Još jednom - LCD ili plazma

poruka: 16
|
čitano: 5.106
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Još jednom lcd ili plazma

tv plazma 107cm, 1024:768, 30000:1, 100 Hz  ili  lcd 94cm, 1366x768, 30000:1 ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Još jednom lcd ili plazma

Pojasni zasto ce ti tv sluzit?

14 godina
neaktivan
offline
Još jednom lcd ili plazma

I daj stavi proizvođače i modele tih televizora.

oko za oko,pasta za zube
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Još jednom lcd ili plazma

Kada dobijem digitalnu tv(optitv), za filmove, dokumentarce... playstation nemam i ne mislim ga ikad imati. Tv ce biti udaljen vise od 4m (od kreveta :-)). A modele koji su nikako ne mogu napisati jer mi izbacuje da imam neki htlm kod u toj poruci.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Još jednom lcd ili plazma

prvi samsung, drugi lg

16 godina
offline
RE: Još jednom lcd ili plazma

Moja preporuka za tv je PANASONIC P42X10Y jer u sd signalu ona je brilijantna a i hd ripovi ili full hd filmovi isto izgledaju savrsen ocijena je oko 5000 kn kupi je i neces pozalit! Ukljuci pp da ti linkam recenziju! Iusput za vise od 4 metra preporuka topla bi bila 50 incha velicina ekrana,koliki je buđet?

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2009 23:46 (SPLICO212).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Još jednom lcd ili plazma

Sorry, ali ne kuzim sto je pp? Jel to privatna poruka ili...? :-(

Kako ova plazma koju preporucujes ima kontrast od cak 2.000.000:1, a svi ostali oko 30.000-50.000? I jel je istina da razlicite marke (proizvodaci kao npr: samsung, sony, philips i ostali imaju razlicite mjere za kontrast. Da karikiram: npr 30.000:1 od sonya npr ima slican kontrast ovome od 2.000.000:1 panasonika?)

Na zalost budget je do maximum 5000 kuna.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2009 23:56 (snow).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Još jednom lcd ili plazma

Definitivno Panasonic 42X10 plazma, najbolje što se može naći za 5000 kuna...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Još jednom lcd ili plazma
snow kaže...

Sorry, ali ne kuzim sto je pp? Jel to privatna poruka ili...? :-(

Da, PP je privatna poruka. Uključi je ovako:

Uredi profil u izborniku desno > odaberi kvačicu "omogući privatne poruke" i klikni Snimi Uredi profil u izborniku desno > odaberi kvačicu "omogući privatne poruke" i klikni Snimi
Press any key to continue or any other key to quit.
16 godina
offline
RE: Još jednom lcd ili plazma
Ja bi ti preporucio, rade manje ali da je fullHD, bluray playeri i ostali HD materijali nam se blize :)
addicted to HD :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Još jednom lcd ili plazma

Imam Panasonic plazmu 37 incha 2 godine i prezadovoljan sam slikom, preko antene i od nedavno preko MaxTv-a. Lcd ima (barem meni) nekako neprirodniju sliku kad se gledaju normalni TV programi. Jedina slika na Lcd-u koja je oku savrsena je ona u trgovinama sa promo DVD-om ili npr. kad doma stavis DVD,Bluray film,PS3,...

16 godina
offline
RE: Još jednom lcd ili plazma
snow kaže...

Sorry, ali ne kuzim sto je pp? Jel to privatna poruka ili...? :-(

Kako ova plazma koju preporucujes ima kontrast od cak 2.000.000:1, a svi ostali oko 30.000-50.000? I jel je istina da razlicite marke (proizvodaci kao npr: samsung, sony, philips i ostali imaju razlicite mjere za kontrast. Da karikiram: npr 30.000:1 od sonya npr ima slican kontrast ovome od 2.000.000:1 panasonika?)

Na zalost budget je do maximum 5000 kuna.

Gle sa 5000 kn kupi si 42 x10y i neces požalit jer on prima i full hd signal iako je panel hd-readyhttp://hdtelevizija.com/2009/06/13/recenzija-plazma-panasonic-tx-p42x10-107-cm/8/

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2009 15:06 (SPLICO212).
15 godina
online
RE: Još jednom lcd ili plazma
benko kaže...
Ja bi ti preporucio, rade manje ali da je fullHD, bluray playeri i ostali HD materijali nam se blize :)

 Totalno kriva preporuka. Kod manjih ekrana, pogotovo na vecoj udaljenosti  nemas bas nikakve koristi od full hd-a.

15 godina
neaktivan
offline
Još jednom - LCD ili plazma

HVALA LJUDI NA KOMENTARIMA !!! PONOSNA SAM VLASNICA ''PANASONIC P42X10Y''- ODLIČAN JE !!! :-))))))

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Još jednom - LCD ili plazma
snow kaže...

HVALA LJUDI NA KOMENTARIMA !!! PONOSNA SAM VLASNICA ''PANASONIC P42X10Y''- ODLIČAN JE !!! :-))))))

 Dobar izbor

16 godina
offline
RE: Još jednom - LCD ili plazma

Ajde nabaci koju sličicu i ako nije problem pripazi na nači rada prvih 200 sati tako da se plasma čelije mogu formirat!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice