HDD se stalno pali

poruka: 3
|
čitano: 743
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
HDD se stalno pali

Posto imam ssd na kojem su windowsi i sve aplikacije, hard disk mi sluzi samo za filmove i igrice i od nedavno sam u power options namjestio da se hdd iskljuci nakon 3 minute jer nekad u danu ni ne pogledam nista nego samo surfam pa mi je bolje kad je hdd iskljucen jer je komp puno tisi. I to je dobro funkcioniralo i od prije par dana se hdd poceo stalno ukljucivati, npr. sad nesto gledam na forumu i hdd se iskljuci nakon 3 min onako kako je namjesteno i odma nakon minutu ili dvije se opet ukljuci, a mozilla mi je instalirana na ssdu. I npr hdd je iskljucen i u deskoptu stisnem na ikonu mozille i on se pali. Izbrisao sam mozillu i chrome, ali ionako su bili instalirani na ssdu i opet se sve isto događa. Windows 7 je u pitanju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2017 20:40 (razor1234).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HDD se stalno pali

Znači da Windows nešto radi po disku, pogasi system restore, backup, index na disku, automatski defragment diska.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: HDD se stalno pali
Zar to gasenje hdda nakon nekoliko minuta stvarno radi? Ja sam to pokušavao jer imam ssd ali onda sam naletio na info da se tu ne radi o gasenju hda kad se on ne koristi, već kad se racunalo ne koristi, tj što god ti radio na kompu cak i na ssdu hdd ce ostati upaljen? Zna li netko više o tom?
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice