Velika kolicina jeftinih sim kartica?

poruka: 16
|
čitano: 5.562
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Velika kolicina jeftinih sim kartica?

Prije nekoliko dana sam otkrio onu ponudu tele2 3kn za karticu na kojoj je 3 kn što mi je bila odlicna cjena ali onda sam otkrio da kartica traje samo jadnih 14 dana nakon aktivacije i da se mora nadoplatit min. 50 kn kako bi trajala 6 mjeseci... lopovi.

Dali postoji neki nacin da se kupi sim kartice jeftino kao ova ponuda samo je bitno da mogu primati sms i da traju oko 6 mjeseci ili vise? Znaci ne trebaju slat sms ili mogucnost poziva bitno samo da mogu primati sms.

Nemora bas bit od tele2 operatera moze biti od koga god.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2017 13:47 (dragonknigh).
 
0 3 hvala 0
11 godina
offline
Velika kolicina jeftinih sim kartica?

Nisu oni lopovi, nego si ti skrtocina 

 

I ne, ne postoji, kod svakog teleoperatera je isto. Ako ces koristiti njihovu uslugu, plati za nju

Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Velika kolicina jeftinih sim kartica?

Samo ideja, možda da uzmeš bonbon (ili kod nekog drugog ne znam), aktiviraš karticu, nadoplatiš para za godinu dana i "prodaš" pare s kartice (znaci nađeš nekog frenda kome trebaju pare i prebaciš mu 100kn)

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Velika kolicina jeftinih sim kartica?
Crucifixion kaže...

Nisu oni lopovi, nego si ti skrtocina 

 

I ne, ne postoji, kod svakog teleoperatera je isto. Ako ces koristiti njihovu uslugu, plati za nju

 Sta pricast ti?! U enkleskoj mozes kupiti 100 sim kartica za 50$ kod nas za 300$ (kartice kostaju min 20kn znaci 2000kn za 100 kartica). Nisu ___ lopovi, kosta ih par lipa da naprave karticu i ambalazu mogu staviti koliko god zele para na karticu (nisu prave pare) i nama prodaju za glupave pare.  Normalno da cu platit... odkad jeftino znaci besplatno 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2017 7:28 (XXX-Man).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Velika kolicina jeftinih sim kartica?
dragonknigh kaže...
Crucifixion kaže...

Nisu oni lopovi, nego si ti skrtocina 

 

I ne, ne postoji, kod svakog teleoperatera je isto. Ako ces koristiti njihovu uslugu, plati za nju

 Sta pricast ti?! U enkleskoj mozes kupiti 100 sim kartica za 50$ kod nas za 300$ (kartice kostaju min 20kn znaci 2000kn za 100 kartica). Nisu kurac lopovi, kosta ih par lipa da naprave karticu i ambalazu mogu staviti koliko god zele para na karticu (nisu prave pare) i nama prodaju za glupave pare.  Normalno da cu platit... odkad jeftino znaci besplatno 

 Sta pricas ti?!?!?!? 

Nekad su odrubljivali glave drzavnim izdajnicima,a danas su na vlasti. 

14 godina
offline
Re: Velika kolicina jeftinih sim kartica?

pa ti lijepo kupi u toj "enkleskoj" SIMove i riješio si problem. SIM košta 8-9kn, ponekad i više, ovisno načinu distribucije, ambalaži...  ovi SIMovi po 3 kune su subvencionirani.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Velika kolicina jeftinih sim kartica?
jozef kaže...

pa ti lijepo kupi u toj "enkleskoj" SIMove i riješio si problem. SIM košta 8-9kn, ponekad i više, ovisno načinu distribucije, ambalaži...  ovi SIMovi po 3 kune su subvencionirani.

 Naravno da bi kupijo u toj "engleskoj" (Velika Britanija za one koji se prave pametni) ali dostava do nas je jos + 50$ i oko dva tjedna dostava. Radje bi iso u Bosnu i kupio 100 komada za 100€... Ali to nije tema ovog threada, tema je kako sto jeftinije nabaviti sim kartice u Hrvatskoj...   

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2017 20:15 (dragonknigh).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Velika kolicina jeftinih sim kartica?
Kolacic kaže...
dragonknigh kaže...
Crucifixion kaže...

Nisu oni lopovi, nego si ti skrtocina 

 

I ne, ne postoji, kod svakog teleoperatera je isto. Ako ces koristiti njihovu uslugu, plati za nju

 Sta pricast ti?! U enkleskoj mozes kupiti 100 sim kartica za 50$ kod nas za 300$ (kartice kostaju min 20kn znaci 2000kn za 100 kartica). Nisu kurac lopovi, kosta ih par lipa da naprave karticu i ambalazu mogu staviti koliko god zele para na karticu (nisu prave pare) i nama prodaju za glupave pare.  Normalno da cu platit... odkad jeftino znaci besplatno 

 Sta pricas ti?!?!?!? 

Nekad su odrubljivali glave drzavnim izdajnicima,a danas su na vlasti. 

 Nespamaj! Il reci nesta vezano za temu il suti. Al da slazem se s drugim djelom komentara

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2017 20:21 (dragonknigh).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Velika kolicina jeftinih sim kartica?
Dostava je nekoliko dana iz britanije i nije 50£ ,jedino ako kupujes paket od 5kila kartica expresom
Potpis
6 godina
neaktivan
offline
Re: Velika kolicina jeftinih sim kartica?
Crucifixion kaže...

Nisu oni lopovi, nego si ti skrtocina 

 

I ne, ne postoji, kod svakog teleoperatera je isto. Ako ces koristiti njihovu uslugu, plati za nju

Uvjek postoji nacin!

12 godina
offline
Velika kolicina jeftinih sim kartica?

Planiras prodavati SIM kartice "Click farmama",a zbog toga ti samo treba email i SMS. BTW to je ilegalno .

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2017 20:32 (ivanzu).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Velika kolicina jeftinih sim kartica?
Zasto tri puta otvaras istu temu, i to sa moralno upitnom tematikom ? ( Potencijalni spam , click bait..)
6 godina
neaktivan
offline
Re: Velika kolicina jeftinih sim kartica?
mcf kaže...
Zasto tri puta otvaras istu temu, i to sa moralno upitnom tematikom ? ( Potencijalni spam , click bait..)

 Tri puta u drugim pod forumima, nov sam ovdje pa sam mislio da cu dobiti nekakve kvalitetnije odgovore u ovom pod forumu, svaka je otvorena par dana prije druge prije neg sto sam skuzio da ljudi nisu zainteresiran ili nemogu dat ikakav kvalitetan odgovor.

Nista nije illegalno ili eticki i moralno upitno, nikakav spam, click bait il click farm itd. sto god to bilo...

Koliko sam hejta na ovom threadu dobio da ljudi idu dislikat sve tredove koje sam ikad otvorio... Nikoga ne vrijedam il sta god a vec me svi smatraju seronjom. Na stranim forumima nikada nisam dobio takav hejt... Najvjerovatnije je zbog tog sto sam nazvao tele2 lopovima, a ljudi imaju nekakvu naivnu ljubav prema brandu pa se smatraju uvrijedeni mojim rijecima ili me samo vide kao seronju posto su me malo stariji clanovi isprdali bez razloga... 

Ocito niko nece dati ikakav koristan odgovor pa bih molio moderatora da zatvori thread.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2017 23:39 (dragonknigh).
11 godina
offline
Re: Velika kolicina jeftinih sim kartica?
dragonknigh kaže...
mcf kaže...
Zasto tri puta otvaras istu temu, i to sa moralno upitnom tematikom ? ( Potencijalni spam , click bait..)

 Tri puta u drugim pod forumima, nov sam ovdje pa sam mislio da cu dobiti nekakve kvalitetnije odgovore u ovom pod forumu, svaka je otvorena par dana prije druge prije neg sto sam skuzio da ljudi nisu zainteresiran ili nemogu dat ikakav kvalitetan odgovor.

Nista nije illegalno ili eticki i moralno upitno, nikakav spam, click bait il click farm itd. sto god to bilo...

Koliko sam hejta na ovom threadu dobio da ljudi idu dislikat sve tredove koje sam ikad otvorio... Nikoga ne vrijedam il sta god a vec me svi smatraju seronjom. Na stranim forumima nikada nisam dobio takav hejt... Najvjerovatnije je zbog tog sto sam nazvao tele2 lopovima, a ljudi imaju nekakvu naivnu ljubav prema brandu pa se smatraju uvrijedeni mojim rijecima ili me samo vide kao seronju posto su me malo stariji clanovi isprdali bez razloga... 

Ocito niko nece dati ikakav koristan odgovor pa bih molio moderatora da zatvori thread.

 

Kad ljudi vide ovakvu temu, ne zele nastavljati, i to je sasvim u redu, zato i nema toliko zainteresiranih. Tipa tvoja tema za zavrsni...Dobro sto vrijedjas sebe, vrijedas nasu inteligenciju. 

 

Ne radi se o nikakvoj naivnoj ljubavi, i dao sam ti odgovor na pitanje. Ne postoji nitko. Uzimas neciju uslugu, za nju placas, kao i mi svi. Kakav kvalitetniji ili korisniji odgovor od toga zelis? 

 

Za sto tebi trebaju te kartice? Ne znam i iskreno me nije ni briga. Drugi put kad budes otvarao temu, zapitaj se kakav bi feedback mogao dobiti, prije nego se nadjes mozda uvrijedjen ili nesto sasvim drugo. 

 

No hard feelings druze, ali kad odrastes malo, shvatit ces neke stvari, za tvoje bolje. I sretno s karticama

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2017 2:29 (Crucifixion).
7 godina
protjeran
offline
Re: Velika kolicina jeftinih sim kartica?
Po zakonu EU, svaka SIMM kartica mora vrijediti 6mj. od njene aktivacije.

Kupi karticu od 5€, kad je aktiviras, na njoj dobijes 5€ bon i 100min/sms/mb na poklon koji se trose zajedno, i vrijede 30 dana.

E sad, u Hr ti to vjerovatno nudi VIP, jer pripadaju Austrijskom A1 telekomu, pa ih probaj kontaktirati u veleprodaju.

Nece te kostati 3kn, vjerovatno 20-30kn po SIMM-u, ali bi trebale radi 6mj. i neces morati po svakoj aktivirati bon.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Velika kolicina jeftinih sim kartica?

I vrijednost sim kartice nije samo u plastici i cip-u vec i broju (MSISDNU) koji zauzima. Sjetite se kad je t-mobile imao 6-cifrene brojeve pa je morao povecati na 7-cifrene brojeve, a danas koriste 098 i  099 predbroj, to sigurno nisu radili jer im je bilo dosadno vec zbog nedostatka slobodnih brojeva.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice