Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

poruka: 419
|
čitano: 152.027
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
U sms koji si dobio od Tele 2 ne spominje se nigdje 4G,možda je zato 49.kn
Marija,daj mi jednu pivu ubi me ova gravitacija
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
ZdravkoZ kaže...
U sms koji si dobio od Tele 2 ne spominje se nigdje 4G,možda je zato 49.kn

Moguće.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
ZdravkoZ kaže...
U sms koji si dobio od Tele 2 ne spominje se nigdje 4G,možda je zato 49.kn

 Trenutno imaš dvije promocije.

 

Jedna je +1GB i 50% bonusa na 12 mjeseci (http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/tarife/totalna/t57/), a druga je Brza Totalna (http://www.tele2.hr/podrska-korisnicima/dokumenti/uvjeti-koristenja-promocije-tarife-brza-totalna-2016-za-korisnike-bonova/tnc817/) koja je skuplja 10 kuna, na njoj daju +1GB i veću brzinu na 4G.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2016 16:53 (BudalastoStvorenje).
14 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Premali je to promet uključjuući i ovih mojih 5GB kod bonbona za takve brzine. Jedino je zbog bolje brzine i manjeg pnga učtavanje stranica odmah na dobrom signalu jedino baterija malo pati zbog jedne mreże više čini mi se.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Pih, ne treba mi 4G kad mi 720p/1080p učitava brzo na 3G + što ne troši toliko bateriju kao 4G. A te njihove tarife za 4G su neisplative s tako slabom ponudom podatkovnog prometa. Bar 5GB min. želim u ponudi, a osvojili bi korisnike da prvi ponude čak 10GB.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Marko :D kaže...
ZdravkoZ kaže...
Okusi punu 4G brzinu! Aktiviraj najbrzu Tele2 tarifu za bonase i za samo 59kn uzivaj u 1000min, 1000SMS poruka i cak 2,5GB interneta na punoj 4G brzini (do 75 mbit/s). Posalji kljucnu rijec BRZATOTALNA na 13888 najkasnije do 31.03.2016. i uzivaj u ovoj surferskoj ponudi punih 12 mjeseci pod uvjetom da svaki mjesec imas dovoljno kuna na racunu za reaktivaciju tarife. Tvoj Tele2
...
Mogućnost pune Lte brzine i za bonaše.Meni kao korisniku smart tarife od 3gb za 35 kn nije logičan prelazak na brzutotalnu...

Dopusti da te upoznamo s totalno dobrom ponudom! Prvo smo totalno nabrijali tarifu Totalna s ukljucenih 1000min, 1000 SMS poruka i cak 2,5GB podatkovnog prometa....

 Čak 2.5 GB to ja potrošim za koji sat. Malo YT i 5 sec FB i ode Čak 2.5GB

14 godina
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Sad izmjerio, kako je moguce da je tolika brzina.. To je na 3G, 4G ne palim uopce

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
maxy0 kaže...

Sad izmjerio, kako je moguce da je tolika brzina.. To je na 3G, 4G ne palim uopce

Teoretski, u laboratorijskim uvjetima 3G može ići do maksimalnih 42 Mb/s. 

13 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Evo mojih zadnjih par mjerenja..

9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
maxy0 kaže...

Sad izmjerio, kako je moguce da je tolika brzina.. To je na 3G, 4G ne palim uopce

 Budi sretan da je download takav. U teoriji može ići do 42 megabita, a u praksi je ovo vrhunski rezultat.

14 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
BudalastoStvorenje kaže...
maxy0 kaže...

Sad izmjerio, kako je moguce da je tolika brzina.. To je na 3G, 4G ne palim uopce

 Budi sretan da je download takav. U teoriji može ići do 42 megabita, a u praksi je ovo vrhunski rezultat.

 i jesam... ovo je super. a ni ne treba mi vise od tog, cak mi je 10 dovoljno. ionako samo surfam na mobilnom internetu

http://trakt.tv/user/MjezZza
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Šta im vrijedi kad im ni ova 3G nije pokrivena kako spada. Rupe po Zagrebu (Miramarska, Gornji grad...), na više mjesta po Hrvatskoj (Banija, Istra...), štekanje kod Samobora...
MM
13 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Imaš li 4g karticu..? Odkad sam promijenio karticu na 4g, iako ne koristim 4G. Signal, odnosno brzina interneta se popravila ovisno o području sa lošeg na malo ili znatno bolje. Mjereno sa speedtestom na istom području prije i poslije 4g kartice sam uvidio poboljšanje :)

8 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Meni na svemu nabrojanom, osim Istre jer tamo nisam bio, 3G radi kako treba. 4G ne koristim jer nemam toliki paket interneta, a i 3G mi je odličan za sve što trebam.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Ivan_cno kaže...

Imaš li 4g karticu..? Odkad sam promijenio karticu na 4g, iako ne koristim 4G. Signal, odnosno brzina interneta se popravila ovisno o području sa lošeg na malo ili znatno bolje. Mjereno sa speedtestom na istom području prije i poslije 4g kartice sam uvidio poboljšanje :)

 

Mijenjao je dvaput prošle godine. Njihova greška na kartici, ali svejedno ja morao do poslovnica, pa čekaj, pa pečat od firme... Ne podsjećaj me na taj užas.

MM
14 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Nevezano uz temu...
Kako postaviti na tele2 da prilikom obavljanja poziva, te ako dolazi 2. Poziv prikaze ga?
Prije bi normalno dosao poziv i mogao bih ga prihvatit/odbit... Sad uopce ne dobivam drugi poziv ako pricam na telefon, vec kroz par min dode poruka "Tko me zvao"

Ako je vazno, mob je L920 s wp8.1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
x360gamer kaže...
Nevezano uz temu...
Kako postaviti na tele2 da prilikom obavljanja poziva, te ako dolazi 2. Poziv prikaze ga?
Prije bi normalno dosao poziv i mogao bih ga prihvatit/odbit... Sad uopce ne dobivam drugi poziv ako pricam na telefon, vec kroz par min dode poruka "Tko me zvao"

Ako je vazno, mob je L920 s wp8.1

 možda ti je isključen poziv na čekanju? Probaj naći kodove na stranici Tele2 ili preko mobilnog aktivirati uslugu (ne znam se snaći na WP8 pa ti ne mogu detaljnije objasniti).

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
9 godina
neaktivan
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Evo, kao što sam i očekivao Tele2 je predstavio nove pakete koji imaju značajno više prometa po nižim cijenama. Sada za 130kn možete imati 10 giga prometa i pozive koji se naplaćuju a za 155kn 10 giga i 300 minuta/poruka. Nadamo se da će se aktivirati malo i Vip i T-HT

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Ima još novoga:

- Gregor je otišao u penziju

- Novi slogan "Ta-daa!"

- Nova web stranica

- Novi Moj Tele2 i aplikacija za pregled potrošnje (uskoro!)

- Mogućnost isprobavanja mreže potpuno besplatno - Free Network Trial

- Odabir interneta po želji (samo na pretplati)

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2016 18:39 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Tarife za nas bonaše, a i kod bilo kojeg operatera, osim koliko vidim kod bon bon-a su očajne. Bar za mene koji sam na tele 2. Uzeo sam dok je bilo za 35kn opciju na bonovima 3gb interneta i 1000m poziva. I ne mislim mijenjati dok ne ponude više mb za manje kuna jer je ovo lopovluk.

12 godina
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Ispričavam se što nije vezano uz Tele2,ali evo vijesti da je Vip omogućio 4G i bonašima.Nadam se da će i Tele2 odgovoriti nekom protuponudom.

http://www.vipnet.hr/promocije/4g-opcija?utm_source=facebook&utm_medium=boost&utm_campaign=4G na bonove

i ja ću postati pretplatnik Bug-a,kad se zaposlim
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
ZdravkoZ kaže...

Ispričavam se što nije vezano uz Tele2,ali evo vijesti da je Vip omogućio 4G i bonašima.Nadam se da će i Tele2 odgovoriti nekom protuponudom.

http://www.vipnet.hr/promocije/4g-opcija?utm_source=facebook&utm_medium=boost&utm_campaign=4G na bonove

Da, ali ako hoćeš na bonovima koristiti 4G moraš, ili platiti 20 kn svaki mjesec (što se kod Tele2 plaća 10 kn u tarifi Brza Totalna) ili ako koristiš zakon tarife, kupiti dodatni internet paket (500 MB i 1 GB, isto kao i kod Tele2, čak su i cijene iste).

 

Malo mi je to glupo jer 500 MB i 1 GB na 4G mreži od 75 Mb/s ode brzinom svjetlosti. Radije onda imam Tele2 2.5 GB (tarifa Totalna Giga) i aktiviranu 3G mrežu (cca. 25 Mb/s). 

 

Brzinom od 10-30 Mb/s se može sasvim pristojno surfati internetom, gledati video sadržaje i slično tako da ne vidim zašto bi netko koristio 4G mrežu (do 75 Mb/s) s paketom interneta 500 MB ili 1 GB (osim ako netko želi smanjeno vrijeme trajanja baterije i da brzo potroši MB/GB iz tarife).

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2016 19:33 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Slažem se.Eto Vip-ovci daju do 15.04. da se besplatno isproba ta 4G mogućnost a pošto imam i njihovu Zakon tarifu treba isprobati koliko se stvarno dobije od tih 75 Mb/s s obzirom kao što i sam kažeš da Tele2 na 3g ide i preko 30 Mb/s(jednom sam dobio i 38 Mb/s).
Ali ako trebam mijenjati sim od Vip-a.onda odustajem od testiranja.
i ja ću postati pretplatnik Bug-a,kad se zaposlim
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
ZdravkoZ kaže...

Ispričavam se što nije vezano uz Tele2,ali evo vijesti da je Vip omogućio 4G i bonašima.Nadam se da će i Tele2 odgovoriti nekom protuponudom.

http://www.vipnet.hr/promocije/4g-opcija?utm_source=facebook&utm_medium=boost&utm_campaign=4G na bonove

AFAIK, VIP do sada svojim bonašima nije uopće davao pristup 4G (kao ni na Tomatu), pa je ovo prvi put da uopće mogu pristupiti 4G svih ovih godina, dok su to korisnici Simpe i bonova kod T-Coma mogli već godinama. Odnedavno i Tele2 svojim korisnicima daje tu mogućnost. Sve ovisi koliko gigabajta imaš na raspolaganju. Bonbon je tu najbolji s 5GB, onda slijedi Simpa, ovisno o promociji, pa Tele2 s najviše 3GB za bonaše (ovisno o promociji).

 

Meni se čini da VIP u bonaškim tarifama baš i nema neke veće količine megabajta: 300MB i 1500 MB (mini Zakon i Zakon).

 

 

14 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
http://www.antenazadar.hr. evo u Zadru tele2 uvjerljivo najbolji, testirano na 3g ali eto kako se stvari mjenjaju..
Zadar živi vječno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Evo jedne u s.kraljevcu,zatvoren prostor.
ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Do prije par mjeseci sam imao Samsung Galaxy S3 koji fura 3 G mrežu. Sad sam sa LGG5 na 4 G mreži a brzina je ista.

i na Samsungu odn. na 3 G mreži sam imao 22 Mb/s down i 5 Mb/s Up kao i sad na LTE mreži.

 

Pisao sam im, zvao, stalno mi govore pogledat će ali ništa.

U centru Osijeka se krećem pa mi nije normalno da u tri mjeseca nisam povukao bar 40 Mb već stalno vozim na 4 G brzini.

Testiram brzinu svaki drugi dan i uvijek je slično.

Mobitel bolje rula po Webu samo zbog toga što je brži CPU i ima više memorije ali ostalo ?

 

Pogledao sam na poslu kod dvije kolegice i trojice kolega koji su isto na Tele 2 4 G i imaju istu brzinu kao i ja, no njih to ne zanima i ne kontaju o čemu ja pričam.. 

 

Dakle, nisam izoliran slučaj i nije mi jasno ZAŠTO LAŽU... ?!

 

 

 

Da, JA ! Hrvat A+++ s iskaznicom.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Anđeo bez falinge kaže...

Do prije par mjeseci sam imao Samsung Galaxy S3 koji fura 3 G mrežu. Sad sam sa LGG5 na 4 G mreži a brzina je ista.

i na Samsungu odn. na 3 G mreži sam imao 22 Mb/s down i 5 Mb/s Up kao i sad na LTE mreži.

 Na bonove je limitiran na 10Mbps, dok na 3G nije i imati ćeš veće brzine!

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2018 19:03 (Najbrži).
15 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Na bonove je max brzina 75 Mbps.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice