TV ne prepoznaje WD My Passport

poruka: 11
|
čitano: 5.547
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
TV ne prepoznaje WD My Passport

Probao sam da pustim na plasmi film koji je na WD-u,plasma ga ne prepoznaje.WD je ntfs,onda uzmem Kingston od 4giga koji je fat32 i tv pusta film najnormalnije.Da li se WD My Passport sme preformatirati u fat32 ili je bolje da ne brljam?Molio bih vas za savet,nije mi o glavu da pustam preko plasme jer imam blu ray player LG BD390,mada bih voleo da mogu koristiti player iz tv-a.Hvala{#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
TV ne prepoznaje WD My Passport

ako je to malo skuplji uredjaj ( vjerujem da je ) nemoj prcakt nist preko usb-a fino i ide :D

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: TV ne prepoznaje WD My Passport
paradizo kaže...

Probao sam da pustim na plasmi film koji je na WD-u,plasma ga ne prepoznaje.WD je ntfs,onda uzmem Kingston od 4giga koji je fat32 i tv pusta film najnormalnije.Da li se WD My Passport sme preformatirati u fat32 ili je bolje da ne brljam?Molio bih vas za savet,nije mi o glavu da pustam preko plasme jer imam blu ray player LG BD390,mada bih voleo da mogu koristiti player iz tv-a.Hvala{#}

 

Yep, morat ćeš disk formatirati u FAT32 da ga skuži. Ako je disk veći (40+ GB), preporučam da za formatiranje koristiš FAT32Formatter.

 

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2011 13:18 (vlad0).
14 godina
offline
RE: TV ne prepoznaje WD My Passport

Tako je.. TV očito ne čita NTFS.

Da, možeš ga preformatirati u FAT32.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
TV ne prepoznaje WD My Passport

Skontao sam i ja da tv ne podrzava ntfs,samo me buni da li smem preformatirati hdd iz ntfs u fat32,za koji sam se uverio da tv podrzava.U pitanju je disk od 500giga,da li ga smem preformatirati i da li cu mu bitno smanjiti kapacitet?Hvala na odgovorima{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
TV ne prepoznaje WD My Passport

pa kako mu mozes smanjit kapaictet formatiranjem?to je samo drugi datotečni sustav

 

ako ti HDD nije bitan bez proeblema opali format FAT 32 i stavi sta god zelis(nadam se da znas da fileovi veci od 4 GB nemogu ici nego ih moras dijelit sto smatram da je danas smjesno kraj MKV filmova i igrica od 15GB)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
TV ne prepoznaje WD My Passport

Ovo pitam zato sto usb od 8 giga formatiran u fat32 nece ta prihvati film preko 4giga ili vec koliko ne mogu da se setim,kada ga formatiram u ntfs on bez problema prihvata.Zato ovo pitam jer mi se cini da sam negde procitao da ako je WD formatiran u ntfs ne sme da se preformatira u fat32,mislim na ove hdd od 500giga i vece.Oprosti ako lupam iz neznanja,mozda sam se samo zahebo{#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: TV ne prepoznaje WD My Passport

Tako je, FAT32 ne podržava datoteke veće od 4 GB..

To je kompromis koji moraš prihvatiti..

Ali smiješ ga preformatirati.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
RE: TV ne prepoznaje WD My Passport
DamageHigh kaže...

Tako je, FAT32 ne podržava datoteke veće od 4 GB..

To je kompromis koji moraš prihvatiti..

Ali smiješ ga preformatirati.

Pa zar i ovaj od 500giga?Kukuuu{#}

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: TV ne prepoznaje WD My Passport
paradizo kaže...
DamageHigh kaže...

Tako je, FAT32 ne podržava datoteke veće od 4 GB..

To je kompromis koji moraš prihvatiti..

Ali smiješ ga preformatirati.

Pa zar i ovaj od 500giga?Kukuuu{#}

 

Da ima i 20 terabajta, neces moci staviti fajlove vece od 4 Gb na njega. Tako jednostavno radi FAT32

Human after all PSN: vuksa1234321 STEAM: http://steamcommunity.com/id/vuki/
13 godina
neaktivan
offline
TV ne prepoznaje WD My Passport

Zahvaljujem na odgovorima,zaboravicu na fat32.Bar ste mi pomogli da razresim neke svoje dileme.Pozz{#}

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice