Kingston DT 111 - Ne radi

poruka: 7
|
čitano: 3.744
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Kingston DT 111 - Ne radi

Neznam dali je to itko radio na ovom forumu, ali nadam se da ćete mi pomoci.

Radi se o 32gb sticku koji je mrtav - u smislu pojavi se u device manager, pojavi se u computer ali ne funkcionira. Kao sa je brick napravljen.

 

Pokušavao sam flash softvera ali mi ga ne uspjeva prepoznati u programu MPALL, vec sam radio to jednom i sada nikako neće. Riječ je o cipu Phison PS2251-02-Q

 

Ako ima tko jos kakav savjet neka kaze, očito je živ, ali nešto ga muci s driverima i zato ga ne prepozna u programu da ga flasham..

 

A probavao sam par puta uninstal drivera i restart itd.. I neće..

Sve to radim na Win 8.1

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Kingston DT 111 - Ne radi

 

Obriši sve sa stika,  kreiraj novu particijsku tablicu i onda formatiraj u fat32

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kingston DT 111 - Ne radi

a sve to učini s ovim alatom: http://www.authorsoft.com/usb-disk-storage-format-tool.html (freeware). download ti je u dnu stranice.

 

meni uvijek pomaže, čak i kad je nešto jaaaako tvrdoglavo. osim ako je USB otegnuo papke (gecrkt) - onda niš ne pomaže, osim jamstvenog roka (ako i to). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.2.2015 20:02 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kingston DT 111 - Ne radi

Bilo bi dobro u linuxu formatirat.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kingston DT 111 - Ne radi
Ajar kaže...

a sve to učini s ovim alatom: http://www.authorsoft.com/usb-disk-storage-format-tool.html (freeware). download ti je u dnu stranice.

 

meni uvijek pomaže, čak i kad je nešto jaaaako tvrdoglavo. osim ako je USB otegnuo papke (gecrkt) - onda niš ne pomaže, osim jamstvenog roka (ako i to). 

Kaže

 

Starting format disk for P:
P:\ Appears to be Unformatted or No Drive
P:\ Starting to Format Drive
Format Disk: Unable to Finish
Format disk operation failed

 

A gore pod device piše da je našao G: , a P: kod mene uopće ni ne postoji..

 

Mislim da je jedini spas flash sticka, samo isto nemogu dobit da mi ga prikaže u MPALL-u..

 

Nevjerujem da je crko pošto ipak nešto reagira i radi i prepoznaje ga nekako, samo je u banani skroz..

 

Mislim da ovdje ni linux nebi pomogao?

15 godina
offline
Re: Kingston DT 111 - Ne radi
lepi91 kaže...

Kaže

 

Starting format disk for P:
P:\ Appears to be Unformatted or No Drive
P:\ Starting to Format Drive
Format Disk: Unable to Finish
Format disk operation failed

 

A gore pod device piše da je našao G: , a P: kod mene uopće ni ne postoji..

 

Mislim da je jedini spas flash sticka, samo isto nemogu dobit da mi ga prikaže u MPALL-u..

 

Nevjerujem da je crko pošto ipak nešto reagira i radi i prepoznaje ga nekako, samo je u banani skroz..

 

Mislim da ovdje ni linux nebi pomogao?

 to znači da je USB stick u vječnim lovištima. moguće i tvornička pogreška. uglavnom, ako možeš zamijeni ga novim. meni se to dogodilo s PQI stickom i uredno su ga zamijenili bez pitanja.

 

pri radu ovog programa dodijeljena slova (npr. P: itd.) ne znače ništa. ne obaziri se ni na što osim na ishod.

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
11 godina
offline
Kingston DT 111 - Ne radi

Ma nista od zamjene, nema to vise ni garanciju i ko zna i di mi je račun..

 

Jednom mi se slično dogodilo i uspio sam ga spasiti.. Al sad kao da ga driveri muče ili je jednostavno gotov..

 

Nista, hvala svima na pomoći, očito ode u smeće.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice