WD Green 240GB SSD 1 BAD sektor

poruka: 8
|
čitano: 2.877
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
WD Green 240GB SSD 1 BAD sektor

Jel neko ima iskustva sa reklamiranjem WD Green 240GB SSD-a u kupljenog u LINKSU pojavio mi se 1 BAD sektor.

Za sad disk radi ne znam jel to još za reklamaciju ili treba čekati da disk prestane raditi.

Pregledano sa HD Sentinelom.

Garancija još vrijedi.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 10:07 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
WD Green 240GB SSD 1 BAD sektor

Nije bitno gdje je kupljen. Bitna je "politika" samog WD-a po pitanju bad sectora. Za HDD jedan nije bio dovoljan za reklamaciju. Niti desetak nije dovoljno.

Za SSD ne znam, ali nista te ne kosta kontaktirati WD sa tim pitanjem.

 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
WD Green 240GB SSD 1 BAD sektor

pitaj direktno na servis. čak ti je Links prilikom kupnje na jamstveni list prikačio papir na kojem piše da se roba može direktno slati servisu.  i piše za wd...

 

http://www.mrservis.hr/

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 13:01 (torrente).
 
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
WD Green 240GB SSD 1 BAD sektor

totalna glupost, pusti kolegu šta priča

 

znači ukoliko imaš jedan bad sektor ide na rma i daj im screenshot sa njim

 

ili opali jednostavno hdtune health i error scan di se vidi i to im daj

 

dat će ti novi disk

Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
WD Green 240GB SSD 1 BAD sektor

Novi disk ? Svi oni salju refurbished diskove nakon RMA.

No, ako ce vec slati nekakve slikice onda bolje neka posalje iz "njihove" Data Lifeguard Diagnostic aplikacije.

 
1 1 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
WD Green 240GB SSD 1 BAD sektor

Molim te daj ne spamaj.. radim od 2003 sa računalima i sad me ideš ti ispravljat ?

 

Odi reklamiraj jednom u mol, asbis, ezy, lost bilo gdje disk i zanima me kad ćeš dobit refurbished...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
WD Green 240GB SSD 1 BAD sektor

Briga mene sto ti radis. To sto radis od 2003 sa racunalima, ja radim sa racunalima jos tamo od '95te, pa ne vidim potrebu da to spominjem.

Ako cemo da se hvalimo ciji je veci, ovaj kada smo poceli sa picekima, komodorcima, amigama, zxiciem i slicno onda mozemo jos godine spustati.

 

Dakle. Duboko disi i smiri se. Ako zelis da bude po tvome, jer mislis da si uvijek u pravu, samo slobodno. Meni ne smeta. Navikao sam. Imao djecu

Radio sam RMA 2x i dobio refurbished diskove. Nije da im je nesto falilo, radili su nakon toga. Uostalom, sto ja imam ista za pisati. To je opce poznato da se za RMA salju takvi diskovi.

Naravno, ako nemaju na "lageru" takvih, onda je prica drugacija. Klasicna reklamacija je drugi par opanaka, ali o njoj niti ne pisem. Mada su mi tamo prije 20ak godina u hgspotu uvalili i refurbished disk.

Cak je markerom na njemu pisalo refurb.

Jos imam nocne more od wd 1.6 giga serije diskova.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
WD Green 240GB SSD 1 BAD sektor

Znači toliki niz godina asbis, msan, lost, links, microline itd

 

Bilo Toshiba, wd, seagate, kingston bilo ko

 

Uvijek se mjenjalo za novi

 

Ja neznam šta ti to kupuješ da tebi onda refurbished

 

Evo nek se izjasni i ostatak foruma

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice