Plasma LG 60" = 151 cm za 5000 kn -> Go for it ?

poruka: 5
|
čitano: 1.911
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Plasma LG 60" = 151 cm za 5000 kn -> Go for it ?

Ljudi pozdrav, molio bih malu pomoc i sugestiju

Ugl, dobio sam danas katalog od Metroa s ponudom i vidio prebrutalan Plasma LG televizor, 60" = 151 cm za 669 (s odbijenim porezom)
 
Ima DVR - USB i DVB, 1920 x 1080 rezolucija i ono meni bitno HDMi ulaz/izlaz

Dal se to isplati kupit, odnosno dali je cijena "premala"? posto vidim da drugi televizori te velicine kostaju i duplo pa cak i troduplo.

Ako taj TV valja i nema problema i opravdava kvalitetom idem sutra po njega jer je cijena za takvu televizorcinu odlicna

Radi se o ovo modelu, 60PB560V

 

Do sad sam uvijek imao neke prosjecne televizore i nisam previse obracao paznju na to, no prije par mjeseci preuredio dnevni boravak, nabavio vrlo dobre zvucnike i sad bi uzeo jos kvalitetnu veliku televiziju koja vrti filmove u visokoj rezoluciji.

 

To je ta o kojoj se radi

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/841/fysug.jpg

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.6.2014 0:02 (Aco335).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Plasma LG 60" = 151 cm za 5000 kn -> Go for it ?

Link ti je neispravan. Inace, jako dobro pitanje odnosno tema. Osobno ne znam pa ne mogu komentirat

Something witty.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Plasma LG 60" = 151 cm za 5000 kn -> Go for it ?

Evo popravio sam link..sada radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Plasma LG 60" = 151 cm za 5000 kn -> Go for i
Aco335 kaže...

Ljudi pozdrav, molio bih malu pomoc i sugestiju

 

Do sad sam uvijek imao neke prosjecne televizore i nisam previse obracao paznju na to, no prije par mjeseci preuredio dnevni boravak, nabavio vrlo dobre zvucnike i sad bi uzeo jos kvalitetnu veliku televiziju koja vrti filmove u visokoj rezoluciji.

 

To je ta o kojoj se radi

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/841/fysug.jpg

TV ti nema veze sa tim zvučnicima - jel imaš AV resiver??? šta će pogonit te zvučnike??? njih ne možeš spojit direktno na TV.

16 godina
offline
Plasma LG 60" = 151 cm za 5000 kn -> Go for it ?

Postoji vrlo jednostavan razlog zašto je taj TV tako jeftin, a taj je...... rezolucija. 1920*1080 na takvoj veličini ekrana je, blago rečeno, jadna. Takva veličina ekrana mora biti barem UHD odnosno 4K. Nema on lošu sliku, da se razumijemo, ali već na 127cm ekranima HD izgleda loše naspram 107cm ekrana, a kamoli na 150cm.

 

A da ne govorim kako će na njemu izgledati HRT i slični programi (ako si uopće iz HR). 

Moj PC  
3 3 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice