov 4g internet

 

nije mi losa opcija od a1 100gb + nocni flet.

Imam jos 13 dana fore istestirati ovo, zaista se nadam da ce u tom periodu doci antene iz slovenie

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
toxic kaže...
ranko091 kaže...
toxic kaže...

Eto ukljucili me i ono cega sam se bojao se i obistinilo.

Iskljucivo 3g signal brzine iste ko na zicnoj vezi a upload dosta bolji.

 

U opcijama sam ukljucio da radi samo na 4g i tek na kravu gdje mi je satelitska antena on hvata dvije crtice 4g signala, pretpostavljam da bi to s tim vanjskim antenama trebalo sljakati kako treba?

Tnx

 naravno ako si daleko od odašiljača antene su neophodne za bolji signal.

 

ako ti se da igrat. skini si cellmapper aplikaciju na mobitel, prošetaj se sa tele2 karticom okolo naokolo, probaj što više oko odašiljača ako je moguće. uploadaj podatke i za dan ili dva imat ćeš na cellmapper stranici sve podatke.

 jucer kad je pala noc nisam mogao dobiti skoro pa nikakav signal :&..

ja sam antene vec narucio ak nista drugo koristit ce za vipom ili t-comov 4g internet

 

nije mi losa opcija od a1 100gb + nocni flet.

Imam jos 13 dana fore istestirati ovo, zaista se nadam da ce u tom periodu doci antene iz slovenie

 MUĆAK ovo je jedan od primjera korisnika koji misle da će ih antene spasit., koji se tješe da će biti bolje., i onda će nakon mjesec dana kukat kako ih je Tele 2 sjebao.

 

toxic neće biti bolje...u 90% slučajeva nije bolje osim ako ne živiš negdje u nekom selu gdje je repetitor slobodan i gdje nije zagušen. Mali broj korisnika nema problema tj ima neke normalne brzine. Pa ne bi ova tema imala 220 stranica postova da Tele 2 radi kako spada.

 

Tele 2 pokućni je previše nestabilan i brzina ovisi o masu faktora.

 

Kad testirate brzinu interneta testirajte s programom fast.com jer Speedtest by Ookla mulja s brzinama

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2019 8:58 (R36).
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
R36 kaže...
toxic kaže...
ranko091 kaže...
toxic kaže...

Eto ukljucili me i ono cega sam se bojao se i obistinilo.

Iskljucivo 3g signal brzine iste ko na zicnoj vezi a upload dosta bolji.

 

U opcijama sam ukljucio da radi samo na 4g i tek na kravu gdje mi je satelitska antena on hvata dvije crtice 4g signala, pretpostavljam da bi to s tim vanjskim antenama trebalo sljakati kako treba?

Tnx

 naravno ako si daleko od odašiljača antene su neophodne za bolji signal.

 

ako ti se da igrat. skini si cellmapper aplikaciju na mobitel, prošetaj se sa tele2 karticom okolo naokolo, probaj što više oko odašiljača ako je moguće. uploadaj podatke i za dan ili dva imat ćeš na cellmapper stranici sve podatke.

 jucer kad je pala noc nisam mogao dobiti skoro pa nikakav signal :&..

ja sam antene vec narucio ak nista drugo koristit ce za vipom ili t-comov 4g internet

 

nije mi losa opcija od a1 100gb + nocni flet.

Imam jos 13 dana fore istestirati ovo, zaista se nadam da ce u tom periodu doci antene iz slovenie

 MUĆAK ovo je jedan od primjera korisnika koji misle da će ih antene spasit., koji se tješe da će biti bolje., i onda će nakon mjesec dana kukat kako ih je Tele 2 sjebao.

 

toxic neće biti bolje...u 90% slučajeva nije bolje osim ako ne živiš negdje u nekom selu gdje je repetitor slobodan i gdje nije zagušen. Mali broj korisnika nema problema tj ima neke normalne brzine. Pa ne bi ova tema imala 220 stranica postova da Tele 2 radi kako spada.

 

Tele 2 pokućni je previše nestabilan i brzina ovisi o masu faktora.

 

Kad testirate brzinu interneta testirajte s programom fast.com jer Speedtest by Ookla mulja s brzinama

 I zivim. a1 repetitor je jako blizu mene a od tele 2 nemam pojma di se nalazi uopce

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
toxic kaže...

 I zivim. a1 repetitor je jako blizu mene a od tele 2 nemam pojma di se nalazi uopce

 Iz prve ruke...što sam rekao da sam među prvima uzeo pokućni...vratio ga nakon 3 dana.

 

Ja sam paralelno imao iskon internet...i trebao mi je još jedan internet zbog IPTV-a. Iskon mi je bio do 23mbps., ali kad se svi spoje...dođe do zagušenja. Tele 2 nije uspio i rekoh idem probat s Vipom - njihov homebox.

Uzeo Homebox i brzina mi nikad nije pala ispod 30mbps...kretala se oko 35mbps, taman za IPTV - 4k i Full hd programe. Bitno je naglasit da je brzina bila uvijek ista bez obzira bilo to 22h ili 8h ujutro. Nakon pola godine mi je stigla A1 optika i samo sam prebacio uslugu na optiku. Sad mi je optika oko 500mbps.

 

Šta želim reći - probaj testirat i A1 Homebox i ovaj HT-ov prijenosni., pa vidi što ti je najbolje.  

 

Već sam rekao da sam rađe imao 200GB kod A1, nego flat kod Tele 2 po kriminalnim brzinama.

 

Te pokućne i Homebox usluge je super imati ako ti je to drugi internet u stanu ili kući., ali ako ti je to prvi onda je malo zajebano pogotovo ako misliš skida sve i svašta s interneta...

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2019 9:13 (R36).
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
R36 kaže...
toxic kaže...

 I zivim. a1 repetitor je jako blizu mene a od tele 2 nemam pojma di se nalazi uopce

 Iz prve ruke...što sam rekao da sam među prvima uzeo pokućni...vratio ga nakon 3 dana.

 

Ja sam paralelno imao iskon internet...i trebao mi je još jedan internet zbog IPTV-a. Iskon mi je bio do 23mbps., ali kad se svi spoje...dođe do zagušenja. Tele 2 nije uspio i rekoh idem probat s Vipom - njihov homebox.

Uzeo Homebox i brzina mi nikad nije pala ispod 30mbps...kretala se oko 35mbps, taman za IPTV - 4k i Full hd programe. Bitno je naglasit da je brzina bila uvijek ista bez obzira bilo to 22h ili 8h ujutro. Nakon pola godine mi je stigla A1 optika i samo sam prebacio uslugu na optiku. Sad mi je optika oko 500mbps.

 

Šta želim reći - probaj testirat i A1 Homebox i ovaj HT-ov prijenosni., pa vidi što ti je najbolje.  

 

Već sam rekao da sam rađe imao 200GB kod A1, nego flat kod Tele 2 po kriminalnim brzinama.

 

Te pokućne i Homebox usluge je super imati ako ti je to drugi internet u stanu ili kući., ali ako ti je to prvi onda je malo zajebano pogotovo ako misliš skida sve i svašta s interneta...

 kako si vratio, poštom ili osobno?

ma ja bi uzeo odmah i dodatno za 15 kn 100gb a vece stvari bi skidao od 00 do 10 ujutro kada je nocni flet i ne uzima ti od ovih 100 odnosno 200gb...

na a1 homebox se isto moze spojiti antena?

Tnx

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
toxic kaže...
R36 kaže...
toxic kaže...

 I zivim. a1 repetitor je jako blizu mene a od tele 2 nemam pojma di se nalazi uopce

 Iz prve ruke...što sam rekao da sam među prvima uzeo pokućni...vratio ga nakon 3 dana.

 

Ja sam paralelno imao iskon internet...i trebao mi je još jedan internet zbog IPTV-a. Iskon mi je bio do 23mbps., ali kad se svi spoje...dođe do zagušenja. Tele 2 nije uspio i rekoh idem probat s Vipom - njihov homebox.

Uzeo Homebox i brzina mi nikad nije pala ispod 30mbps...kretala se oko 35mbps, taman za IPTV - 4k i Full hd programe. Bitno je naglasit da je brzina bila uvijek ista bez obzira bilo to 22h ili 8h ujutro. Nakon pola godine mi je stigla A1 optika i samo sam prebacio uslugu na optiku. Sad mi je optika oko 500mbps.

 

Šta želim reći - probaj testirat i A1 Homebox i ovaj HT-ov prijenosni., pa vidi što ti je najbolje.  

 

Već sam rekao da sam rađe imao 200GB kod A1, nego flat kod Tele 2 po kriminalnim brzinama.

 

Te pokućne i Homebox usluge je super imati ako ti je to drugi internet u stanu ili kući., ali ako ti je to prvi onda je malo zajebano pogotovo ako misliš skida sve i svašta s interneta...

 kako si vratio, poštom ili osobno?

ma ja bi uzeo odmah i dodatno za 15 kn 100gb a vece stvari bi skidao od 00 do 10 ujutro kada je nocni flet i ne uzima ti od ovih 100 odnosno 200gb...

na a1 homebox se isto moze spojiti antena?

Tnx

Da, vratio poštom na njihovo skladište.

 

Tako sam i ja - odmah sam uzeo dodatno tih 100GB.

 

U to vrijeme nije bilo noćni flat ili ja to nisam znao...

 

S A1 ruterom dobiješ antene...meni je bio u potkrovlju - galerija i zalijepo antene na prozor.

 

Kažem da ti je najbolje probat sva 3 operatera i vidjet koji ti najbolje lovi.

15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Eto uzeo a1

 

i bez instaliranih antena koje su dosle uz ruter evo trenutna brzina : https://www.speedtest.net/result/8408952081

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Eto i s antenama.

Dakle kad dodu vanjske bit ce to ziher 100..

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Speedtest mulja jer vrte multistream download. Najbolja mjera su testni fajlovi sa Tele2 speedtesta - http://speedtest.tele2.net pa koliko preglednik pokaze da se skida, toliko je i realno :)

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Koji je to ruter na a1? Ako je zte mf283+, jel si siguran da je do antena? Provjeri jacinu signala u ruteru, jer meni te antene nisu apsolutno nista znacile...

Btw. A1 je super kad nema problema, cim dode problem, ti snosis posljedice... Na mobitelu izbaci blokiran sim ili tak nes, pitas ih na fb kaj to znaci, nakon 24 sata odgovore da si napisao krivi pin, a ni nemas pin ukljucen, pojavilo se samo od sebe i nestalo samo od sebe nakon par sati. Nestane signala na par sati, mob ti ne valja, nije greska u njima iako se 200 ljudi iz svih dijelova Hrvatske zale da nema signala, tele2 je bar davao 10kn popusta za ispriku kad im je pukla mreza na razini drzave.
A kad zelis raskinuti ugovor jer su te zavaljali pri produljenju... 2 mjeseca je trajalo, stalno neke pizdarije kao to da su poslali overseas po opremu koju "trebam vratiti zbog raskida", a opremu nisam ni dobio pri produljenju, do toga da su na kraju samo maknuli ugovornu obvezu, ne i iskljucili uslugu kak je bilo dogovoreno, jer je to ono app, s obzirom da je s ugovornom obvezom 165kn, a bez nje je preko 200kn mjesecno, pa je trebalo cekati kraj mjeseca da iskljuce homebox.. Prvo sam trebao u poslovnicu za raskid, pa zvati na neki njihov broj gdje me pokusavao zadrzati za homebox, a za mobitel koji mi je isticao par dana kasnije nije htio nuditi, nego su nudili kad sam predao zahtjev za prebacivanje, onda su nudili i mob jeftinije par kn mjesecno, nudili su i "neograniceni" internet , na kraju kad je skuzio da ne mislim prihvatiti je poceo govoriti kak im se ljudi zale da je u tele2 slab signal, losa veza itd, na moje rijeci da imam drugi broj preko 10 godina u tele2 mi je odgovorio "tele2 ti ne postoji u hrvatskoj ni 10 godina"... U tele2 nisam nikad imao posla s takvim idiotima.
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
blackeagle29 kaže...

 Huawei b3xx

imam homebox 200gb uz nocni flet.. od (00 do 10h ujutro) kada potrosim 200gb tada samo smanje brzinu na 2mbita sto je dovoljno za neko osnovno surfanje i igranje online.

to ce mi biti primarni internet jer nema sanse da se vise vucem s paricom na 10mbita downloada i 0,5 uploada...

 

Tele 2 ne mogu uhvatiti niti pravi 3g signal nikako.

 

Zivim u selu i a1 repetitor mi je jako blizu i samim time antene su donijele odreden boost a uskoro ce mi doci i vanjske na koji cu spojit ruter. (opterecenja mreze gotovo da i nema)

 

Dok god ja necu u svom selu moci imati minimum 30 mbita downloada mene parica vise vidjet nece... jbte u 2020 godini smo i oni imaju stanje kakvo imaju...

 

A za ovih 200gb po danu i flet po noci cu se naviknuti.

 

11 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pozdrav,

 

Imam trenutno BezbrojGb tarifu na bonove i svako 2Gb me iskljuci sa neta i moram slati 2GBplus poruku na 13999, znao sam za to i sve u redu, ne ljutim se (puno ).

Zanima me jel i na pretplati ista stvar ili se na pretplati ne mora nista slat i ima se bas neogranicen net bez zezanja s sms porukama.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
mate123ist kaže...

Pozdrav,

 

Imam trenutno BezbrojGb tarifu na bonove i svako 2Gb me iskljuci sa neta i moram slati 2GBplus poruku na 13999, znao sam za to i sve u redu, ne ljutim se (puno ).

Zanima me jel i na pretplati ista stvar ili se na pretplati ne mora nista slat i ima se bas neogranicen net bez zezanja s sms porukama.

 

ne pretplati netreba ništa slati, samo peglaš.

evo ja vec nekih 20-tak dana i zasad sam zadovoljan.

16 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ali samo za Pokućni, mobilni pretplatnici moraju slati poruke.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Dardevil kaže...

Ali samo za Pokućni, mobilni pretplatnici moraju slati poruke.

 A ukoliko uzmem ovo, znaci, na bonove, 199kn mjesecno, al je kljucna rijec za slanje na 13888 BezbrojGB umjesto BezbrojGB1000 https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/internet/start-paket/na-bonove/

Znaci odreknem se onih 1000 minuta i smsova i imam samo net na bonove bez slanja onih smsova ili bi opet trebao na pretplatu otici da ne saljem smsove

16 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

E to ne znam, ja sam na pretplati i moram slati poruke. Prva u danu nakon potrošenih 5GB, dalje svakih 2GB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Dardevil kaže...

E to ne znam, ja sam na pretplati i moram slati poruke. Prva u danu nakon potrošenih 5GB, dalje svakih 2GB.

 skinite si tasker aplikaciju. namjestite da vam sam šalje sms kad probijete limit i riješeno. frend ima. super radi. kaže bez problema mjesečno tako izbije 200 -300 gb na mobitelu samo.

6 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...

Kad izabereš u nacionalnom roamingu HT4G spojiti ćete samo na HT3G ne dozvoljavaju 4G probao bezbroj puta.

 

Ovisi gdje se nalaziš, trenutno je u tijeku pilot test 4G NR-a u Istri i Dalmaciji.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice