Prebacivanje datoteka s unutarnjeg na vanjski disk

poruka: 5
|
čitano: 2.660
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Windowsi su se zamrznuli u tom procesu

Tokom prebacivanja slika s unutrašnjeg na vanjski disk Windowsi su se zamrzli a ctr+alt+delete ne funkcionira(vjerojatno je unutrašnji disk kriv jer u zadnje vrijeme zeza i taj isti disk je razlog zašto prebacujem slike, kako bi ih spasio)...

 

Što da radim? Da ugasim kompjuter bez odspajanja diska?

Hoću li izgubiti slike ili oštetiti vanjski disk?

Prvi put sam upalio taj vanjski pa nemam iskustva...

 

Nadam se brzom odgovoru...

 

Unaprijed hvala!

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Windowsi su se zamrznuli u tom procesu

Bez "sigurnog odspajanja" vanjskog diska vanjski disk kao takav nećeš fizički oštetiti, ali je moguće da će neke datoteke na njemu biti oštećene (one koje su se kopirale u trenutku blokiranja Windowse ili će sigurno biti oštećene ili ih neće biti na vanjskom disku), ali i ne mora biti.

 

Ako su Windowsi zablokirali, zar ćeš računalo ostaviti uključeno u zablokiranom stanju do... Do kad ne dođe ne nestanka struje ili što?

 

Prema ovome što si opisao više se brini za to da uspiješ iskopirati datoteke s internog diska na vanjski, a ne za zdravlje vanjskog diska.  {#}

12 godina
offline
Prebacivanje datoteka s unutarnjeg na vanjski disk

Hahahaha

 

Nisam cekao nestanak struje al sam se nadao brzom odgovoru, al kad su sve nade u vodu pale, ugasio sam ga al stalno se ponavljalo pa sam dao strucnjacima...

 

A valjda ce bar nesto uspjet prebaciti :)

 

U svakom slucaju hvala na datom misljenju ;)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prebacivanje datoteka s unutarnjeg na vanjski
Chriss kaže...

Hahahaha

 

Nisam cekao nestanak struje

 

 ..al stalno se ponavljalo pa sam dao strucnjacima...

 

{#}

-ponavlja ti se ista stvar jer je interni disk oštećen, ponovti će se kad opet dođe do oštećenog dijela, zato se ne forsira npr. prvo vidiš dali se da nekako pokrpati ili kopirati kad nisi u aktivnom OSu (liveMedij..), manje štete (jer se i dalje može zamrznuti).

- Proguraj npr chkdisk.

- zbog načina kopiranja, nije svejedno kojim OSom/aplikacijom kopiraš. Pokušaj manje dijelove, pojedine foldere.. (linux je vrlo dobar za takve stvari).

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Prebacivanje datoteka s unutarnjeg na vanjski disk

A probao sam al nista...

Kazem, dao sam profesionalcima, jucer sam ga nosio u jednu trgovinu/servis.

I svratio navecer a oni kazu da je dobro sibalo do 12% a onda je cijeli dan poslije toga izguralo samo 3%, kazu da je gadna situacija al da ce vidjeti :D

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice