Lcd do 6000kn sony, panasonic ili philips

poruka: 17
|
čitano: 10.544
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Lcd do 6000kn sony, panasonic ili philips

evo skupio sam neku lovu i sad bi si uzeo lcd od 32" od gore navedene tri marke pa ako neko zna neki dobar model i gdje ga se može uzeti u zg molim preporuku!

tv će služiti za gledanje filmova i filmova i filmova s kompa :) tako da mora biti full hd!

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lcd do 6000kn sony, panasonic ili philips

Evo jedan dobar Philips, ima mpeg 4 tuner, dvb-t, full hd i jos je 107 :) a ne 82 koji tražiš

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2009 20:17 (shark).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lcd do 6000kn sony, panasonic ili philips

Ovaj Panasonic ili Samsung.

 

Ja imam Samsunga i super zadovoljna.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.8.2009 10:38 (sus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd do 6000kn sony, panasonic ili philips
shark kaže...

Evo jedan dobar Philips, ima mpeg 4 tuner, dvb-t, full hd i jos je 107 :) a ne 82 koji tražiš

To je loš TV, jako loš, za te pare možeš kupit S10 plazmu od Panaonica koja ga nadmašuje u svakom pogledu samo šta puno struje troši.

 

Za FullHD filmove je malo 32'' i svakako triba TV od 42'' tipa ovoga. To je vjerojatno drugi najbolji TV na tržištu od 42''.

 

Inače ako se baš traže ovdje savjeti o TV-ima, najbolje je to ovdi upitat.

15 godina
offline
RE: Lcd do 6000kn sony, panasonic ili philips

ok hvala na savjetima, ali meni treba baš 32" jer sam u stanu i oči bi mi ispale od večeg tv-a,  tako da mi treba lcd od 32" full hd i to neki jako dobar i da je oko 6milja kn! i zašto niko nij preporučio sonija šta oni nevaljaju? npr. 32" v5500 ili w5500?

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd do 6000kn sony, panasonic ili philips
McNEKONTROLIK kaže...

ok hvala na savjetima, ali meni treba baš 32" jer sam u stanu i oči bi mi ispale od večeg tv-a,  tako da mi treba lcd od 32" full hd i to neki jako dobar i da je oko 6milja kn! i zašto niko nij preporučio sonija šta oni nevaljaju? npr. 32" v5500 ili w5500?

Samsung onaj B650 je vjerojatno najbolji izbor ili bi bija da si siuguran da ćeš dobit njegov panel no većin proizvođaća u 32'' LCD-ove stavlja tajvanske panele. Nego, sa koje udaljenosti gleda TV?

16 godina
neaktivan
offline
Lcd do 6000kn sony, panasonic ili philips

Velika većina Samsung 32 panela,kod nas,je AUO-uključujući i moj.

 

Starci u Italiji imaju isti ali 37-on ima Samsung panel.Čini mi se da on ima manje blura,ali oni imaju puno kvalitetniji SD signal nego mi,

pa je moguće da je do toga.

 

Ma glavno da nije CMO panel koji je po recenzijama najlošiji.Podržava mkv format sa titlovima sa usb sticka ili vanjskog harda pa uglavnom

to i gledam.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Lcd do 6000kn sony, panasonic ili philips
Bara kaže...
shark kaže...

Evo jedan dobar Philips, ima mpeg 4 tuner, dvb-t, full hd i jos je 107 :) a ne 82 koji tražiš

To je loš TV, jako loš, za te pare možeš kupit S10 plazmu od Panaonica koja ga nadmašuje u svakom pogledu samo šta puno struje troši.

 

 

Joj opet prica o potrosnji struje.  Kao prvo opce ne mora biti da ce potrositi vise struje, to dosta ovisi o sadrzaju koji se gleda. A i da trosi vise, stavi malo to na papir pa ispada da ces mjesecno imati racun za struju veci za cijelih 10-ak kuna, eto plazme bacaju ljude u bankrot Bogataš.

 

Stvarno bitan argument kod odabira tv-a !

14 godina
offline
Lcd do 6000kn sony, panasonic ili philips

Zanima me što mislite?! Troumim se između Panasonica 37" , philipsa 37" i lg 37" ,svi su full hd i imaju mpeg4 osim panasonica. Ali mislim da panasonic ima druge vrline i da je možda najbolji ??? A uostalom i japanac je...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd do 6000kn sony, panasonic ili philips
bodija kaže...

Zanima me što mislite?! Troumim se između Panasonica 37" , philipsa 37" i lg 37" ,svi su full hd i imaju mpeg4 osim panasonica. Ali mislim da panasonic ima druge vrline i da je možda najbolji ??? A uostalom i japanac je...

Oko kojih se modela uopće troumiš?

14 godina
offline
RE: Lcd do 6000kn sony, panasonic ili philips

PHILIPS 37" PEL 5604     vs   PANASONIC   TX-37LZ8P   vs   LG 37 LH3000   vs   LG 37 LH 4000

  Cijene su svima ispod 6000 kn.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd do 6000kn sony, panasonic ili philips
bodija kaže...

PHILIPS 37" PEL 5604     vs   PANASONIC   TX-37LZ8P   vs   LG 37 LH3000   vs   LG 37 LH 4000

  Cijene su svima ispod 6000 kn.

A ja ti sada kažem da ti nebi ništa od toga savjetova jel su to sve low-end televizori i to LCD televizori, moj savjet Panasonc HD ready plazma u 37'' ili 42'' i to model X10Y ili fullHD ili FullHS u 42 U10E ili ako oćeš sve priključke onda S10E.

14 godina
offline
RE: Lcd do 6000kn sony, panasonic ili philips

Slažem se sa tobom ,ali nekako nisam se zapalija za plazmu a i   te plazme imaju   samo hd rezoluciju koja je trnutno ok (bojim se još i burn on efekta iako virujen u panasonic). Što se tiče veličine već mi je i 37" skoro previše a, 42" ne dolazi u obzir. Jednostavno zapea san za lcd i to 37"   do 6000kn.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd do 6000kn sony, panasonic ili philips
bodija kaže...

Slažem se sa tobom ,ali nekako nisam se zapalija za plazmu a i   te plazme imaju   samo hd rezoluciju koja je trnutno ok (bojim se još i burn on efekta iako virujen u panasonic). Što se tiče veličine već mi je i 37" skoro previše a, 42" ne dolazi u obzir. Jednostavno zapea san za lcd i to 37"   do 6000kn.

A sa koje udaljenosti gledaš? Ako se bojiš burn-ina i želiš best TV u ovom terenutko onda plazmu od 42'' G10E za nekih 8000kn i prst u uvo.

 

Šta se tiče LCD-a to je teško nešt priporučit, možda G10E Panasonic od 37'' i Samsung B650 ako se nađe sa oriđiđi panelom da nije tajvanski.

14 godina
offline
RE: Lcd do 6000kn sony, panasonic ili philips

Gledam tv sa nekih 3 do 3.30 m. A što se tiče love gori ti je navedeno max 6000kn. Od marki more biti i bilo koja druga, ja bi jedino još uvrstija samsung i šarp ,s tim da je šarp nešto skuplji i onda automatski otpada.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd do 6000kn sony, panasonic ili philips
bodija kaže...

Gledam tv sa nekih 3 do 3.30 m. A što se tiče love gori ti je navedeno max 6000kn. Od marki more biti i bilo koja druga, ja bi jedino još uvrstija samsung i šarp ,s tim da je šarp nešto skuplji i onda automatski otpada.

Pa onda ti je 37'' minimum, slobodno ti pupi Panasonic X10Y od 37''m nema TV-a te veličine  na tržištu sa boljim prikatom SD signala.

16 godina
offline
RE: Lcd do 6000kn sony, panasonic ili philips
Bara kaže...
bodija kaže...

Gledam tv sa nekih 3 do 3.30 m. A što se tiče love gori ti je navedeno max 6000kn. Od marki more biti i bilo koja druga, ja bi jedino još uvrstija samsung i šarp ,s tim da je šarp nešto skuplji i onda automatski otpada.

Pa onda ti je 37'' minimum, slobodno ti pupi Panasonic X10Y od 37''m nema TV-a te veličine  na tržištu sa boljim prikatom SD signala.

Gle Bara slazem se za model ali velicina bi bila pozeljna 42 incha jer tto je taman za 3 metra udaljenosti gledanja!Namigiva

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice