Eksterni HDD Toshiba

poruka: 2
|
čitano: 870
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Eksterni HDD Toshiba

Pozdrav,

imam problem sa HDD-om. Naime, radi se o eksternom HDD Toshiba (3.5"), nakon što sam ga isključila iz laptopa i izvadila iz struje on više ne radi (Kad ga se stavi u bilo koju utičnicu ne radi)! Znači uopće nema napona. Garancija davnih dana istekla, pa je moje pitanje da li je nekako moguće prebaciti podatke sa diska na laptop, ako da,može objašnjenje :) Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Eksterni HDD Toshiba
jelchek kaže...

Pozdrav,

imam problem sa HDD-om. Naime, radi se o eksternom HDD Toshiba (3.5"), nakon što sam ga isključila iz laptopa i izvadila iz struje on više ne radi (Kad ga se stavi u bilo koju utičnicu ne radi)! Znači uopće nema napona. Garancija davnih dana istekla, pa je moje pitanje da li je nekako moguće prebaciti podatke sa diska na laptop, ako da,može objašnjenje :) Hvala

Izvadiš iz njegovog kućišta i spojiš u stolno računalo, na matičnu ploču, ili pak u drugo vanjsko USB kućište. Ako se samo pokvarilo njegovo kućište, onda ćeš bez problema iskopirati podatke. Ako je došlo do kvara samog diska i ako ne možeš ništa izvući iz njega, onda postoji velika vjerojatnost da bi taj disk trebao na profesionalno spašavanje podataka - što je jako skupo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice