LCD TV 5000-6000 kn

poruka: 58
|
čitano: 23.405
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Lcd 5000-6000 kn

Pozz ljudovi,posto sam prodao svoj 32 inchni lcd doslo je vrijeme za nabavku novoga zanima me Lcd dijaginale 37 inchasa full hd podrškom i digitalnim tunerom! Cjenovni rang 5000-6000 kn i da danas-sutra mislim uzet i Ps3

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lcd 5000-6000 kn

Ti bi tija u tom cjenovnom rangu dobar TV, onda se malo protegni je ćeš teško nać nešto šta valja i kupi Panasonic TX-L37G10E.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn

Gle shema je da ja hocu tv solidnih performansi tj meni je tv potreban najvise radi gledanja filmova sa kompa u hd rezoluciji i da ga ponekad prištekam na ps3! Sta se tice lcd telki tu san noob!

15 godina
neaktivan
offline
Lcd 5000-6000 kn

Ja ti preporučam 37LG5500 koji je FullHD i televizor je stvarno odličan. U jednom od brojeva BUG-a bio je model 5000 izabran za ''NAŠ IZBOR'', a ovaj 5500 je malo poboljšan model od 5000. Ja imam taj 37LG5500 i više sam nego zadovoljan slikom i priključcima te ostalim njegovim karakteristikama.

''I have seen the promised land, but I may not get there with you.'' - Martin Luther King Jr.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2009 20:25 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lcd 5000-6000 kn

Jel bi mozd neko mogao preporucit neki dobar lcd do 5500kn , sam da je vise od 90cm dijagonala

"As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley!"
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn
lucky_look kaže...

Jel bi mozd neko mogao preporucit neki dobar lcd do 5500kn , sam da je vise od 90cm dijagonala

i mene zanima nek neko veli best buy tv 42" za oko 5500 kn potreban najvise radi gledanja filmova sa kompa u hd rezoluciji i gledanje nasih programa

[url=http://img16.imageshack.us/i/sighx.gif/][img=http://img16.imageshack.us/img16/1065/sighx.th.gif][/url]
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn
lucky_look kaže...

Jel bi mozd neko mogao preporucit neki dobar lcd do 5500kn , sam da je vise od 90cm dijagonala

Za šta ćeš najviše koristiti TV?

 

tony THE Noob kaže...
lucky_look kaže...

Jel bi mozd neko mogao preporucit neki dobar lcd do 5500kn , sam da je vise od 90cm dijagonala

i mene zanima nek neko veli best buy tv 42" za oko 5500 kn potreban najvise radi gledanja filmova sa kompa u hd rezoluciji i gledanje nasih programa

Evo sada kažeš i HD, onda Panasonic TX-P42S10E.

15 godina
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn

Slucajno nasao prilikom trazenja...e jel ima taj panasonic USB ulaz ?

[url=http://img16.imageshack.us/i/sighx.gif/][img=http://img16.imageshack.us/img16/1065/sighx.th.gif][/url]
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn
tony THE Noob kaže...

Slucajno nasao prilikom trazenja...e jel ima taj panasonic USB ulaz ?

Panasonici ti nemaju USB priključak, al zato imaju još nešto bolje di je manja vjerojatnost za trokavanje, priključak za SD kartice. Ma svi ti priključci su ti više za dućan jel titlovi priko njih najčešće ne rade.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2009 16:01 (Bara).
15 godina
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn
Bara kaže...
tony THE Noob kaže...

Slucajno nasao prilikom trazenja...e jel ima taj panasonic USB ulaz ?

Panasonici ti nemaju USB priključak, al zato imaju još nešto bolje di je manja vjerojatnost za trokavanje, priključak za SD kartice. Ma svi ti priključci su ti više za dućan jel titlovi priko njih najčešće ne rade.

E evo bozic je tu blizu ja jos neznam, imam u vidu to sto si mi preporucio, nego reci mi dal je ovaj dobar ?

http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?sifra=1020442

[url=http://img16.imageshack.us/i/sighx.gif/][img=http://img16.imageshack.us/img16/1065/sighx.th.gif][/url]
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn
tony THE Noob kaže...
Bara kaže...
tony THE Noob kaže...

Slucajno nasao prilikom trazenja...e jel ima taj panasonic USB ulaz ?

Panasonici ti nemaju USB priključak, al zato imaju još nešto bolje di je manja vjerojatnost za trokavanje, priključak za SD kartice. Ma svi ti priključci su ti više za dućan jel titlovi priko njih najčešće ne rade.

E evo bozic je tu blizu ja jos neznam, imam u vidu to sto si mi preporucio, nego reci mi dal je ovaj dobar ?

http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?sifra=1020442

Neznam kakav je taj TV, čak mi miriše na lanjski model što bi trebalo izbjegnit. Isako nema baš koristi od ovih utira na televizorima, najbolje kupit WD TV .

 

Moje preporuku od LCD-ova idu Samsungu B650, a od plazmi Panasonicu G10E pa ako uspiješ izdvojit novce za takvo što bilo bi poželjno.

15 godina
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn

Da samo sto ja trebam tv 107 ili 117 cm =( A koji je najbolji za 5500kn maximalno 5800 ?

[url=http://img16.imageshack.us/i/sighx.gif/][img=http://img16.imageshack.us/img16/1065/sighx.th.gif][/url]
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn
tony THE Noob kaže...

Da samo sto ja trebam tv 107 ili 117 cm =( A koji je najbolji za 5500kn maximalno 5800 ?

Ako plaćeš cashom može se nać Panasonic TX-P42G10E za 6300kn, jedan od najboljih televizora uopće na svijetu, drugi najbolji u 42'' uopće.

14 godina
neaktivan
offline
Lcd 5000-6000 kn

a što kažete o sony bravio modelima za 5000 do 5500 kn, ima netko neku preporuku, ili nekakvo iskustvo dobro loše

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn
pigo kaže...

a što kažete o sony bravio modelima za 5000 do 5500 kn, ima netko neku preporuku, ili nekakvo iskustvo dobro loše

Tribaš reć konkretan model, ali Sonyevi televizori većinom, osim onih skuplji, imaju dosta problema ba probijanjem pozadinskog osvjetljenja.

 

Moju preporuku od FullHD TV-a imaju LCD Samsung LE40B650 i plazma Panasonic TX-P42G10E sa tim da je plazma ipak dosta bolja i da se LCD  uzima samo ako se misli dosta surfat po netu, a od HD ready TV-a moju priporuku ima Panasonic TX-P42X10Y jel daje najolji prikaz SD sadržaja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2009 15:27 (Bara).
14 godina
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn
Bara kaže...
pigo kaže...

a što kažete o sony bravio modelima za 5000 do 5500 kn, ima netko neku preporuku, ili nekakvo iskustvo dobro loše

Tribaš reć konkretan model, ali Sonyevi televizori većinom, osim onih skuplji, imaju dosta problema ba probijanjem pozadinskog osvjetljenja.

 

Moju preporuku od FullHD TV-a imaju LCD Samsung LE40B650 i plazma Panasonic TX-P42G10E sa tim da je plazma ipak dosta bolja i da se LCD  uzima samo ako se misli dosta surfat po netu, a od HD ready TV-a moju priporuku ima Panasonic TX-P42X10Y jel daje najolji prikaz SD sadržaja.

  Vidim da se dosta razumiješ u tv, pa me interesira ali izričito LCD tv 37" ili 40" u cijeni do 6000. Već smo bili raspravljali   o tim tv-ima ali u drgoj temi i reko si mi   da bi bilo najbolje uzeti plazmu Panasonic. E sada , ja hoću LCD ...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn
bodija kaže...

  Vidim da se dosta razumiješ u tv, pa me interesira ali izričito LCD tv 37" ili 40" u cijeni do 6000. Već smo bili raspravljali   o tim tv-ima ali u drgoj temi i reko si mi   da bi bilo najbolje uzeti plazmu Panasonic. E sada , ja hoću LCD ...

E ako nećeš baš plazmu, onda sam u postu prije priporučija jedan odličan LCD koji je u 40'' većinom sa original Samsnug panelom dok u 37'' nije. On ima dosta dobru crnu boju i prikaz HD signala al u pokretima od nekih 650-700 linija no za razliku od većine TV-a bez trzanja. Ako oćeš veći kut gledanja, manje ulazno kašnjenje, i pri pokretima 900 linija onda potraži Panasonic TX-L37G10E no sa ovim imaš lošiju crnu. Sa plazmom bi naravno dobija ovo sve.

14 godina
neaktivan
offline
Lcd 5000-6000 kn

cuj ja imam ovog. nije uopce losh. ja ga spajam na svoj komp i gledam filmove i igram play3 i skroz je dobar za te novce a ja mislim da se sad moze kupit i za manje. zavisi di zivis. uglavnom evo link

 

http://www.europatrade.hr/content/hr/proizvodi/catalog_detail.aspx?GID=102&PID=482

 

a evo i recenzija  http://hdtelevizija.com/2009/12/05/recenzija-lcd-samsung-le-32b530-82-cm/#more-7488 s tim da je ovo 32 inch recenzija ali same shit.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn
gennaro_gattuso kaže...

cuj ja imam ovog. nije uopce losh. ja ga spajam na svoj komp i gledam filmove i igram play3 i skroz je dobar za te novce a ja mislim da se sad moze kupit i za manje. zavisi di zivis. uglavnom evo link

 

http://www.europatrade.hr/content/hr/proizvodi/catalog_detail.aspx?GID=102&PID=482

 

a evo i recenzija  http://hdtelevizija.com/2009/12/05/recenzija-lcd-samsung-le-32b530-82-cm/#more-7488 s tim da je ovo 32 inch recenzija ali same shit.

Da, ako nikada nećeš doći ni blizu HD kanala jel je kod njih sa vojih 300 linija pokretne rezolucije loš al za sobu je pak prva liga.

14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn

Kad bi ti link valja bilo bi dobro.

14 godina
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn
Bara kaže...

Kad bi ti link valja bilo bi dobro.

  10 najčešćih mitova TV tehnologije
14. listopad 2009, pregleda: 405, komentara , ocjena:


Postoji mnogo mitova i nagađanja o tehnologijama na kojima se temelji LCD TV, te je stoga voditelj marketinga Sony-a za UK Christian Brown napisao kratak osvrt koji ima za cilj "ispraviti kriva tumačanja i korištenja nekih termina, te razjasniti nesporazume."

10 najčešćih mitova TV tehnologije

1. TV prijamnici sa 1080i prikzuju jednaku kvalitetu slike kao i oni sa 1080p rezolucijom
Krivo: samo 1080p ("p" označava progressive) prikazuje stvarnu FullHD rezoluciju, dok 1080i ("i" označava interlaced) prikazuje samo pola slike u isto vrijeme.

2. OLED TV prijamnici su sljedeća generacija "LED TVa"
Krivo: OLED TV-i koriste sasvim drugačiji panel; takozvani "LED TV" je varijanta LCD TV-a

3. LCD TV nije dobar za gledanje sportova i akcijskih filmova
Krivo: kvalitetniji LCD TV-i imaju poboljšane brzine osvježivanje slike (refresh rate), te većina proizvođača ima vlastite tehnologije procesiranja slike (npr. Motionflow).

4. LCD TV daje inferiornu sliku prema CRT i Plazma TV prijemnicima
Krivo: LCD TV (posebice zadnje razvijeni modeli) koriste veliki broj različitih tehnologija kako bi prikazali visoko kvalitetnu sliku. LCD panel je samo mali dio LCD TV-a.

5. LCD ekrani su napravljeni od tekućih kristala
Krivo: tekući kristali nisu tekući. Izraz se koristi za svojstvenu kvalitetu određene vrste kristala, ne radi njegovog agregatnog stanja .

6. Kako bi pravilno vidjeli morate sjediti točno ispred LCD TV-a
Krivo: kvalitetne LCD TV zaslone možete gledati i pod kutem od 70° i svejedno savršeno vidjeti sliku (kod kuta od 89° se može vidjeti dobra slika)

7. LCD-i ne mogu prikazati crnu boju
Krivo: većina kvalitetnih LCD TV-a je znatno poboljšala kontrast radi prikaza kvalitenih boja, tako neki imaju kontrast od 1.000.000:1.

8. Svi TV prijemnici imaju problem sa screen burn-om
Krivo: iako se slika može "zapeći" na svim tipovima TV-a, pojava se često miješa sa kratkotrajnom slikom na LCD i Plazma TV-ima (najčešće na Plazmama). Screen burn je najčešći na monokromatskim CRT ekranima.

9. Plazma TV prijemnici su zabranjeni prema novi EU regulativama
Krivo: nove EU regulative propisuju standarde energetske potrošnje za TV prijemnike. Plazme će morati biti energetski učikonvitije kako bi zadovoljile. Neki LCD TV-i već pružaju velike energetske uštede: BRAVIA WE5 koristi najnovije komercijalno dostupne tehnologije LCD pozadinskog osvjetljenja, HCFL (Hot Cathode Flourescent Lamp), koji omogućava kvalitetu CCFL osvjetljenja ali koristi znatno manje struje.

10. Veće je uvijek bolje prilikom odabira TV-a
Krivo: korisnici bi uvijek trebali odabrati TV koji je ispravne veličine za sobu u kojoj će ga se gledati, jer se možda neće moći uživati u svim mogućnostima.

15 godina
neaktivan
offline
Lcd 5000-6000 kn

Točke 3 je netočna, plazma daje puno bolju sliku kod akcijskih scena i pokreta, govorim naravno o 1080p signalu, kod SD signala je OK. Kada su ti Motionflowovi i sl. na high onda dajeTV trzavu sliku sa monoštvom artefakata, a kada se to smanji dobiješ pokretnu rezoluciju od pišljivih 600-injak linija

 

Što se tiče točke 4 tu kolko god razvijali LCD tehnologiju oni još nisu ni blizu plazmi.

 

Kod 6. točke se mora navest da je kod Sonya Samsungov S-PVA panel koji daje kut gledanja od max 90o i to sa padom kontrasta od 50% dok ovogodišnji Panasonicov IPS panel se najviše približio plazmi sa 160o.

 

U 7. točki bi trebalo stati da još ne može LCD ni blizu dati crnu kao plazma jel čak i kada se dobije mjerenjem približan rezultat cne boje onda nema tog nijansiranja tamnih tonova kao kod plazmi.

 

Sama udaljenost kod gledanja FullHD(1080p) sadržaja bi trebala bit nekih 3m za 50'' panel.

 

 

 

Neke točke i nisu čudne kada se zna da je ovo naručio Sony koji ne prizvodi plazme pitaj Boga kolko godina, a ne znam jel ih ikad i proizvodija.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn
Bara kaže...
tony THE Noob kaže...

Da samo sto ja trebam tv 107 ili 117 cm =( A koji je najbolji za 5500kn maximalno 5800 ?

Ako plaćeš cashom može se nać Panasonic TX-P42G10E za 6300kn, jedan od najboljih televizora uopće na svijetu, drugi najbolji u 42'' uopće.

 Znam da volis plazme al nemoj sad i ti pretjerivati.

 Za 6300 Kn  (cijena kod nas)  da se dobije jedan od ponajboljih tv-a uopce ...

 

Nego vidim da ljudima savjetujes puno raznih modela tv-a pa me cisto informativno zanima kad si to sve uspio pogledati i usporediti ?

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn
Pixel kaže...
Bara kaže...
tony THE Noob kaže...

Da samo sto ja trebam tv 107 ili 117 cm =( A koji je najbolji za 5500kn maximalno 5800 ?

Ako plaćeš cashom može se nać Panasonic TX-P42G10E za 6300kn, jedan od najboljih televizora uopće na svijetu, drugi najbolji u 42'' uopće.

 Znam da volis plazme al nemoj sad i ti pretjerivati.

 Za 6300 Kn  (cijena kod nas)  da se dobije jedan od ponajboljih tv-a uopce ...

 

 

 

Daj ti meni reci koji je to TV u 42'' bolji od navedenog modela? Ajde reci, kolko ja znam ima samo jedan, ali ako ti nađeš još koji slobodno navedi.

14 godina
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn
Bara kaže...
bodija kaže...

  Vidim da se dosta razumiješ u tv, pa me interesira ali izričito LCD tv 37" ili 40" u cijeni do 6000. Već smo bili raspravljali   o tim tv-ima ali u drgoj temi i reko si mi   da bi bilo najbolje uzeti plazmu Panasonic. E sada , ja hoću LCD ...

E ako nećeš baš plazmu, onda sam u postu prije priporučija jedan odličan LCD koji je u 40'' većinom sa original Samsnug panelom dok u 37'' nije. On ima dosta dobru crnu boju i prikaz HD signala al u pokretima od nekih 650-700 linija no za razliku od većine TV-a bez trzanja. Ako oćeš veći kut gledanja, manje ulazno kašnjenje, i pri pokretima 900 linija onda potraži Panasonic TX-L37G10E no sa ovim imaš lošiju crnu. Sa plazmom bi naravno dobija ovo sve.

  Evo mene opet, svaka čast za ponudu ova dva LCD-a, ali oba su oko 7000 kn. A ja sam te pitao za LCD do 6000 kn max.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn
bodija kaže...
Bara kaže...
bodija kaže...

  Vidim da se dosta razumiješ u tv, pa me interesira ali izričito LCD tv 37" ili 40" u cijeni do 6000. Već smo bili raspravljali   o tim tv-ima ali u drgoj temi i reko si mi   da bi bilo najbolje uzeti plazmu Panasonic. E sada , ja hoću LCD ...

E ako nećeš baš plazmu, onda sam u postu prije priporučija jedan odličan LCD koji je u 40'' većinom sa original Samsnug panelom dok u 37'' nije. On ima dosta dobru crnu boju i prikaz HD signala al u pokretima od nekih 650-700 linija no za razliku od većine TV-a bez trzanja. Ako oćeš veći kut gledanja, manje ulazno kašnjenje, i pri pokretima 900 linija onda potraži Panasonic TX-L37G10E no sa ovim imaš lošiju crnu. Sa plazmom bi naravno dobija ovo sve.

  Evo mene opet, svaka čast za ponudu ova dva LCD-a, ali oba su oko 7000 kn. A ja sam te pitao za LCD do 6000 kn max.

Takav nema moj preporuku, LCD, plazmi ima.

15 godina
offline
RE: Lcd 5000-6000 kn
Bara kaže...
Pixel kaže...
Bara kaže...
tony THE Noob kaže...

Da samo sto ja trebam tv 107 ili 117 cm =( A koji je najbolji za 5500kn maximalno 5800 ?

Ako plaćeš cashom može se nać Panasonic TX-P42G10E za 6300kn, jedan od najboljih televizora uopće na svijetu, drugi najbolji u 42'' uopće.

 Znam da volis plazme al nemoj sad i ti pretjerivati.

 Za 6300 Kn  (cijena kod nas)  da se dobije jedan od ponajboljih tv-a uopce ...

 

 

 

Daj ti meni reci koji je to TV u 42'' bolji od navedenog modela? Ajde reci, kolko ja znam ima samo jedan, ali ako ti nađeš još koji slobodno navedi.

 Rekao si jedan od najboljih tv-a na svijetu, mislim ovo je vrlo hrabra izjava za tv te cijene. Ona bi svi ostali propali i svi bu kupovali samo taj kad i sve to bilo tako crno bijelo.

Ja ne znam koji su bolji ili losiji od ovoga jer nisam imao prilike vidjeti sliku spomenutog, a pogotovo slike svih ostalih za usporedbu.

 

Nisi mi odgovorio na cemu se temelje svi tvoji savjeti ostalima, imas li stvarno iskustvo ili si kako bi se reklo "internet znalac" tj cita samo recenzije i na temelju toga dijeli savjete.  Ako je ovo drugo onda ne vidim nikakav smisao tvojih preporuka jer si to svatko moze pogledati na web-u.

Jedno je poznavanje prednosti odredjene tehnologij pred drugom , poznavanje kvalitete nekih brandova, ali bas tako zustro djeliti savjete o pojedinim modelima  je vrlo upitno ako se nema osobno iskustvo.

Osobno ne bih stavio ruku u vatru za bilo koju recenziju koju procitam na internetu jer je prihod od reklama i sponzorstva vrlo bitna stavka svakom recenzentu i objektivnost je jako upitna.

Vjerujem da poznajes neke stvari oko tehnologije ali reci iskreno koliko si razlicitih modela tv-a osobno gledao u nekim normalnim uvjetima ( ne po trgovinama)  ili jos jednostavnije , koliko si modela gledao , a da si u gledanju proveo vise od  20 sati po pojedinom primjerku.

 

Nemoj sad misliti da te napadam ili nesto, slazem se obicno s 90% savjeta koje dajes, ali samo zelim napomenuti da nije sve bas tako crno - bijelo , a pogotovo kad se netko sprema iskesirati vecu lovu za nesto mora stvar pogledati s vise strana.

 

Ja sam isto zagovornik plazmi, ali vidio sam dosta lcd-a za normalne novce koji imaju sasvim pristojnu sliku ako se gleda s aspekta prosjecnog korisnika, a to je 99% ljudi.

 

 

Evo i test spomenute plazme, obrati pozornost na opis prikaza SD signala:

http://www.hdtvtest.co.uk/news/panasonic-tx-p42g10-tx-p42g10b-20090415146.htm

 

Zaključak:

 

Armed with their latest Neo PDP technology, the TX-P42G10 is Panasonic’s first attempt at claiming the vacant throne. Although its black performance has improved to the level of an entry-level 8G Pioneer Kuro PDP-4280XD, the TX-P42G10 still trails behind the nearly extinct Kuros in terms of colour accuracy and standard-def video processing.

 

Ukratko sada imaju nivo crne kao pocetni modeli Kuro tv-a prosle generacije (znaci ne 9G , nego 8G).

Na kazem da je ovaj tv los, nego samo da ima dosta drugih koji su ipak bolji.

U nekim stvarima se priblizila(ili cak stigla ) Kuro modelima, ali u dosta jos uvijek zaostaje.

Ali kad se gleda u okviru cijene koje kosta i li kad se usporedi s lcd-ima onda se nema sto prigovoriti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2009 13:06 (Pixel).
14 godina
neaktivan
offline
LCD TV 5000-6000 kn

Bara u pravu 100%.

 

G10 je iza V10 i Kure najbolji tv koji se za novce moze uzeti. Punih 1080 linija pokretne rezolucije, nivo crne boje na nivou G8 kure, prikaz sjena savrsen, ostrina na nivou LCD-ova uslijed manjeg proizvodnog procesa, NeoPDP panel koji manje trosi, ne postojanje fosfornih tragova, izuzetno mal input lag.

 

Citati recenzije sa britanskih sajtova nije dobra ideja kad je Pansonic brand u pitanju jer ti modeli za UK trziste se razlikuju od modela koji su plasirani u druge dijelove EU.

 

Primjera radi, na UK modelima ne postoje napredne postavke za kalibraciju slike/white balance dok na modleima koji se mogu naci na ovim prostorima postoje, dakle UK modeli su losiji od modela koji se plasiraju na ex-yu prostore i ostale dijelove EU.

 

Ni jedan LCD nema, punih 1080 linija pokretne rezolucije bez aktiviranja interpolacije, oni modeli sa 100Hz MCFI-ijem imaju oko 650, dok oni sa 200Hz-nim MCFI-jem imaju od 750 do 1080 uz artifakte i pucanje slike.

 

Zbog dubine crne kontrast je uvijek na strani plazme promatrajuci konkurentne modele.

 

Tako da je G10, uzimajuci i cijenu u obzir daleko najbolja kupovina za one koji misle koristiti HD sadrzaj u punom sjaju uz veoma prihvatljivu cijenu.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: LCD TV 5000-6000 kn
Nani HD Guru kaže...

 

Primjera radi, na UK modelima ne postoje napredne postavke za kalibraciju slike/white balance dok na modleima koji se mogu naci na ovim prostorima postoje, dakle UK modeli su losiji od modela koji se plasiraju na ex-yu prostore i ostale dijelove EU.

 

 

Teško da su modeli za UK lošiji od naših, i ja bi rađe model bez tih naprednih postavki, nego model koji ima problema sa zujanjem(kao ova moja 42X10, a koliko vidim na netu isti problemi se mogu vidjeti i na G10, S10 itd.), najvjerovatnije super kvalitetne elektronike koja se isporučuje samo za naše tržište.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2009 10:42 (DaracZG1).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice