WD Caviar Blue 500GB 500KX problemi s windowsom

poruka: 3
|
čitano: 980
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
WD Caviar Blue 500GB 500KX problemi s windowsom

Pozdrav.

 

Imam jedan problem, tj. moj brat. Izgleda da je navedeni disk na kraju svoga zivota. Uglavnom, prvo se nije htio upaliti (zapravo, zapeo je na "Starting windows). U safe modu se nije htio dignuti, samo je ostao cekati na jednom od onih drivera koje ucitava za njega.

Moj brat je zatim probao ponovo instalirati windows, kada je odabrao jezik, tu je zablokirao i opet isto. Na kraju je windows sam okrenuo Automatic restore kada se nekoliko puta windows nije htio ucitati. To je trajalo sigurno nekih sat vremena i uspjesno se zavrsilo.

 

Sada, windows se upali, ali vidi samo crn desktop i strelicu misa. Kada ga pokrene u safe modeu, radi jako usporeno. Npr. stisnuo je na start, on je tek kroz koju minutu pokrenuo naredbu. Meni se cini da je stvarno disk gotov, ako netko nema jos kakvu ideju za predloziti?

 

Disk je kupljen preko ajtikupi.com, ali je zapravo iz Ventexa, kupljen je 28.09.2011. Iduce godine, tj. 04.09.2012. je zaprimljen na garanciju i dobio je novi disk. Garancija je 36 mjeseci. Mene zanima, vrijedi li tih 36 mjeseci od datuma dobivanja novog diska ili se garancija racuna od datuma kada je pocetni proizvod kupljen? Znam da ovo pitanje nije sasvim primjereno za ovaj dio foruma ali stvarno bih vam bio zahvalan na pomoci.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.12.2014 13:13 (alen29).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WD Caviar Blue 500GB 500KX problemi s windowso

Ako se ne varam, tebi garancija na proizvod počinje teći od datuma kad dobiješ taj proizvod. Znači u ovom slučaju, 04.09.2012 počinje garancija teći za 36 mjeseci..:)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
14 godina
neaktivan
offline
Re: WD Caviar Blue 500GB 500KX problemi s windowso

Hvala ti na odgovoru. Probat cu onda na osnovu toga traziti da mi ga ponovo zamjene.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice