Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.337
|
čitano: 14.148.931
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Samo si potvrdio ono što sam napisao i što je očigledno na videu. "Sad zamisli kakav bi rezultat bio da u usporedbu nije uzeta gornja klasa Samsung televizora, već nekakav Vestel ili tako nešto."

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ženi se svidija Philips oled. Naravno zbog pozadinskog svitla. I sa 3000kn došli smo do 8tkn. Odmah bi ga uzeli, al da ima 5g gare. Sad cekam da izleti neki oled od 55 do 8.5tkn sa 5g gare

sent via S10e
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 17:02 (Moby-Split).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

heh, stigla mi je privatna poruka od antezg, ili ti Garfild-a. Već sam se pito gdje je taj lik, izgleda da sada šalje privatne poruke kako nebi bio na udaru od ostalih forumaša. Ja mislim da on i sanja u Philips ambilight-u. Što je najgore ulazi mi u parametre, jel se poboljšao šta Philips? Ili je to isto stanje kao i zadnji put kad sam kupovao televiziju prije 2-3 godine?

 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Da i meni se javio za frenda da uzme Philipsa toga. Jel na kraju taj TV dobar ili taj lik ima proviziju po Philipsu ?

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ja dobio još jednu poruku od njega i citiram: Nadam se da si sad sretan. hehehe, al lik ne odustaje, već valjda 10 godina on preporučuje Philips.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Sancta mi trazi 500kn za produženo jamstvo, al tv-a nema. Znaci ista stvar ka i elipso. Akcija akcija. Dođes, nema niceg. U elipsa je isti tv 10tkn i 160kn za produzeno jamstvo. Otisa sam po par tv-a na akciji ili je izložbeni ili ga nema. Stavi elipso akciju na šišac za kosu. Odem u ducan, nema ga. Vidi teta ima jedan u karlovcu. Pa mislin stavljat akciju za jedan komad. A bice je i korišten.
sent via S10e
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ne slušajte tog krelca, već je banan sa svih foruma u Hrvatskoj, i to više puta, ista ekipa ordinira i po Slovenskim forumima (SLO Tech, Andrej69 - mora da je neki opaki je*ač), plaćeni su od strane Philipsa zato samo i njihove modele preporučuju. TVi ne moraju nužno biti loši, ali otvoreno prodaju svoje stvari po forumima, tako da ih ne treba slušati.

 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ja i ne znam o kome pišete. Ne vidim njegove postove.
sent via S10e
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

antezg je novi nick koji je g. vršić aka. garfield (došao je gotovo do kraja imenika) kreirao 29.8 odmah nakon što su mu 28.8 izbrisani računi garfield1 i santiago. Nema niti jedan post ali siguran sam da je do sada poslao popriličan broj privatnih poruka.

 
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Narucen 50UM7450 za brata , pa sta mu Bog da :D 

Hvala svima 

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

kad sam ja kupovao TV prije 3 mjeseca, isto mi je poslao PM i rekao da kupim philipsa. ja sam rekao da je par tisuca kn skuplji i da je lošiji, pa da ne znam zasto bi ga kupio, no on je nesto pokusavao da je bolji, pa da je zato skuplji. Očito čeka kad netko kaze da kupuje TV i onda puca sa PM jer zna da je tu pred svima odmah pokopan sa tumbs down-ovima pa da mu te preporuke nemaju nikakvog efekta, a ovako može upecati neku naivnu i neiskusnu dušu...

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

https://www.sancta-domenica.hr/oled-tv-panasonic-tx-55fz800e.html 9300kn sa 5g gar., 8300kn sa 2g gar.
LG OLED 55C8PLA sad je na 10tkn (2g garancije) šta mi je puno (a i nema opcija dokupa gare) pa cu riskirat i pricekat oce bit kakva akcija.
KD55XF9005BAEP 7300kn sa 5g garancije.
Philips 55OLED803 8500kn u sancte, al ih nema vise. 10tkn u elipsa.

sent via S10e
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2019 14:11 (Moby-Split).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Poštavanje i lijep pozdrav. trebao bih savjet oko kupnje smart tv-a.U igri su Samsumg ue55ru8002 i LG 55um7640. tv bi se većinom koristio za gledanje standarnih tv programa i filmova preko usb-a . Dnevni boravak u kojem bi se nalazio nije jako osvijetljen a i tv većinom cijela obitelj gleda u zatamnjenom prostoru.Hvala svima na savjetima i oprostite na podužem postu. lp iz Vukovara.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Od ta dva samsung ako ce se vise gledati u zamracenom prostoru 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2019 18:33 (error_666).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
daki80 kaže...

Poštavanje i lijep pozdrav. trebao bih savjet oko kupnje smart tv-a.U igri su Samsumg ue55ru8002 i LG 55um7640. tv bi se većinom koristio za gledanje standarnih tv programa i filmova preko usb-a . Dnevni boravak u kojem bi se nalazio nije jako osvijetljen a i tv većinom cijela obitelj gleda u zatamnjenom prostoru.Hvala svima na savjetima i oprostite na podužem postu. lp iz Vukovara.

Ovaj samsung  je osjetno bolji tv

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ako uletim u oled, kad skidam film, kakav trebam skinit da iskoristim puni kapacitet oleda? Sorry na offu. Može u inbox da nismo u prekršaju

 

sent via S10e
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2019 23:36 (Moby-Split).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Što znači FALD model kod LG-a?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

full-array local dimming

(Direct LED) osvjetljenje za bolji kontrast, od EDGE-a koji to ima  samo sa strane  ili gore/dole LED toccke  za  osvjetljenje panela.

 

 

Dakle FALD telke su bolje od EDGE-a...

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2019 0:20 (4mal).
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
daki80 kaže...

Poštavanje i lijep pozdrav. trebao bih savjet oko kupnje smart tv-a.U igri su Samsumg ue55ru8002 i LG 55um7640. tv bi se većinom koristio za gledanje standarnih tv programa i filmova preko usb-a . Dnevni boravak u kojem bi se nalazio nije jako osvijetljen a i tv većinom cijela obitelj gleda u zatamnjenom prostoru.Hvala svima na savjetima i oprostite na podužem postu. lp iz Vukovara.

 

Izmedju ta dva Samsung no treba uzeti u obzir da Samsung ne podrzava DTS sto moze biti problem kod gledanja filmova preko USBa ako su jedino kodirani u istom (neces imat zvuk u tom slucaju).

 

Takodjer proslogodisnji Nu8002 je bolji TV koji (ako ga uspijes nac) bi mogao biti i jeftiniji.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ufff, e sad sam tek u dilemi  zato jer dosta skidam sa torrenata , a samsung je od 2018 g. ukinuo podršku za DTS, što znači da bih trebao svaki film ili seriju konvertirati u taj audio format ili kupiti neki externi player koji vjerovatno masno košta. Ispravite me ako griješim . 

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
daki80 kaže...

Ufff, e sad sam tek u dilemi  zato jer dosta skidam sa torrenata , a samsung je od 2018 g. ukinuo podršku za DTS, što znači da bih trebao svaki film ili seriju konvertirati u taj audio format ili kupiti neki externi player koji vjerovatno masno košta. Ispravite me ako griješim . 

Da, imam Q6FN pa se suočavam s tim. Doduše s .mkv ne možeš fulat. Netko mi je preporučio dobar konverter koji može raditi posebno audio, posebno video ili oboje. Ja sam jedino dosad naletio na problem kada je format audia bio .avi ali riješio sam s konverterom. 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

ParaNO1d kako si zadovoljan sa tim samsungom Q6FN što se tiče slike. i hvala na savjetu za konverter .

14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

ja kad sam kupovao tv nisam htio razmisljati za tolike pare dali ce mi tv nesto citati ili reproducirati, jer mi je ipak smjesno da pljunem 5-6 milja a da onda ne mogu gledati filmove ili da nemam zvuka i da se moram hebat sa konvertiranjem, tako sam mogao zadrzati i stari tv a pare pojest i popit. 

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
daki80 kaže...

ParaNO1d kako si zadovoljan sa tim samsungom Q6FN što se tiče slike. i hvala na savjetu za konverter .

PS4 Pro, MaxTV i gledanje serija/filmova s diska sve super. Slika je dobra, ja nemam zamjerke. Pogotovo je super kad gledaš nešto u većoj rezoluciji, onda je to posao. Ovako za SD programe i ostalo TV, ko' TV. Ja sam ga platio 7300 kn za 55" u to doba mi je bio best buy

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pa al ti sd kanali nebi trebali bit jos neko kratko vrijeme?

Nakon puštanja u rad svih objekata za mrežu multipleksa M2 do sredine studenog 2019. godine, HD signal trebao bi biti dostupan 97% stanovništva Republike Hrvatske

sent via S10e
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2019 10:23 (Moby-Split).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Hvala svima,  odlučio sam uzeti Samsung ue55ru8002. ako vas put nanese u Vukovar naidjite na domaću šljivovicu.javite se na pm.da pripremim .lp

11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav. Zanima me što se trenutno isplati kupiti do 400 eura? TV bi obavezno trebao biti SMART (po mogućnosti Android). Služio bi za gledanje filmova i serija te kasnije i za igranje na Playstationu.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

za 400 eura možda neki phillips pogledaj u elipso.

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
daki80 kaže...

Hvala svima,  odlučio sam uzeti Samsung ue55ru8002. ako vas put nanese u Vukovar naidjite na domaću šljivovicu.javite se na pm.da pripremim .lp

 

Zašto ne prošlogodišnji (NU)? Ja sam u sličnoj dilemi, a vidim da dosta ljudi sugerira taj lanjski model.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice