Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.051.268
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Edit

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.7.2019 12:19 (arghh).
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Mobilni pretplatnici nakon 5GB u istom danu šalju riječ Nastavi na 13880. Itd svake 2GB u istom danu.
 
0 1 hvala 1
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Oldy kaže...
Mobilni pretplatnici nakon 5GB u istom danu šalju riječ Nastavi na 13880. Itd svake 2GB u istom danu.

 Koja je to bagra što ne ukinu taj limit kao na pokućnom ili ga povećaju ,ionako su im brzine za k.....

Svi oni su krvopije i paraziti da se razumimo ali ovi iz Tele2 su posebni smrdljivci uskoro im pišem direkt na upravu ne ovim kokošarima u SZK , pun mi je gnjurac njihovih laži i obećanja ,to što su oni najeftiniji po tarifi ne znači baš ništa kad to ne možeš ostvariti s obzirom na signal i brzinu D/U mogu stavit i 100 Tb kad ih ne možeš ostvariti.

Pogledajte popust koji daju na UO 24 mj  na mobitele pa to je čista sprdačina pa toliko koštaju u nekim našim web shopovima ,ovo je pravi popust koji sada daje HT na neke mobitele.

Još samo neka u onim svojim usranim reklamama vrate onog crnog Gregora da se sprdaju  sa budaletinama.

Nabijem ih na gnjurac uskoro ih pozdravljam sa zbogom cigani .

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.7.2019 11:41 (MUĆAK).
7 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Može mala pomoć,

 

Imam pokucni, Tele2 Huawei B315s-22, nalazim se u Zagrebu, naselje sa mnogo kuca. Kad odnesem router i odem na kat, sa balkona imam direkt vidljivu liniju prema Tele2 repetitoru, cca 250-300metara zračne linije. Rezultati su puno bolji kad je router vani... trenutačno imam ove rezultate mjerenja sa slike (rezultati su iz prizemlja, dnevnog boravka gdje inače stoji) .  Naručit cu P-56 UNICOM MIMO, imam dovoljno prostora na nosaču za optimalnu razdaljinu izmedju dvije antene...

 

1. Moze li mi tko objasniti , gledajuci ovu sliku, koje brojeve da gledam prilikom montaže P56, čemu da tezim, kojim rezultatima... 

2. Budući da imam dovoljno prostora na nosaču, koju razdaljinu da stavim izmedju dvije antene... 38,50,75cm? 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ivan_Zagreb kaže...
...

 

1. Moze li mi tko objasniti , gledajuci ovu sliku, koje brojeve da gledam prilikom montaže P56, čemu da tezim, kojim rezultatima... 

2. Budući da imam dovoljno prostora na nosaču, koju razdaljinu da stavim izmedju dvije antene... 38,50,75cm? 

 

 težiš ka razdaljini za 800 mhz 38cm (makar je tele2 na 1800mhz). ali naravno više je bolje, ali to je kao sigurni razmak da se ne preklapaju signali, makar svaki baca pod 90 stupnjeva jedan od drugoga na iskrinom modelu pa i da pogriješiš razmak ne bi bilo puno utjecaja.

 

a na prvoj slici gledaj RSRP što manji da bude. makar tebi na 250 metara udaljenosti to neće ništa značit kad ubodeš antene sve vrijednosti će ti bit max koliko uopće je moguće. to će uvijek vuć max koliko odašiljač može ili koliko je zagušen.

7 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Hvala :) Sve jasno... budem okačio sliku kad sve to napravim do kraja :) Da li moram razdaljinu izmedju antena postovati u milimetar ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ma ne moraš u milimetar. Bitno je da su više od 38 cm razmaknute. Možeš stavit svaku na drugi kraj kuće što se mene tiče. Te razdaljine su samo vodilja ako imaš gro tih antena da se poštuje ta neka minimalna udaljenost. Da se ne dešava preklapanje signala i da se ne povečava šum u signalu.
14 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pa ovo nigdje nema. Kako ce lagano ovaj screenshot HAKOM-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

svako ko moze odhebati ih, bio kod njih god dana, sad tcom brzina ne pada ispod 90 kad god mjerim i jos mi ne radi agregacija, moram to poslje ljeta srediti. na teletu vecinu vremena predvecer neupotrebivo

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Nez kaj je njima zakupili spektar za 2100 mhz i 2600 mhz nisu ni mrdnili i dalje zaguseni band 3 1800mhz....

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Nije bas da nisu prstom mrdnuli, meni se cesto spaja na band 1, a i dogovaraju mogucnost spajanja na tcom 4g...
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...
Oldy kaže...
Mobilni pretplatnici nakon 5GB u istom danu šalju riječ Nastavi na 13880. Itd svake 2GB u istom danu.

 Koja je to bagra što ne ukinu taj limit kao na pokućnom ili ga povećaju ,ionako su im brzine za k.....

Svi oni su krvopije i paraziti da se razumimo ali ovi iz Tele2 su posebni smrdljivci uskoro im pišem direkt na upravu ne ovim kokošarima u SZK , pun mi je gnjurac njihovih laži i obećanja ,to što su oni najeftiniji po tarifi ne znači baš ništa kad to ne možeš ostvariti s obzirom na signal i brzinu D/U mogu stavit i 100 Tb kad ih ne možeš ostvariti.

Pogledajte popust koji daju na UO 24 mj  na mobitele pa to je čista sprdačina pa toliko koštaju u nekim našim web shopovima ,ovo je pravi popust koji sada daje HT na neke mobitele.

Još samo neka u onim svojim usranim reklamama vrate onog crnog Gregora da se sprdaju  sa budaletinama.

Nabijem ih na gnjurac uskoro ih pozdravljam sa zbogom cigani .

 Tko me ovo počastio sa tri palca doli , đava mu u prkno uša.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.7.2019 18:49 (MUĆAK).
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
blackeagle29 kaže...
Nije bas da nisu prstom mrdnuli, meni se cesto spaja na band 1, a i dogovaraju mogucnost spajanja na tcom 4g...

 Ma nista nemrdaju band 3 samo...

Tele2 band3 Tele2 band3
-
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
horihoro kaže...
blackeagle29 kaže...
Nije bas da nisu prstom mrdnuli, meni se cesto spaja na band 1, a i dogovaraju mogucnost spajanja na tcom 4g...

 Ma nista nemrdaju band 3 samo...

 Kako nisu mrdnuli evo pogledaj , a pazi ove u A1 u ciloj Crikvenici u dužini od 7 do 8 km  signal je samo u UMTS u ne razumim da je to moguće ili ovaj moj jwbeni ŠOMI RN4

nem može hvatat njihov 4G signal samo Band 8.

Čudno mi je to.

Evo sličica doli.

7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ovo s 60 i 44 mbit je iz Nina, ostalo je Zadar i Turanj, razlicite jacine signala... 60mbit tesko da bi ulovio u Ninu punom turista da tele2 ima samo band 3.. Trenutno sam na mjestu s -108dbm signala i na band 3 pa ti ne mogu staviti da lovi i band 1...
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...

 Kako nisu mrdnuli evo pogledaj , a pazi ove u A1 u ciloj Crikvenici u dužini od 7 do 8 km  signal je samo u UMTS

 zaboravljas da je a1 u biti vodafon

tj. pola turista kaj dodju su na tim mrezama, druga poloovica na t-scum eu varijantama

i normalno da fure$ti zaguse mrezu

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...
horihoro kaže...
blackeagle29 kaže...
Nije bas da nisu prstom mrdnuli, meni se cesto spaja na band 1, a i dogovaraju mogucnost spajanja na tcom 4g...

 Ma nista nemrdaju band 3 samo...

 Kako nisu mrdnuli evo pogledaj , a pazi ove u A1 u ciloj Crikvenici u dužini od 7 do 8 km  signal je samo u UMTS u ne razumim da je to moguće ili ovaj moj jwbeni ŠOMI RN4

nem može hvatat njihov 4G signal samo Band 8.

Čudno mi je to.

Evo sličica doli.

 Nez neki kineski mobovi nemaju band 20 na 800mhz samo ovaj 3 na 1800 sto Teletina koristi...

-
16 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Neznam u čemu je kvaka ja sam u Crikvenici imam 100 mbs i ide preko sto sad u sezoni  .Ovaj mućak je očito neki pacijent!

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2019 11:31 (petric1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Jel to samo meni ili opet zayebava teletina(lokacija Zaprešić)? 

Od sinoć brzina nenormalno skače i pada u par sekundi. Čas je na 13Mbps a drugu sekundu je 0.25Mbps i to kad uopće uspije izmjeriti. Mobitel od jutros cijelo vrijeme javlja da nema interneta a na laptopu spoji al ko da sam na onom prastarom modemu. Morala sam se prebacit na HT da bi poslala post. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
petric1 kaže...

Neznam u čemu je kvaka ja sam u Crikvenici imam 100 mbs i ide preko sto sad u sezoni  .Ovaj mućak je očito neki pacijent!

 Mucak ima neki kineski mob koji ne podrzava band 20 na 800mhz 

-
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
petric1 kaže...

Neznam u čemu je kvaka ja sam u Crikvenici imam 100 mbs i ide preko sto sad u sezoni  .Ovaj mućak je očito neki pacijent!

 Na Tele2 sam više od godinu dana na Bezbroj GB i na Xiaomi Redmi note 4 SD 625 global jedino u centru Crikvenice na parkiralištu Obala ,kod Kaštela sam na izmjerio 90 Mbps i to na otvorenom a u hotelu Inter tada je bilo cca.25 Mbps.
U svim drugim dijelovima od Selca do Dramlja mjerio sam Max do 15 Mbps pa i manje u različito doba godine.
Živim na Hrusti tu mi je u stanu na sjevernoj strani 30 a na južnoj 5 do 10 pa i manje.
Gdje si ti to izmjerio 100 Mbps u kom dijelu i sa kojim mobitelom , moguće je da ovaj Xiaomi RN4 ima problema sa tim frekvencijama i zato ne mogu imati veće brzine.
Dakle .

16 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ma daj mućak nisi normalan ..frend je baš blizu tebe gore isto ima brzinu 90 -100 na Tele 2. Bit će da nije do mreže nego do tvog moba.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
petric1 kaže...
Ma daj mućak nisi normalan ..frend je baš blizu tebe gore isto ima brzinu 90 -100 na Tele 2. Bit će da nije do mreže nego do tvog moba.

 

Čuj momak a ča san ja napisal da je moguće da ovaj moj Xiaomi RN4  ima problem sa tom frekvencijom i evo ti doli trenutno stanje .

I nisi mi napisal na kom si ti mobu izmjerili te brzine i taj tvoj frend tako da se mogu orjentirat jer ionako imam namjeru uzimati novi mobitel.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2019 15:26 (MUĆAK).
10 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Malo losije bilo ova 3 dana dok je ultra bila, sad je opet super.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
thebatman kaže...

Malo losije bilo ova 3 dana dok je ultra bila, sad je opet super.

Split , a koji mobitel ?

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...
thebatman kaže...

Malo losije bilo ova 3 dana dok je ultra bila, sad je opet super.

Split , a koji mobitel ?

 ja gledam te tvoje speedtestove... daj koji put klikni izaberi server i stavit zagreb tele2... stalno su ti ogromni ping i jitter. moraš razumijet da tele2 ima vpn spojen direkt u švedsku i od tamo tek ide dalje po svijetu. pa kad ti staviš italiju, to ide zg->švedska->italija->švedska->zg->nazad do tebe.

 

pa da bar tu eliminiramo nešto.

 

recimo ja sam primjetio da imam bolju propusnot prema amerima, nego europi ponekad.

13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pozdrav

Ima li netko na Tresnjevci(Zagreb) da koristi Tele2 pokucni internet. Ja se naime nalazim blizu Nehajske ulice pa me zanimaju vasa iskustva.Da li ce mi trebati antene i koji router od Tele2 uzeti?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...
thebatman kaže...

Malo losije bilo ova 3 dana dok je ultra bila, sad je opet super.

Split , a koji mobitel ?

 xiaomi mi8

7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ranko091 kaže...
MUĆAK kaže...
thebatman kaže...

Malo losije bilo ova 3 dana dok je ultra bila, sad je opet super.

Split , a koji mobitel ?

 ja gledam te tvoje speedtestove... daj koji put klikni izaberi server i stavit zagreb tele2... stalno su ti ogromni ping i jitter. moraš razumijet da tele2 ima vpn spojen direkt u švedsku i od tamo tek ide dalje po svijetu. pa kad ti staviš italiju, to ide zg->švedska->italija->švedska->zg->nazad do tebe.

 

pa da bar tu eliminiramo nešto.

 

recimo ja sam primjetio da imam bolju propusnot prema amerima, nego europi ponekad.

 Evo sad sam odabrao server Tele2 Zagreb , lokacija trenutna Kačjak kod Dramlja vani  .

Čini mi se da ovaj moj

Šomi RN4 pravi probleme jer isto tako male brzine su i sa HT i A1 karticom a on je  Global verzija . 

Hm......

7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Evo ti slika da ima i band 1 na tele2, a i jos netko je stavio danas sliku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice