Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.319
|
čitano: 14.093.705
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

@ElektričnaOvca

 

Ovdje imaš detalnije, postavke za taj model.. Što se tiče kuta gledanja nije baš najbolji taj tv, poslije Motion isto nije tako dobar kao recimo na Philips ili Sony televizorima:) Fali mu i nešto ostrine slike. A što se tiče postavke Image mode, je True Cinema nekako pretamnija, ja sam dobio najbolju sliku na Normal ili još bolje na Dinamičnu.. A inače veoma dobar televizor:)

 

Image mode: Normal

 

Backlight: 20-80 *
Contrast: 90
Brightness: 0
Color: 50
Tint: 0
Sharpness: 30
Heat Color: Warm2
Vivid Colors: Off
Adaptive Backlight control: Min

Ambient Sensor: Off (On) *
Noise Reduction: Min *
MPEG remaster: Min *
Remasteren Resolution: Middle
Dynamic Remaster Range: Off
Intelligent Frame Creation: Medium
Sharp movements: Off

Contrast control: Off / Auto *
Gamma: 2.4

Image settings / 16: 9 Image scan: O

 
1 2 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bloodborne kaže...

Nemre kamera to dočarati kako to izgleda. Gledam 4k video na YT, nisam se previse igrao sa postavkama namjestio dinamicnu sliku.

 

Ovak zvuk je propolicno dobar, nisam isao na glasnije od 25, cisto jer nisam sam doma pa bas da ne slusaju svi.

Ali u tom omjeru nekog krcenja zvucnika nije bilo,  sto se tice slike naravno klasicna televizija nisam uhvatio koji hd program 

ali slika je onako li la sta se tice nasih tuznih programa, kasnije cu skinuti neki 4k film pa pogleda.

 

Sam njihov UI, pa onako nije nesto ekstra nije ni los, pregrst app, opcija, bla bla bla...

Ono sto mi se jako svida je da sam primjetio da daljinski ima puno bolji odaziv nego na 

moja preostala dva tva ( samsung i grundig ), kako stisnem naredbu tako instant reagira.

 

Ono cime nisam prezadovoljan je kvaliteta izrade kucista. Po rubovima se na dodir plastika pomice.

Da to tako treba biti ne vjerujem medutim eto sta je tu je. Za 2100 ( 3k prije snizenja )

Cisto solidna telkica za ne prezahtjevne korisnike, ja sam ju prvenstveno uzeo za plejku.

ali to cu tek isprobati kad mi stigne komada zasad je na podu :D

 

Link od telke

 Baš sam išao usporediti istu scenu na svom LG-u.

HISENSE H43A6140 HISENSE H43A6140
LG 50UK6470 LG 50UK6470
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Kao što napisah, kod nekog uobičajenog rasporeda u dnevnoj sobi ne vide se nedostatci VA panela. Probat ću i s ovim postavkama koje si stavio, iako sam jako zadovoljan sa True cinema jer nam je soba zamračena većinu dana. Intelligent frame creation na medium meni već lagano baca na soap opera effect, al ja sam baš jako osjetljiv na to pa ga držim na minimum. Inače se amaterski bavim fotografijom pa imam neku svoju viziju kako stvari trebaju izgledati i što mi odgovara, meni je ono što je panasonic napravio u pogledu slike/boja jako dobro. Za motion ne mogu reći što bi bilo najbolje, al naspram moje plazme nemam zamjerki.
Tread softly because you tread on my dreams.
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ja se upravo vratio iz trgovine gdje sam gledao 58gx800. Ja iskreno nisam bas oduševljen. Domaci kanali izgledaju kako koji, recimo na nekom HTVu su upravo prikazivali Ubojstva u Midsomeru i to ke izgledalo dobro ali ne i bolje od plazme st60 dakle nisam razočaran ali ok je. Međutim, vrteći programe naletim na Conana barbarina, valjda na najstariju moguću verziji, i to je negledljivo bukvalno, da se ogradim odmah ne znam ni kako bi to izgledalo na plazmi. Sa ovcom se slazem, sto se tiče mijenjana kanala i kretanja po izborniku stvarno je brz i tu nema mjesta prigovoru. Stavio sam USB s nekim materijalima i situacija je slijedeća, 4K materijal izgleda odlično stvarno, 1080p izgleda isto odlično ali tu sam naišao na prvi pravi problem. Naime pustio sam dokumentarac o nogometnom timu Barcelone i kada su scene intervjua slika savršena, ali kada su puštali isječke iz utakmica... za loptom se vidi bijeli trag, pokušao sam se igrati s postavkama ali nisam pronašao način da to uklonim. Podsjećam to je na 1080p. Na 720p film Godzilla: King of the Monsters izgleda malo bolje nego na plazmi ali tu dolazim do drugog problema, panasonic i dalje ne povlači titlove. Moje mišljenje je da je slika oštra na boljom rezama ali na nekim domaćim programima se vidi na rubovima predmeta kao izmaglica, iako se to s dva metra i ne primjeti baš. Najveći plus su boje to se slažem. Na postavkama su bile hladno 2 ali meni se optimalnije čini normal. Zvuk mu je ništa posebno, radi svoj posao ali to je sve. Žao mi je sto nisu imali neki panasonic oled da isto tako probam jer ovaj tv za nekih 7800kn koliko traže i dvije godina garancije vjerojatno ne bih kupio. Probati ću naći i vidjeti oled panasonic ali nisam siguran da će se ista2popraviti na dva od tri ključna prigovora, čitanje titlova i slika u nogometu. PS kut gledanja po meni nikakav problem, pomicao sam se i preko 45 stupnjeva u odnosu na ekran i degradacija je puno manja nego sto sam očekivao a na oko 30 stupnjeva je nisam ni vidio tako da što se toga tiče palac gore.
PPS Još jedan minus nema aplikacije za HBO GO. Pitao si za HDMI 2.1 mislim da nema.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 15:06 (markoveliki).
4 godine
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
XXX kaže...

 Baš sam išao usporediti istu scenu na svom LG-u.

 Gledam slike preko moba i ne mogu vidjeti neku razliku. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
kdokma kaže...
Capture kaže...

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-tv/led-tv-samsung-ue65nu7092-uhd.html

 

Jel ovaj TV OK? Nisam u toku, ali ovako laički djeluje mi malo novaca za Samsung te dijagonale pa me zanima u čemu je stvar. 

 Mislim da ti je ovo napredniji televizor, (na papiru sigurno, a vjerujem i u praksi).

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/HISENSE-H65B7500/

 

https://www.techadvisor.co.uk/review/tv/hisense-b7500-3700189/

 

Ako te zanima probaj još malo iskopati nešto o tom televizoru

 Hisense za US tržište nije isti kao za EU, kako znati da su britanski modeli isti za EU? Također gdje se točno kod nekih Hisense tva u specifikaciji za naše tržište navodi 120hz?

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Da nazalost kinezi (TCL,Hisense..) za amere rade bolje/kvalitetnije televizore koji su jos uz to i jeftiniji za razliku za ostala trzista (Eu)....nabijem ih 

15 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ja sam bas kupio hisense 43b75000 pa bi mi trebala pomoc oko slike na ps4.U postavkama ps4 imam samo 1920x1080 najvisu rezoliciju,nigdje ne vidim 4k?Isto tako kako da na tvu udjem u game mode,kopao sam po postavkama ali neuspjesno...trebao bih si i podesiti sliku malo jer mi boje djeluju blijedo i malo mi je mutna slika na standard nacinu prikaza...?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
XXX kaže...

 Baš sam išao usporediti istu scenu na svom LG-u.

Postavke slike su loše podešene...nije niti blizu orginala.

LG 50UK6470 LG 50UK6470
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Da, ja za te novce ne bih gledao svoj panasonic, već bih ipak razmišljao o oledu ili nekom drugom lcd-u. Uzmi u obzir da ja imam 50" model koji gledam sa skoro 3m udaljenosti - 58" je puno veći i SD će sa 2-3 metra izgledati značajno "očajnije", tu nema pomoći. Jednako tako će i svi nedostatci bii izraženiji na većoj dijagonali sa jednake ili manje udaljenosti gledanja. Ja sam nedavno u dućanu prošao kraj 65" nu8002 na kojem se vrtio neki spot (tipa vh1) i zgrozio se kako je to loše izgledalo sa cca 2m, a riječ je o skroz solidnom tv-u; mislim da SD na 58" moraš gledati s valjda dobra 4 metra da ne bi izgledao kao smeće, to je jednostavno jako mala sličica razvučena na tom ekranu.

Jedino nogoš nisam još gledao na njemu, baš ću pogledati ovih dana.

Al svakako, za te novce gledaj nešto drugo, i uzmi u obzir da nije veće ipak uvijek nužno bolje, osim ako ideš na oled ili high end lcd.
Tread softly because you tread on my dreams.
8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
SD kanali ubrzo prelaze na bolju rezu, sta ne ?? :D
Nekoliko stranica unazad je bila rasprava o tome...
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
markoveliki kaže...
Ja se upravo vratio iz trgovine gdje sam gledao 58gx800. Ja iskreno nisam bas oduševljen. Domaci kanali izgledaju kako koji, recimo na nekom HTVu su upravo prikazivali Ubojstva u Midsomeru i to ke izgledalo dobro ali ne i bolje od plazme st60 dakle nisam razočaran ali ok je. Međutim, vrteći programe naletim na Conana barbarina, valjda na najstariju moguću verziji, i to je negledljivo bukvalno

 Ako misliš na onu seriju Conan na Diadori, to je negledljivo na bilo čemu razumne veličine.

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
deepshitcro kaže...
SD kanali ubrzo prelaze na bolju rezu, sta ne ?? :D
Nekoliko stranica unazad je bila rasprava o tome...

Od 15. rujna ove godine OIV će pokrenuti odašiljanje televizijskih programa s odašiljača Sljeme u novom multipleksu M2 u HD rezoluciji u DVB-T2 sustavu s HEVC standardom kodiranja za zagrebačko područje, a do 15. studenog i u cijeloj RH za više od 97% stanovništva, paralelno s postojećim programima u DVB-T sustavu u SD rezoluciji.

 

https://www.oiv.hr/tvrtka/vijesti/vijest_hr.aspx?id=2978

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.8.2019 13:01 (Anđeo bez falinge).
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Elektricna ovco zato sam i naglasio za te novce. Iskreno mislim da je ispod 5 tkn odlična cijena za 50 inča. Što se tiče kvalitete sd signala jbg ovisi od programa do programa i to mi je čak ok. Više me je iznenadio nogomet tako da bih tr molio da izneseš dojmove kada pogledaš. I ako neko zna šta je sa Panasonicovim playerom i titlovima, može li to normalno raditi s USB ili harda? Inače čestitke na TV, siguran sam da ćeš uživati. Iako nisam mislio ja ću vjerojatno ići na OLED, 55C8 ili 55fz800e?
7 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
posjedujem c8 zadnjih par mjeseci, vrh vrhova tv, pegla po par sati dnevno youtube, cudi me sta se boje burn in zbog yt, pa full screen je, isto kao da gledaju preko tv crtani, jos bolje, nema loga nit ista, ja pogledam utakmicu navecer il film, sve 5.. tv sigurno radi dnevno blizu 10tak sati najmanje...
 
2 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,

 

molio bi neki savjet ili preporuku za TV.

 

Što više čitam u većim sam problemima :D

 

Tražim TV od 55". 

 

Nije za igre, najviše obični TV i filmovi i serije sa USBa sa titlovima.

 

Pročitao sam da neki televizori imaju problem sa titlovima što obavezno želim izbjeci. 

 

Cjenovni rang negdje oko 5000,00 kuna, može i više.

 

Udaljenost je cca 3,5 do 4 metra. Kut gledanje ja dobar.

 

Smart TV obavezno, ali ne znam koji OS. Možda cu koristiti neki streaming poput Netflix. Obavezno WiFI.

 

Bitna mi je slika kod "obične" rezolucije jer u mom kvartu još nema neki brzi internet pa mislim da ću HD isključivo gledati sa USBa.

 

Koristim antenu za hvatanje signala (nemam MAX tv ili nesto slično). Znaci treba TV tuner sa hrvatske programe.

 

Broj HDMI priključaka je nebitan jer svaki ima dovoljno za moje potrebe.

 

Preferiram jednostavan meni, ali nije nužno. 

 

Gledam TV uglavnom navečer, bez svijetla.

 

Bilo bi dobro da je crno stvarno "crno" a ne sivo ali ako to nije moguće u tom cjenovnom rangu onda zanemarite.

 

Vidio sam da se nudi Samsung UE55RU8002UXXH 55" za 5200,00 kuna (nabava.net) što mi se cini kao dobra ponuda ali ne znam da li taj samsung ima poteskoca sa titlovima ili opcenito gledanje filmova i serija sa USBa.

 

Također me zanima da li je stvarno vidljiva razlika izmedju LED i OLED. Npr. Ovaj Samsung RU8002 Ultra HD HDR i neki jeftiniji OLED.

 

I još jedno potanje nevezano za TV. Imam mobilni Tele2 internet za kučanstvo (1000 GB). Da li je to dovoljno za gledanje preko streaminga ? Brzina bi trebala biti dovoljna brzina (download mi je 1 MB)

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dam80 kaže...

Pozdrav,

 

molio bi neki savjet ili preporuku za TV.

 

Što više čitam u većim sam problemima :D

 

Tražim TV od 55". 

 

Nije za igre, najviše obični TV i filmovi i serije sa USBa sa titlovima.

 

Pročitao sam da neki televizori imaju problem sa titlovima što obavezno želim izbjeci. 

 

Cjenovni rang negdje oko 5000,00 kuna, može i više.

 

Udaljenost je cca 3,5 do 4 metra. Kut gledanje ja dobar.

 

Smart TV obavezno, ali ne znam koji OS. Možda cu koristiti neki streaming poput Netflix. Obavezno WiFI.

 

Bitna mi je slika kod "obične" rezolucije jer u mom kvartu još nema neki brzi internet pa mislim da ću HD isključivo gledati sa USBa.

 

Koristim antenu za hvatanje signala (nemam MAX tv ili nesto slično). Znaci treba TV tuner sa hrvatske programe.

 

Broj HDMI priključaka je nebitan jer svaki ima dovoljno za moje potrebe.

 

Preferiram jednostavan meni, ali nije nužno. 

 

Gledam TV uglavnom navečer, bez svijetla.

 

Bilo bi dobro da je crno stvarno "crno" a ne sivo ali ako to nije moguće u tom cjenovnom rangu onda zanemarite.

 

Vidio sam da se nudi Samsung UE55RU8002UXXH 55" za 5200,00 kuna (nabava.net) što mi se cini kao dobra ponuda ali ne znam da li taj samsung ima poteskoca sa titlovima ili opcenito gledanje filmova i serija sa USBa.

 

Također me zanima da li je stvarno vidljiva razlika izmedju LED i OLED. Npr. Ovaj Samsung RU8002 Ultra HD HDR i neki jeftiniji OLED.

 

I još jedno potanje nevezano za TV. Imam mobilni Tele2 internet za kučanstvo (1000 GB). Da li je to dovoljno za gledanje preko streaminga ? Brzina bi trebala biti dovoljna brzina (download mi je 1 MB)

 Ovdje imaš best buy tv za takve pare:)

 

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/philips-58pus7304-12-tv-prijemnik?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

 

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dam80 kaže...
 

 

Cjenovni rang negdje oko 5000,00 kuna, može i više.

 

Moraš navesti koliko bi to bilo više:)

 

Još uvijek, kad je riječ recimo o cca 7500 kn , best buy Sony 55XF9005 s 5 godina garancije. VA FALD 10-bit panel, 100Hz, DTS, android itd.

 

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-sony-bravia-kd-55xf9005-4k.html

 

 

 

 

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
deepshitcro kaže...
SD kanali ubrzo prelaze na bolju rezu, sta ne ?? :D
Nekoliko stranica unazad je bila rasprava o tome...

Od 15. rujna ove godine OIV će pokrenuti odašiljanje televizijskih programa s odašiljača Sljeme u novom multipleksu M2 u HD rezoluciji u DVB-T2 sustavu s HEVC standardom kodiranja za zagrebačko područje, a do 15. studenog i u cijeloj RH za više od 97% stanovništva, paralelno s postojećim programima u DVB-T sustavu u SD rezoluciji.

 

https://www.oiv.hr/tvrtka/vijesti/vijest_hr.aspx?id=2978

Uhljebi navode Od 15.rujna što znači da će čekati krajnji rok mada već sada to mogu. Vjerojatno netko (ako ne i svi) od nakladnika uljepšava i popravlja što stigne jer neće biti mala stvar gledati dnevnike, dadilje, turske sapunjare i razna žutila u 1080p50

14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Do koje se cifre danas isplati uzet Led telka? 

PSN: Chov1ch
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

?!

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jodno od jačih pitanja u povijesti Bug foruma 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Encyanix kaže...

Do koje se cifre danas isplati uzet Led telka? 

 cca do nekih 37000 kn, preko toga je vec neisplativo........ :)?

--- Lewis --- www.ram-studio.hr --- Skype: lewis3d ---
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Encyanix kaže...

Do koje se cifre danas isplati uzet Led telka? 

 

 

...to Kinže Konže ili možda...to Kinge Konge...

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Trebao bi preporuku za neki TV do 3500kn max, na kartice. Znam da nije neki super budzet, ali vjerojatno se da nesto naci.

 

Imam PS4 Pro koji se ce spajati na njega i takoder cura ce ga koristiti kad radi od doma (spajanje s laptopom), tako da ne bi uzimao nista ispod 4K rezolucije. Moze se reci da preferiram LG zbog onog njihovog fancy daljinskog, ali ako se moze naci nesto bolje da nije LG, otvoren sam za prijedloge.

Jedini uvjet koji je obavezan je taj da stalak od TV-a bude u nekom V obliku zbog uzasno loseg regala kojeg imam u stanu.

 

Moje neko trazenje prek nabave mi je izbacilo ovaj TV

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Encyanix kaže...

Do koje se cifre danas isplati uzet Led telka? 

 Osim ako ne misliš zarađivati telkom opće ti se ne isplati, imaš samo trošak telke i struje.

Preporuka je da ne kupuješ ništa

 

16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Uzeo Samsung UE55NU8002TXXH i oduševljen sam, odličan dizajn, slika brutalna. Sve preporuke ako ga se još gdje uspije nabaviti.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ljudi. Kolega trazi TV velicine ekrana 55 inch pa je izbor sveo na ova dva modela:

 

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-tv/led-tv-sony-bravia-kd-55xf7077-4k.html?fbclid=IwAR3brXSjajBqu_auMykCBDHhDDsI7u_hAaVtnKQKMFqKfKK7UPbT9hr_uLw

ili

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-tv/led-tv-samsung-ue55nu7093-uhd.html?fbclid=IwAR2ctmDtXchIfmhv3er8ZreElP9w7yqFxpKJZJxTBu7Za0POvDSp2QyZphw

 

Ja sam mu preporucio VA panel ali na ova dva modela nigdje ne pise je li VA ili IPS... TV ce se vecinom koristiti za IPTV, netflix, filmove i surfanje. Za sada ga ne moze spojit sa pc-jem pa bi bilo dobro da ima fluidan OS. Max moze izdvojiti 4500kn. Planira ubosti TV u narednih nekoliko dana pa bih Vas molio za savjet, prvenstveno isplati li se za te novce (4500kn) uzeti jedan od gore navedenih modela (ali samo ake je VA panel), a ako se ne isplati slobodno dajte savjet i preporuku za neki best buy TV u tom cjenovnom rangu. Zaljubljen je u sony i samsung pa Vas molim da u preporukama ne bude drugih proizvodjaca. Lp i ugodan dan

Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

isječak s foruma, dojmovi za novi Philips PUS7034:

 

"Hi there, new around here, thought i'd chime in! I've owned the 7304 50 Inch model for two weeks now. A few things:

- The peak brightness is 350 nits, which is essentially the same as the 7303. I did not measure this myself, but a Dutch tech site clearly stated that they do in fact use the same panels as the 7303, but aim to 'get more out of it' using the updated P5 chip.

- Due to the P5 chip, the colors look very good on this TV, i can indeed see an improvement over the 7303 there.

- Only the 50 and the 58 inch models have VA panels.

- Android TV is meh, it's slow and unresponsive.

- Micro dimming pro is not FALD.

Would i recommend this TV?

If you're strictly looking for a strong SDR picture, yes. Ambilight is a great feature, the colors pop and the screen delivers a very crisp image.
As for the HDR, the colors look suprisingly good, but it won't come as a suprise that its mediocre beak brightness is the real bottleneck here. I'd still rate it a bit higher than the Samsung 7400 series though.
Android TV is just a letdown, in fact, many 7304's have been returned in the past few weeks due to issues with the system, so i would not recommend picking up this TV at the moment.

I just returned my unit, and got the Sony X900F instead.

Hope this helps!"

 

izvor:https://www.avforums.com/threads/philips-7304-reviews-experiences.2233157/page-2

 
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
deepshitcro kaže...

Pozdrav ljudi. Kolega trazi TV velicine ekrana 55 inch pa je izbor sveo na ova dva modela:

 

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-tv/led-tv-sony-bravia-kd-55xf7077-4k.html?fbclid=IwAR3brXSjajBqu_auMykCBDHhDDsI7u_hAaVtnKQKMFqKfKK7UPbT9hr_uLw

ili

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-tv/led-tv-samsung-ue55nu7093-uhd.html?fbclid=IwAR2ctmDtXchIfmhv3er8ZreElP9w7yqFxpKJZJxTBu7Za0POvDSp2QyZphw

 

Ja sam mu preporucio VA panel ali na ova dva modela nigdje ne pise je li VA ili IPS... TV ce se vecinom koristiti za IPTV, netflix, filmove i surfanje. Za sada ga ne moze spojit sa pc-jem pa bi bilo dobro da ima fluidan OS. Max moze izdvojiti 4500kn. Planira ubosti TV u narednih nekoliko dana pa bih Vas molio za savjet, prvenstveno isplati li se za te novce (4500kn) uzeti jedan od gore navedenih modela (ali samo ake je VA panel), a ako se ne isplati slobodno dajte savjet i preporuku za neki best buy TV u tom cjenovnom rangu. Zaljubljen je u sony i samsung pa Vas molim da u preporukama ne bude drugih proizvodjaca. Lp i ugodan dan

 Samsung je sigurno VA, a za sony te serije nikad ne znaš :) , vjetojatno IPS

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice