WD 2TB Problem očitavanja kapaciteta

poruka: 4
|
čitano: 2.726
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
WD 2TB Problem očitavanja kapaciteta

Dakle, veliki problem...Jučer kupio 2 WD caviar green diska od 2TB, i danas ih išao spojiti. Sve uredno pospajano, upalim komp i u device manager da ih naštelam...jedan uredno prikazuje 2TB-a(tojest 1,8TB) dok drugi pokazuje samo 1TB(tojest nekih 930GB-a)

 

E sada, ja sam prije ova 2 imao disk od 1TB koji je crknuo i to već ima odkad da sam ga ja izvadio iz kompa, ali komp kao da ga je i dalje negdje vidio da je unutra, i sada on kao da prepoznaje da je ovaj od 2TB-a zapravo taj stari disk od 1TB

 

S obzirom da su novi diskovi ne vjerujem da je hardverski problem već negdje softwareski u winsima, samo neznam što bi trebao napraviti... Pa eto, pomagajte ljudi{#}

 

 

jedan disk uredno učitan a drugi upola manje... jedan disk uredno učitan a drugi upola manje...
oba dva su od 2TB nisam se zeznuo pri kupnji :P oba dva su od 2TB nisam se zeznuo pri kupnji :P
Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
WD 2TB Problem očitavanja kapaciteta

Probaj ih spojit jedan po jedan, mijenjajuci mjesta gdje ih spajas, pa vidi da li ti taj problematicni disk na svim mistima prijavljuje po 1gb ili na nekom 1, a na drugom 2...

ako je i dalje 1, onda otidji kod nekoga pa tamo spoji i vidi... ako je i dalje... u ducan di si kupia, jer unutar 7 dana (ili nesto manje) ti moraju zaminit u ducanu taj disk...

 
0 0 hvala 1
15 godina
online
WD 2TB Problem očitavanja kapaciteta

Hm...može biti...aj sutra ću vidjeti sada mi se neda opet otvarati komp{#}

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
WD 2TB Problem očitavanja kapaciteta
Evo da javim da se problem rjesio, reinstalacijom windowsa, odmah je normalno skuzio oba diska pravog kapaciteta :)
Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice